Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
3. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.U nás pod mrakem. 😀

Dneska máme běhání.S malou na kontrolu.Pak ukončit neschopenku.Něco nakoupit a vyřídit sociálku.Snad to stihnem aspoň do 12. 😀

pismenko
3. črc 2009

Já dneska jedu ke kamarádce na drby 😅 Tom jede na 9:00 s tou naší kurvi...na tu druhou injekci a pak naložím kočár a jedem a přijedeme až později odpoledne 🙂

jitousek
3. črc 2009

zdárec palec 😉
no my opět strašili ale dneska jsem nezapla poč jelikož jsem si šla ještě dáchnout když Breburda usnul .........teď má strašné vypravování ve velkém pelíšku u manži 😵 😵 😵

christla
3. črc 2009

Dobré ráno!
Tak já měla šílenou noc. Malá spinkala jako andílek, ale já po jejím krmení v 1 nemohla zabrat, tak jsem čuměla do stropu až do 4.30 než jsme zase krmily. Bych se picla, fakt. Já snad ještě začnu trpět nespavostí!
Dneska přijede ségra, tak se asi ukážu až večer. U nás už je zase šílené horko. Kája teď leží v ehátku a vypráví tam medvídkům. Je to roztomilé to poslouchat. Jo a před chvílí se zase trochu vykakala!!!!! Jsem šťatná jako blecha. Nesmím to zakřiknout ťuk ťuk ťuk..... 😵

kremrolka01
3. črc 2009

dobré ráno, tak nám včera s tou bouřku vypadl i net, ale dnes už to jede
a Bára tu taky nebyla aby nás bránila 😀 takže Michala znám opravdu jen z fotek 😝
tevi je to ve Dvořákovi v posledním patře, na otvíračku ti juknu
chris tak super že Kája káká 🙂
já to čekám kolem desátý, vždycky když máme někde bejt na nějakou hodinu tak se zesere až za krk 😀

pismenko
3. črc 2009

Chris, tak možná fakt ten heřmánek 😉 😉 😉

jdu balit věci a chystat pro dorulku nějáký slušivý outfit 😀 😀

pismenko
3. črc 2009

Tak z fotek se asi otěhotnět nedá...myslím teda 😅 😅

kremrolka01
3. črc 2009

ne ne ne 😀 😀 😀 u nás se tatínek nezapře 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pismenko
3. črc 2009

mno dobrá 😀 😀 nechme to tedy být 😀 😀 😉

Jiank u nás vede nová hračka - sešlápnutá petláhev 😀

kremrolka01
3. črc 2009

jo to se u nás líbí taky 😀 hlavně to sešlapování aten rámus co to dělá 😀

jitousek
3. črc 2009

dobrý písmen u nás zase letáky rádi je trháme a mačkáme interaktivní hračka ze schránky 😀 😀 😀

valentynka
3. črc 2009

krásné ráno 🙂

u nás už sluníčko, dneska bude pařák jak blázen , uff

já jsem do těch veder dávala vždy filípkovi bodýnko a overal, ted mu už dávám body s krátkým a overal bez rukávků.
přes dne je v overalu bez nohaviček

valentynka
3. črc 2009

tak mi dorazily ty kšíry 🙂

a ještě obálka od nutrilonu,kde je pytlík s první obilno-mléčnou kašičkou a knížečka o zavádení příkrmů.

minule mi od nich přišlo DVD o zdraví dítěte,ale neskoukla jsem jí ještě.

neívm kde jsme se jim upsala, asi v tom prental boxu co jsme dostala na gyndě v těhu

tevina
3. črc 2009

ahoj holky 🙂

kremrol dík moc,dvořák snad vím kde je,asi 2x jsme tam byli 🙂

Chris tak super,že by ten heřmánek a nebo ten nutrilon.

tanuki
3. črc 2009

Kremrolko, já tam toho Vašeho taťku vidím už odmalička 🙂

tanuki
3. črc 2009

ach jo, já jsem tam blbá... chtěli jsme v létě k moři..a mě nědošlo, že musím mít dítě zapsané v pase ☹

jitousek
3. črc 2009

jo jinak nevím jestli to víte ale ta točna v Krumlově zatím zástává asi do roku 2016 psali to na idnesu 😎

jitousek
3. črc 2009

aj aj a to jsis nechala určitě dělat teďka někdy pas co když se tlučeš do hlavy tanu 😒

helicek
3. črc 2009

Ahoj, jen nakukuji, mám dovču a čekám na kluka, až se mi vrátí z Krkonoš 😀

helicek
3. črc 2009

a v neděli tam frčíme všichni, už se těším, snad tam bude lepší vzdoušek

zajdla
3. črc 2009

Hojky.

Tak jsme doma z nákupu.Dusno hnus,ale zastavili jsme se na super zmrzce,tak jsme se trošku zchladili.

Od neděle už jsem na mateřské.Ještě musím znovu ve čtvrtek na mzdovku,nechat potvrtdit nějaký papír pro sociálku.Tak uvidíme,jak pochodím.

Heli určitě tam budete mít krásně a krásný vzdoušek. 😉

Tanu,ale zapsání dítěte do pasu,by mělo být na počkání.Nebo už ne?Já když jsem byla zapisovat Lucku,tak to tak bylo.Zkus to.Zkus se poptat. 😉

jitousek
3. črc 2009

je tu krásný vzdoušek to jo to jo a kam jedeteee heli 😎 ???

jitousek
3. črc 2009

dítě se mě uspává v kočárku venku je pod mrakem ale neprší tak snad to vydrží 😵

jitousek
3. črc 2009

zajdi to to letí už budeš za chvílku mít Lindušku u sebe 😵 😵 😵 😵

zajdla
3. črc 2009

Jitu jj letí.Mám naplánovaný tak konec července.Tak už je to opravdu za chvilinku. 😀 😉

zirafik
3. črc 2009

kuku holky 🙂 ... tak my už 2 hodinky spinkáme v naší oblíbené pozici ze včerejška 😵 😵

Jináč jsem pěkně nasratá,neb nám pes u našich zdrápal auto, jak byla včera bouřka. Nikdo nebyl doma a on když se bojí, skáče po autech 😠 . Lak nás vyjde min. na 5 tisíc 😠 😠 😖

zirafik
3. črc 2009

u nás taky vedro na padnutí 😝 ... takže ven půjdeme až později a to směrem k lesu, neb tam snad bude snesitelněji 😖

zirafik
3. črc 2009

😕 😕 ... asi všichni u bazénu 😝

zajdla
3. črc 2009

my ne,my bazém nemáme ☹

Teda toho psa bych asi ......Nový lak,to je ohromné. ☹

pismenko
3. črc 2009

Jsme doma, spocené až na prdeli 😝 😝