Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruska80
23. únor 2009

chuděrka Barča, ale fakt je hlavní, že to nakonec dobře dopadlo, oba jsou v pořádku a dlouho se netrápili 😉

Peťo, to se s Kubíkem máte...babička s dědou si vás aspoň pořádně užijou 🙂. Nemůžu věřit, že už je Kubíkovi měsíc, ten čas ale letí.

kremrolka01
23. únor 2009

ahoj beru, jjj máme se dobře, pěkně nás tu rozmalujou, vyváří, paráda 🙂
utíká to hrozně, včera měl pět neděl 🙂

tanuki
23. únor 2009

tak jsem úplně nepochopila, zda ho vytlačila nebo císař?

beruska80
23. únor 2009

Kremrolko, to se máte přímo famfárově...jen se nechte pěkně rozmazlovat, si to s prckem zasloužíte 😉 .
Čas letí hrozně, ani se nenadějete a Kubík oslaví 1. rok. Ale nebudu předbíhat, že? Do té doby uplyne ještě spousta vody. 🙂

ver.kuc
23. únor 2009

Jak to teda s tou Barčou bylo???

rintintyna
23. únor 2009

no já to pochopila tak, že jako císař, když musela na první setkání nějakou dobu čekat 😕

pismenko
23. únor 2009

Takže asi císař 😕 😕 jejda 😒 😒 Ale myslím, že to v tuto chvíli není podstatné s hlavně, že jsou v pořádku 😵

tanuki
23. únor 2009

ta zpráva od Kremrol je taková dvojsmyslná... "s epi" obvykle znamená normální porod s epidurálem...ale to by si nepomohli, když tam byl cyrda obmotanej, takže...

tanuki
23. únor 2009

hele, já myslela, že je Cyrda pracovní název a ono to fakt zůstalo, jo? 😀

kremrolka01
23. únor 2009

jé holky já si s Barčou jenom psala, ale já to pochopila že ne císař že spontánní porod

christla
23. únor 2009

Jé, takže nakonec císař, jo?

Tanu, já taky nejdřív myslela, že to byl pracovní název. 😀

christla
23. únor 2009

Já snědla chleba se sýrem a trochu mě pálí žáha. 😖

pismenko
23. únor 2009

tak už jsem z toho magor 😀 😀 😕 😕

christla
23. únor 2009

Markét, za pár dnů tady Baruška bude, tak nám napíše, jak to bylo. 😉

kremrolka01
23. únor 2009

no a my Kubíčka přejmenujem asi na Vláďu Iljiče páč mu slejzaj vlásky od čela a zůstavaj ty po obvodu takže začíná vypadat jako Lenin 😀

christla
23. únor 2009

No teda Kremrolko! 😀 😀 😀 😀 😀

christla
23. únor 2009

Tak jsem psala Barušce a rodila opravdu spontánně. 😉
Mám všechny pozdravovat. Za chvíli jí prý Cyrdíka přinesou, tak se na něj strašně těší. 😵

pismenko
23. únor 2009

jejda a proč ho teda nemá u sebe?? Asi ji nechali odpočinout

tevina
23. únor 2009

jo tady v porodnici si mimčo nechají první den a noc,jen když si maminka přeje ho mít u sebe hned tak jí ho nechají.

beruska80
23. únor 2009

já rovnou brala, že byl porod přirozený...no, hlavně že je to za nima. Cyril se asi nějak uchytil, jsem se rovněž domnívala, že je to pouze pracovní název. Ale co, je to neobvyklé jméno a zní zajímavě. Určitě rodiče věděli, že k prckovi bude pasovat nejlépe. 😉
Kremrolko, Lenin snad néé, nebo jo? 😲 😅 😀 😀 . Neboj, vlásky mu zase dorostou. Chudinka, takhle ho přejmenovat....i když já jeden čas říkala neteřince Áda (jako Hitler), poněvadž měla vlasy načesané ke straně a mě to evokovalo právě k jeho přirovnání 😀 😀

tanuki
24. únor 2009

mužova rodina se teď s jedním Cyrilem soudí, tak to tu není moc populární 😀
Aha, takže ten epi s tím pupečníkem asi nesouvisel 😀 Tak už se strašně těším na fotky, snad Tevinka nezapomene

tanuki
24. únor 2009

admini brouzdají nocí a koukají, kde by zaškodili...! a rozhodli se, že moje fotka není košér. Osobně bych dala přednost elementární slušnosti například ve formě IP "změňte si prosím foto, nevyhovuje našim podmínkám"

rintintyna
24. únor 2009

dobré ránko, jééé tanu a co jsi tam měla? 😕 to jsme to s tou Baruškou pěkně zamotaly, noooo prostě ženský 😀 jinak co nového o mě? Jestli to tak půjde dál, tak si příští pondělí pošupajdím pro vyvolávačku http://www.fertilityfriend.com/home/2248ce, špinění ustupuje, MS bolest úplně zmizela, těhotná nejsem, za to protivná až na půdu 😠

tanuki
24. únor 2009

ahoj rinti, testila jsi, jo?
Měa jsem tam V a část svého těla 😉 Asi jsem včera u pediatra chytla viráka..dnes ráno se njvíc kamarádím s mísou 😉

christla
24. únor 2009

Dobré ráno!
Tanu, oni ti vymazali fotku, jo? To teda nechápu proč!
Já jsem od rána vytoená, protože volám ke dvěma doktorům a ani k jednomu se nemůžu dovolat a to přitom by měli v ordinaci být. Už mě to docela štve..... 😠 😠 😠

rintintyna
24. únor 2009

jééé tak to je nemilé a nemůžeš být těhu? 😀 No já jen, že teď čtu v Betynce o dětech za sebou rychle jdoucích. JJ včera mi to nedalo, když teplota zase stoupla, ale jinak mě k tomu nic nevedlo, nemám ani jeden jediný těhu příznak, tak prostě nechápu. Možná podvědomí stres z krize, včera jsme zase propouštěli 😔 Počkám do pondělka, dýl ne, nejsem na tak dlouhé cykly zvyklá a jde to na psychiku, v tomto obdivuju holky, který maj megadlouhý cykly a anovuláky, klobouk dolů

christla
24. únor 2009

Týnko, tak ještě počkej, třeba....... 😉

lucianas
autor
24. únor 2009

Ahojky, všem krásné úterní ráno!!!

Týnko, tak stále nic? Ani testík, ani mrška? Jejda, no, snad se to ještě nějak vyvrbí. Bylo by fajn, kdyby vyšla ta první možnost ale. Držím palečky!!!

Chris, pevný nervy!!!

Tanu, snad bude dobře!!!

christla
24. únor 2009

Tak stále nic. Za chvíli přijede manžel, sjedeme nakoupit a jdu vařit. 😉

rintintyna
24. únor 2009

Luci dík však uvidíme, dnes se cítím jako někde uprostřed cyklu, prostě mi absolutně nic není. Nooo tak já jdu pracovat.