• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
tanu musela by jsis udělat novou Op a malou si tam zapsat jedině tak nevím za jak dlouho jsou to schopný vystavit ale možná ryhlejc než pas na pas se čeká tuším měsíc a možná kdybys si je ukecala že to spěcha pohnuli by s sebou ale nevím je léto čas dovolených hm ouředníci si spíše budou válet šunky u moře :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no přes celou republiku jestli bych měla jet na jih tak nejméně 300ta z místa :grinning:
4. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No už to koukám, to je fakt dálka :unamused:
4. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,pěkné ráno.

To já už takovou cestu riskovat asi nebudu.Tak budu jen tiše závidět. :frowning2:

Tanu,já bych to zkusila.To zatavení je hned.A když se budeš tvářit moc ustaraně,tak ti to určitě udělají na počkání. :wink: Já už si nepamatuji,jak rychle jsem ji tam měla zapsanou.
4. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
hlavně jsem se pobavila a kremrolčina do-be-chy-ně a po sléze do- pr-de-le :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tlemim se tu ještě teď :grinning: :grinning: :grinning: pardón dámy ale to bylo fakt luxusní :sunglasses:
4. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ :grinning: :grinning:

No každopádně Tanu, já tam jedu až v srpnu, možná začátkem září, podle toho, jak bude mít Tom dovolenou.
4. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tanu,ale ségra měla hotový pas za 14 dní.A to homěla mít za měsíc.Paní říkala,že to tak posílají.Tak se zkus zeptat.

JInak my jedem dnes ke tchýni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přijedem až v noci.Budem grilovat.Tak aspoň něco.Spát tam určitě nebudem. :angry:
4. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
písmen ty jsi chtěla zkákat z okna u porodu jo :sunglasses: ???
já jsem to chtěla zabalit a jít domu :grinning: že až třeba zejtra .......a pak jsem řvala na primáře ať něco dělá nebo jim tam na tom stole umřu :grinning: :sunglasses:
4. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem stála u okna a ohryzávala jsem parapety a pak jsem pořád hulákala na Toma, ať to okno otevře, že je mi hrozný vedro.Tak jsem stála a skučela u toho otevřenýho okna a když přišla PA,tak prej, že jek je tam sterilno,tak se tam okna otevírat nesmí a já na ni hodila takový pohled, že mi to dovolili :unamused: :unamused: :unamused: No hustýýýýý
4. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já mám s pasem taky dobré story před 3 roky jsme jeli do Chorvatska a já zjistila těsně před odjezdem asi tak 4 dny že mě propadá pas nebo spíše že mě patí jen do konce naší dovolené a tak jsem se ptla jestli na to můžu jet jenže oni chtěli asi 2 měsíce před koncem nebo jak to je že se na to může vyjet v tej době ještě nebrali OP ........no a paní mě říkala no třeba ve Slovinsku by Vás nemuseli pustit a jste v háji ..........tak že jsem si dělala rychlo pas za 600 a vůbec jsem ho nepotřebovala všude mávli rukou tak že v něm nebylo ani razítečko hlavně že jsem vyhodila 600 vzduchem na půl roku :unamused:
4. črc 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
600,- - to mohlo být Karlovaček :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu jj :wink:
tak náš Míša se rozhodl že mě bude slíkat koš jak mám na něm tu látku tak ji porád s toho rve a vytahuje právě teď o tom dělá jak zběsilej se probudil a nemá nic lepšího na práci než tahat látku se zvířátkama
4. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak jdu pozdravit a popřát hezký den. Dnes mě čeká toho dost na dělání, tak se sem nedostanu asi moc. Úklid, sladký moučník na zítřek, slaní šnečci, .... a plno dalšího. Takže jen dosnídám a jdu na to. :wink:
4. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,
my vyrážíme na chaloupku na dva týdny
takže škoda tanu srazík určitě beze mě :frowning2:
Dobronice znám, od VŠE jsem tam nikdy nebyla, ale od nás z Tábora je to fakt kousíček, takže podívat jsme se tam byli, Stádleckej most, moc pěkný :slight_smile:
zatím se tu mějte moooc pěkně, páááá
4. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kremrolko, užijte si chaloupku, ať vám vyjde počasí a pořádně si to užijete. Pa pa
4. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
peťul počkej třebas se tam tanu pozdrží a dalůybysme to šecky, bez tebe nikam nejdu ženo :fearful: dyk už sou na sebe kucí tak zvyklí ! :slight_smile:
4. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

no kde jste???????? :wink:

Nebudu na netu asi tři dny, to bude pro mě peklo, jsem závislák :grinning:
4. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Zuzanko, už jsem tu psala holkám, ale je to o hodně stran nazad, že od září asi půjdeme do Prahy, manžel dostal nabídku v pražské pobočce, sháníme Černý most a okolí, Prosek nebo Počernice, Vy bydlíte kde? Někde daleko odtud nebo blízko? Máš pro nás nějaký tipy, na co dát pozor, nebo kde je hezky atd?... Moc kuju předem. V blízkosti Proseka prý je nějaký parčík s jezírky a vodopády :confused:
4. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Rinti ahoj, jo jo četla jsem to, to je dobře, že tady budeš! :wink:

No zrovna Prosek není moc hezká čtvrť, Počernice budou asi fajn,ale je to už daleko, Černý most je aspoň na metru,.... ale asi moc neporadím, nejsem původně Pražačka, i když už jsm v Praze bydlela na 8 ( !) místech
4. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, neboj, to zvládneš. Sárinka tě určitě zaměstná. I když u mě je to taky tak. Musím aspoň si jít dočíst, abych byla v obraze, takže se málokdy stane, že sem vůbec nejdu. Jejda, tak je ze mě taky závislák. :grinning:

Týnko, ale budeš nám tu chybět, tady na Moravě. :unamused:
4. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci ty už příští rok asi taky nebudeš na výstavě cest. ruchu viď? :grinning: :wink: to je škoda :dizzy_face: :zipper_mouth:
4. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi, ne ne. Nebudu. Přeci jen budu mít mnohem příjemnější starosti. I když pamatuješ, co jsi mi na tom veletrhu říkala? ... aby se co nejdříve zadařilo. A ono to vážně bylo hned po příjezdu domů z veletrhu, na uvítanou. :wink: :sweat_smile:
4. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fakt, že už jsi byla těhu... třeba už ti moc nechutnalo to kafíčko, co jsme tam spolu pily? :grinning:
4. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to díky moc za tipy Zuzi. Luci nebuj, Praha si mě jen na chvilku vypůjčí, udělám tam rambajz a zase se vrátím zpět. Zrovna včera jsem říkala manželovi, že se těším jak budu v metru řvát na lidi ahoooooj (budu je učit srdečnosti) a ptala jsem se ho, co bude na lidi řvát on??? Tak se chytal za hlavu a koulek očima, proč by prý měl na někoho řvát :confused: Taky v práci mi kolega říkal nejprv, že jim tam nebudu ani rozumět a po půl dni dodal, že ze mě budou mít určitě radost :grinning:
4. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, právě nevím, jestli jsem byla těhu (to by byla ovu dost brzy, nebo by si spermijky musely počkat), nebo jsem otěhu až v den příjezdu domů z Prahy. ale je fakt, že jsem chodila relativně brzy spát už tam. a s tím kafíčkem je to pravda. tak nevím. ale to je jedno. hlavně, že to vyšlo a že mimi roste tak jak má
4. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to víš že jo, hezky ti tam ty týdny naskakujou. :wink: už se na to miminko těším. :sunglasses:

Rinti tak to bude sranda. Tak snad se vám tady bude líbit, přece jen sousta lidí nemá Prahu moc v lásce. :pensive:
4. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
uvidíme, je fakt, že jsem tvor, který kolem sebe potřebuje srdečnou a přátelskou atmosféru. Toto je pro mě tím pádem velká výzva, buď a nebo, buď Prahu rozchechtám, nebo mě Praha rozpláče. Vzhledem k tomu, že v Praze jsou takový lidičky jako Ty a Tanu (omlouvám se, jestli jsem někoho opomněla), tak nevěřím, že by to mohlo být tak zlé :grinning:
4. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, koukala jsem Ti na grafík a vzhledem k tomu, kdy jsi testovala a že byly tlustice, tak bych si troufla říct, že možná ta varianta, že spermijky chvilku na vajo počkaly je ta správná :grinning:
4. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to dáme dohromady, pro začátek tady máš aspoň nás. :slight_smile: navíc já mám času teď dost, takže se určitě uvidíme!
4. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to na tuty kocóre, už se těším jak pohrnem krtkem na Slinták :wink:
4. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek