• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Jo Val, je to děsný. Vždyť ty víš, o čem mluvím...... :pensive: :pensive:
17. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vím, není den,abych na tátu nemyslela, pořád si tak říkám,že se to nestalo a že jsme ho jen dlouho neviděla.
Každé ráno se podívám na jeho fotku co mám u postele a řeknu mu "ahoj tati " :cry: :cry:
17. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa člověk tady chvilku není a vy jedete :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nesmutněte, každý má tady čas odměřený a s tím nikdo nic nenadělá.I když je to kruté :pensive: :pensive:

My máme za sebou květák a kupodivu mňamka, DOrča se nezdá.jestli já ji fakt trápila hlady :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to jsme měly naplánovat a mohla jsem dojet, když jsi samička samáááá :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Val, díky, taky jsem ráda. .... super cena, za to puzzle. Opravdu dobrý kup.

Endy, to by bylo. I když já letos snad ještě neměla. Řeším to spíš ledňáky, nebo mraženýma dortama.

Kači, díky taky.
17. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24884941&tab=0

holky, budete kupovat nějakou tu vložku do autosedajdy,aby se tak mimča nepotili ?
17. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na sociálce.Hrůza.Přinesla jsem papír,co mi dala,abych nechala potvrdit v práci.Tak mi řekla v břeclavě,že je to špatně.Že to mám nechat znovu potvrdit na sociálce v Hodoníně.Tak jsme jeli do Hodonína a tam mi řekla.Že mi to teď nepotvrdí,ale až na začátku srpna.Já jí,že už budu na začátku srpna rodit.To ji nezajímá.Pošle mi to poštou začátkem srpna a já pak budu jezdit s mimčem od čerta k ďáblovi,aby mi to vyřídili.A že mám s tím papírem vlastně zrušit mateřskou na Lucku to nikoho nezajímá.Přijde mi mateřská a já ji nebudu moct vyzvednout,protože už na ni nebudu mít nárok a kdoví jak dlouho budu čekat na PPM.Počítám tak koncem srpna začátkem září,protože na to budou mít čas 30 dní.Já jsem tak vytočená.Ach jo.Hlavně,že jezdím jak deb.. mezi Břeclaví a Hodonínem.Kdyby jsme neměli auto,tak mě z toho asi picne. :angry:
17. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
markté, já vím,že každý má čas odměřený,ale když se ti to stane v rodině a je to rodič, tak se s tím těžko smiřuješ :cry:
kdyby mi bylo 50,tak se s tím smířím jinak než ve 30 letech,kort když se filípek narodil :pensive:

raději o něčem jiném... nebo budu :cry: :cry:
17. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně nám přivezli dřevo na plotek.Tak jsem pomáhala manžovi aspoň trošku s tím skládáním. :grinning:
17. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, Markét.... no však ještě můžete holky dorazit :slight_smile: Dokonce i přespat... mám tu 2 postýlečky :grinning:
17. črc 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val.... to asi kupovat nebudu!!!!! Člověk, kdyby měl koupit vše, co se může hodit, tak bych potřebovala mít jinej plat.
17. črc 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme ted narazila na univerzální vložku do kočárku, chtěla jsme si nechat ušít od paní na MMB

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24002915&tab=2

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=292536
17. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý mě filípek dneska spinká jako malý miminko, už spí 2 a 3/4 hodiny :sweat_smile: :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val buď ráda.Je horko,ty dětičky to hrozně unavuje.
17. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorča dneska už taky spala 2x :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a máme nové půlroční photo
17. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme ráda, ale asi jsme to zakřikla :grinning: :grinning: :grinning:

jsem chtěla žehlit,ale nechtělo se mi do toho v tom vedru stát u žehličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, každý máme čas vyměřený, ale tohle byl hodně mladý člověk. Byl starý jako já. Navíc když vím, čím si v životě prošel. Měl leukemii, dávali mu 40% šanci na přežití, ale přežil, měl vůli žít dál. Nakonec ho skolí jíná zákeřná nemoc. :cry:

Nebudeme to rozebírat.....

Val, já o té vložce teda zatím neuvažovala.
17. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét.. Doruška je ŇU,ŇU,ŇU,ŇU!!!!!!!!!!!!!!!!!! úplně jsi mě nainspirovala a jakmile se Julča probudí, tak také udělám půlroční fotečky!!!!!!! :grinning:
17. črc 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chrupeme, ale v ložnici..s otevřeným oknem.. je tam příjemný chládeček..lepší než venku...

Já jdu sebou fláknout na chvilku na zahradu na sluníčko :slight_smile: doma bugr, tak tu nechci být :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávala do autosedačky plínku.Tu velkou. :wink:
17. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorotka já krásná.Má super kukuč. :wink:
17. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky při odpoledni, zajdi tu sociálku Ti fakt nezávidím, už teď mám hrůzu ze zařizování, jestli jako budu muset s novorozencem pendlovat Praha-Brno, no snad ne :unamused: ale je mi jasné, co paní na úřadech dovedou. Kolegyni jsme teď odhlašovali, aby mohla na pracák a nemusela si několi měsíců platit sama zdravotní. 4x ji poslali za mnou zpátky, že ještě potřebují takový a makový papíry :angry: pro jistotu jsem jim poslala i povidlový :grinning: jéééé Lucíšku, ty už máš konečně tu novou fotečku bříška, až dnes jsem si všimla. Mooooc hezký.
17. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v cuku letu zdravím
holčičkám všechno nej k půlročku :astonished: :astonished: :astonished:
to je děsný jak to uteklo, ještě jednou tolik a budeme píct dorty :grinning:
17. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo endy, půlroční photos musí přeci být :slight_smile:

Dorynka je prostě úžasná a jaký vždycky hodí oči do foťáku, úplná models :slight_smile:

Filípek je už po obídku,ted si hraje a já půjdu připravit tu vaničku a dát vařit obídek.
17. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Písmen Dorotka je fakt nyny,krásná holčička,přejeme všechno nejlepší k půl ročku :dizzy_face:

Jůlince samozřejmě taky,vše nej :dizzy_face:

Já stahuju fotky ze včerejšího bazénování,tak pak přidám :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
tak mě dneska Sárinka spala 2x půl hodiny a to je vše!!!! takže teď už jí nenechám, protože by bylo večer rodeo. Uvidíme, je děsný vedro a pořád pije.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo..tak to máte tevi luxusní lachtááání :wink:
17. črc 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek