Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
2. črc 2009
zajdla
2. črc 2009

Tropy neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. 😠 ☹ ☹

kacena00
2. črc 2009

přeji dobré ránkO!!!
no neke market, která to vaše fena je zbouchnutá? starší? já doufám, že bertička nebude mít opět štěňata, jak ste to zjistili? nám berta utekla, ale ještě když krvácela, tak snad...
jo a já ten hodoš taky pochopila i když iobvykle bystrá moc nebývám 😀 😀

za pochvaly moc děkuju, dme se ve mě moje mateřská pýcha, i když mi teda poslední dobou dává smradek zase zabrat s tím svým usínáním, sou to tzv. usínací maratony 😝 😀

Pavli to znám..taky sem měla asi do 3 měsíců 12-15 kojení za den, bylo to dost šílený, i když teď ti ze své pozice trochu i závidím, že máš plný mlíkárny a malá chce u úprsa být, ono asi člověk nikdy nebude spokojen se stávajícím stavem věcí...ale neboj, ono se to upraví, u vás určo dřív, u nás to tak trvalo, páč sme měli nízkou stratovací dráhu a tak byl větší hladovec

zirafik
2. črc 2009

Kaci. byl to incest 😅 ---- mama se synem 🙄 🙄

christla
2. črc 2009

Ahoj holky!
Já jsem dneska nějak na dně. ☹ Nevím proč. Nějak si poslední dobou nerozumíme s manželem a docela mě to zdrcuje. Přiadá mi, že si vyhledává svojí zábavu a doma se zdržuje co nejmíň to jde. Včera už mi bouchly saze a zeptala se ho, jeslti náhodou nemá nějakou ženskou, že mi to už tak připadá. ☹
Asi mi hrabe, ale je to fakt poslední dobou náročný.

kremrolka01
2. črc 2009

dobré ráno
fuj tropy ☹ Jakoubek je taky teď furt spocenej, hlavičku má furt úplně mokrou zvlášť když se víc namáhá
ještě že budem na chalupě, tam je dycky tak o pět stupňů míň
u nás na chalupě jsme měli fenku Petru, už jsem psala, no a ta měla jednou asi devět štěnat, dva si vzal soused, no a ty dva brácha se ségrou, měli spolu další štěnata, no tak je teď ta naše pidi vesnička plná zmutovaných pejsků 😅

zirafik
2. črc 2009

Kaci. no já jsem z toho uplne ko ☹ ... připadám si, jak krabice s mlíkem.... 🙄 ... bohužel malou jinak neutišim 🙄 . Nekdy je toho tam malo, neb se nestihne dotvořit, tak se vzteka jak amina 🙄 ... ale noc luxusní 22 06 10 😵 😵 to by se nám líbilo 😀 .... za to ted se přežrala a škytá až obě nadskakujem 😒

zirafik
2. črc 2009

Chris, to znám 🙄 ... já jsem na malou taky sama 🙄 ... včera byl s kolegy z práce a přijel až v 1 v noci a o víkendu byl v Pze v nějakym klubu, naćož jsem přišla náhodou, tvrdil, že jde jen do místní hospody 😖 😠

zirafik
2. črc 2009

tvrdí, že je furt v práci a že se musí odreagovat 🙄 ... a co já???????????? je mu asi fuk 😠

zirafik
2. črc 2009

Péti 😀 😀 ... vesnička plná zmutovanejch pejsků 😀 😀

kacena00
2. črc 2009

já vím, já sem měla ty samý pocity, jenže teď sem jinde a závidím, ale stačilo jen pár dnů a byla sem vyflusaná jak blázen, kojící maraton nebyl taky nic moc...ono když je něčeho majinko nebo strašně mco, tak to prostě není ono...snad se brzy madam zklidní... třeba tě i potřebuje cítit.. a uklidňuje se u kozoucha..

chris, já proživala to samé, nemůžu říct, že už by to bylo dobrý, ale tím, že přišel cyrilek sem se nějak začala na svět koukat víc "sobecky" víc myslím na sebe ale potažmo i na cyrila a sere mě že to chlapovi nedochází nebo jo, řekne že mu to dochází že s námi je málo den se snaží, udělá něco vyjimečnýho a pak je to zase v hajzlu ve starých kolejích

hm, tenhle barák má tu "výhodu" že je furt uvázanej tady takže po večerech ženskou mít nemůže

ovšem co já vím, pracovně jezdí tam sem...a s mou nechutí k sexu bych se tomu ani nedivila

zirafik
2. črc 2009

holky, bohužel ti chlapi mají ten sex hned vedle vody a jídla 😒 ....

zajdla
2. črc 2009

JJ 😀 😀 😀 Svatá pravda

zajdla
2. črc 2009

Holky já už doma zapla i fukar.Bylo tady nesnesitelně. 😠

zirafik
2. črc 2009

vyprazdnují se 3 otvory 😀 😀 😀 ...

zirafik
2. črc 2009

třemi

pismenko
2. črc 2009

Chris,myslím, že toto prožívá každá z nás, ať ve větší či menší míře.Naše dny jsou jeden velký stereotyp a ti chlapi to prostě nechápou.je to podle nich pohodička, starat se o prcka.Ono se to zlepší,až si s těma malýma budou moct opravdově hrát, až jim řeknou poprvé tati 😵 my jsme hold citlivky, oni moc ne.já bych za tím nevěru nehledala 😉 😉

jinak naše psí kurvič..je zpět, zítra ji čeká druhá várka a jsme o 2400,- hubenější 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zirafik
2. črc 2009

dělám si tu z toho prču, ale u nás v tomto trága 😒

pismenko
2. črc 2009

no jo, je to tak musíte více sexovat a on se hodí do klidu 😝 😝 😝 mě ten sex teda taky moc nebere, jsem na tom tudíž jako bára 🤐

pismenko
2. črc 2009

v čem??V sexu?

pismenko
2. črc 2009

že bychom tady byly klubík ferigidek??nevím jaký i y je jich tam moc a ještě je to cizý 😀 😀

valentynka
2. črc 2009

já bych se taky nedivila s tím sexem,že by si nějakou našel 😕 😕 😅

ted je prostě na prvním místě Filípek 🙂 a když je ženská po celým dnu utahaná a dá večer dítě spát, tak je ráda,že je ráda.

jsme včera nebyla schopná se ani oblíknou pyžamo,když jsem vylezla z vany, byla jsem nějaká kantáre a bolela mě hlava, no usnula jsem tak na gauči, ale manžel chápe a čeká a čeká a čeká 😀 😀

a nám tady něco pěkně smrdíííííííííííííííí, pomooooc to je tah na branku jak cip 😀 😀 😀

filípek se posral 😀 😀 😀

pismenko
2. črc 2009

frygidek frigydek no nevím----frygydek frigidek ví někdo jak to je??

valentynka
2. črc 2009

MARKÉT, COŽE ??, O 2400 LEHČÍ JOO, TAK TO JE TEDA SÍLA !!!

jéé sorry caps, neřvu 😀

valentynka
2. črc 2009

markét, je to frigidní , všechna měkká , bo je to přeci cizýýýýýý 😀 😀 😀

valentynka
2. črc 2009

Chris, tohle jsme si asi zažili skoro každá.
Mimčo je na začátku moc nebere,ale jakmile se začne mimčo projevovat a hrát,tak už je to baví a jsou pak jak malí kluci, vydrž! je to pro něj změna,že už nejste samy a máte mimčo a oni to hůře pobírají tím svým mozečkem 😅

valentynka
2. črc 2009

jdu přebalit, nebo se tu z toho smradu ještě pobleju 😝 😝

tevina
2. črc 2009

Ahoj holky,

teda vy jedete od rána 😅

Baru Cyrdík je už vééélikej,a má krásný kukadla 😵

Hodonín jsem taky pochopila 😅 a minule to slovo mělo něco společnýho s svatbou,ne?

Holky tady je taky pařák,včera jsem četla na netu že vlhkost vzduchu někde dosahuje 95%

tevina
2. črc 2009

písmen ty jo to je drahej potrat teda 😕

christla
2. črc 2009

Holky já vím. Je to fakt stereotyp..... Snad se to zlepší. O víkendu už zase táhne pryč. asi lepší to neřešit, jinak mi z toho hrábne opravdu.

Probíráte sex? My obnovili náš sexuální život a nějak to není ono jako dřív..... 😅