Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
14. črc 2009

Markét tak to je dílo.Já nejsem zastánce porodu doma. 😔 😕

JInak venku už příšerně.Pařák jak blázen. ☹ Přišla jsem domů zmáchaná jak kdybych se někde okoupala. 😠 Už nikam nejdu.Jen na zahradu,tam je stín. 😀

zuzanka26
14. črc 2009

jo holky my máme ty noci obvykle špatný,
Jitu naprosto tě chápu, mě vždycky bylo porazeno ať jen vydržím.... 😒 no je to síla, ale bude líp... časem. mě zase brečí tak po hodině co usne a člověk tam musí furt chodit, utišit, a za 5 min může jít znova 😕

zuzanka26
14. črc 2009

hoky já taky střídám skleničky s vařeným doma a plně nám to oběma vyhovuje. jí naštěstí úplně všechno a hodně

endlessblue
14. črc 2009

holky a jak teda vaříte?? to mám jen na páře udělat mrkev.. a teď mixovat, rozmačkat, nebo pasírovat??? a do toho už jako nic?????

endlessblue
14. črc 2009

jojo,.nic jiného ale než VYDRŽ se poradit nedá. pak už jen to, co tenkrát navrhovala Jituš.... zavřít dítě do skříně!!! 😀

zuzanka26
14. črc 2009

endy já to vždy jen uvařila a pak rozmixovala s trochou vody... ale jinak v páře je to prý lepší

endlessblue
14. črc 2009

No, jsem teda na to zvědavá. První týden bude jen mrkev, pak zkusím brokolici, brambor.. a pak to různě kombinovat.. ale nic jinýho mě nenapadá.. kdy teda můžu začít dávat rozmixovaný masíčko???

Jo a holky, kdy jste začaly s večerní kašičkou??? a jakou koupit??? 😀

Já jsem teda, co?? 14 dní tu nejsem (comp byl mimo provoz).... a pak to tady chrlím!!!!

A kde je Baruška??? Jak jí to dopadlo s tím kojením ????

endlessblue
14. črc 2009

Tak jsem vám projela holky albíčka.. no krááásááá!!!! Děťátka rostou, jen co je pravda!!!! 😀

zajdla
14. črc 2009

Endi prvně jedno,pak přidáš brambor a pak postupně masíčko.Všechno tak s týdením odstupem,aby jsi viděla,jestli to malé něco nedělá. 😉

Pak to můžeš kombinovat.Já jsem pak dělala husté polívky z kuřecích krků a rozmixovala.Nastrkala jsem to do mražáku.Měla jsem víc druhů a pak jsem jen rozmrazovala a dávala.Protože denodenně vařit 2 jídla se mi nechtělo.Ale pozor,některé jídlo může stavět.Tak ať malou nezabetónuješ. 😉

zuzanka26
14. črc 2009

Endy já to různě kombinuju, zamrazila jsem si kousky kuřecích prsíček, krůtí maso a hovězí. A vždycky vytáhnu kousek a uvařím s nějakou zeleninou co mám doma, květák, brokolice, cuketa, mrkev, brambory, tak pořád dokola. Někdy vynechávám maso a uvařím tam ten žloutek. Tak jednou týdně.
Ale já jsem začala maso dávat až od 7 měsíce.

endlessblue
14. črc 2009

vajíčko?

zuzanka26
14. črc 2009

jj, jen žloutek, bílek se nemá dávat do 1 roku. Ale taky až od 7 měsíce jsem to tam občas šoupla.
No moje tchyně nad vším tím kroutí hlavou že?

endlessblue
14. črc 2009

a to ho tam uvaříš, nebo na pánvičce s tou zeleninkou??

S masem a tím vajíčkem taky začnu až za měsíc

zuzanka26
14. črc 2009

jo prdnu to tam na závěr toho vaření. Ono je to pak jako polívčička 😉

pismenko
14. črc 2009

Kaše: já mám rýžovou nemléčnou a dělám ji z vody a ne z mléka.dorča slupne tu 150 ani nemrknu.Dostává lžící a mám různé druhy.obyč bez příchutě(tam ji vždycky rozmačkám kousek banánu), potom jablečnou a broskvovou - ta ji jede znamenitě 😀 😀 😀

pismenko
14. črc 2009

V páře je to dobrý, ale prej se tam všechno neudělá úplně do měkka a taky to dlouho trvá.já budu vařit.
A dáváte tam oliváč??už jako do hotového??

zuzanka26
14. črc 2009

my máme teď od Nutrilonu obilno- mléčnou s medem, ta je výborná. Já mám na ní vždycky chuť 😀 😀 😀 dělám jí cca 230 ml, naředím to tak,a by to mohla pít z lahvičky ( udělala jsem tam díru jak prase aby to teklo 😀 )

zuzanka26
14. črc 2009

to jsem dala zatím asi jednou tak nějak

pismenko
14. črc 2009

Já s tím masem začnu tak za 14 dní(určitě asi krutím a hovězím) a pak kuřecím 😝 😝 😝

valentynka
14. črc 2009

dobré ránko holkýý 🙂

Karolínce všechno nejlepší k jejímu prvnímu svátečku 🙂

Tevi, tříkolka super, to bude mít Adámek radost 🙂

pismenko
14. črc 2009

No a ještě mi nekde na rozum, jako když budu chtít nastavit tu skleničku třeba rýží....tu asi nepomačkám, co??takže to budu muset něják mixovat,ale hrstku rýže, to půjde dost těžko 😅 😅 😅 Brambor rozmačkám vidličkou, to je v pohodě, ale ta rýže???asi ji budu dávat k masu, protože to budu muset mixovat, že? jsem taky jouda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Myslím, že bára už nekojí

zajdla
14. črc 2009

Rýžu hoooodně rozvařit a pak rozmixovat s tou polívečkou. 😉

zuzanka26
14. črc 2009

markét nebojk já jsem taky jouda. rýži jsem dala zatím jen ve skleničce 😒

valentynka
14. črc 2009

holky, děkujeme za gratulačky k 7 měsíčninám 🙂

vítej endy zase zpět 🙂

helicku, noo aby ti papež neasistoval u porodu v sanitě 😀 😀 😀 😀

ale určo porodíš o nějkaý ten den dřív néé,když jsi druhorodička 🙂

pismenko
14. črc 2009

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=850185 chichi, to by byla Dorunka neodolatelná na tom plavču 😵 😵

valentynka
14. črc 2009

endiku, já dělala jako první mrkvičku, uvařila jsme jí a pak msuíš hoodně rozmixovat,aby to malá krásně spolkla jako kašičku.
jenže moc mu mrkvička samotná nechutnala, takže proběhla 3dny a pak jsem už vařila směs zeleniny- mrkve,kedlubnu nebo mrkve s květákem.
po týdnu jsme tam dala trošku kuřecího masíčka.

ted už tam dáváme i brambory a ted měl třeba včera v jídle i kapustu, hrášek.

dnes mu budu dělat krůtí s květáekm,kapustou,hráškem a bramborou.

vždy toho udělám víc,když to vařím, od každého trochu.
pak to namixuju, naředím ještě třeba trochou svařené vody, aby to nebylo hustý.
co zbyde, dám do skleniček a zamrazím a pak to prostřídám zase s jiným jídlem,aby to nejedl 4x za sebou 🙂

filípkovi jsme kaši na na noc začla dávat kolem toho 6 měsíce ukončeného a baští je pěkně.
střídám mléčné s příchutěma a občas obilnou s ovocem.

ted jsme mu dali po dvakrát už přesnídávku odpoledne.

štávu z mkrve taky občas mačkám a ta mu chutná moc 🙂

prokldáám to štáváma koupenýma,který ještě hodně naředím svařenou vodou,aby měl dost tekutin, bo měl pár dní zácpu po těhc jídlech, takže mu ted dávám ještě víc pít

kacena00
14. črc 2009

hoj holky!!!

val ty si taky všude 😀 😀 😀 (ale mě dycky někdo řekne, založ si ICQ,...skype, facebook a já si to založim i když to pak třeba nevyužívám), takže sem stejná, a proto si tě ze srandy dobírám 😀

hoj veru, ztracená dcéro! přesn+ě jak psala market, nekojim, ale dnes sem si zrovna od kamošky půjčila odsávačku a uvidímež jestli se mi podaří něco nastimulovat

půjčila mi ji, abych do toho nemusela hned investovat, protože výseldek zaručen není

mě se totiž někdy zadaří že se ycrdís chytne, jenže pak se zase pustí, páčto prsa, ve kterejch je na volíznutí nejsou takovej impuls pro to, aby se snažil dál

takl uvidím, ještě poslední pokus než to uplně hodim za hlavu

valentynka
14. črc 2009

hoj hoj kaci,

noo jsem všude, bo mě lidi otravujou,at si to založím , tak si to teda založím, pak to taky mooc teda nevyužívám, noo jak kdy je čas a tak 🙂

valentynka
14. črc 2009

joo na žloudek jsem zapoměla, ten by měl být jednou v týdnu místo masa.

já teda uvařila vajíčka a pak jsem ho tam mixla, jsme si pak dali k véče chleba s vajíčkem a bylo to.
ale příště pak na závěr taky přihodím.
ještě mámv mrazáku jedno jídlo se žloudkem

valentynka
14. črc 2009

markét, já zatím všechno mixuju.

ted nevím od kdy se má začít rozmačkávat ?

ale jakmile tam má malilinký kousíček,který se nerozmixnul, tak se začne šklebit a oklepe se a pak dobrý 😀