• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
:slight_smile: já se potím jak vrata od chlíva brrrrr to je hnus ten pařák :angry:
3. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme taky doma, srazík s Barčou byl super, holky si pokecaly, kluci si pokecali :grinning:
3. črc 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jakoubek je z toho tedy značně rozjařen, nespinká zas celej den, teď se tady kutálí po posteli a víská u toho :slight_smile:
3. črc 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo, já usnu a telefon..omyl a ani se neomluvil a položil, tak jsem mu napsala sms :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jj, zapsání je rychlovka, když člověk ten pas má..já jak se loni vdávala a stěhovala, tak akutální pas nemám, chtěla jsem jet na OP..
3. črc 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tanu do OP to jde taky napsat.Já mám Lucku napsanou i v OP i v pasu. :grinning: :wink:
3. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no děfčata!!!! co to tu včera bylo za drby????

pché, no náš cyrduch není podoben nikomu, má jen útržky z mého ksichtýsu- tzn. širokej ksichtýs po mě, nos po mě, bradičku alá Zmatlíková a Děti z Bulerbynu po mě, tak jediný vyústění teda je, že teda sem s Petrem příbuzná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kubásek je boží, je děsnej pohodář oproti cyrdovi, ten aby se neřeklo se na Kubu dvakrát usmál, ale víc jako že nene, zato Kubásek ty úsměvy rozdává no je ťuťovej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jináč my sme byly taky spocený, páčto sem si chtěla s Péťou pokecat a ne vozit Cyrducha po chodbách Dvořáka :grinning: takže sme šátkovali, ufinky uf, to nám oběma ale bylo vědro!

no tevi!!!!!!!!to si ale děláš prdelky ne????????????????? ona si jezdí do tábora a do dovořáka a neřekne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: takže si piš za uši pani:

Než příště pojedu do Tábora, spojím se s děvčaty, jemnovitě s Bárou, Péťou a Bára se případně spojí ještě s Jančou a uděláme si dámský sedánek!!!

JASNÉ??????????????????????????????????????JÁ MYSLÍM, ŽE jo
3. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
A až přijedu já, tak se tam v tom pračlovíčkově sejdeme všechny, ju??
3. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no jistě, akorát se připrav na to, že to tam stojí za hovno :grinning:
3. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
chjo, já teda nevim,a si tu zfousovatím, jak kdysi psala Veru, když měla blbou rychlost netu, že jí vyrostou vousy..

a co s ní vůbec je? je na severu? a nevíte někdo o Pavis, Janče a dalěších holkách?
3. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no a je to 70km ze strakonic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
není něco zajímavého v Bechyni, to bychom měli na půl cesty
3. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
a něcomezi táborem pejrem a strakonicema? a soběslaví? :sweat_smile: :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No já myslím, že vara někde trajdá s manžou, protože on ty čt a pá nechodí do té práce jak je krize, takže má te´d teoreticky 5 dní volna, tak možná někde jsou.

no pavis na nás háže bobek asi od dubna a janda občas jukne, ale spíš pozdě večer
3. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
bechyně bechyně? neim ani kde to je ale třeba janča nebo peťa by věděli, jdu kouknout na mapu, když už nám to nevyšlo jako břichaticím :grinning: tak by nám to mohlo vyjít takhle že
3. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu do mapy
3. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, tak pro Janu a tebe s Peťou docela dobrý, pro mě horší, pro tevi nejhorší
3. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no baru jak si to cvičila předporodní dýchání??? do-be-chy-ně :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdeme více východně
3. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Pé´to, mě mašinka nikdy nešla :grinning: ty si prdlouš :grinning: :grinning: :grinning:
no můžem si z Tábora udělat výlet historickou mašinkou F. Křižíka :wink:
no mě je to koneckonců buřt, do táb. dojedu autem a pak si ty smrádky zašátkujeme a budeme ve vlaku pojídat svačinu :grinning:
3. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jo pro tevi ty otvírací hodiny jsou po-pá 9-18 a so 9-13
3. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
3. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kam jede ten křižík?? do bechyně?
3. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
do-be-chy-ně :grinning:
3. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a co Milevsko??To je asi podobné co?
3. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já nevim, a Péťa to zná nejlíp, asi vybereme co je menší díra ne? :grinning:

já leda Haf-haf-haf - jako střední pejsek prosím
3. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
choděj fotky nebo se snažím zbytečně, se mi apropo zdá že má tady někdo moc humoru, tak pst, aby se neporbudil drak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek