Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
13. črc 2009

Žiraf hlavně že se kristýnce nic nestalo,mně adámek teda nespadl,ale tomík když mu byly 4 měsíce,tak spadl z postele na koberec,poprví se otočil a já to vůbec nečekala a ještě mi spadl na balkoně,dala jsem ho koukat na židličku a nějak špatně jsem ho držela a spadl mi na betonovo podlahu a bouch se do hlavy,holky to byla rána a ve mně by se krve nedořezal,byla jsem v šoku.Ale všechno dobře dopadlo,ani u dr jsme nebyli,byl v pohodě.

Holky adámek mi spí už od 12,ted jsem se tam byla podívat a asi jsem ho vzbudila,jinak by snad ještě chrněl 😅

tevina
13. črc 2009

Jo tohle dostane adámek k narozeninám,potkali jsme babičku a adámek dostal 1000,- tak jsem hned objednala 🙂

zajdla
13. črc 2009

Kde je ta Rinti???????????????Já jsem byla se známou a dětičkama na zahradě a tady pořád nic. ☹

Tevi krásná tříkolka. 😉

rintintyna
13. črc 2009

Holky, nezlobte se, že jsem Vás nechala čekat, dorazila jsem domů asi ve dvě, naznala jsem, že se musím rozhodně nejdříve naobědvat, a pak jsem usnula jako špalek a probudila se až teď, takže: ahoj tety koníkovky, od soboty mi povyrostl domeček, pan doktor ho sice nepřeměřoval, ale ukazoval ho mamince v nějaké televizi a ona to odborných okem posoudila. Taky už mám kolem domečku jakýsi lem, který značí, že je to opravdu můj domeček a nic jiného. Ten lem tam v sobotu ještě nebyl vidět a tak se pan doktor nejdříve bál nepříjemných správ, ale pak byl spokojen, že už ho tam jako máme. Trochu znejistěl, že máma pořád špiní, ale přeci si to tu musím trochu uklidit, než se nastěhuju 😉 máme přijít příští týden na kontrolu a to už bych tu měl bydlet 😵 Jinak máma dostala nějaký papíry, abycho spolu nemusely chodit do práce, hurááá a vycházky máme vypsané na 4+4 hodiny. Tak zatím páj tety, brzy se zase ozvu 😲

tanuki
13. črc 2009

juchu, koukám, že jsem se probudila včas, poseldní dobou mám na Rinti opravdu štěstí 🙂 Nebyl to žloutkový váček? takový prstýnek..na vyživování 😎 užívej volna!!!

rintintyna
13. črc 2009

jéééé ahoj Tanu, hele a kde Tebe najdu v té Praze až tam budeme? No o žloutkovým váčku právě zatím nic neříkal, ten bývá vidět jako uvnitř té dutinky ne? Toto bylo jako kolem té dutinky takovej prstýnek světlejší, takový jako ohraničení a uvnitř zatím nic vidět nebylo. Uvidíme ten příští týden, to už by měl vykouknout mimís 😵

zajdla
13. črc 2009

Jééééééééééééééééé.Super zprávičky.Moc gratuluji.tak se hlavně opatrujte,obě.Ju. 😉

zirafik
13. črc 2009

ježiši, to je supéééééééééééééééééééééér 😵 ... já taky pořád nakukovala, kdy už přijdeš 😅 .... chtěla jsem napsat, tak se holky opatrujte, ale to ještě nevíme, ale nějak podvědomě asi tuším, že to bude holčička 😵 , stejně jako Markétka 😉

tanuki
13. črc 2009

aha, tak žloutkový váček příště 😉

My jsem teda na trochu opačném konci než je ten Černý most 😅 Jsme Praha 6

kacena00
13. črc 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵

hoooooooj!!!

pismenko
13. črc 2009

Rinty, bezvááááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 mám radost 😲 😲 😲 😲 😲

lucianas
autor
13. črc 2009

Zajdli, tak pultík je opravdu super. Už ho mám postavený v ložnici, naskládané v něm nějaké věcičky. I když vše je ještě potřeba vyprat, ale to je ještě čas.

Žirafík, díky, taky jsem ráda, že se mi ho podařilo tak levně koupit. A vypadá opravdu dost zachovale. Za tu cenu prostě bezva.

Val, tak to vypadá opravdu luxusně. Bych si to hned s váma vyměnila a jela taky. No teda, si parádně užijete.

lucianas
autor
13. črc 2009

Tevi, ta tříkolka vypadá super. Zrovna dnes v Olympii jsem se taky dívala, měli tam vystavené. I když na to my máme ještě času dost. 😀

Týnko, tak to je super zprávička. Mám ohromnou radost. A taky je fajn, že jste dostali PN, přeci jen je lepší být v klidu a pohodě, a ne v těch vedrech chodit do práce. Snad i to špinění brzy ustane. Ale hlavně, aby mimi dál krásně rostlo a bylo vše v pořádku. 🙂

tevina
13. črc 2009

Rinri gratuluju,krásná zpráva a krásně jsi nám to napsala 😵 Jinak taky typuju holčičku 😉

jitousek
13. črc 2009

zdravíííme pěkný večer dnešek jsme probendili na zahrádce u manžovejch rodičů bylo krásně celý den hřích sedět doma za PeCí 😀

jitousek
13. črc 2009

velikááááááááááá gratulaceeeeeeeeeee rintýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
13. črc 2009

zítra odjíždím k našim do hor na týden tak že možná ráno nakouknu a pak budem balit kufry 😎

zajdla
13. črc 2009

JItu to se máš.Já bych jela hned do hor taky.Hlavně,že by tam nebyl takový pařák.My máme pořád na teploměru 27°C. ☹ 😠

jitousek
13. črc 2009

on tam bude i bez tak pařák nejsou to zasejc tak hory já to tak říkám jelikoš je to brána do Krkonoš 😵

pismenko
13. črc 2009

Jitu,tak si to pěkně užij 🙂 🙂 co naše brzká rána 😝 😝 budeš mi chybět 😀 😉

Tevi ta tříkolka je božíííí 😵

pismenko
13. črc 2009

A TYGROVI VŠE NEJ NEJ K ZÍTŘEJŠÍMU PŮLROČKU 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

jitousek
13. črc 2009

jo jo neboj já myslím že nebudem zahálet u babičky u když je pravda že dnes jsme vylezli až v půl sedmé 😵 což je na nás nevídaně dlouho 😎 zato kojení je nářes teda te´d jsme dvě noci kojili až v půl 4 ráno od 21h ale pak kojení po půl hodinách až do 6h nářes 😒 😎

pismenko
13. črc 2009

Tak asi spurtík??

nemo1985
14. črc 2009

Dobré ránko

Prvníííííííííííí 🙂

Dnes straším od 6h. Luky ještě spinká 😉

Rinti............. Gratulace k krásným zprávičkám 🙂

Karolínce Vše nejlepší k jejímu dnešnímu svátečku, hodně štěstíčka a zdravíčka 😲

Michálkovi Vše také nej k jeho dnešnímu půlroku, ať dělá mamce a taťkovi jen radost 😲
Užijte si to na horách u rodičů 🙂

helicek
14. črc 2009

Krásné ráno, včera jsem byla na kontrole po pěti týdnech a nepřibrala jsem vůbec nic, jinak jsme ok 😀 , 27.7. jdeme na ultrazvuk

nemo1985
14. črc 2009

Helíčku........ Gratuluji ke kontrole, už se Ti to také pomalu blíží 😉

helicek
14. črc 2009

Rinti, moc držím pěstičky, to je supeeeeeeeeeeeeeeeer

helicek
14. črc 2009

no, to teda, Honzík dává o sobě pěkně vědět, nejlepší je, když manžel chce, abych mu ukázala, jak se hýbe, jenže když odkryju pupek, Honzík se ani nehne a třeba hodinu, prostě to očumování nemá rád, tak jsem Petrovi řekla, ať si strčí ruku na břícho, že ho zakryju.......ani deset vteřin neuběhlo a Honzík ho tak nakop, že Petr úplně vyjekl 😀

nemo1985
14. črc 2009

Filípkovi Vše nejlepší k jeho dnešním 7měsícům, hodně zdravíčka a štěstíčka, ať rodičům jen samou radost dělá 😲 😲 Přejeme s Lukáškem