Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
16. črc 2009

Peti, to máte teda váhu 😕 nechcete nám jedno kg přenechat?? 😀

pismenko
16. črc 2009

Ale hlavně, že jsou prcci zdraví, že jo 🙂 🙂 🙂 🙂

kremrolka01
16. črc 2009

nó klidně 😀 ale za každý Kubíčkovo kilo si vezmeš ty 5 mých jo? 😀 😀 😀

pismenko
16. črc 2009

no to víš že jo 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀

kremrolka01
16. črc 2009

no já jdu zkusit odstříkat trochu mlíka ať má na kaši k večeři, aspoň trochu ať je to tam cejtit, dám trochu banánu a zkusíme to k večeři po lžičkách, uvidíme jak mu to pojede, dneska mrkvi moc nedal k obědu, za to prsa mi pak vycucnul, já jsem teda na ty naše příkrmy taky zvědavá

kacena00
16. črc 2009

uf, michal přijel z práce a tak si k malýmu chvíli šel, ale já asi zešedivím...dnes je čím dál víc uřvanější, naspal mnohem míň než obvykle a teď už hodinu řve, takže to vidím tak že se ke koupaní a večeři prořveme a pokud se přes den takhle blbě vyspal, budu mít jako bonus ještě 2 hodinový kongo po večeři než usne..chjo, chudák můj, jak ho to naučit, aby usnul bez problémů jako většina dětí, když chtěj spát?

tak já jdu něco polknout ať na to mám energii A jdu zase michala vystřídat..

pismenko
16. črc 2009

Mě teda Dorča spinká v kočárku tak hodinu a půl dopoledne a odpoledne max hodinu a to tak trhaně 😝

kremrolka01
16. črc 2009

Baru my taky neumíme usínat, včera byl děsnej řev, ale nechala jsem v tom Petra samotnýho, aby si malej nezvykal pořád jenom na mámu, no asi po hodině a půl střídavě řevu střídavě klidu před desátou usnul, ale měl toho Petr plný zuby
pak se vzbudil když jsem šla spát v 0:30, ve 3:30 do 4:30 byl se mnou ve velký posteli protože furt békal, pak 6:30 do 7:30 asi po deseti minutách prso 🙄 🙄 🙄

kremrolka01
16. črc 2009

za to dopoledne spal hodinku, pak v kočáře kolem poledne hodinu a půl a teď už spí skorem dvě hodiny ve velký posteli obestlanej polštářema aby nežuchnul a převaluje se tam z boku na bok
nějak se nám to celý otočilo

kacena00
16. črc 2009

tak to je taky něco...
uf, to tě lituju, když máš todle přes den i v noci,

já sem tuhle napočítala (ale to byl extrem), že chrápal za 24 hod. 19 hod...on má uplně děsivou potřebu spánku, ale ty scény okolo toho než usne...
hrát si nechce, ani se mnou ani sám, prostě jen chrupat a tak uspáváme uspáváme uspáváme, já to dneska řikala sousedce, scénář dne je - probudí se, dělám mu mlíko, než mu ho udělám ho chvilku pošovinkám, nakrmim ho, to už je dejme tomu půl hodina od probuzení pryč, krká, já ho mazlim nebo mu ukazuju knížku apod. pak ho jdu přebalit a u toho už je většinou kantáre - mručí, propíná se, brečí- to už máme skoro hodinu za sebou, zabalim ho, vrazim dudel a uspávám a to on už kříží oči, šudlá si je pěstma a zavírá je, najdnou ej otevře dokořán a řev, zase se mu klížej jako že usnul, najednou oči dokořán a řev, propíná se čím dál víc...no a to už najíždíme hodinu a půl od toho co se probudil

pak už usne a ještě tak dvakrát se vzbudí a pak už třeba spí - když je dobrej den, ale dnes teda dobrej den nebyl a tím, že nemohl usnout nebo se budil sem jen a jen uspávala a uklidYňovala brečící dítě

po obědě sem se na to vykvákla a řekla si, no tak už třeba fakt nechce tolik spát..chyba, chyba..mezi dvěma jídlama spal 10 minut a ten řev co trval hodinu a skoro třičtvrtě další mám za to..škoda jen, že ot odsere i cyrilek

dohromady tak průměrně 5 krát denně půl až hodina řevu, protože chce spát a je naštvanej že mu to nejde nebo se probouzí, ješt než ho dám do psotýlky (to je v podstatě beze změny od narození), aspoň že tyhle tanečky nemusím nacvičovat přes noc, už 3 měsíce skoro, tak snad mu to vydrží.. 😝

kacena00
16. črc 2009

uf, aspoň že už usnul a já se i najedla, docela sem měla už trochu hládek

peťo to profil. foto je nyny 😵 😵 zejtra odpo pojedu do tab. musim do honzika pro chůvu, jak ste na tom vy? i když v tomhle vedru někde čochtat.. 😝

kacena00
16. črc 2009

já prostě nevim..je to normální? nejradši bych se zeptala nějakýho neurologa..ale nevim..třeba je to normál a já sem hysterka?... tyjo, jak to udělat nejlíp pro něj

kacena00
16. črc 2009

jo a jak píšeš peťo, jak v tom byl petr sám..no tak to čeká michala příští tejden- až pojdu do budějic na vyšetření tak sem jako dost zvědavá...

valentynka
16. črc 2009

ahooj holky.

holky, vypadla jsem v 1 hodinu ven, jela jsme k ségře a pak do bazénu,kde jsem nás přihlásila do plavání od září, tak jsem ráda,že bylo ještě místo.
pak jsem šla ještě nakoupit, dala jsme si zmrzku a langoše a ted jsme před chvilkou dorazili.

jiank ted teda dočítám a tak budu reagovat joo?

Endy, tak si tý mrkve uvař více,at se ti to rozmixuje a hod to do mrazáčku a příště to do něčeho přimícháš.

Jinak bych byla pro,aby se založila nová diskuse, bo to zakládání mělo vždy úspěch.

Fotečky malé Dory krásné a mě taky nepřipadá jako hubendour 😉

valentynka
16. črc 2009

jinak co se týče kaší,tka jogurtovou mám taky doma,ale tu jsme ještě nedala i když je od 6měsíce.

Jako rpvní měl Filípek mléčnou banánovou a ted má s merunkama a prokládám to obilnomléčnou s ovocem. takže my tak.

a dneska k obědu měl filípek cuketu,květák,bramboru,kapustu a žloudek a sbaštil to.

kremrolka01
16. črc 2009

no asi normál to úplně nebude, to už probrečí dost, ale jako nějaký závěry bych z toho taky nedělala
každý mimčo je jiný, brácha takhle řval do dvou let, jediný kde neřval tak když se zabořil do babiččiných prsou jak jsem ti říkala a pak už od těch dvou let v pohodě a dneska je to taky kliďas

kremrolka01
16. črc 2009

tak večeře proběhla, to vám musím napsat
odstříkala jsem mlíko, do stovky dolila kojeneckou vodou a ohřála podle návodu na těch 50 stupňů, do toho vmíchala 2 polívkový lžíce kaše (píšou 3 na 200 ml - Hami nemléčná rýžová) ukvedlala a nechala odstát, pak do toho zamíchala půlku rozmačkanýho babánu, jenže za tu chvíli ta kaše byla úplně vodová, banán v tom úplně plaval, no zkusila jsem to dát Kubovi na lžičce, samozřejmě to děsně teklo všude, Kuba upatlanej, tak jsem vyvařila flašu, přes sítko dala do flašky aby ten banán neucpal dudlík, přihřála, no po týhle proceduře z toho byla taková šedivá voda jak ten banán už zvětral no a dala Kubovi, ten to plival ten dudl, za 20 minut horko těžko vypil asi 40 ml z tý 90 co z toho zbyla, pobryndanej všude, tak jsem to docucla, no dobrej banánovej milk šejk 😀 😀 😀
jsem z toho totál vyfluslá, všichni upatlaný, miliarda nádobí, Kuba hladovej,... jak já tohle zvládnu... ZLATÝ KOJENÍ

kremrolka01
16. črc 2009

Markét plís HELP, jak to děláš ty s tou kaší???

zajdla
16. črc 2009

Ahojky.

Tak jsem doma ,zničená jak hirošima.Venku pařák na skapání.No prostě hnus. ☹

V poradně ok.malá pořád sedí a pěkně uťalůpená.Příští týden pro stěry a pak už do porodky domluvit toho císaře. 😔

Zítra jdu na sociálku,tak jsem zvědavá,jak dopadnu. 😠

Jinak jsem dneska koupila deku do kočárku a autosedačky a chůvičky.Nakonec vyhrály Philips Avent.Tak snad se zase nepos....

kremrolka01
16. črc 2009

Baru zítra mi to asi časově nevyjde 😠 mám nějaký lítání, musím do práce, na úřady, pak odpo jedem s Petrem na návštěvu ke známým, do toho zase balit na tejden... no v tom vedru to bude lábuž 😖

kremrolka01
16. črc 2009

zajdi 😒 to je škoda, ale nějaká šance že se otočí tu ještě je
co jí nějak pomoct? od kamrádky ségře pomohla akupunktura nebo jsou různý triky - třeba baterkou...

pismenko
16. črc 2009

kremrol, co máš jako na mysli??

pismenko
16. črc 2009

Zajdi, nic si z toho nedělej,bude to zase jiná zkušenost a třeba to nebude tak hrozný 😉 😉 budeme ti tady moc držet palečky.....já zase nevím co je to uťalůpená 😅 😅 😕

pismenko
16. črc 2009

jo už sem to přečetla, jak jste krmili 😝 😝 😝
peti, měla jsi to určo moc řídký, já jsem jeliman a taky jsem to tak prvně udělala, že z toho byla rýžová voda a ani pes by to myslím nežral.takže se nebát a pomalu přisypávat a ono to začne v jednom momentě pomalu houstnout, tak pořádně šlehat vidličkou a kdyžtak ještě trochu sypnout.měla by to být jako taková krupička a úplně dohladka(musí se hodně kvedlat i když to tam sypeš)

kremrolka01
16. črc 2009

no aby to mělo konzistenci jako kaše, já to měla děsně vodový, kolik dáváš vody kolik toho prášku? necháváš to normálně ustát a pak do toho zamícháš banán?

pismenko
16. črc 2009

já dělala 150ml vody a cca 3 polévkové lžičky kaše a když to bylo do hladka, tak jsem do toho vmíchala ten banán nebo kousek jabka(rozvařenýho).Neboj se toho 😉 😉

pismenko
16. črc 2009

ustávat jsem to nenechávala 🙂

zajdla
16. črc 2009

uťalůpená-jako že si tam pěkně sedí 😀 😀 😀

kremrolka01
16. črc 2009

jo a ještě pro Báru, lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní - kalendářních, takže pokud to propásla máš právo od smlouvy odstoupit
tady jsou ty paragrafy, jestli se chceš na ně třeba odkázat
http://business.center.cz/business/pravo/ochran...

pismenko
16. črc 2009

tak jak to uděláme s novou diskuzí??Házejte návrhy.Já bych se přesunula ze snažilek někam 🙂 jinam