Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
10. črc 2009

Týnko super dááááááááááááááááááááááááááálnice. 😀 😵








😵 😵 😵 😵

zirafik
10. črc 2009

díky za pomoc 😎

zirafik
10. črc 2009

už spinkáme 😵 ... zítra jedem ke známým na Šumavu 😵 .... tak tu nezlobte 😀 ... a hlavně něco napište, ať mám co dočítat ... nechci tu vidět flákání, jako vždy o víkendu 😀 😀

rintintyna
11. črc 2009

čau kočky, tak mám za sebou první krizovou no, moje předsevzetí nedepkařit vzalo za své, poté co jsem včera miniaturně zašpinila. Snad to bylo jen únavou, bo po čtyřech dnech práce (což je pro mě nezvyk) jsem byla už opravdu malátná. Navíc mě téměř přestaly bolet bradavky. Jsem pako, ještě včera jsem uklidňovala holčinu, že prostě prsa jeden den bolí a druhý den ne a dnes z toho sama vyšiluju. Hrotit to a jezdit do špitálu se mi nechce, bo bych tam strávila půl dne a navíc se utěšuju tím, že v pondělí jdu k dokymu. Uvidíme, jaký to bude mít vývoj 🙄

pismenko
11. črc 2009

Ahoj holky,
Rinty, po tom co máš všechno za sebou se ti nemůžeme divit, že budeš trochu depkařit.Musíš na sebe dávat pozor, hodně odpočívat(třeba koníkováním 😀 ) a hlavně se snažit zůstat v klidu.je to dobré pro miminko(holčičku chichi).Já s Dorotkou taky špinila a docela dost(začlo to po kýchnutí) a popraskaly mi tam ,,jenom "nějáký cévky.brala jsem ascorutin, stejně jako spousta dalších tady(vera, kremrolka) a utroš a za pár dní jsme měly 1.8cm 😀 😀 😀 . Tak buď v klidu kočko 😉 😉 😉

rintintyna
11. črc 2009

ok již jsem se trochu zklidnila moje královno. Ale jsem rozhodnutá si v pondělí trvat na Utrošu a PN 😀 Dneska mám válendo akorát na obídek jdu k mámě, ale myslím, že to mi prospěje, bo doma su jinak sama. Manžel jel do rodiště a vrátí se až zítra. Chi, chi já jsem tak šťatná, že Vás tu mám. A už budeme zase veselý jooo? Já jen, že se teď zrovna učím uvolňovat se sebe i negativní emoce a netvářit se za každou cenu v poho, jak bylo mým zvykem. Bo mi bylo diagnostikováno, že mám více mužské energie a já chci být holčička a holčičky pláčou, takže teď, když to na mě příjde, tak se snažím plakat, bo od zadržování pláče mám krom jiného taky špatnou tu štítku.

pismenko
11. črc 2009

Jinak všem přeju krásnou sobotu, my máme taťku v práci 😝 😝 😝 , dítě mi tady vesele víská v lehátku 😀 😀 a v 13:00 jedem do Br na oslavu narozenin mé tety(55),tak se těšíme.

A včera jsem šla kolem jedné výlohy sekáře a čumím a vidím takovou tu klasickou dřevěnou starou houpačku http://houpacky.heureka.cz/drevena-houpacka/ za 130,-...tak jsem neodolala 😀 😀 😀

pismenko
11. črc 2009

Jasnéééééééééé, klidně bul, je to normální 😉 😉 😉 😉

rintintyna
11. črc 2009

nooo teď zrovna se mi nějak nechce 😀 😀 😀 hmmm jj budu odpočívat, na druhou stranu měla bych trochu smysluplně využít brzkého probuzení a aspoň trochu pouklízet. Zítra se přijdou podívat kamarádi na náš byt, sice tu už byly, ale znovu ho omrknout bo by si ho možná na dobu, co budeme v Praze pronajali. Oni se naopak vracejí za Prahy do Brna a čekají 3. miminko, tak to potřebujou rychlo pořešit, to bydlení tady a zároveň budou asi hledat nebo možná stavět, kam půjdou pak na stálo 😉

pismenko
11. črc 2009

No tak trochu pouklízet můžeš no 😉 😉

jitousek
11. črc 2009

bré ráno tak tady už se kecá o sto péro 😎 jo

pismenko
11. črc 2009

No kde sji jituš???Si vychrupávala, co??? 😀 😀 😝

jitousek
11. črc 2009

u nás noc celkem ušla Míša chtěl nakojit akoráte 1.30 a pak v půl páté ráno a ležela jsem do půl sedmé tak že trošku jsem odpočatá ale jen troško ...........no jo musím si zaremcat hold my asi nikdy nebudeme spát celou noc v kuse ale co bych chtěla že lepší jak tuhle každou hodinu nebo řev kvůli zubům ............tak že tak 😵

jitousek
11. črc 2009

to víš Markét já musím každou volnou hodinu využít jsem stále jak když mě přejede parní válec a i teď bych klidně spala kdyby to šlo 😎

jitousek
11. črc 2009

jinak zítra razíme do Prahy
a v úterý se stěhuju k našim na tejden 😝 😵 😵 😵 😵

pismenko
11. črc 2009

My byly dneska vzhůru 3x 😝 😝 😝 alůe neboj, dočkáme se a myslím, že to nebude už dlouho trvat a budeme spinkat taky celou noc a to pak bude mazééééééééc

pismenko
11. črc 2009

Jo a Rinty,tu PN Ti schvaluju, nevím teda co přesně děláš za práci, ale doma je doma a budeš mít klid a do toho to stěhování 🙄 aspoň se nebudeš tak honit a všechno budeš řešit v klídečku

jitousek
11. črc 2009

🙂 ju ju na PN rozhodně po tom všem co jsi prožila a vůbec je to lepšejší bejt doma přeci jen jiný stav je Jiný 😵 😵 😵 😵

zajdla
11. črc 2009

Ahooooooooooooooooooooooooooooj.Pěkné ráno.

Rinty buď v klidu,všechno bude v pořádku.Uvidíš.V pondělí už bude mimi na ultrazvuku krásně vidět. 😉 Pěkně běž na PN.Doma budeš v klídečku.

My jdeme dnes na dětskou párty.Lucinčin kamarád slaví 3 narozky,tak nás pozval.Bude i grilung.Tak se těším.A výborný dortík,ten totiž peče známá. 😀 😀 😀 Doufám,že vydrží počasí a nezačne pršet. 😠

JInak včera jsem se dívala na dlouhodobou předpověď a má být celé prázdniny hnusně.Ach jo.Tak nevíme,jestli máme ten bazén vůbec napouštět. 😠 ☹ ☹ ☹

jitousek
11. črc 2009

no zajdi to je teda síla to počasí 😒

pismenko
11. črc 2009

Holky víte z čeho jsem magor??Z toho číslování dětské obuvi.nemáte náhodou někdo nějákou tabulku, kde by bylo třeba to číslování podle věku dítěte??Jestli mi jako rozumíte 😅 😅 😅

jitousek
11. črc 2009

jako rozumím ale tabulku teda nemám 😒
já zatím Míšovi boty nedávám 😎 jen pletená bačkorky 😀 občas na noc když je zmrzlej 😵

valentynka
11. črc 2009

ahooj holky.

za chvilku fičíme k mamče, bude tam dnes rodinná oslava.

včera jsme nakládala 2kg masa krutího na ražniči, dělala jsme řezanku z kilča, pak ještě sekanou a ještě kuřecí maso s porkem nám k obědu.

večer jsme ještě upekla bublaninu.

mamča mi teda dělala dort, jako vždy, ale bublanina se neztratí, kort když jsme doma měla ovoce.

manža je v práci,ale po poledni dorazí.

musím si to ted odnést do auta a pak s filípkem.

jdu vás prolétnout,at jsme v obraze.

zirafik
11. črc 2009

ahojík, hlásí se další špinilka maminka 😅 ... Týnko, já špinila v době MS a pak ještě 2x....Neboj, kočando bude to ok 😉

Za chvíli jedem a tak se jen pochlubím a jdu ... 😅 ... kojo 22,30 a pak 7,00 jinAK jsme chrupkali 😕 😕

pismenko
11. črc 2009

Mňam...........Můžu dojet 😅 😅 😅 😀 ??

valentynka
11. črc 2009

😀 markét, klidně dojeď.

ale to už vyraž,at na tebe něco zbyde 😀 😀

Rinty, krásný dálnice.

Odpočívej hezyk u koníka bude dobře.

holky, letíms i vyfoukat hlavu a nakojit filipouška a pak razíme.

ještě se musím zastavit rpo pečivu v krámě,.

tak papa a nezlobte tu joo 🙂

zajdla
11. črc 2009

Val tak teda takové dobroty????, 😀 To bych si nechala taky líbit.

Žirafíku Kristýnka je šikulka.Má krásný režim.Aby jí to zůstalo. 😀

Písnemko to teda je.16 kg,to bych se už asi neunesla. 😀

zajdla
11. črc 2009

Jitu super fotečky. 😉 😉 😉 😉

pismenko
11. črc 2009

To já nabrala 27 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

🙄