Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
14. črc 2009

táák, jsmeto dočetla, zareagovala a jdu pokračovat v úklidu.
filda spinká 🙂

valentynka
14. črc 2009

Baruš, tak to zkus,ale pokud nic nevymáčkneš, tak se nedá nic dělat a bud v pohodě juu? 🙂 😲 😲 😲

pismenko
14. črc 2009

to je úplná alchymie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
14. črc 2009

Holky díky moc za tipy... no, do pátku jen mrkvo šťávička a od pátku budu mixovat zeleninku všeho druhu. Je něco co za zeleninu vyloženě nesměj????

Mám doma kaši SUNARKA, jedna je od 4měsíce: mléčná ovesná s jablky
druhá od 6 měsíce: mléčná jogurtová s lesním ovocem

nevím, kdy na ně můžeme najet, nebo jestli začít s jinou kaší.

Koukám, že Zuzi dává Sárince kaši z flaštičky, já asi pojedu na těch lžičkách.. malá flašu ouplně odmítá, tak nevím, jak do ní dostanu čajíček... asi budu muset koupit nějakej ten spešl hrneček

endlessblue
14. črc 2009

No, já sem z toho Markét taky zmatená jak Goro u Náchoda, fakt... co jim dávat, od kdy a navíc jestli v lahvi, hrnku, po lžičkách... mě mrskne! 😕

endlessblue
14. črc 2009

Když budete mít chuť, tak mrkněte: www.verkuc.rajce.net 😉

pismenko
14. črc 2009

Já bych se chtěla flašce pokud možno úplně vyhnout a vydržet do toho hrníčku 🙂

endlessblue
14. črc 2009

Markét a budeš teda dávat čajík lžičkou???

pismenko
14. črc 2009

nene, koupím ten hrníček s tím pítkem.akorát musím zjistit, kterej je fakt dobrej 🙂

pismenko
14. črc 2009
endlessblue
14. črc 2009

jeden jsem dostala, ale nevím co je to za značku.. uvidím.. ale chci začít s těma čajíčkama co nejdřív 😉

zajdla
14. črc 2009

Endi super fotečky. 😉

valentynka
14. črc 2009

endy, já začala kaše lžičkou a vše co jde tak mu dávám lžičkou.
někdy i ty štávičky, pár lžiček, rychleji to do něj dostanu, kolikrát lahvičku odmítá, tak mu to šoupnu lžičkou a je to 🙂

já ted budu taky kupovat ten hrníček rovnou,ale uvidíme,jak si zvykne 🙂

valentynka
14. črc 2009

miláček s emi probudil po hodině ☹

takže rychle vařím pro něj papání a furt tu hejká jak na lesy 😠

endlessblue
14. črc 2009

Tak jsem to zjistila.. máme tenhle nevylévací http://www.rajmaminek.cz/doprodej/mam-hrnek-na-...

a pak tenhle, ale ten není nevylévací.. tak teda nevím, kdy ho používat http://www.4life.cz/detsky-svet/krmeni-a-kojeni...

endlessblue
14. črc 2009

Zajdli, děkujůůů 😉

endlessblue
14. črc 2009

Jdu si udělat krupicovou kaši.... na maso nemám ani pomyšlení 😉

aááá vymačkat mrkvičku... to zas bude plína durch a dítě sotva kapku v žaludku 😀

helicek
14. črc 2009

jo, přesně tak, plánuji porod o týden dřív, jako prvorodička jsem rodila taky o týden dřív, tak doufám, že s Honzíkem nebudu přesně na termínu nebo po termínu

tevina
14. črc 2009

Ahoj holky,

No už se těším co bude adík na tříkolku říkat 🙂

Filípkovi a Míšovi vše nej k měsíčninám 😵
Karolínce všej nej k prvnímu svátečku 😵

A zkoukla jsem porod do vody a teda moc mě to nenadchlo,spíš naopak 🙄

Jo a Veru krásný fotečky,Jůlinka je krasnoučká.A to je u vás v baráčku,jestli jo tak to tam máte moooc krásný.Jo a to druhý mimi,ta markétka,ta je teda boží,ty vlasy 😀

endlessblue
14. črc 2009

holky, tak jsem právě nafotila dnešní mrkvovou šťávu... 😀 http://verkuc.rajce.idnes.cz/16.Po_prvni_mrkvov...

endlessblue
14. črc 2009

Ahojky Tevi.. jojo, to je náš domeček... teda už jen na měsíc 😒 .... ale co.. i byteček si nějak vymazlím a udělám snad hezkej 😉

A ten vlasáček je kamarádčina holčička... jsou jí 2 měsíce... je boží, co?? Tuším že jí už museli stříhat 😅

tevina
14. črc 2009

No nový fotky taky dobrý 😀 a myslíš že má něco v bříšku? 😀

valentynka
14. črc 2009

veru, noo pěkně je zmazaná 😀 😀
asi jí fakt nechutná

já mám pro tyhle případy připravený nastříhaný cejchy starý,abych si neničila bryndoše a plíny

tanuki
14. črc 2009

já jsem šťastná, že máme v obýváku lino..koupili jsme Verče tu obyč židličku z Ikei, už s náma "stoluje".
To vypadá, že jsme poslední bez naušniček? 😅 budu muset zavolat té dr, co to nastřeluje..

zajdla
14. črc 2009

Holky já jsem si dala 20 na ucho.Teda spíš 1,5 hodiny. 😀 U nás je 32°C ve stínu. ☹

Veru ta mrkvička půjde velmi špatně oprat.Chce to brindáky. ☹

zajdla
14. črc 2009

Holky v srpnovkách se už rodí.Zatím samý císař. ☹

nemo1985
14. črc 2009

endy........... krásné fotečky malé, ta má už dlouhé vlásky 🙂

Luky si ted hraje v postýlce, se nám tu pěkně ted zatáhlo asi něco přijde 😉

Jsem ted dovytřela, čekám na manžu až dorazí.

endlessblue
14. črc 2009

HOlky, myslíte, že pak budu moct malé uvařit a rozmixovat samotnou kedlubnu???? To jí asi moc šmakovat nebude, že???

Venku je takovej pařák... že mi malá v kočáru ani neusnula 😠 Uvařím jí čajíček a dám to do toho MAM hrnečku.. tak snad jak si bude hrát, tak snad trochu ucucne, jinak nevím 😖

nemo1985
14. črc 2009

Endy........ mrkla jsem na celé Tvé album a moc krásné fotečky 🙂

zajdla
14. črc 2009

Endi pozor,kedlubna nadýmá. 😉 Spíš s brambůrkem.