Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zuzanka26
8. črc 2009

a je ti jako na zvracení?

rintintyna
8. črc 2009

nooo nevím, jogurt? to je tak na vyvolání zvracení 😝

beruskaveruska
8. črc 2009

ahojky berundy. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jitoušku moc děkuju za SMS. 😉

Holky myslím na vás, ale zatím sem nepůjdu. Nemám ani chut dočítat nic. Jinak jsem celkem OK.

V červnu jsme prubli Prahu, ale nic ☹ tak aspon mám tu práci v té se nic nezměnilo. 😠

Opatrujte se tady a těhulkám moc přeju bezproblémové těhu......a maminkám radost z dětí pa.... 😉

Věřím, že bude líp a pak tu zasejc budou lítat chlupy a bude veselo tak se držte jooooooooo a nezapomente na mě.
🙂

pismenko
8. črc 2009

Ahoj Beruš, ty kočko naše 😵 😵 😵 😵

zajdla
8. črc 2009

Ahoooooooooooooj Beruš.Neboj nezapomeneme na tebe.Myslíme na tebe.Zase se ukaž,ju. 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

valentynka
8. črc 2009

ahoj holky,

ten příběh s Tomáškem, to je krásný 🙂
vypadá mooc štastně 🙂

lucianas
autor
8. črc 2009

Zuzi, tak chvilkama ano, chvilkama ne. Spíš je to jen takový nečekaný nával, který přejde. Ale to bříško pobolívá pořád, spíš teda žaludek.

Týnko, tak jjogurt mám už přes hoĎku v sobě a dobrý, tak nevím.

zajdla
8. črc 2009

Luci,tak ať tě to brzo přejde.Co rennie?nezabralo?

zirafik
8. črc 2009

ahoja, tak dneska jdeme zase s dětmi na obídek 😝 , snad nezmoknem 😒 .Kojo celkem v poho 22 04 08 10 😵 . Včera usnula i beuz koupání, tak jsme vošplechli ráno v umyvadle.

Luci, mě pomáhá taky žaludeční čaj... tak sad ti zabere,,,

Beruš, ahooooooooooooooooooooooj 😵 😵

Týnko,jak je, těhulko?

fůůůůůůůůůůůj děláme si do gatí 😝

kacena00
8. črc 2009

ahoj, já bych zkusila piškoty po troškách, colu po troškách

beru!!! 😵 😵 😵 😵

zajdla
8. črc 2009

Žirafíku,Kristýnka tě nějak rozmazluje,co?Takové hodné dítko.Pěkně se jí to upravilo.Na obídku si nechce chutnat.

Čekám na mateřskou a ta dneska už nepřijde.Doufám,že přijde aspoň zítra.Chci se podívat do města než půjdu do poradny. 😀

zirafik
8. črc 2009

zajdi, noce jsou ok, ale přes den 😝 a hlavně k večeru vyžaduje pozornost a kojo i po hodině 🙄 🙄

tevina
8. črc 2009

Ahoj holky,

Beruško ahoj 😵

Tak jsem si pobrečela dojetím u toho adoptovanýho kloučka,krásný 🙂

tevina
8. črc 2009

Luci at je co nejdřív líp,já jednou pila mátový čaj,ale nevím jestli se může v těhu.

rintintyna
8. črc 2009

tak jsem si to taky přečetla, to už mi nedělejte 😢

tevina
8. črc 2009

no holky,druhá srtrana a úplně dole 😨

zajdla
8. črc 2009

Já jsem si treď zdřímla.Ale jen chvilku,malá mě dneska dlouho nenechala.Mamča nám přinesla obídek,tak jsem měla dnes lébes.jen jsem povysávala a opět teda peru.
Půjdem asi s malou na procházku,venku popršelo,ale vypadá to,že ještě bude pršet.tak vezmem deštník a pláštěnku a půjdem.Mamča si u nás zapoměla inzulín,tak jí ho asi zanesem.Aspoň procházka. 😀

zajdla
8. črc 2009

Rinty budeš ještě testovat?Kdy jdeš k doktorovi? 😉 😵 😵 😵

rintintyna
8. črc 2009

testovat budu ještě zítra nebo pozítří, podle toho, jak mi bude svrbět ruka. K mudrovi jdu už v pondělí, bo potřebuju ujistit, nějak mě tentokrát zatím nic moc není, ale zároveň a to musím zaťukat jsem ani trochu nezašpinila. Jen jednou úplně maličko, ale to bylo po milování, tak to asi teď nebudeme moc dráždit. I když manžel už je po pár dnech celej bez sebe a prohlašuje, že ho může dát na rok a půl do bazaru. Když jsem se zeptala jak přišel na rok a půl, tak prý 9měsíců těhu a pak 6 měsíců šestinedělí 😀

tevina
8. črc 2009

😀 😀

zajdla
8. črc 2009

Rinty tentokrát to vyjde.Musí,uvidíš. 😉 Už se těším na dálnice.
Teda to si nějak spletl s těma měsícema a týdnama,ale aspoň bude pak mile překvapený,když mu řekneš,že už můžete. 😉
Manža prohlašoval u Lucky,že si nejde záskok za mateřskou.U Lucinky jsme nesexovali celé těhu. 😀 😀 😀

kacena00
8. črc 2009

no u nás šestinedělí trvalo pomalu půl roku 😝 😀

kacena00
8. črc 2009

holky včera sme zažily nechutnou půlhodinku si to přečtěte, ještě teď se mi z toho ježí chlupy na celým těle, bleeeeeeeeee
kacena00 • 1d • Dnes v 16:15

včera sem měla brutál zážitek a mich asi díky mě taky... byla sem dost hysterická, brečela sem a křičela slzela a klepala se - prostě sem při sprchčení zjistila že mám na pipce klíště- konečná...

mám arachnofobii a klíště je pro mě pavouk vpitej do mýho těla

hysterák plnej slzí a paniky že to v sobě mám sem už michalovi předvedla když sem klíště měla na stehně a nešlo vyndat, vošem v těchhle intimních partiích?...

vůbec nešlo vykývat a michal navrhoval pinzetu, já sem se ho křečovitě držela a v záchvatech brutálního pláče ho prosila ať tu pinzetu nepoužívá, že se to utrhne, že nechci aby ve mě zůstala hlavička

nešlo ani o to, že by to bylo nebezpečný, ale ta představa..já bych se asi musela zabít..

a to sem měla pekelný štěstí, že sem na to přišla včera v noci, nechtělo se mi jít do sprchy, ale šla sem a tím pádem sem to zjistila, jako představa že to zjistím když by michal byl v práci... asi bych musela dát kluka k sousedum a brutálně se ožrat do tý doby než by mi ho někdo vytáh

a představa že by mi tam zůstala ta hlavička? asi by mě musely napsat nějaký sedativa, já byla fakt v prdeli holky, musela sem si dát na uklidnění panáčka a jeden díl červenýho trpaslíka, ale stejně mě před spaním musel michal dvakrát celou prohlídnout, pak sem se na sebe dole koukala do zrcadla a donutila sem michala abych ho směla i já prohlídnout..

no masakr..
kacena00 • 1d • Dnes v 16:17

jo a to sem začala mít sexuchutě a te´d si přijdu pěkně ..ušpiněná nebo nečistá, já nevim jak to říct, možná až ten bebik po klíštěti oplaskne tak zase budu ochotná, ale teď fuuuuuj, přijdu si jak fujka prostě, ble

holky a celej ten řev, slzy a hysterie a prošení michala trvalo půl hodiny, než michal toho hajzla vytáh, byly sme z toho zpocený oba až na zadku

pismenko
8. črc 2009

Baru 😕 😕 😕 😕

jitousek
8. črc 2009

teda baru ty máš ale zážitky 😕 😕 😕 😕

zirafik
8. črc 2009

Baruš 😕 😕

Nebudeš mi to věřit, ale já včera taky vytahovala klíště, ale skorem v naprostym klídečku 😅 . Teď tam mám už jen malinkej pupínek, naštěstí 😝 ... ale sou to zmetci, ti klíšťáci... 😠 . Byli jsme se projít o víkendu a kousek se jde přes les a já ho tam chytla a co čert nechtěl jeden ten hnusák lezl i naší malý po do dece 😠 😠 .. sem jí pak celou prohlídla, ale na sebe jsem zapomněla 😕 🙄 🙄

zirafik
8. črc 2009

Týnuš, těším se na nový testík 😵 . Mně na začátku těhu taky nic nebylo 😉 ... jen ke konci otoky a ten močák 😝

zirafik
8. črc 2009

Tak my už více než 3 hodiny spíme 😕 😕 .... zase na bříšku na polštáři 😕 ... vždycky bojuju, zda budit či nebudit na kojení ??? 😕 😕

Holky, malá má pár červených žilek v očíčku, co to může být?? Že by si je tlačením popraskala 😕 ?

kacena00
8. črc 2009

to si dobrá, já sem fakt byla na pokraji zbláznění se a to beze srandy, bylo to jak někde ve vězení, já mokrá na celým těle i vlasy, klepala sem se a brečela, no ještě že ten kluk má v noci dobrý spaní, protože todle by taky blbě rozdejchávalal jak sem řvala 😝

už bez stříkadla proti komárum nevylezu..a to sem měla malýho v šátku den předtím..ještě že chuderka taky nic neměl...

zirafik
8. črc 2009

týjo 😕 ... tak já se bojim taky pavouků, ale jen těch větších fujtajbláků... to bych se asi zbláznila, kdyby na mně nějaký vlezl 😝 fuj