Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
4. črc 2009

Týnko, tak doufám, že tě Praha vrátí brzy zase nám. Bude nám tu opravdu smutno. Naštěstí máme koníka, tak budeme ve spojení aspoň tak. 😉 .... že by ty spermijky vážně byly takové dobré a kvalitní, že počkaly? Teda, z jedné strany by mě to opravdu zajímalo, jestli jsem tam už jela těhu nebo ne.

Zuzi, to já se těším taky. Už aby byl ten říjen, nemůžu se dočkat. Vím, pak budu ráda za každou volnou minutku.

... mám dotaz, chodily jste do těhu cvičení? Od kolikátého týdne? A dalo vám to něco? ... spíš se týká maminek, že? 😅 Pořád se rozhoduju a nevím, zda někam chodit, nebo ne. A myslím, že už je tedy na čase, pokud bych měla.

lucianas
autor
4. črc 2009

týnko, potřebovala bych asi překlad 😀

lucianas
autor
4. črc 2009

nic, jdu k telce a taky ještě musím zvládnout si vysušit vlasy, když jsem si je umyla až teď.

hezký zbytek večera, pa pa

rintintyna
4. črc 2009

Luci, jám mám pro tyto případy sbírku Betynek, kde je spousta cvičení, ale jednou bych ráda někam chodila. No jo já vím, u vás není moc možnost 😒 Překlad: Každopádně pěkná holko, už se těším až se svezeme metrem na náměstí I.P.Pavlova (ten co zkoumal podmíněný reflex-slintání)

zuzanka26
4. črc 2009

Luci já jsem chodila na cvičení až ke konci, naposled jsem byla v 38 tt, to už mi tam ta paní říkala, že klidně na tom míči můžu hopsat jak chci.

Tak dítě spí, jsem zvědavá, na jak dlouho 😖

tanuki
4. črc 2009

jé Rinti, no to se na tebe těším!

valentynka
4. črc 2009

ahooj holky,

noo holky z jihu tu pěkně perlily 🙂

jinak Markét, tvé okusávání parapetů a otevřené okno 😀 😀 😀
ale máte na co holky vzpomínat 🙂

valentynka
4. črc 2009

http://www.novinky.cz/domaci/172949-okoli-decin...

tak u nás se to taky už rozjelo

ty deště jsou nekonečný 😠

manža šel v poledne na šichtu a jel do Děčína,kde kvůli tý vodě čekal ve stanici a teprve ted se vrací zpět domů.
Od 14hodin tam čekal.
ještě se stalo něco s kolejema, tak se čekalo než se to zprovozní,takže vlaky šílený zpoždění

valentynka
4. črc 2009

dobrou noc

valentynka
4. črc 2009

Přeju krásnou neděli 🙂

papa

zirafik
4. črc 2009

já takýýýýýýýýýýý 😅

pismenko
4. črc 2009

jáááá takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀

zajdla
5. črc 2009

Ahojky.Holky vy teda jedete. 😀 😉

My jsme se měli včera docela dobře.Ale moc jsem si u tchýně neodpočinula.Myslela jsem,že bude malou hlídat,ale prd.Navíc měli otevřený bazén,tak jsem byla pořád ve střehu,aby tam malá nespadla.Manža pomáhal švagrovi na baráku. ☹ Víc si teda odpočinu doma než u ní.A to z ní vylezlo,že si nevezme dovču,protože ji má už málo.Takže jak slibovala Lucince,že pojede na prázdniny tak z toho nic nebude.Já bych jí ju stejně nesvěřila,ale neměla jí to slibovat.Malá si to totiž pamamtuje. ☹

JInak se grilovalo asi do 9 hodin do večera.Pak už byla malá utahaná a chtěla jet domů.Tak jsme jeli.Ona tam nemá pro ni žádné hračky,tak se tam malá nudí.Prostě babička na baterky.
Aspoň že nám dala masíčko na dnešek,tak nemusím vařit.Udělám jen brambůrky a okurkový salát.
A odpoledne jdeme na grilovačku tady ke známým.Malá si aspoň pohraje. 😀 😵 😵

JInak jsem na MMA vyhrála za vyolávačku vložku do autosedačky.Tak jsem ráda.Ušetřím zase nějaké penízky.

A v úterý mi přijde přešitý ten potah na ten sporťák.Paní mi tam dala i takové ťapičky,tak jsem zvědavá. 😀 😵 😵 😵 😵 Už se na to těším.

jitousek
5. črc 2009

dobré sváteční nedělní ráno 😉
u nás teda moc krásně nejni je mlha a poprchává .....včera jsme byli u manžovejch rodičů na zahradě bylo krásně celý den i když se to zatáhlo kolem všude pršelo u nich na kopci je suchý vrch a nespadla ani kapka Míša krásně spinkal v kočáře a byl hodnej jedl od rána od 9h do 17h jen 2x 😕
myslela jsem že to bude chtít pak večer strhat ale ne klasika po koupání kojení a pak kaše a v noci dobrý

zato ráno dneska stojí za..... od půl šesté na nohou a od sedmy dítě do teď řvalo 🤐 berou ho ty zuby ale brutálně prostě chtěl spát a dostal 3x za sebou takovej hysterák že vylezl i manža s pelechu a choval ho ač s Míša bránil a vztekal jak pominutej já jsem už ze zoufalství odešla jelikoš proběhlo 2x prso a vypadal na spadnutí že bude spát jen jsem ho položila hysterák jak kráva a tak jsem už šla do kuchýně se uklidnit 😠 ☹ nakonec usnul ale snad bude aspoň půl hodiny klid jsem vysátá hned po ránu a to ještě manža jel stěhovat kuchyň k rodičům tak že jsem tu sama na našeho paviána 😒 no jestli začne řvát naložím ho do kočáru a půjde pěkně ven pod okno

zajdla
5. črc 2009

JItu chudáček.Ty zoubky mu dávají teda pěkně zabrat.Chudinka.Snad se brzo už vyklubou. ☹

jitousek
5. črc 2009

no kéž by už to trvá docela dlouho ☹

jitousek
5. črc 2009

jo lucí já chodila na cvíčo asi od 25tt tady do porodky balo to zdarma a dobrý jen jdi mezi lidi alespoň poznáš nějakou těhuli a protáhneš tělo 😎

zajdla
5. črc 2009

Holky začínají mi trošku napuchat nohy.Není to nic hrozného,ale snad to nebude horší. ☹
Dala jsem si teď nápoj pro těhotné od hipu,tak snad zabere.Je tam nějaká bylinka proti otokům,tak snad to pomůže.

jitousek
5. črc 2009

zajdi snad se ti to srovná ale tyhle otoky vím co to je užila jsem si je teda taky a to nebylo vedro bejt těhule přes léto jsem jak konev celá 😒

jitousek
5. črc 2009

dneska to tu nějak nejede no jo je neděle no

kacena00
5. črc 2009

ahoj holky, nakopčím sem příspěvek, bude trochu delší, musim si prostě trochu postěžovat...

kacena00
5. črc 2009

včera tu byla moje tchyně, dokud sem neměla cyrilka tak sem když si ostatní stěžoovali řikala že já mám tchyni docela v pohodě, chachá

nevim, jestli sem tu asi před 3 týdny psala jak mě setřela, že si za všechno můžu sama, že sem si ho rozmazlila, že za nich to všechno bylo jiný, oni to všechno stíhali a museli stíhat...kecy kecy kecy

včera sem si zase vyslechla, že můžu bejt ráda, že ty celodenní uspávacímaratony a řev nemám večer, a můžu bejt ráda, že v noci spí

no to sem, ale přijde mi krajně nespravedlivý, že michalův brácha, jeho žena a vnuk byly strašný chudáci, protože vnuk ten blbě usínal večer a v noci ze spaní začal zničehonic brečet, oči zavřený, mlátil hlavou o podložku

řikám, ale to má cyrilek to samý
ona: ale máš to přes den, buď ráda
já: no to sem štastná, celej den absolvovat v breku, nedělám nic jinýho než se snažím ho ukonejšit a uspat
ona: takový sou všechny děti
já: to není pravda, každý dítě je jiný
ona: no tak je každý dítě jiný

musela sem odejít, jinak bych ji asi uškrtila, jenže mi to nedalo a vrátila sem se a řikám jí: no mě by zajímalo z jakýho důvodu sem na tom líp já, když sio to musim celej den vyžírat a sem na to jen sama a sama, já bych si to klidně vyměnila za večerní řev, protože bysme na to aspoň byly dva, takhle mám někdy pocit, že si asi hodim mašli, když celej den musim utěšovat brečící vzpouzející se dítě, který chce v tu chvíli jediný a to spát

dokola dokola- včera sem si za to nemohla, ale byla sem na tom líp než ostatní, protože blábláblá

ale pozor, za něco si můžu: za to že nekojim..

jako svým způsobem má pravdu, ale co ona ví o tom, že se celý moje kojení začalo srát ve chvíli, kdy začla cintat cyrilkova doktorka že mám málo mlíka a mám koupit nutrilon, v tu chvíli sem si začala tvořit blok a přestala si vřeit, den předtím sem mluvila s kamarádkou a segrou a obě se mě ptaly a já jim ve smíchu řikala že bych uživila dvojčata, fakt sem byla jak pochodující krabice s mlíkem

co ví o tom, jak to je s falškou, jak sem dala na tu doktorku, kráva s vědomím, že můj 4 měsíční chlapeček už bude vědět co a jak a kojení nám to nezkazí

co ví o tom, kolik věcí s cyrilkem si vyčítám, že dělám špatně a udělala sem špatně a už se to nedá vrátit

ještě do mě takhle rejpe, přišlo mi to strašně líto v noci když sem cyrilka krmila, brečela sem asi hodinu a teď když sem se o tom bavila s michalem zase

už sem s tím byla pomalu smířená a zase mě takhle rozhodila, doprdele zrušila bych tchyně..doufám, že nebudu jednou taková kráva ale třeba jen menší kráva..i jako matka

achjo

pismenko
5. črc 2009

Ahoj holky 🙂 🙂

Barčo, vyprdni se na ni.Cyrilek je tvoje miminko, jen ty ho znáš nejlíp a víš, co je pro něho dobrý a co ne.To že procházíš takovým peklem, že neumí zabrat je hrozný, ale věř, že se to všechno zlepší a bude dobře a jednou se nad tím pousměješ 😉 😉 je blbý, že ty naše matky a matky našich parnerů, jsou takové chodící encyklopedie a jenom protože, že už to mají za sebou neznamená, že to dělaly lépe 😠 Musíš to prostě vypouštět.
S tím kojením už asi těžko těžko něco uděláš, někdo nekojí vůbec a taky se svět nehroutí.Buď statečná, Cyrdovi to jistě něják neublížilo, buďme rády, že jsou všechny ty naše miminka zdravý a krásný a kojení pal čert 😉 😉

pismenko
5. črc 2009

No jinak my včera 2x 😀 😀 😀 😀 nechápu 😅 😅

tevina
5. črc 2009

Ahoj holky,

Baru to je teda s prominutím k...a,hele to vůbec neposlouchej,takový žvásty,já vim že to někdy nejde,ale nenech se rozhodit,oni ty tchýnky mají prostě svojí pravdu a ta je jediná a nejlepší.O mojí tchýni ani psát nebudu,tam vládne v rodině alkohol,ale to už jsem tu asi psala.Pivo je přednější než vnoučata 😠

Jo a jinak koukám že jste tu probírali srazík,tak mám jeden návrh,co ho udělat v Pelhřimově? 😀
Já jsem teda neřidič,řidičák mám ale nejezdím,takže jsem zavislá na tomášovi a ten teda nevim jestli mně někam doveze.

Jo Baru v Dvořákovi jsem sice byla ale když mi bylo asi 16 😀 Spíš jezdíme do tábora do těch obchodáků-tesco,baumax a pak do mekáče na obídek.

tanuki
5. črc 2009

ty jo Baru, to je v pytli, vždyť máet spolu bydlet, ne? 😖
Jinak, naprosto s tebou souhlasím. Verča je hrozná v noci, ale rozhodně bych neměnila a to říkám všem, že se sice nevyspím, ale je lepší, že je přes den bezva. ☹
Tevi, přece bys neochudila prďoly o cestu busem nebo vláškem 😉

tevina
5. črc 2009

No vláček by se nám líbil,hlavně tomínovi,ale nevim jestli bych si s obouma troufla jet někam sama.

zajdla
5. črc 2009

Tak jsem si zdřímla a za chvilku jdeme na grilung.Doufám,že nezačne chcát.Nějak se to mračí.Dopoledne pršelo,teda spíš chcelo a já měla venku peřiny.Než jsem to zjistila,tak peřiny zmokly.Ach jo.Dneska budem spát asi jen pod dekou.

zajdla
5. črc 2009

Holky,tak Matýsek,co sleduji jejich příběh už je doma. https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...