Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
8. črc 2009

pájo, čím sou ty žilky nevim, nicméně malej to měl nějakou dobu taky a už mu to zmizlo, nijak sem to neřešila...

zajdla
8. črc 2009

Baru teda klíště.Je toho prý letos moc.Naštěstí jsem malou nechala naočkovat.Já jsem nemohla,když jsem těhu,ale příští rok se nechám naočkovat.I manžu. 😉 Bratránek to měl přímo na pytlíku.Oni si to umí dobře vybrat.

Pavli ty žilky nic nebudou.Možná jen unavené očička nebo z větru.

U nás se krásně ochladilo,tak jsem ráda.Byly jsme s malou u našich.Tak jsme to pak vzali domů oklikou a pěkně se prošly.

Zítra jdu na kontrolu,tak držte pěsti,ať je vše ok. ☹

pismenko
8. črc 2009

zajdi co ten ☹ ??? 😕 😕

pismenko
8. črc 2009

Jistě,že všechno bude OK, jáš to za pár a za chvilku budeš dvojnásobná mamuška 😵 😵 😵 😵 😵 , už přemýšlej, z koho uděláš smskového informátora,ať to tady máme pěkně online

zajdla
8. črc 2009

J8 měla v tom 35 tt s Luckou problémy s tlakem,tak se bojím,abych neskončila zase v nemocnici.

JInak SMS pošlu více holkám a kdo bude dřív na netu,tak to písne. 😀

pismenko
8. črc 2009

Tak snad bude tláček v normě a ty do žádné nemocnice nepofrčíš.....leda rodit 🙂 🙂 🙂

valentynka
8. črc 2009

ahoj holky,

tak jsme po poledni jela k ségře apakk mamče,kde jsme sekala zahradu a plela.
domů jsme dorazily v 19,30, tak pak koupání a kašička a hned usnul 🙂

ted čekám na manžu,tak jsme vlítla na pc na chviličku.

Zajid, držím na zítřek pěsti,ale neboj, bude to dobré !!!!!!

Baruš,noo tak to jste neměli moc hezký zážitek a noc.
já naštěstí žádnou fobii nemám,ale těch klíštákl je hodně.
já teda letos ještě nic, tak ´tuk ´tuk , abyhc to nezakřikla.

pismenko
9. črc 2009

Prvníííííííííííííííííííí

zajdla
9. črc 2009

hojky,pěkné ráno. 😀

Druháááááááááááááááá.

zajdla
9. črc 2009

Tak dneska na mě myslete.Jedu až na 13 hodinu,tak se ukážu až večer.Kdyby něco,tak písnu někomu sms.

pismenko
9. črc 2009

Zajdi, držíme s D palečky 😉 😉 😉 😉

pismenko
9. črc 2009

dorča už se naučila princip lezení, když ji zapřeme nohy, tak dělá takové rypadlo jak Kubík a leze do předu 😀 😀

zajdla
9. črc 2009

Písmenko,tak to je Dorotka moc šikovná.Za chvilku bude lozit a to je pak mazec.Máme naštěstí udělané zábrany na schodiště ještě po Lucce,tak jsem ráda.Protože uhlídat lezoucí dítko je kolikrát umění.To by člověk nic jiného nedělal jen hleděl po dítku.Tak si ještě užívej,že malá nelozí. 😀

nemo1985
9. črc 2009

Ahojky holky 🙂

Tak nejprve popřeji Jitušce k jejím dnešním narozeninám, hodně štěstíčka a zdravíčka 😲 😲 😲

Jinak Luky má ještě trošku rýmu, ale není to tak hrozné.

Na víkend jsem tu měla rodiče a přivezli mého bratránka, máme ho tu na prázdninách.

😉 Dnes máme zataženo a fouká větřík.

nemo1985
9. črc 2009

Lukášek má 65cm a vážíme 7,25kg 🙂

zajdla
9. črc 2009

JItu všechno nej k narozeninám.Ať ti dělají tvoji chlapi jen samou radost. 😀 😉 😵 😵 😵 😵

zajdla
9. črc 2009

Jdu pohledat ještě oddací list do porodky. 😀 Ať mám všechno nachystané.

rintintyna
9. črc 2009

taky se přidávám a přeji jen to nej Tobě Jituš a celé Vaší rodině 😲 Zajdi, v kolik jdeš na kontrolu? A to jdeš už do porodky? A kde vlastně budeš rodit? Jinak my už máme asi vybraný byt v Praze. Okolí nádhera, byt útulný, zařízení, jak za komančů, ale jako přechodný řešení dobrý. Včera jsem natahovala moldánky, bo barák nemá výtah, je to sice v prvním patře, ale troje schody a to fakt nevím, jak bych s malým prckem dávala. Já vím, určitě některá jste to taky musela řešit, ale já jsem starý motovidlo. No bylo my slíbeno, že do porodu bychom něco vymysleli 😵

christla
9. črc 2009

Ahojky!
Tak nám nešel net, tak jsem se nemohla připojit.
Předně moc moc moc blahopřeji Týnce a držím pěsti, aby to tentokrát dopadlo na výbornou!! 😉

Zajdli, teda to tak strašně ryche uteklo.... Ty jdeš za chvíli rodit!!! 😕

Jinaku nás to celkem jde až zase na to kakání..... 🙄 Včera měla malá hysterický den, tak jsem si to užila. Navíc jsem se včera vydala busem k doktorovi na poslední kontrolu kyčlí a až tam jsem zjistila, e kyčle má jen v úterý, tak jse naštvan zase jela domů. Hrkaly jsme se tam zbytečně. 😠

Baru, s tím klíšťákem je to teda fakt nechutný. Taky z nich mám hrůzu. minuý týden měla manžel na lýtku. 😝

zuzanka26
9. črc 2009

Ahoj holky,

Chris koukla jsem se ti do albíčka, to je krásný puclatý miminko!!!! tak to má být, je krásńoučká a je vidět, že je spokojená. 😉

rinti a kde jste to sehnali? Kdyžtak mi napiš adresu, ať se mrknu, kde to je.

Jitušce přeju vše nejlepší ke kulatinám a ať si to pěkně oslaví. 😉

christla
9. črc 2009

Zuzi, děkuji. 🙂 😉
ale obávám se, aby mi doktorka nevynadala, že zase moc přibírá.... 😅 Je to takový tlouštík.... 😅 😀

zajdla
9. črc 2009

Rinty jedu až na 13 hodinu.Zatím jen k mému gyndr.Rodit budu v Břeclavě.Lucinka se tam taky narodila. 😀
Blahopřeji k bytečku.Uvidíš,že si pak vyberete něco jiného,jestli tam už zůstanete. 😉

zuzanka26
9. črc 2009

no já nevím Chris a co máš dělat? 😒 nechat jí řvát hlady? asi jí přece krmíš těma předepsanýma dávkama co jsou na krabici ne?

christla
9. črc 2009

Zuzi, jasně že jí krmím podle předepsaných dávek.... No ať si říká co chce, papat musí.....

christla
9. črc 2009

Holky od kolika měsíců jste jezdily s dětma někam na noc? Já se chystám k našim, protože mamča má dovolenou, takže bych tam na zkušku jela třeba jen n jednu dvě noce a nevím, jak mi to bude malá snášet.....

zuzanka26
9. črc 2009

Chris já jela až teď k mámě do PLzně, nějak ani nebylo kam jet předtím. A noci byly stejný jak doma, na pytel 😖

zajdla
9. črc 2009

Chris jeď.Malé to prospěje a ty si odpočineš.Mamča se pokochá malou. 😀 😉

christla
9. črc 2009

No zkusím to a uvidím.....

Včera večer jsem myslela, že umřu. Byli jsme se ségrou a mamčou na kafi v jedné kavárně u nás a daly jsme si i chlebíček. Mě bylovečer tak zle.... 😝 Zvracela jsem a měla šílený průjem a hnusný křeče do břicha. Dneska jsem psala ségře, jesti jim taky něco je a prý ne. Nevím, z čeho jsem to měla, ale není mi úplně dobře ještě teď! 😝

christla
9. črc 2009

Jé, Zajdli, to jsi mě potěšila. 😀 No zkusíme to, malá si musí zvykat. Za pár měsíců jí tam budu už dávat samotnou, abycho si s manželem taky někam vyšli a taky začnou plesy, tak chceme chodit.

Zajdli a jak se vůbec cítíš? Já v těhle týdnech už nikam nechodila, jen ležela doma a lítala po dokorech, protože jsem měla ty ošklivé stavy. ☹

christla
9. črc 2009

Jinak zítra mi má přijít cestovní postýlka, tak pak můžeme hned razit. 😉 😀