Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
30. čer 2009

holky, tak to u nás se chodí spát mezi desátou a jedenáctou... aspoň se pak dýl vydrží 😉 . Vykoupeme, namažeme bříško pupíkem, nakojíme, odříhneme a usneme na mamince 😵 , pak přenesu do postýky, dneska ve 22h. Přes den až na pár bulíků ok 😉 ... kéž by takových dní bylo více 😒

jitousek
1. črc 2009

dobré ráno my už strašíme heč od 5h ale leželi jsme do půl 6 teď jdem snídat 😵

zajdla
1. črc 2009

Ahojkiy,pěkné ráno.

JItu vy jste ranní ptáčata. ☹

Lucka vstávala v 6 a do 7 ještě pospávala. 😀

endlessblue
1. črc 2009

Zdravíčkooo 😲

Tak my dneska spaly do příjemných 7 ráno.. parádička. V 6 jsem ještě umlácená, ale v 7.. to je jiný kafe 😀

Venku bude asi minimálně dopoledne slunit, tak toho využiju.

pismenko
1. črc 2009

Hoj, Jitu promiň, že jsem nedorazila 😀 😀 U nás kojo v 1:00, v 5:00 a ještě se spí 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 nechápu, až jsem z toho byla celá nesvá, takže jsem moc nespala 😠 😝

jitousek
1. črc 2009

nejlepší je že náš Míša usnul včera v půl desáté a stejnak straší on toho na ten spánek asi moc nepotřebuje 😎
jinak kojení 23.30 a v půl2 potřeboval dudák a ve 3 opět jíst 😒 další kojení v 6h a pak v 7h a spinkal třičtvrtě hodiny a teď řádí v sedačce nooo a kadíme paráda mám o zábavu postaráno 😎

endlessblue
1. črc 2009

Tý jo holky, vy 2x za noc kojíte.. já mám výčitky, že Julče nedávám dost ☹

jitousek
1. črc 2009

jo a já zase mám vidinu že se vyspím nedohlednu hele endy kdyby měla hlad tak se Ti probudí a bude řvát to si piš 😉
jen já nechápu když dáváme tu kaši na noc a teď vyzunkne 200 jako prd tak proč po ní nespí aspoň do třech 😒

endlessblue
1. črc 2009

Asi čím větší miminko, tím větší nároky na baštu!!! Naše mladá vlastně ani nikdy neřve, že má hlad. To já si to musím hlídat, abych jí nakrmila

jitousek
1. črc 2009

tak to máš dobrý 😎 u nás se řve když je hlad když se chce spát když jsme mrzouti když se poserem a porád dokola 😔 😵

kremrolka01
1. črc 2009

ahojky, tak u nás proběhlo ještě v půl jedenáctý uspávací repete, no aspoň že pak spal do půl osmý v kuse
ale fakt mám podezření na zuby, protože tohle nikdy ndělal, že by se brekem budil, prsty v puse
endy jakýpak výčitky, už je velká, krásně ti přibírá, tak si toho važ, že tak krásně spinká 😉

nemo1985
1. črc 2009

Ahojky holky 🙂

Tak dnes odpoledne máme jít s malým na očkování na tu hexu,
ale asi jí nedostaneme. 😒

Od včerejška má Lukášek rýmu, takže odsávám, dávám kapičky
Nasivin, všude mám modré plínky přehozené, venku je šílené vedro.

Tak to injekci nedostaneme, a trošku i pokašlává, naštěstí teplotka není

endlessblue
1. črc 2009

Nemo, tak to je škoda... tak snad se z toho brzo dostanete 😉

christla
1. črc 2009

Ahoj holky!

Tak u nás je už zse parno a dusno. 😝 Vyadá to, že ani ven dneska nepůjdeme. Včera jsme byli v té Praze a měli jsme toho všichni tři dost. Malá byla vařená.

Tak mám pocit, že nám nový Nutrilon nezabírá. Kája se stejně kroutí, pláče a nekaká. 😔 Snad je to ještě v normě. 😒 Teď je v postýlce a opět nemůže zabrat.

christla
1. črc 2009

Jo a včera jak jsem byla na té endokrinologii, tak mám na každé straně krku nějaké uzliny. Měl jsem je tam už na UZ, na kterém jsembyla minulý rok na podzim, ale doktorka si myslela, že za to může nějaká viroza a že zmizí, jenže včera tam byly opět, takže v září jdu k nějakému jinému doktrovi, aby se na to podíval a zjistili, co to tam vlastně mám. Docela se bojím holky...... 😔 ☹

zirafik
1. črc 2009

ahoja holky, tak u nás se kojilo 22 3,30 8 9h a teď spinkáme, tak snad to vydržíme aspoň do oběda 😅

Chris a to je máš zvětšené od minulého roku? Nebo se zvětšily teď někdy 😒 ??

Endy, kdyby měla malá hlad, tak si řekne... buď ráda za takový zlatíčko 😵

zirafik
1. črc 2009

zajdi 😕 😕 😕 .... panečku, to je krásně, velký domeček pro Lindu 😉

zirafik
1. črc 2009

týjo, Lucinka už má pokojíček pro školačku 😵 ... krásný 😵

zajdla
1. črc 2009

Tak jsem hodila fotky do alba. 😀 Opravdu čekám jen jedno mimi.Prsa mám divné,protože mám formovače. 😀

zajdla
1. črc 2009

Tak jsem hodila fotky do alba. 😀 Opravdu čekám jen jedno mimi.Prsa mám divné,protože mám formovače. 😀

CHris,tak uvidíš,co ti bude.Ale určitě ne nic vážného.

endlessblue
1. črc 2009

Zajdli... jéé... to má malá bejváček 😀

christla
1. črc 2009

Pavlí, mám je tam takhle od minulého rou, natěstí nerostou, ale stále tam jsou. 😒

Zjdli, ty bláho, ty máš bříško!!!! 😕 😕 Linda bude asi ěkný macík. 😉

zajdla
1. črc 2009

Holky vy jste rychlé,já než to napíšu,tak vy už to máte zkouklé. 😀

christla
1. črc 2009

Dneska mi konečně dorazaly ty samosterilizující láhve. Takhle když cestujeme, tak se to bude hodit, je to jednodušší než je vyvářet v hrnci.

Včera jsem tak přemýšlela, že bych v zimě už chtěla jet s malou na hory, ale manžel je proti tomu, prý z toho ještě nebude nic mít a hlavně on hory nemusí, ale já byh chtěla jet, aby e Kája dostla taky na lepší vzduch. Jinak už máme zamluvenu dovolenou na příští rok v létě. 😵 Do karavanau, už se strašně těším. 🙂

zajdla
1. črc 2009

Chris právě že ne.Je o týden menší. 😀 Uvidíme příští týden jdu do poradny,tak uvidíme ty rozměry. 😵 😵

christla
1. črc 2009

Zajdli, tak máš třeba víc plodovky..... Já teda měla bříško o olovinu měnší než ty a plodovky jsem teda měla teda taky dost.... Když to pak ze mě začalo téct, divila jsem se, kde se to ve mě vzalo. Sestra byla teda překvapená taky. 😀

zajdla
1. črc 2009

Chris já se chystám taky na hory v zimě.. 😀 Lucka chce lyžovat,tak se pojede.To je totiž jediná dovolená na kterou můžem.manža se v létě nikam nedostane.Musí pracovat.

kacena00
1. črc 2009

ahoj holky!!

chris neboj se nic, oni ty nemoce št. žlázy jsou celkem dobře řešitelný, neboj
teda o samosterilizujících lahvích sem neslyšela, mohla bys mi hodit odkaz?
já jen zdravim a musim mazat, dokud mládě spí a uvařit si papu

musím vám teda říct, jak sem včera byla vytočená, naše kočka má kotě- je to kočka venkovní a jak bydlíme na baráku je to blevajz tyhle kočky venkovní -k dítěti určitě

a já si na starý části baráku spisuju lakt. okénko, kočárek v chodbě a když jdu domu, vidím na chdbě kde je kočár tu starou kočku - michal tam zapomněl nějaký cukroví ze svatby tak hom tam žrala, tak sem ji vyhnala

a pak sem k počítači šel michal a načapal její kotě ležet v cyrduchově kočárku takže sem to celý stáhla a teď mám kočár mimo provoz, páčto peru všechny ty látkový potahy a hygienickou vložku, no mrchy kočky, se musim na něj jít podívat, jestli je O.K. protože sem mu dala včera dvě facičky na tvářičku, aby si to pamatovalo..to ej taky hrozný, ono je to takový ťuťu, ale já se s tím domlouvám ručně, chjo

zajdla
1. črc 2009

Spíš je malá dobře obalená špekem.Měla jsem břicho už před těhu. 😠

christla
1. črc 2009

No to my to máme právě naopak, nám vychází spíš to léto než zima. Na sněžce jsem taky byli minulý rok v srpnu..... Ale bylo tak tuze krásně!!!!!!! 😵