Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
4. črc 2009

tanu musela by jsis udělat novou Op a malou si tam zapsat jedině tak nevím za jak dlouho jsou to schopný vystavit ale možná ryhlejc než pas na pas se čeká tuším měsíc a možná kdybys si je ukecala že to spěcha pohnuli by s sebou ale nevím je léto čas dovolených hm ouředníci si spíše budou válet šunky u moře 🙄

jitousek
4. črc 2009

no přes celou republiku jestli bych měla jet na jih tak nejméně 300ta z místa 😀

pismenko
4. črc 2009

No už to koukám, to je fakt dálka 😒

zajdla
4. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

To já už takovou cestu riskovat asi nebudu.Tak budu jen tiše závidět. ☹

Tanu,já bych to zkusila.To zatavení je hned.A když se budeš tvářit moc ustaraně,tak ti to určitě udělají na počkání. 😉 Já už si nepamatuji,jak rychle jsem ji tam měla zapsanou.

jitousek
4. črc 2009

hlavně jsem se pobavila a kremrolčina do-be-chy-ně a po sléze do- pr-de-le 😀 😀 😀 😀 tlemim se tu ještě teď 😀 😀 😀 pardón dámy ale to bylo fakt luxusní 😎

pismenko
4. črc 2009

JJ 😀 😀

No každopádně Tanu, já tam jedu až v srpnu, možná začátkem září, podle toho, jak bude mít Tom dovolenou.

zajdla
4. črc 2009

Tanu,ale ségra měla hotový pas za 14 dní.A to homěla mít za měsíc.Paní říkala,že to tak posílají.Tak se zkus zeptat.

JInak my jedem dnes ke tchýni. 😝 A přijedem až v noci.Budem grilovat.Tak aspoň něco.Spát tam určitě nebudem. 😠

jitousek
4. črc 2009

písmen ty jsi chtěla zkákat z okna u porodu jo 😎 ???
já jsem to chtěla zabalit a jít domu 😀 že až třeba zejtra .......a pak jsem řvala na primáře ať něco dělá nebo jim tam na tom stole umřu 😀 😎

pismenko
4. črc 2009

Já jsem stála u okna a ohryzávala jsem parapety a pak jsem pořád hulákala na Toma, ať to okno otevře, že je mi hrozný vedro.Tak jsem stála a skučela u toho otevřenýho okna a když přišla PA,tak prej, že jek je tam sterilno,tak se tam okna otevírat nesmí a já na ni hodila takový pohled, že mi to dovolili 😒 😒 😒 No hustýýýýý

jitousek
4. črc 2009

jinak já mám s pasem taky dobré story před 3 roky jsme jeli do Chorvatska a já zjistila těsně před odjezdem asi tak 4 dny že mě propadá pas nebo spíše že mě patí jen do konce naší dovolené a tak jsem se ptla jestli na to můžu jet jenže oni chtěli asi 2 měsíce před koncem nebo jak to je že se na to může vyjet v tej době ještě nebrali OP ........no a paní mě říkala no třeba ve Slovinsku by Vás nemuseli pustit a jste v háji ..........tak že jsem si dělala rychlo pas za 600 a vůbec jsem ho nepotřebovala všude mávli rukou tak že v něm nebylo ani razítečko hlavně že jsem vyhodila 600 vzduchem na půl roku 😒

pismenko
4. črc 2009

600,- - to mohlo být Karlovaček 😀 😀

jitousek
4. črc 2009

Tu jj 😉
tak náš Míša se rozhodl že mě bude slíkat koš jak mám na něm tu látku tak ji porád s toho rve a vytahuje právě teď o tom dělá jak zběsilej se probudil a nemá nic lepšího na práci než tahat látku se zvířátkama

lucianas
autor
4. črc 2009

Ahojky,
tak jdu pozdravit a popřát hezký den. Dnes mě čeká toho dost na dělání, tak se sem nedostanu asi moc. Úklid, sladký moučník na zítřek, slaní šnečci, .... a plno dalšího. Takže jen dosnídám a jdu na to. 😉

kremrolka01
4. črc 2009

čau holky,
my vyrážíme na chaloupku na dva týdny
takže škoda tanu srazík určitě beze mě ☹
Dobronice znám, od VŠE jsem tam nikdy nebyla, ale od nás z Tábora je to fakt kousíček, takže podívat jsme se tam byli, Stádleckej most, moc pěkný 🙂
zatím se tu mějte moooc pěkně, páááá

lucianas
autor
4. črc 2009

Kremrolko, užijte si chaloupku, ať vám vyjde počasí a pořádně si to užijete. Pa pa

kacena00
4. črc 2009

peťul počkej třebas se tam tanu pozdrží a dalůybysme to šecky, bez tebe nikam nejdu ženo 😨 dyk už sou na sebe kucí tak zvyklí ! 🙂

zuzanka26
4. črc 2009

ahoj holky

no kde jste???????? 😉

Nebudu na netu asi tři dny, to bude pro mě peklo, jsem závislák 😀

rintintyna
4. črc 2009

ahoj Zuzanko, už jsem tu psala holkám, ale je to o hodně stran nazad, že od září asi půjdeme do Prahy, manžel dostal nabídku v pražské pobočce, sháníme Černý most a okolí, Prosek nebo Počernice, Vy bydlíte kde? Někde daleko odtud nebo blízko? Máš pro nás nějaký tipy, na co dát pozor, nebo kde je hezky atd?... Moc kuju předem. V blízkosti Proseka prý je nějaký parčík s jezírky a vodopády 😕

zuzanka26
4. črc 2009

Rinti ahoj, jo jo četla jsem to, to je dobře, že tady budeš! 😉

No zrovna Prosek není moc hezká čtvrť, Počernice budou asi fajn,ale je to už daleko, Černý most je aspoň na metru,.... ale asi moc neporadím, nejsem původně Pražačka, i když už jsm v Praze bydlela na 8 ( !) místech

lucianas
autor
4. črc 2009

Zuzi, neboj, to zvládneš. Sárinka tě určitě zaměstná. I když u mě je to taky tak. Musím aspoň si jít dočíst, abych byla v obraze, takže se málokdy stane, že sem vůbec nejdu. Jejda, tak je ze mě taky závislák. 😀

Týnko, ale budeš nám tu chybět, tady na Moravě. 😒

zuzanka26
4. črc 2009

Luci ty už příští rok asi taky nebudeš na výstavě cest. ruchu viď? 😀 😉 to je škoda 😵 🤐

lucianas
autor
4. črc 2009

Zuzi, ne ne. Nebudu. Přeci jen budu mít mnohem příjemnější starosti. I když pamatuješ, co jsi mi na tom veletrhu říkala? ... aby se co nejdříve zadařilo. A ono to vážně bylo hned po příjezdu domů z veletrhu, na uvítanou. 😉 😅

zuzanka26
4. črc 2009

to je fakt, že už jsi byla těhu... třeba už ti moc nechutnalo to kafíčko, co jsme tam spolu pily? 😀

rintintyna
4. črc 2009

Aha, tak to díky moc za tipy Zuzi. Luci nebuj, Praha si mě jen na chvilku vypůjčí, udělám tam rambajz a zase se vrátím zpět. Zrovna včera jsem říkala manželovi, že se těším jak budu v metru řvát na lidi ahoooooj (budu je učit srdečnosti) a ptala jsem se ho, co bude na lidi řvát on??? Tak se chytal za hlavu a koulek očima, proč by prý měl na někoho řvát 😕 Taky v práci mi kolega říkal nejprv, že jim tam nebudu ani rozumět a po půl dni dodal, že ze mě budou mít určitě radost 😀

lucianas
autor
4. črc 2009

no, právě nevím, jestli jsem byla těhu (to by byla ovu dost brzy, nebo by si spermijky musely počkat), nebo jsem otěhu až v den příjezdu domů z Prahy. ale je fakt, že jsem chodila relativně brzy spát už tam. a s tím kafíčkem je to pravda. tak nevím. ale to je jedno. hlavně, že to vyšlo a že mimi roste tak jak má

zuzanka26
4. črc 2009

Luci to víš že jo, hezky ti tam ty týdny naskakujou. 😉 už se na to miminko těším. 😎

Rinti tak to bude sranda. Tak snad se vám tady bude líbit, přece jen sousta lidí nemá Prahu moc v lásce. 😔

rintintyna
4. črc 2009

uvidíme, je fakt, že jsem tvor, který kolem sebe potřebuje srdečnou a přátelskou atmosféru. Toto je pro mě tím pádem velká výzva, buď a nebo, buď Prahu rozchechtám, nebo mě Praha rozpláče. Vzhledem k tomu, že v Praze jsou takový lidičky jako Ty a Tanu (omlouvám se, jestli jsem někoho opomněla), tak nevěřím, že by to mohlo být tak zlé 😀

rintintyna
4. črc 2009

Luci, koukala jsem Ti na grafík a vzhledem k tomu, kdy jsi testovala a že byly tlustice, tak bych si troufla říct, že možná ta varianta, že spermijky chvilku na vajo počkaly je ta správná 😀

zuzanka26
4. črc 2009

tak to dáme dohromady, pro začátek tady máš aspoň nás. 🙂 navíc já mám času teď dost, takže se určitě uvidíme!

rintintyna
4. črc 2009

tak to na tuty kocóre, už se těším jak pohrnem krtkem na Slinták 😉