Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
15. črc 2009

Kači neboj se. Tyhle "všechno vim, všechno znám, všude jsem byla" mám fakt nejradši. Každý mimuško je jiný a ať si kdo chce co chce... maminky to s těma prďolkama stejně uměj nejlíp a basta!!!!! Tak jen pěkně dělej to, na co jste s Cyrilkem zvyklí a hotovo!!!

Jinak.. naše mladá naprosto bojkotuje tu mrkev!! Dneska jsem jí chtěla dát né šťávu z mrkve ale už vařenou mrkvičku.. a vyplivala to do posledního ždibečku. Nenarvala jsem do ní ani kávovou lžičku 😠 😠 😠 😠 😠 To chce fakt trpělivost.. jenže já jí vůbec nemám.

Nevím, jestli jí můžu večer dát tu kašičku, nebo spíš teď jen zkoušet tu polední zeleninu!!!! Ufff.. taková piplačka a prdlajz z toho. Ona odmítá i čajík v lahvi...
Kojení je sice fajn.. ale ten náš závislák nevezme nic jinýho do pusi.. ani dudlajz, ani lžičku!!! A pak mi má přibejvat 😖

endlessblue
15. črc 2009

panenko podsrpenská... nechala jsem asi mozek ve ždímačce.....do PUSY!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

zirafik
15. črc 2009

ježiš baru, co je to za kozu, že nemá nic jinýho na práci, než pomlouvat... 😠 at se stará o sebe 😠 . každý mimi je jiný a vyžaduje něco jinýho.... dřív miminka pořád jenom nosili, neb kočáry nebyly, jinak to nešlo... a je to pro mimi mnohem přirozenější 😉

lucianas
autor
15. črc 2009

Endy, díky za info. Jsem nějak mimo mísu, vážně. Jak dočítám stylem prolítnutí, tak to opravdu není to pravé ořechové. Tak snad bude vše dobré a budou úspěšné. ... jinak máte krásné míry!!!! A co je to ta fontanelka?

Kači, tak snad brzy očkování dostane, a toho hnisu se zbaví. ... a z těch řečí, pokus se si z toho nic nedělat a kašli na lidi kolem sebe. Prostě cítíš, že máš věci dělat tak, jak je děláš, a ne jinak. Na zbytek se vykašli. Každý je chytrý jak rádio, ale nikdo to dítě nezná líp. Jen ty sama.

zajdla
15. črc 2009

Endi zkus jí koupit mrkvičku první lžičku od Hippu,nebo zkus do té mrkvičky odstříkat trošku svého mlíčka. 😉

Kači co vůbec takové kecy posloucháš.Vykašli se na druhých.Dělej si to podle sebe jak uznáš za vhodné. 😉

zirafik
15. črc 2009

Luci, fontanela - je místo na hlavičce miminka, kde chybí lebka... na vrchu hlavičky, díky tomu se můžou kosti hlavičky lépe přizpůsobit v porodních cestách, toto místo postupně zarůstá.... no takové blbé, laické vysvětlení, snad jsi i tak pochopila 😉

zajdla
15. črc 2009

JO a ta kakarádka,co jsem jí pichala ty injekce jak byla na umělým,tak čeká dvojčátka.Já jsem tak ráda.Měla poslední pokus.Tak se podařilo. 😀 😵 😵 😵

endlessblue
15. črc 2009

Zajdli.. jojo, doktorka mi zase doporučila první lžička od HAMI. Tak zítra zkusím do tý mrkve trošku odstříkat mlíka a pokud to nezabere, tak koupím ty první lžičky. Ale za ty jídla jsou to hrozný pálky, fakt. Radši bych si to připravovala sama doma, když už máme mrkvičku na zahrádce 😉

zajdla
15. črc 2009

Endi ono se dává prvně pár lžiček.Tak si tu skleničku dej prvně na 2x. 😉

kacena00
15. črc 2009

přesně tak to cítím i já, ale ostatní mě drtí kecama typu, proč ho nenechám vyřvat, rozmazluju hop, šák by usnul sám bebebe

to s tím usínáním mě už jen kvůli němu mrzí a když vím co na něj zabere, tak mu pomůžu, protože in si nebude hrát na dece, když chce chrápat, jo jenže je to uspávaní na rukou - nojo, sem si ho to naučila...blééé 😝

holky dík, to je dycky takový povzbuzující, když mě někdo řekne tohle, po tom, co si poslouchám kecy typu, ty to zvládali bez řečí, ty to maj tak, protože si to dítě nerozmazlily, bych se popr...že se na to neumim vykváknout, to by mě pomohlo, kdybych to uměla

s tou společnou známou sem teď hovořila a ona mi sama řekla, že si občas myslí, že sem si to udělala sama, má hodnou holčičku a nakonec mi sama řekla to, co vy a že mě asi kolikrát neumí pochopit, protože její dítě je prostě kliďas, kam ho dá, tam je spokojený a usne bez potíží, no a pak mi poradila ať příště řeknu, že mi vadí to poslouchat a stejně si to budu dělat po svým, že taková je ona, možná to zkusím, protože neustálý vysvětlování a uvádění na pravou míru mě vysává a stejně to vede jen k tomu, že mě znova a znova lidi bombardujou tím samým - v podstatě se dá shrnout do jedný věty : udělala sis to sama

i když teda to nebude lehký, ale třebas tý tchyni řeknu: já to poslouchat nechci, už sem to slyšela několikrát a nikam to nevede, protože si to budu dělat po svým a my dvě se akorát budeme zbytečně dohadovat, což nebaví ani tebe ani mě, mysli si svoje, ale neříkej mi to

tývodo jestli to dokážu, tak sem frajer 😀

zajdi no tak to je fajne!!!

endlessblue
15. črc 2009

No uvidím. Dneska zkusím večer kašičku. Asi ovesnou s jablky. Je to od ukončeného 6. měsíce... tak uvidím. Nebo jogurtovou s lesním ovocem... ta je od 4. měsíce. Jen aby po těch kaších neodmítala zeleninku. Se picnu, fakt. Jak psala Markétka... je to alchymie!!!!!!!!!!!!! 😖

lucianas
autor
15. črc 2009

Žirafík, díky. To už vím, o co jde, jen jsem netušila, že se tomu tak říká.

tevina
15. črc 2009

Ahoj holky,

Baru jasně všechno to řekni,určitě se ti hrozně uleví a budeš frajer 😉 😀 Fakt nenechej si do toho kecat,jestli má ta tvoje známá hodný dítě tak je to fakt ta poslední co by ti měla radit.

Jo Endy zkus dát do tý mrkvičky mlíko,klidně ze záčátku víc a pak postupně ubírej,já to tenkrát poradila Pavisce a prý to zabralo.

tevina
15. črc 2009

Luci pěknej pupík 😵 Hele a zdá se že je do špičky,co to znamená?Mně se to plete,jestli kluk nebo holka 🙂

christla
15. črc 2009

Tak jsem tu. Malá se najedla a leží v postýlce.

Kačí, vůbec neřeš, co říkají ostatní a jak píše Endy, dělejte s Cyrilkem, na co jste oba zvyklí!!! Ty mám nejradši, takové lidi, já to znám taky a to tchýní počínaje..... Pěkně mě to točí, ale zároveň i mrzí.... Ale co naděláme, idi jsou takoví. Nejradši se starají o druhé. 😒

lucianas
autor
15. črc 2009

Tevi, díky 🙂 ... asi je, a co tak vím, tak se říká, že to bývá spíš u kluků, teda jestli se nepletu. .... ale kdo ví, kdo na nás vykoukne v říjnu, že? 😝

christla
15. črc 2009

Tevi jo jo, říká se, špičaté bříško je na chlapečka. 😵 Tak se necháme překvapit. 😉

zirafik
15. črc 2009

...tak to můj tip vypadá nadějně 😵

christla
15. črc 2009

Ahoj pavlí, tak jak je?

Já zas budu muset jít, malá se hlásí.... 😖

endlessblue
15. črc 2009

Dítě mi spííí.... náááádhera.. jdu hodit kopejtka do vzduchu 😀

lucianas
autor
15. črc 2009

Žirafík, tak že by ti vyšel tvůj tip? 😀

Endy, jj, využij toho!!!!

kacena00
15. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

jojo kluci bejvaj do špičky 😀

tak dneska cyrdik překvapuje, šla sem zkupit seno, páč to vypadalo na déšť a cyrilek víc jak 20 minut sisám hrál v kočárku, já na něj jen třikrát na chvilku koukla a zase sem zalezla on byl sluníčkovej 😵 😵 😵

žebysme se ten kočár nakonec naučili, jako se přes den naučil spinkat v postýlce 😕 😵

kacena00
15. črc 2009

holky ještě že vás mám, vy mi dycky na chvíli nalejete sebevědomí do žil 😵

já teda docela koukám, že pro děti do jednoho roku dělaj i kaše z oves. vloček...já vím, že nemusí každej držet bzl. dietu, ale asi bych se stejně snažila se toho vyvarovat co nejdýl tý expozici lepkem..nebo nevim, možná bych se tím vůbec nezabývala, ale spíš mě to překvapuje, že s tím přijde ten výrobce..je fakt, že se dětem do 1 roku možná dává žmoulat i piškot co? a ten je taky lepkovej..

asi řeším blbiny

jo a cyrilek má 6,5 kilo 🙄

endlessblue
15. črc 2009

Baru.. taky přemýšlím jestli malé nemám spíš dát tu jogurtovou mléčnou kaši s lesním ovocem. Píšou tam od 4. měsíce.. ale nějak se mi nezdá ten jogurt... hehe.. taky řeším blbiny!!!!

Škoda že naši 2 ledňáčci jsou na dovolený a nemůžu konzultovat... páč já jsem NEMOŽNÁÁÁ!
!!!!

kacena00
15. črc 2009

a hrnek na čaj sem měla, plus teda jídelní nástroje jako talíř hlubokej, lžíci a příbor, protože sem čekala, že budou blafy a měla sem domluvenou s michalem posilňující polívku ze slepice 😀 a dovezli mi tam ještě kuře na paprice a skoro sem to nesnědla, jelikož zas až takový blafy na tu bezlepku nedělali 😀

kacena00
15. črc 2009

o ou, to nepatřilo sem 😀 😅

endlessblue
15. črc 2009

Hehe.. já zrovna čtu .. a nějak jsem se neorientovala 😀

endlessblue
15. črc 2009

Jo a přijde mi, že tu jsem celej den.. pořád nakukuju kdo sem přijde.. a nic moc děfčátka moje, nic moc!!!! 😎 😉

pismenko
15. črc 2009

Ahoj holky, jsem doma, jsem opět trochu rozpačitá, protože my jsem za měsíc nepřibrali opět nic, jenom jsme vyrostly.
TAKŽE MÁME NA NAŠICH KRÁSNÝCH 68CM 5920g.Doktor i sestra byli opět skvělí, máme jídelníček, všechno to trochu ted uspíším(dorča mrkev miluje-už jsem začly) a na noc a dopoledne kaše.Postupně přidávat ovoce a do dvou týdnů masko. jinak stále kojit.na příští Ko už za měsíc(musíme vzít moč do takového komického pytlíku) a pokud nepřibere, tak ji budou dělat nějáké odběry a nasadí i lepek.no takže tak, já to trochu obulela, protože jestli jí trápím hlady tak jsem kráva debilní pitomá 😠 😒 ☹

Musím ted valit 😲 😲 😲 😲 😲

kacena00
15. črc 2009

netrápíš ji hlady ty trdlo!!!

cyril zase přibírá jak prase a neroste vůbec do dýlky, to se mi taky nezdá oukej, když přibere za měsíc kilo na to, že nijak moc nejí ..

třeba je dorče děsnej drak pohyblivej, nespí a furt maká ?...

no ale lepčíé asi bude pokud si ji dávala nějaký kaše kde byl třeba ten oves (nebo jinej zdroj lepku) to prostě vysadit (a sme u toho)

nemusí mít celiakii jak já, ale někdo je na to holt citlivej (viz krerolky kuba a jeho alergie na mlíko - taky nemusí bejt na furt), dorča ůže mít prostě jen citlivější zažívání a zítěž ve formě lepku jí nesedí..pokud si jí ho teda dávala do stravy,.... třeba taky ne...

ale neboj, určo už přibere a nebo už přijdou na to, jestli se něco děje, ale pevně věřím, že to bude ok. musí