• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
no jo Val, co dneska nevymyslí :grinning: :grinning: :grinning:

tom valí na odpolední, dorotku vozí sousedka a já jsem zančně nervózní, když ji nevidím :confused:
29. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
matko, nestresuj :wink: Dorču budeš mít za chvilku zpět :wink:
29. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj, před chvilkou jsem je viděla z okna, tak snad Ok....tady totož nejsou chodníky a jenom silnice, tak je to takový blbý no :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Val :wink: :wink: , já hledám dřevěnou a pokud možno dost velkou a levnou :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem zaplatila hopsadlo :slight_smile: Snad budu spokojená
29. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v srpnu nebo začátkem září pojedeme do jižních čech...co Kremrolko a Báro???
29. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét, dřevěných je na mmb hodně.

to hopsadlo vypadá náramně :slight_smile: nejvíc bude spokojená Dorča :slight_smile:

vařím vajíčka a ještě jsem dala vařit kedlubnu,mrkev a kousek květáku.

dneska bud emít filípek kedlubnu s vajíčkem.

to ostatní dám do mrazáku.

včera měl kuřecí masíčko s kedlubnou,ale měl to spíš jako polívku,bo jsem tam nechala hodně vývaru při mixování,ale papal pěkně :slight_smile:

mrkvička s bramborem mu nejela vůůbec, to furt měl otevřenou pusu,aby to nespolknul ,aby to vypadlo, lišák jeden :slight_smile:

tak dorazil manža,tak jdem jíst.
filípek se po 2 hodinách probudila,ale ještě si hraje s medvídkem v postýlce.

mějte se, zatím pa
nakouknu večer, jdme pak na prochajdu
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. jsme zpátky z kontroly a venku začlo tak neskutečně lejt, že s Julčou musíme zůstat doma :frowning2:

Kontrola dopadla v pořádku, Julinka při hexe skoro ani nepípla, jen broukla a pak si mi v náručí trošku pomrmlala :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře Endi,že je malá taková šikulka a zvládla pichanec. :wink:

Tady se taky mračí.Musím hlídat,jak začne pršet,letím pro prádlo.Mám tam opranou tu autosedačku a boudu na kočár. :frowning2:
29. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je azůro, sbírám prádlo, žehlím a dorča zkoumá hrací deku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A kolik g vero?
29. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Azůro, jo???????? Tady je tma.. hromy, blesky.. slejvák :angry:

6600g.. ale před vážením Juli dneska sosala 4x.. obvykle jen 3x.. ale dneska je nějaká nenažraná :confused:
29. čer 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to máte super váhu, to my určitě tolik nemáme :confused:
29. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, ono je to asi opravdu trochu zkreslený, to by nabrala 700g za měsíc..... no, víc jak měsíc. Jen jí kojím a z těch mých 75B se to přece vysosat nedá :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No i kdyby jste měly cca o 200g méně tak my 6400 nemáme určitě :wink: Ale to je fuk,. hlavně, že jim chutná :slight_smile: a na velikosti nezáleží :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárek konečně jsem Vás dolouskala :wink:

já jsem se dopoledne zdejchla do města potřebovala jsem nutně napsat pudr a moje kožní mudr měla dovolenou tak že jsem musela k obvodní a tak už ho mám sláva :sunglasses:

no ale musím se podělit s mojí dnešní šikovností :angry: ráno jsem si nachystala kočár Míša si hrál a tak je to vždy operace když člověk jde sám a má odemikat sklep a ještě člověk táhne dítě a peřinky tak že jsem si pěkně nachystala kočár do chodby a dítě si šla uspat ven s vysílačkou a že se pak půjdu obléci a vypravit na cestu do města ........hvězda jasná uspala jsem dítě zapla vysílajdu natáhla síť na kočár a zjistím že nemám klíče :confused: no debil jsem naštěstí byl manža po noční tak jsem na něj zvonila měl radost si dovedete představit *že jsem si zabouchla asi klíče doma mu říkám * jenže doma nebyli tak jsem si vzala jeho a šla je hledat kolem baráku a představte si kde byli ? v kočáře ležel na nich Míša :sunglasses: no fakt trubka vodovodní jsem :sweat_smile:

a další perla dneška šla jsem si vesele do města a ve městě zjistím že nemám peněženku naštěstí tchýně hlídala Míšu když jsem šla k tej mojí mudr. tak že mě založila ale vopravdu dneska jsem hvězda jasná :grinning:
29. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s těma sedajdama jak tu píšete to jsou fakt šutry bacha na to !!!!!!!!!! radči se 3x kouknout než člověk vyjede kor když člověk je takové pometlo jako já :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo apropo vím že se to tu už řešilo nejméně 2x ale jituška nedávala pozor a nevěnovala tomu ani ždibec času jak jste na tom s opalovacíma krémama pro prcky já jsem dneska chtěl něco koupit a čumím mezi regálama na krémky a tápu ???? Nivea Astrid nebo v lékárně Vischy a pod. UV jakej fakt si nevím rady a hlavně ty faktory koukala jsem jako z jara že maj třeba 50+ no ale jestli fakt tolik ten krém má :sunglasses:
29. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a normálně jsi ho koupila v lékárně nebo přes net ??? :wink:
29. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem si deset minut dáchla na gauči koukala jsem do časáku a nechce s mě nic dělat Míša je venku s tatínkem a už se hlásej vysílačkou že se blíží k domovu že mám být v pohotovosti :sunglasses:
29. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normoš v lékárně, zrovna byla nějáká akce a dostala jsem k tomu pleťový krém Aquila :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už bouříííííííííí :frowning2: :frowning2: bojim bojim
29. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, až budu mít čas.. tak vám popíšu perné 2 hodiny, co jsem právě prožila :unamused:
29. čer 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru :confused: :confused: :confused: :confused:
29. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tady zatím žádná bouřka :confused: za to protivný miminko tu je :angry:
29. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nápodobně zuzi :angry:
29. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chystat koupačku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek