Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
6. črc 2009

a jak ti je Týnečko?

pismenko
6. črc 2009

jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😵 😵 😵 😵

pismenko
6. črc 2009

Rinti, moc moc gratuluju, věřím s Tebou, je to nádhernýýýý a víš, co jsem psala jak jsi tu byla v pátek nebo kdy....prostě to bude mimiholčička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rintintyna
6. črc 2009

tak jsem samo ještě tady a pendluju mezi 3 diskuzema a hromadou IP 😀 jooooo fakt si to užívám. Místo ranních nevolností mám ranní úzkosti, jak zvládneme ten přesun do Prahy a jestli to byl vůbec dobrej nápad, ale věřím, že to zvládneme a pokud to tam nepůjde, tak to zkrátíme na 1 rok, takže bychom se vraceli do Brna kolem 5měsíce miminkovo. Uvidíme

kacena00
6. črc 2009

kto víš že to nelamte přes koleno beruško! v brně máš kamarádky (i lucku, která už bude drandit ulicema s kočárkem), tak je dobře, že budete mít únikovou možnost 😉

holky musim jít vařit, sem moc ráda za takový fajne zprávy ráno papapa

valentynka
6. črc 2009

no tý voléééééééééééééééééé holkýýýýýýýýýýýýý

no Rinty, to je nádherááááááááááááááááááááááááááá, moo cgratuluju ...

jsme si taky tak říkala,že se noezývá,že je určo těhotná a čeká a čeká, i když jsi teda byla na dovče, ale to jsme nevěděla,ale asi jsem měla nějakýho tucha,že už jsi těhu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲

zirafik
6. črc 2009

Týnuš, já mám husinu 😵 😵 😵 ... manža prý, Tobě je zima 😅 ? A já ne... koníkovka Týnka je těhulka 😵 ........ já su tak ráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááda 😵 😵 . Tiše gratuluju a doufám, že to bude vše na 1 s 😵

zirafik
6. črc 2009

sem tu nedavno psala, že chci vidět // ,,,, a je to tu 😵 .... krásný dálnice 😵

zirafik
6. črc 2009

a Matýsek je krásnej, maličkatej krteček 😵

zirafik
6. črc 2009

.... jo a myslím si, že Lucka už to tajemství 😵 věděla 😵 , co Lucí?

jitousek
6. črc 2009

týnko velikanananská gratulaaaaaaaaaaaaaaaaace konečně něco příjemného // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucianas
autor
6. črc 2009

Ahojky,

Týnko, díky za překlad. 😀 Já mám betynku jednu, pak půjčený dvě knížky, ale pořád si říkám, že kurzy jsou asi víc účinnější, než nějaké teoretické čtení.

Zuzi, a od kdy jsi na to cvičení chodila? Ten míč si teprve musím pořídit, doma ho nemám.

Jitu, tak to mám opravdu co dělat, když ty jsi začala od toho 25tt chodit cvičit. To mě začíná zítra, tento týden těhulkování.

Zajdli, nápoj pro těhotné od Hippu taky piju.Koupil mi ho manžel a dávám si ho každé ráno k snídani. Jen ho málokde mají. Tak si ho musím teď koupit, jak pojedu někam.

Kači, to je mi líto, že tě tchyně tak sjela. Ale jak píše Markét, je to tvůj syn a ty ho zbnáš nejlíp. Takže zkus ty její řeči hodit za hlavu, a dál si vše dělat podle svého nejlepšího úsudku. Vím, je to asi složitý, ale asi nic jinýho ti nezbývá.

lucianas
autor
6. črc 2009

JItu, tak to je mi líto, že máš takové trápení, snad ti na kožním něco na to poradí. Nebo jak píše Zajdla, zkusit zajet do toho rakouského Laa, to by možná taky mohlo pomoci. Opravdu nezávidím, aspoň, že nic takového neznám.

Týnko, to je pravda, určitě něco veselého tu bylo potřeba. A zvlášť takováto zprávička. Lepší jsi nám nemohla dnes nadělit. Moc a moc gratuluji, ale hlavně, držím palečky, aby to tentokrát vyšlo až do úplného konce a na jaře se dočkali zdravého mimíska. .... to s těmi léčiteli je opravdu zajímavý. Bych tomu nevěřila, ale jak tak koukám, tak na tom něco bude. A zvlášť, ta léčitka, hvězdička, .... hmmm, opravdu zajímavý.

lucianas
autor
6. črc 2009

Žirafík, z čeho usuzuješ, že já to tajemství věděla? 🤐 😅

zajdla
6. črc 2009

Co to čtu?????????????????????,, 😀 😀 😀 😀 😀 Týnko moc,moc,moc gratuluji.Tentokrát to vyjde až do konce.A bude tady další princezna. 😉 😉

jitousek
6. črc 2009

nebo princ zajdi 😉 😉 😉

zirafik
6. črc 2009

lucíku, že by sledování grafíku 😅 😅

lucianas
autor
6. črc 2009

ok, dobře, přiznávám, vím to už nějaký ten den navíc 😀 ale čekala jsem, až s tím přijde Týnka sama. Teď jen, aby to dopadlo dobře a rozšířila tady řady miminek 😉

venyska
6. črc 2009

Ahoj děvčata.Můžete mi prosím poradit?Máte někdo zkušenost s mravenčením v prsou?

pismenko
6. črc 2009

Tak dneska se u nás uspávalo v kočárku 😕 😕 😝 😝 nevím, co je to zase za móresy 🙄 🙄 🙄 🙄

veny,netuším 😒 😒 😒 😒 to slyším poprvé 😕 😕

pismenko
6. črc 2009

A psal někdo kremrolce na chatu, že máme //???

zajdla
6. črc 2009

Veny to nevím,s tím neporadím.

Písmenko myslím,že nepsal.Já jí to písnu. 😀

kacena00
6. črc 2009

hoj!!já jí to napsat chtěla, ale přiznám se,ž e sem to zatim nezvládla neb mě chytla celkem brutál migréna, takže sem ji rozháněla celkem dvěma brufáčema, jedním panákem kalvadosu a dvěma kafema a půlhodinovým poobědovým spánkem s cyrilkem

takže slibuju, že to teď napravim, páč už mi blbě není a funguju 😀

holky dík za reakce, je fakt že ten den mi i pomohla když na asi 40 min před koupajdou hlídala Cyrilka takže sem si aspoň jeden záhon jahod dala do pucu, což mě velice zvedlo náladu 😉
dokonce se mi celkem podařilo naučit cyrilka v tomhle počasí usnout doma, protože kočár je v tomto hicuňku vlhkým pasé, takže včera to nebylo s tím uspáváním až tak o nervy, sice se mi vzpouzel v ruce a mlátil hlavou, ale podstatně míň než to umí a po usnutí se mi probudil jen párkrát a jen na chvíli, a pak spinkal někdy až hodinu, takže uplně úžasný

zase seká latinu pusinka moje 😵

tanu, jak si psala s tím nočním pruzením..já ti nevim, jestli je to lepčí...já to nezažila takhle izolovaně, jen skoro měsíce noční+denní pruzení, a teď denní

takže nevim, nemůžu srovnat, čoveče ale ráda se vyspim..jen sem zkoušela aby jí (tchynu) trklo, že tyhle celodenní maratony sklidňování vysreslýho dítěte sou taky dost vysilující když na to přijde

zajdla
6. črc 2009

Kači tchýni to nedojde.To bys jí to musela říct úplně od plic,aby to pochopila.

zajdla
6. črc 2009

Luci pěkný přebalovák a ta cena je super. https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

pismenko
7. črc 2009

prvnííííííím 😎

jitousek
7. črc 2009

druhááááá 😎

jitousek
7. črc 2009

zdárec palec exem mazec ve státním maj taky dovolenou a už jsem obvolala celý okres a jsou na tom podobně jak tady 😲 😠 😠 😠 😠

jitousek
7. črc 2009

je to v prdeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pardon 😔

jitousek
7. črc 2009

kde jsteeeeeeeeeee kdooooooooo pomooooooc 😵