Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
11. črc 2009

No malej tygr je krásnej moc moc, to by byl ženich panečku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zajdla
11. črc 2009

KOlik jsi nabrala?Fakt 27?????????????????

pismenko
11. črc 2009

Fakt 😝 a to už mě v porodnici nevážili jak jsem tam chodila na KO, jenom se mě vždycky sestry ptaly:přibrala jste něco paní Burdová??? A já :myslím, že ne, nechme to na těch 90kg 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 No plejtvák mišok hadra

zajdla
11. črc 2009

Ale už to máš určitě všechno důle,že?

Já měla velkou nadváhu už před těhu,tak teď mám zatím 7 kg.Tak doufám,že už to moc nebude. ☹

pismenko
11. črc 2009

No dole to rozhodně nemám 🙄 🙄 🙄

zajdla
11. črc 2009

Ale tak většinu už určitě jo. 😉

Tady se začíná kabonit.Ach jo.Doufám,že se to přežene,ať si děcka pohrají na zahradě. 😠

jitousek
11. črc 2009

jee vy jste už vydetektivovali moje fotečky 😎 no já to semka naházela a pak jsem musela k Míšovi tak že jsem nestihla ani nic napsat 😵

jo myslím že se o našeho Míšu nevěsty budou prát 😀 😎 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
11. črc 2009

jinak zjišťuju že přestáváme fotit jako na začátku skoro každej den 😵 teď máme pár fotek
budud to muset dohnat až budem u našich 😎

jitousek
11. črc 2009

tak ještě jsem stáhla s foťáku tak se jukněte 😵

kacena00
11. črc 2009

hoooooooooooooj!!!

takže začnu tím, co mi přijde nejdůležitější

Týnječko, já si přesně pamatuju jak mě jeden den s cyrilkem uplně přestaly bolet prsa a plakala sem tu a byla sem fakt v prdeli, úprootže už sem si podle barev testíků fakt doufala a začínala věřit a najednou ta prsiska prostě vypnula a nebolela, byl to tehdá takovej šok, bulila sem byla sem fakt úpřesvědčená, že opět konec a vidíš to, za chvíli bude tomu mýmu sluníčku půl roku 😵 😵 😵

přesně takhle sem to řikala myslím zajdě??? taky jí tu na jeden den přestaly bolet prsa, nebo komu sem to řikala ? nevim už každopádně vim, že sem to tu někomu psala a dotyčná taky nakonec u doktůrka viděla překrásnou bublinku a následně srdénko 😵 😵

a teď jdu mrknout do alba a už sem zapomněla co sem chtěla chichi

kacena00
11. črc 2009

čárka je nynaná 😵 😵 😵 😵 prostě vymazlená 😀 😀 😀 (hihi val 😀 )

rintintyna
11. črc 2009

kočky ještě jednou moooo díky, každopádně hlásím, že jsem zpět ze špitálu, bo špinění se začínalo barvit do červena a to už jsem měla nervy fakt v haj... navíc sama doma, tak jsem tam nejdřív volala. S panem doktorem jsme se sice nejdřív nemohli shodnout v kterém týdnu vlastně jsem, ale pak svolil, ať přijede, že přinejmenším napíšeme ten Utroš. Nakonec dělal i UTZ, tak tam našel 4mm dutinku, s tím, že ale není stoprocentní jistota, že to není rozšířená žilka a miminko se neschovává ve vejcovodu, takže každopádně mám jít v to pondělí ke svému Dr a do té doby dlabat ten Utroš a neskákat padákem. Byl mooooooc hodný a taky sympaťák 😵

tevina
11. črc 2009

Ahoj 🙂

Rinti přesně jak píšou holky,mně dokonce přijde že špiní každá druhá těhule.Já byla těhotná 3x a špinila jsem u každého těhu,u posledního dokonce krvácela a dobře to dopadlo.Čárky ti krásně sílý tak neboj,v pondělí uvidíš mimi 😵

Jitu krásný fotečky,Míša je krasavec a mně se hrozně líbí to pyžámko na zip 🙂 My mněli 2 na zip a jsou nejlepší akorát už jsou mu malý a nemůžu žádný sehnat.

jitousek
11. črc 2009

ju ty jsou bomba my měli taky ještě jedno v tom jsem ho ani nestihla vyfotit to byl ještě breburdínek malinkej a tohle jsme dostali od manžovího bráchy z USA 😎 ale už nám je taky malé 😒 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
11. črc 2009

týnko to bude v poho oni mudři moc ten začátek nepoznaj on jak nejni na tom UT flek jak kráva viděj prdlačku a pak zbytečně strašej žilkama cystama a pod 😉 hlavně klííííííííííd bašti prášečky a mimi se vyklube v plné kráse je to prcík ještě tak že mu dej čas on se vybarví 😵 😵 😵 podle testíků na tom pracuje 😉 😎

pismenko
11. črc 2009

Jsme doma,je mi něják blivno 😝 😝 😝 asi jsem se přežrala, dítě má dneska posunutou večerku, tak jsem zvědavá, jak se to odrazí na noci 😕 😕

zuzanka26
11. črc 2009

ahoj.... no to my máe dítě teď nejdivočejší, pořád péruje na všech čtyřech a mlátí sebou na záda a zpět 😕

zuzanka26
11. črc 2009

Jitu jsem koukala na té fotce jaká jsi kočka 😉

christla
11. črc 2009

Ahojky!
Tak já mám za sebou ěsný den. Mám asi nějaku virozu. Všechno mě bolí. Odpoledne si tchýně vzala malou a já celé 3hodiny spala. ☹
Teď si jdu zase lehnout. Kája nějak nemůže zabrat. V noci se pořád budila a kroutila se. Bolí jí zase bříško. ☹

zajdla
12. črc 2009

Ahojky.Pěkné ráno.

Tady nikdo?????????????????????????????????????????Co se děje????????????????????????????????????????

Já už mám vyprané a pověšené prádlo.Rozvařené a ještě jsem pomohla tchýni natrhat 2 bedny meruněk. 😀

zajdla
12. črc 2009

Rinty krásné dálnice. 😉

zajdla
12. črc 2009

Toto není možné.Kde to mimi má??????????????? https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

rintintyna
12. črc 2009

Zajdi, Ty jsi proste uragán, stejně jako Val, ty brďo, práce kterou zvláště Vy dvě zastanete za jeden den, to je pro mě tak na měsíc. Ale taky se půjdu do něčeho vrhnout. Dnes se mi spalo o hodně lépe, jak včera, špíno už je jen hnědě, ťuk, ťuk, ťuk, a prsa už zase trochu pobolívají 😵 Jinak počasí je dnes nádherné, po o asi vyrazím s Maruškou na lehkou procházku, to mi určo neublíží a naopak prospěje 😉

zajdla
12. črc 2009

Rinty tak jen malá procházka.Ju. 😉 To je dobře,že už jen špíno.Ono se to uklidní a už se těším na zítřek. 😉

rintintyna
12. črc 2009

hmmm, tak předpokládám, že když to bude kontrola po 2 dnech, tak se asi zase tak nic moc nezmění, jestli roste dutinka 1mm za den, tak by mohla mít těch 6mm, uvidíme, nebudeme spekulovat, při takových rozměrech stačí aby dokymu ujela ruka a naměří velký kulový 😝

zajdla
12. črc 2009

JJ,uvidíme.Ale dopadne to určitě dobře. 😉 😵 😵 😵

anippe
12. črc 2009

omlouvám se že k vám lezu, já si tu jen kontroluju Týnku a Lucku 😀 a když vidím odkaz na Myskyva, tak musím napsat, (těhulka z naší diskuse), už jste někdo viděl těhuli v 35tt co jezdí tůry na kole??? 😀 to mluví samo za sebe 😉

Týnko, dnešní test krásný 🙂

zirafik
12. črc 2009

co co co,,,,, je to tu za binec 😠

Týnko, zítra se těším na fotečku 😵 ... testíky parádní 😵

Jináč u nás kojo 23 😕 😕 07 😕 11 12 ... no už beru 2.den homeo, neb mám dojem, že mlíčka díky tomu ubývá 🙄, prsa jsou nalitý nějak méně... tak uvidíme... nicméně kámoška touhle dobou musela večer nasadit flášu... jsem asi krkavčí matka, ale než bych v noci odsávala, tak si radši obě schrupnem 😅 a holt bude možná UM 😒 (manža nebyl kojenej vůbec a je zdravej, někdy až moc 😀) ... a mrška ještě nedorazila, tak snad to ještě chvíli vydrží, neb se na ní tedá vůůůůůůůůbec netěším 🙄

Anip... vsadím se, že ta vaše sportovkyně z diskuze, bude mít naprosto v poho porod 😵 😵 ... říká se, že kdo je takto dokonce aktivní, tak se mu pak lépe rodí 🙂

zirafik
12. črc 2009

😠 😠 😠 liduprazdno 🙄

zajdla
12. črc 2009

Ahooooooooooooooooj.Kde jste všici??????????????????????????????????????????? 😕 😕 😕 😕