Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
24. únor 2009

Jejda rinty, tebe ta mrcha tak zlobí?? To je ale divné ne?ty přece nemíváš nepravidelná cykly ani žádné mega zpoždění..?? No třeba to dopadne 😵 😵 😵

Holky, mě teda kojení nebolí, už ani z té pravé strany, kde mám naprasklou tu bradavku 😎 😎

rintintyna
24. únor 2009

market, moc tomu nedávám, celé to začalo kvůli té chřipce, po které jsem 14 a 15DC špinila a bylo to daleko intenzivnější než teď ty 3 dny špinění (to mám slipovku pořád čistou, jen po utření je hnědej papírek) no a pak se mi ovulka posunula na 23DC, tak jsem naznala, že když mám luteální fázi 13 dní v průměru, tak bych to dnes měla dostat, no uvidíme, třeba už zítra budeme moudřejší. Jinak jak se ptala Žiraf na bylinky, tak ty jsem právě chtěla začít brát zase od začátku cyklu (kontryhel, maliník, listovku). Jo a jinak ty zlomy na chromozomech mohly vzniknout až při kultivaci, proto mi teď brali krev znovu. Když to bude do 5%tak pohoda, když nad nasazuje se na půl roku vitamínová kůra A,C,E a po půl roce, když to není pořád v pohodě, tak se v těhu doporučuje odběr plodovky. Jinak to není vrozená ale získaná záležitost a většinou to mají lidé, kteří přicházejí do styku s chemikáliema nebo zářením atd.

kamcule
24. únor 2009

porod za dva roky říkala dr. takže otěhotnění cca rok po císaři 🙂
My dáváme ráno kojení, dopoledne sváču - ovoce přesnídávku, poledne oběd zelenina, odpo sváča mlíko, večer kaše + dopít z prsa.

valentynka
24. únor 2009

kamcul, no já nevím, spíše opravdu otěhotnět za dva roky, prootže se ta dlěoha zvětšuje jak mimi roste a mohla by ta jizva prasknout.
ale možná by to šlo i po roce 🙂
ještě jsme se po tom nepídila 🙂

rintintyna
24. únor 2009

jo jde to po roce, kamarádka se o to dost zajímala, bo plánovali mít mimi hned po sobě, ale kvůli císaři to šlo nejdřív právě až po roce. Teď mají 2 nádherný holčičky, který si spolu krásně vyhrajou 😉

pismenko
24. únor 2009

No já bych se chtěla začít snažit tak za dva roky....to už snad ten porod bude definitivně vytěsněn daleko v mozku 😀 😀

zirafik
24. únor 2009

Markét nestraš 🙄 ... my co jsme teď na řadě se snažíme myslet pozitivně 😅

tevina
24. únor 2009

ahoj holky,fotky se stahujou,cyrda je nádhernej,strašně malinkej,ale krásnej a krásně voní 🙂
a prý je strašně šikovnej,krásně se přisává.porod vám pak popíše barča,ale malý měl šnůru kolem krku,pak nějak tu ručičku a ještě měla bára zkalenou plodovku,ale dobře to dopadlo 🙂

pismenko
24. únor 2009

žiraf 🤐 🤐 🤐 🤐 pardon

tevi ahoj, jsem celá nedočkavá 😎 😎 😎 😀 😀 😀

zirafik
24. únor 2009

Týnko, tak s bylinkama to určo půjde líp 😉 ... jen ať už ta mrcha se nějak rozhoupe 😒

Holky, my bychom taky chtěli děti za sebou... ale ještě nemáme ani to jedno 😅 . No a myslim, že až manža uvidí ten kolotoč, tak si to možná rozmyslí 😅 . V každym případě bych ráda, aby si děti mohli spolu hrát a taky se mi nechce se na chvíli vracet do práce. Navíc jsem měla celkem slušný plat, z čehož by se mi pak počítala i druhá mateřská... .pokud to zas nějak nepřevoraj 😒

zirafik
24. únor 2009

A bylal jsem na té kosmetice a je mi blaženě 😵 . Měla jsem i masáž 😵 😵 a udělala mi nehtíky 🙂 . Byla jsem tam skoro 2 hodiny 😅 ... musela mi pak zvednout lehátko, neb jsem už nemohla ležet na zádech....

A obídek mňamka 😝 , měli jsme obalený žampiony s brambůrkem 😝

zirafik
24. únor 2009

jééé, tak už budou fotečky 😵 , paráda 😵

tevina
24. únor 2009

jsou tam 😉

zirafik
24. únor 2009

jééézis... to je paráda 😵 😵

zirafik
24. únor 2009

Cyrda je krásňoučky miminko 😵 a Barča tam vypadá suprově 😉 😉 ... ani bych neřekla, že před pár hodinama rodila 😅 😅

tevina
24. únor 2009

jo barče to fakt slušelo,připomíná mi jednu spolužačku ze základky 🙂
Všechny vás moc pozdravuje.

zirafik
24. únor 2009

Děkujeme, Tevi 🙂

tevina
24. únor 2009

ted nevim jak se píše cyryl,nevíte jak ty i nebo y 😀

zirafik
24. únor 2009

já bych řekla Cyril

pismenko
24. únor 2009

jejda, ten je mrńavoučkej 😵 😵 😵 😵 ale kráásnej

pismenko
24. únor 2009

cyril 🙂

tevina
24. únor 2009

jo dík už jsem to v albu opravila 🙂

tevina
24. únor 2009

holky hned za mý albumem je album a je v něm holčička co má leukémii ☹

rintintyna
24. únor 2009

jééé ten je ale kouzelnej, jak hezky kouká. A na konci se roztomile zlobí 😉 Noooo já vám nevím, jako taky bych chtěla děti asi hned po sobě, po možná nic jiného ani nezbývá, když chci nejméně tři, ale jak jsem četla dnes ten článek, jakej je to fakt záhul a jak matky omdlévají únavou, tak to možná pak ty ostatní děti vyřešíme tou adopcí raději či co. No nepředbíhejme.

kamcule
24. únor 2009

Cyrdík je krásňoučkej 🙂

pismenko
24. únor 2009

tevi, já to album taky viděla a musím říct, že mě to dostalo 😔 😔 😢 😢

kamcule
24. únor 2009

Val říkala mi dr. že za rok otěhotnět můžu, že rok trvá než se to pořádně zhojí
ale my stejně plánovali mimčo až tak za dva roky, tři roky rozdíl s nám líbí.
Ikdyž po těch zkušenostech s tímto těhu 😖 - člověk plánuje ale jak to bude ví ...

tevina
24. únor 2009

taky mě to dostalo,mě je vždycky úplně špatně ☹

rintintyna
24. únor 2009

jako mě dost dostalo to videjko co jste tu kdysi dávaly odkaz s tou Laurinkou, pouštěla jsem si ho několikrát a vždycky řvala jak krokodýl, ale to naštěstí dobře dopadlo 😔

pismenko
24. únor 2009

Jo to bylo krásný, je to bojovnice, ale byla malušká moc. To jsem úplně vděčná, za toho svého obříka 😵 😵