Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
7. črc 2009

su tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

jitousek
7. črc 2009

no hurááááááááááááááááááááá 😉

pismenko
7. črc 2009

ale kouká tady na mě žehlení 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jitousek
7. črc 2009

na mě dva koše blééééé 😝 nejsem schopná se do toho obout ☹

pismenko
7. črc 2009

domácí práce by se měly zrušit 😀 😀

jitousek
7. črc 2009

no to teda nejlépe všechny 😎

jitousek
7. črc 2009

tak jsem na ten seznam koukala a nejbližší je tedy v Hradci Králové............ale já mám stejně tušení že homeopatická poradna nebo ordinace je i tady v TU jen nevím kde rozhodím sítě 😵

zajdla
7. črc 2009

Ahojky.Třetí. 😀 😀

zajdla
7. črc 2009

Já včera večer všechno vyžehlila. 😀 😀 Tak snad budu vysávat a utírat prach.
Na oběd udělám cuketové zelí s bramborem. 😉

Jitu to miluji.Když si vezmou doktoři stejně dovolenou.Pa akybs jezdila po všech čertech a zháněla,kdo tě ošetří.Kór když tak trpíš.No prostě hnus. ☹ 😠

zajdla
7. črc 2009

Dneska čekám balík.Má mi přijít přešitý ten sporťák.Tak se už těším.Paní mi tam udělala i takové ťapky,tak jsem zvědavá. 😵 😵 😵

pismenko
7. črc 2009

už to mám 😝 😝 leje ze mě jak z vola

jitousek
7. črc 2009

to jsi teda rychlice markét 😵 😵 😵 😵

lucianas
autor
7. črc 2009

Ahoj,

Zajdli, díky, taky jsem ho odchytla. Jen jsem se poradila s MM a uvidíme, ještě zkusím probrat s mamkou, během dopoledne, a zkusila bych jí napsat. i když původně jsme se rozhodli spíš pro skříňovou komodu. Jsi hodná, že na nás tak myslíš. díky.

Jitu, tak to je docela síla. Pracuje u vás na okrese někdo?

pismenko
7. črc 2009

To byly jenom mimivěci, nějáké bodýčka, mikinky a tepláčky 🙂

lucianas
autor
7. črc 2009

já na žehlení mám tady jen pár kousků, ale pračku jednu peru, takže to nechám na večer, až vše bude suché. takže mě to čeká taky

Markét, opravdu jsi rychlík, i když to byly mimivěci ...

zajdla
7. črc 2009

J8 budu tady prat,ale asi až zítra.Dnes si odělám oddechový den. 😀 Jen navařím a povysávám a umyju zem. 😀

lucianas
autor
7. črc 2009

Zajdli, to je oddychový den? No teda, to není nic moc. to budu mít víc oddychovější. já jen nádobí, a pověsit už jen to prádlo. a k večeru to žehlení. vařit nemusím, máme od včerejška

zajdla
7. črc 2009

Luci to je takový poklidnější den.Vysávat musím každý den.Když 1 den nepovysávám,tak je to hrůza.Však to časem poznáš. 😀 😀

lucianas
autor
7. črc 2009

Zajdli, jejda, neplaš mě. ... jinak jsem napsala skrz ten přebalovák, tak jsem zvědavá. S mamkou jsem to neprobírala, za tu cenu je to vážně dobrý. Jsem zvědavá, co mi odepíše.

zajdla
7. črc 2009

JJ,vypadá moc dobře ten přebalovák.Kdybych neměla už koupený,tak po něm chmátnu všema deseti.Je to super cena a vypadá moc dobře.Tak držím pěsti,ať je tvůj. 😉 😵 😵

zirafik
7. črc 2009

ahojáááááááááá, jsem pátááááááááááááá 😅

zajdla
7. črc 2009

Luci a ten nápoj od Hippu kupuji v DM,tam ho mají vždycky.Ještě by ho mohli mít v lékárně. 😉

zirafik
7. črc 2009

musím tu veřejně pochválit naše miminečko, neb bylo včera moc hodné a roztomilé 😵 a dokonce odpoledne 3,5 hodiny spinkalo 😵 ... tak sem teda zvědavá na dnešek.

Jitu, tak snad dr. seženeš.... 😉 To víš, jak byl včera svátek, tak si ho holt kdekdo prodloužil na celý týden 😅 , i páni doktoři 😖

Nevím kdo, myslím Valentýnka jsem dávala odkaz s tím článkem na autosedačky... my máme z druhé ruky, ale potom, co jsem si to přečetla, tak sem si řekla, že takto důležitou věc pro bezpečnost našeho mimečka musím mít kvalitní, tak jsem šla do té, co vyhrála ten test 😵 ... je za 2,7tis 😖 . Ale jsem ráda, neb z té, co máme, malé padají ty kšíry, je v ní pokroucená a vzhledově taky nic moc 😒

zajdla
7. črc 2009

Pavli a jakou jste měli před tím?

rintintyna
7. črc 2009

čau děcánka, už tu hoooooodně dlouho nebyla Paviska 😕

zajdla
7. črc 2009

Tak umyto a vysáto.Teď čekám,až uschne kuchyň a jdu vařit.Ale oběd bude za chvilku. 😀

zajdla
7. črc 2009

Čauky těhulko. 😵 😵 😵 😵

JJ Paviska tady byla myslím naposledy po její svatbě. ☹

zajdla
7. črc 2009

Malá chudinka zase škytá.Už to bývá několikrát za den.Jestli to bude jak Lucnka,tak bude škytat až se narodí pořád. ☹

valentynka
7. črc 2009

ahoooj holky a těhulko 🙂

u nás nádherně 🙂

Ovšem četla jsme zprávy,že se to má od zítřka zatahovat a bude jen kolem 20 ☹

v sobotu se Filípek koupal poprvé v novém bazénku, máma koupila takového slona, no řechtal se pěkně a včera jsme ho už na té houpačce posadili a přikšírovali a rozhoupaly a on se pak houpal sám jak se tam na ní veselil.

už hezky vydrží sám sedět bez opory ,takže za chvilku už změníme kočár na sedačku. hrozně se taky šprajcuje na nohy,že by chtěl už stát.

včera mu mamča uvařila čaj z lipovýho květu,který nasbírala, trošku jsme dotoho kápli štávičky z hrušky,jabka a banánu a byl jako vožungra, pořád chtěl bumbat 🙂