Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
16. črc 2009

dik peťul, paní psala, že mi ji pošle, že ji zejtra mít bude, stačilo jen udělat trochu bubu

dík moc, asi sem plašan - zřejmě leta přímý práce u klientu ve speciál.školství - dost jich z toho mělo v anamnéze nějakej problém u proodu, asi maluju čerty na zeď

těch 19 hodin co prochrápal to bylo v pondělí a to byl dycky vytuhlej během 5-10 minut a pak spal 2 hod..

to bylo vyjimečný..ale i tak se dožaduje prostě hodně spát, akurát mu to jaksi nejde- 😀 😀 asi sem hnusná, ale dnes sem z toho řvaní podvečerního udělala aspoň nějakej užitek a natočila z toho minutový video pro tchyni a ostatní mektaly 😀

tyjo holky, jak to tu píšete tak se na ty příkrmy teda vááááááážně těším

jdu za c. večer ho snažím navyknout že se nehoupe ale musim furt dodávat dudl

kacena00
16. črc 2009

mazec!!!! peťo teď mi to došlo! ještě rok a půl a bude to v klidu 😀 😀 😀

jo, já si sem asi dycky přijdu c. zapomlouvat, proptože pak mi to vynahradí tím, jak je úžasnej

ten celodenní vopruz mi vynahradil tím, že měl večer záchvat hlasitýho smíchu a usnul sám bobeš 😵 až mám trapnej pocit z toho jak ho pomlouvám 😝

s novou diskuzí já nevim...postěhovat se kam? do volný diskuze? a jak to pojmenovat už vůbec nevim, já mám k Nakoníkovi citový vztah 😀

kamcule
16. črc 2009

Ahojky,
zdravíme Vás 🙂 . Vy jste takhle hezky poctivý, to snad ani neni možný 😠 , no já vám tleskám, jste skvělý!!!
Tak malé shrnutí o nás 😀 - Adámek začal chodit, máme tři zoubečky a slovní zásoba se nám krásně rozšiřuje - jen tou mámou na muj vkus zbytečně šetří 😖 . To je samej táta , táta ... no nic

V pondělí vyrážíme na dovču, po Čechách ale už se strašně moc těšíme. Bude to první Ádova a naše po delší době, páč v těhu už jsme to jaksi nestihli 😲
Taky se konečně pohlo s pracema na pozemku a stojí nám tam už nádherný dřevěný zahradní domek, taková naše chatička. Je to paráda, už se těšim na ten opravdovej domeček. 😉

to je snad vše od mé poslední návštěvy zde 😝

kacena00
16. črc 2009

zajdi ještě vám dávám šanci..a pokud se neotočí, pak to má jistě nějakej důvod, ta miminka sou chytrá 😉

valentynka
16. črc 2009

noo hooký, tak když máme všechny cíťu k Na koníkovi, tak uděláme č. 8 a opět ho založí snažilka

valentynka
16. črc 2009

Ze snažilek nám zbývá :

Katalines - chodí občas
beruškavěruška - taky občas
beruška80 - o té nějak nevíme ( jen kremrolka asi )
evikmi- ta tu ale nebyla asi sto let

tak která to založí ?

pismenko
16. črc 2009

Tak v tom případě si myslím, že je to zbytečný zakládat 8, když už není omezený počet přípěvků...ale je to vlastně úplně jedno

valentynka
16. črc 2009

jakože sem stejnak holky nechodí, nebo jak to myslíš ?

pismenko
16. črc 2009

ne to ne, jestli chce vyloženě někdo zakládat tak klíďo píďo, mě je to celkem putna...jen mi to něják postrádá logiku když už se pokračovací diskuze zakládat nemusejí, tak že bychom zakládali stejné téma ve stejné skupině.proto jsem navrhovala se úplně přestěhovat a změnit název a začít úplně znova.
no už se do toho motám, že?takže klidně to nechme tak jak to je

valentynka
16. črc 2009

no já právě zase myslela,že když vždycky diskusi založila snažilka, tak přeci v průběhu těch 10tisíc příspěvků otěhotněla, takže bych v tom pokračovala i když se už nemsuí zakládat nová témata, ale jak chcete, psínětě názor holky , ju 😉

zirafik
16. črc 2009

holky, mě je to fuk... ale kdyby přišla třeba beruškavěruška nebo katy, tak ať téma pro štěstí založí 😵 , přála bych jim brzy mimíka, tak třeba by to přineslo štěstí... 😉 ... další dvě holčiny sem bohužel vůbec nechodí 😒

No ale ráda bych vás někdy viděla 😅 😅, to jako jóó 😵

tevina
16. črc 2009

Holky tak na očkování jsme nakonec nešli a byli jsme celý den na zahradě u bazénu,paráda 😵

Jinak s tou diskusí se přidávám k písmen,založila bych novou a jinde,s jiným názvem 🙂

Kamčulko gratuluju k prvním krůčkům 🙂 My taky doděláváme chatičku a zahrádku,je to paráda když můžeme někam vypadnout,je to kousek za městem,nebo možná i ve městě,no dojdu tam i pěšky,prostě paráda.

tevina
16. črc 2009

Jo Kamčo náš adík teda ještě nechodí a ani za ruce se mu moc nechce,hned se mu podlamujou kolena a chce lízt 😅

kacena00
16. črc 2009

prosím holky o radu: před rokem sem si umázla světlý gatě asi od záděry nebo co vím - mám v půli jednoho stehna jeden miniflíček od krve, ale jak sem otěhotněla tak sem to jen vyprala a dala do skříně, páč sem se nevešla a teď po roce nevim nevim, jestli to z těch gaťánů pustí???

já je děsně miluju, tak pokud máte zaručený tipy, šup sem s nima 😀 😀

dík moc a dobrou

zajdla
17. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno. 😝 Naše dítě se zbláznilo a vstáváme už teď. ☹

Tatínek ještě chrápe.To se někdo má.

Když to nebude chtít založit některá ze snažilek,tak jsem pro založení témata někde jinde. 😉 Toť můj názor.

Kači na fleky od krve se kupuije speciální čistič.Mají ho v DM.Je tam vypsané přesně na co to je. 😉 Je to taková malá plastová lahvička a stojí kolem 80-90 korun. 😉

pismenko
17. črc 2009

Dobré deň 😝 😝

pismenko
17. črc 2009
pismenko
17. črc 2009

Jinak Dorče morče(tak jí říká tatínek 😅 )vstávala opět v 5 😝 😝 😝 😝 ,teď tam tak ještě trochu dříme,ale asi z toho nic nebude 😠

pismenko
17. črc 2009

Julince vše nej k půl ročku 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

endlessblue
17. črc 2009

Všechno nejlepší Dorušce k půlročkůůůů!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

endlessblue
17. črc 2009

Holky, včerejší mrkvička... tak nějak polojasno..... asi tak ty 4 lžičky v ní zbyly. Ale potřebuju poradit. Flákla jsem do toho MM a rozmixovala a půlku dola do ledničky. Můžu to ještě dneska použít??? Po 24 hodinách? Nechtěla jsem to dávat do mrazáku a pak zase rozmrazovat hned den poté. Tak ale nevím, když je v tom to MM, jestli to můžu Julče znova dát 😉

Odpoledne jsme jeli s manžou na výlet, proběhla koupačka v místním lomu... parááádička. Smočila jsem Julče nožky, ale vřískala... i když voda byla fakt žůůůžová.. vůbec né ledová. Jsem teda zvědavá na to koupání na podzim 😅

Ale musím se pochlubit... večerní kaše byla úplně jiná pohádka. Dala jsem Julče ovesnou s jablíčkama (začínám jí zvykat na ten lepek).. a padalo to do ní, jak Němci do krytu.. fakt... když jsem se loudala, tak na mě houkla.. jako že "kde to jééé?????"... tak paráda...ale pak ta nálož v plíně!!!! mazéééééééc!!!

Jen se bojím, že když jí jede ta sladká kaše, že se mi na tu zeleninu bude chtít vyfláknout. Jestli bude zase dneska mrkev bojkotovat, tak kaši večer nedostane. Nebo koupím nějakou nesladkou kaši. Normální ovoce jí ještě nedávám. To až poté, co bude hezky hamat tu zeleninu 😉

endlessblue
17. črc 2009

Tý jo, Péťo.... tak to má Kubásek skoro o 2 kg víc než my 😀 A zjišťuju, že s našima 66cm jsme nejmenší z ledňáčků a to jsem asi z lednových mamin asi nejvyšší 😅 ... jojo, manža není žádnej herkules 😀

pismenko
17. črc 2009

Veru, myslím, že jí to dneska můžeš dát úplně v klidu. Nás dneska čeká první lžička květák 😝 😝 😝 Jinak jsem včera nakoupila květák, mrkev, kedlubnu a brokolici, tak to dneska nasáčkuju po trochách do mrazáku a vždycky si jenom vytáhnu a uvařím a na dva dny a bude.koupila jsem kuřecí a dám vždycky kostičku masa k tomu.Hověz neměli hezký a krutí taky ne.tak postupně.Doky mi stejně říkal, že to kuřecí je pro ty malý nejlépe stravitelný.

pismenko
17. črc 2009

veru, tak kup nějákou kaši od Nutrilonu.Dělají Obilno-mléčnou 4+ a je bezlepková

pismenko
17. črc 2009

a můžeš to třeba střídat, ať malá nejí jenom tu jednu kaši. 😉 ta moje už spí hodinu, nechápu, proč si teda dělala tu mrčící hodinovou přestávku 😝 😝 😝
Už peru druhou pračku, zítra už má byý hnusně, tak toho musím využít.taky musím sekat zahradu a v poledne jdeme se sousedkou a ženichem na oběd.Otevřeli nám tady jídelnu a restauraci a mjí menu za 55,- tak to jdeme prubnout.

endlessblue
17. črc 2009

Jojo, taky jsem si říkala..... mě jen šlo o to, že to nebylo zamražené a aby se to MM v tom v lednici nezkazilo, ale asi néééé 😅 Takže dneska bez vaření.. jupííí. Já mám vždycky takovej bordééééél (mixér, hrnec ve kterým se to vaří, miska ve který to mixuju, miska ze který to juli baští...děs)

Markét a budeš ten mix zeleninky zamražovat neuvařenej.. takovou směsku, kterou najednou uvaříš, nebo to rovnou uvaříš, rozmixuješ a zamrazíš???

Zítra mladou čeká první brokolice 😉

endlessblue
17. črc 2009

Mě dneska čeká žehlení... totální HORA!!!!!! fuj 😝

pismenko
17. črc 2009

zamrazím to syrové, myslím, že to tak je lepší 🙂

rintintyna
17. črc 2009

čau kočenky, zdravím při pátku 😵 tatínka nám v Praze sežral krtek, tak doufáme, že ho někde zase vykucká 😅 Jinak Baruš, mě napadá našít na tu skvrnku nějakou veselou nášivku, nebo pokud jsou to elegantní gaťata, tak tam něco elegantního vyšít, docela se to ještě nosí gaťata s výšivkama 😵 Jinak s tím přesunem nejsem v zásadě proti, akorát určo písnout holkám do IP, kde nás najdou. Na Evikmi jsem tudle někdě narazila, bohužel to vypadalo, že se jí kupí všelijaké nesnáze, tak snad vše brzy nabere ten správný směr 😲

tevina
17. črc 2009

Ahoj holky 🙂

když jste u toho vaření,tak prý se nemaj zamražovat bramory,myslim že pak lepí nebo prostě nejsou dobrý.