Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
9. črc 2009

zuzi, tak zkus koupit třeba sunar nebo tu bebu, tu mají děti hodně rádi

zuzanka26
9. črc 2009

Val jo asi zkuísm tu bebu, slyšela jsem to o ní. Ach jo.

Luci tak to je dobře, tak už si fakt radši hlídej, co jíš. 😉

valentynka
9. črc 2009

§§ lů,. ,m{{{{{bbbbbbbbbbb bbbbbbbbbdddfc}bbbiák bbbbbbbbbbbbbbbbbbb > - jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlz,ujm m ,,,,,ztgcccczttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt................................................................................................................................................................................................................................ijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjv mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

my se už učíme psát 😀 😀 😀 😀

valentynka
9. črc 2009

😅 😅 😅 😅 😅

zirafik
9. črc 2009

😀 😀

zirafik
9. črc 2009

holky. musely jste nějak učit ńa dudáka? Malá si cumlá ruku a dudáka plive, máme asi 4 druhy.. 😝 😝

valentynka
9. črc 2009

pavlí, tak pokud ho nechce,tka jí ho nedávej.
to má tkaové období.
zase teřba pro tebe lepší až budeš odnaučovat, třeba si na něj vůbec nezvykne a bude to dobře.

filípkovi vrzli dudana hned v porodce,takže ho furt vyžadoval na spaní.

dnes už je to v pohodě a jen někdy mu ho dám,kdžy chce spát a nejde mu to,tak mu ten dudan pomůže.
jinak si ho drží v ruce a pozoruje ho, otáčí si ho v ručičkách a pak usne.

pokud ti nebrečí třeba při usínání,tak bych ho nedávala

pismenko
9. črc 2009

co je to tady za pořádek 😕 😕 😀

pismenko
9. črc 2009

Val, vše nej nej přeje Dorotka s maminkou 😲 😲 😲 😲 😲 😲

lucianas
autor
9. črc 2009

Zuzi, to se budu hlídat, za to mě to opravdu nestálo. Fuj. Ani mimi teď se mnou nemluví. ,

Val, Filípek je tedy šikovnej. Už se těšíme, až nám zase napíše něco. Že ho taky zdravíme. 😉

Žirafík, moje neteř ho měla snad jen první dny, co se narodila. Pak už ho nechtěla, tak jí ho nenutili.

valentynka
9. črc 2009

díky díky díky 🙂 🙂 :- 😲 😲

rintintyna
9. črc 2009

Luci, jsem moc ráda, že se cítíš už lépe, hlavně teď v těch vedrech je stravování dost ošemetné, tak si vozím obědy raději z domu, bo jídelna, která nám vozí, je poslední týdny kolikrát nepoživatelná. Dnes mám brambory ameriky a grilovanou cuketu. Vařila jsem to už včera, v krabičce se z toho vytvořil jakýsi chumel a vypadá to, že už to jednou někdo pozřel, tak nevím, jestli to do sebe dostanu 😀 jinak se mi opět opakuje, že sotva jsem zjistila, že jsem těhu, tak se mě každý ptá, tak co... kdy Vy??? Já snad vyzařuju nějaký feromony, nebo co 😀

pismenko
9. črc 2009

Rinty, už brzo, už brzo 😀 😀 😀 😀

rintintyna
9. črc 2009

😀 😲

valentynka
9. črc 2009

jéé rinty už má v pase tt 🙂

to je krása 😲 😲 😲

valentynka
9. črc 2009

35 týdnu je tu co by dup 🙂

zuzanka26
9. črc 2009

Hm Rinti já bych říkala, že jste ještě s manželem mladí a že máte času dost ---- no a nebo pravdu, to je kolikrát nejlepší, mě když někdo sejřil s touhle otázkou, tak jsem orvnou řekla, že jsem potratila a nevím, jeslti to ještě půjde a to bylo najednou omlouvání 😖

rintintyna
9. črc 2009

nooo mě to zatím těší, že jako fakt asi něco vyzařuju, oni to jsou lidi, kteří vědí, co všechno nás potkalo, ale moc nám to přejou a já to beru v pohodě, takže, když se mi dnes ptal kolega, jestli už máme zaděláno, tak jsem řekla, snažili jsme se 😀

jitousek
9. črc 2009

zdááárek párek 😀 všeci

Vše nej nej k narozkám přeji Val,
aby se na Tebe svět stále jen smál.
K tomu hodně zdraví štěstí měj,
jen tak je lidem vždycky hej.

Krásně si užij svůj den juuuuuuu
😎

rintintyna
9. črc 2009

jůůů tady mi někdo fušuje do řemesla 😀 jitu moc hezký 😉

kacena00
9. črc 2009

milá Jituško!!!všecko nejlepčí a vítej do klubu třicátníků, neboj je tu prímově 😀 😀 😀 😀 😀

zuzko já sem byla v úterý nucena si koupit bebu, protože sunar sem nemohla sehnat a celkem to chvátalo, ještě sem měla doma krabici od HA sunaru a srovnávala sem to s HA bebou, tak tě můžu ubezpečit, že složení je v pdostatě stejný, v něčem je nadupanej víc sunar, v něčem beba ale to o desetinná místa, jinak složení nemlich to samý, je s tím rozdílem, že beba je podstatně dražší

třeba to tolik neřešíš když budeš hlavně kojit, ale pro mě je to dost rozdíl, portože HA sou dražší a máme krabku tak na 3-4 dny

jitousek
9. črc 2009

od rána máme za sebou dva hysterické breky před spaním jsem vysátá jak citrón manža je u rodičů dělá jim tam elektriku a samo sebou když bych ho tady potřebovala je fuč kurňaaaaaaaaaa

to jste neviděli co to dítě dělá kůli spaní voka nezavře a řve jak paviááán ......já tady dělám všechno možný a marně já fakt nevím jestli ho bero ty zuby už jsem podezírala jestli mám i dost mlíka zase jestli nespurtí prostě grrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jsem starašnej nervák asi když řve já se tak snažím ale když se se mnou pere nevydržím to a nechám ho bejt třeba 5 minut pak zase znova prso chování a dokola dát ho na bok to se pere jak divej na zádech neusne ani boch ..........nejradši bych někam utekla před těma jeho jekotama kdyby člověk alespoň věděl proooooč kurnik tak vyvádí tlačí to až s paty zvíře
😒

jitousek
9. črc 2009

jo jo týnko fušuju fušuju
ale kdyby mě to řemeslo
alespoň něco vyneslo 😀

jitousek
9. črc 2009

jenže s toho ani kapka
natoš ušmudlaná babka
tak že pověsím ho na hřebík
přenechám To Tobě dík 😎

tak že končím veršovánku
neb počmárám celou stránku
🙂

lucianas
autor
9. črc 2009

Týnko, to je, ale on ten salát byl domácí. Ale je pravda, nějaký den už byl hotový. Každopádně, tatarku nechci v ničem vidět. Dám si opravdu majzlíka, pořádnýho. Tvůj obídek zní ale dobře. I když jak píšeš, že to vypadá, jak jednou použitý, no, to nevím, jestli bych do sebe dostala. ..... že by jsi opravdu něco vyzařovala ze sebe? Hmm, kdo ví, třeba to jde na tobě vždycky poznat. .... kolegovi jsi odpověděla velmi správně. Taky jsem to tak říkala, zvlášť pak i na začátku tohoto těhu. Takže to je asi nejlepší řešení.

jitousek
9. črc 2009

Filda se tady rozvášnil psal a psal a mě se to tady teď zobrazuje do šířky no už aby byl novej list 😉

zuzanka26
9. črc 2009

my máme dnes protivný mimino no nazdar zrovna dnes kdy jdeme poprvé plavat
😖

valentynka
9. črc 2009

Jitůů, krásné 🙂

Baruš, děkujuuu 🙂
tak už jsem v klubu 🙂

pismenko
9. črc 2009

jů vy jdete plavčit???











🙂

pismenko
9. črc 2009

ještě ne