Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
17. črc 2009

Týnko, jj, bříško jsem vložila předevčírem. Ale nepsala jsem tu ani o tom. Prostě jsem jen dala do alba. ... ale díky za pochvalu.

Tevi, ten bazén je super, dost závidím, v těch vedrech. Mě zbývá tak pod sprchu, nebo do vany.

Zuzi, nedivím se, že pořád pije. V tom horku se to ani nijak jinak nedá. A s tím spaním je to to stejné. V tom vedru se nedá ani spát. Prostě jen nějak přežívat.

zajdla
17. črc 2009

Tevi super koupáníčko.I my máme takový bazén koupený,tak snad ho ještě letos užijeme. ☹ Manža dělá ten plot a pak se hned napustí.

Luci krásné bříško.A toho 20.srpna ten ultrazvuk dopadne na 1.Protože je to krásné datum.Můj manža má narozky.

JInak ty pařáky,to je hrůza.Malá se dnes opět čachtala aspoň v tom malém bazénku.Ale je unavená.Vstávala dnes o půl 6.A to horko taky pěkně unaví.Škoda,že si nelehla odpoledne.Jsme pozvaní do sklepa na vínečko a asi z toho nic nebude.Protože Asi padne a hned bude spinkat.

endlessblue
17. črc 2009

Nazdárek holky,
tak mrně už mi chrupká v postýlce.... poté, co jsem do ní naházela kašičku a nakojila, tak vytuhla jak po maratóonu. Jupíí.. můžu začít debordelizovat. Moje pracovní morálka v takových vedrech je na bodu mrazu 😀

www.verkuc.rajce.idnes.cz/

lucianas
autor
17. črc 2009

Zajdli, tak to věřím, že dopadne na jedničku. Zvlášť, když je to na narozeniny tvého manžela. 😉 Díky za pochvalu bříška.

Endy, tak to je Julinka hodná, že už ti tak spinká, opravdu zlatíčko. A fotečky jsou pěkné!!

zajdla
17. črc 2009

Endi Julince to moc sluší.Je kóča. 😉

endlessblue
17. črc 2009

HOlky, díky..dneska na svoje "polonarozeninky" měla růžovou náladičku, tak jsem to musela párkrát zmáčknout. Kdybych nefotila já, tak máme prdlajz. Manžu nenapadne vzít foťák do ruky 😠

endlessblue
17. črc 2009

Jéé, v televizi je Angelika!!!!!! Letím se koukat....hmmm.... na úklid to dneska nějak nevypadá 😀

kremrolka01
17. črc 2009

ahojky, my už taky chrníme, ani jsem dnes nedávala kaši, přijeli jsme až po sedmý, tak koupání, kojení a vytuhnul, teď to tu pěkně hřmí a blejská a leje
Veru Juli je kóča, ta má parádní kloboukovej arzenál, jak Jackie Onasisová 😀
si představte že zkrachovalla Tomi Tour cestovka a naši jsou tam zrovna na dovče v Řecku 😕 tak doufám, že se dostanou zpátky
ty si to chudáci vyžírají, když odlítali tak hrozili stávkou na letištích v Řecku, pak se tam tatka málem utopil 😔 chytil ho nějaký spodní proud a ještě že si ho všimli záchranáři a poslali pro něj člun, no a teď tohle...
lepší nafouknout bazén a čachtat se na chalupě viď tevi? 🙂
jdu balit, to zas bude, jak výprava na severní pól

endlessblue
18. črc 2009

Ajta krajta... já jsem tu první, jo??? No...to bude účast teda 😉

Kremrol, užijte si chaloupku. Snad se vaši vrátí v pořádku domů. Ale ty cestovky mají jistiny, tak neboj... budou doma v cuku letu 🙂

Jinak venku už je 23stupnů... jsem zvědavá, kde je teda to ochlazeníí 😕

zajdla
18. črc 2009

Ahojky.Druhááááááááááááááááááááá. 😀

zajdla
18. črc 2009

Kremrolko vaši přiletí v pořádku.Jak píše Endi.Cestovky jsou už pojištěné proti úpadku,tak jich musí dopravit zpět. 😉

Endi já to ochlazení teda pociťuji.Ráno už tady bývalo kolem 28-30 a teď tu máme taky 23°C.Tak je to super.Hlavně ať neprší.Ať může manža pokračovat v tom plotku. 😀

pismenko
18. črc 2009

Třetííííííííííííííí 🙂
Ahojky všecííí.....uvařila jsem dorce čajík do toho hrnečku a ona nevím jak na to 😅 😅

endlessblue
18. črc 2009

Zdarec markét 😉

Juli se taky pokouší pít čaj.. máme ten hrneček od NUK, kde není dudlík, ale takový jako tvrdší dudlík.. tak ho malá kouše 😅 a ono to tam samo do tý papuly nateče 🙂 . Ale musím jí asistovat, páč ten hrneček není "nevylévací"... z toho nevylévacího nepila vůbec.. tak nějak jí nedošlo, že musí sát 🙂

rintintyna
18. črc 2009

čau kočenky, tak u nás se tedy ochladilo, venku necelých 22 stupňů a zataženo dešťovejma mrakama. Holky, jak jste to měli se sexíkem během těhu Vy? My máme samo zákaz, tak aspoň zkoušíme alternativy, ale samo to nijak nehrotíme 😅

kremrolka01
18. črc 2009

ahojky, tak u nás teda citelné ochalzení, venku jen 13 stupňů
my za chvilku razíme, ještě musím všechno pobalit
gratulujeme Adámkovi k prvním narozeninám!!!!! přejeme mu s Kubou hodně zdravíčka a ať je tak hodnej kluk jako doposud a nezlobí maminku 🙂
a taky Verunka má dnes tuším 3/4 ročku tak taky všechno NEJ 😵

christla
18. črc 2009

ahojky!

Holky, chtěla jsem se vás zeptat.... Stále nám nehnisá očkování TBC. Je to nosmální? Bude jí moct dr. píchnout naušnice? a jak je to s dalším očkováním? Prý ve 12 týchnech se očkuje ta 1. hexavakcína...... Nebude muset znov na přeočkování proti TBC, když nemá žádnou reakci? 😕

kremrolka01
18. črc 2009

chris tak to je dobře že jí nehnisá ne? my žádnou reakci neměli a HEXU nám píchali normálně, přeočkování TBC se myslím rušilo úplně

christla
18. črc 2009

Péťo já právě nevím, co je dobře a co ne. V porodnici jsme dstávali takový papír s pokynama ohledně tohodle očkování, ale nesjpíš to doktorka vyndala z očkováku a už nám to tam nevrátila, takže si to ani nemůžu přečíst. 😒

zajdla
18. črc 2009

Rinty my jsme tomu sexu moc v těhu nedali. 😔

Chris to je dobře,že vám to nehnisá.Aspoň se můžete v klidu očkovat a pak i ty naušničky.Nám řekli,že naušničky po první hexe. 😉

Adámkovi všechno nej k 1,narozeninkám. 😉 😀 😵 😵 😵

zajdla
18. črc 2009

Holky dávám opět odkaz.Jak je klučík šikovný. 😉 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

endlessblue
18. črc 2009

A taky Kubíčkovi všechno nejlepší k dnešnímu půlročkůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

endlessblue
18. črc 2009

Adámkůů, všechno nejlepší k 1. narozeninám!!!!!! 😀 😲 😀 😲 😀 😲 😀 😲 😀 😲

holky, to to letí 😉

zirafik
18. črc 2009

týjovka, tady je to jedaa velká párty 😕 😕 😕

Adámku VŠE nej, nej k dnešním významným kulatinám 😅 ... a hlavně, ať Tě rodiče moc nezlobí 😀

Kubí a Tobě taky vše nej 😵

Chris, my měli takovou malou hnisavou boličku, jak beďara 😝 , teď je to jen červený...

zirafik
18. črc 2009

ale myslím, že by nějaká reakce měla být, takže možná opravdu bude muset být přeočkování.... nevím to na 100%... A vy na tý ručičce nemáte opravdu vůbec nic???????

christla
18. črc 2009

Pavlí, má tam takovou malinkatou hmtatelnou bouličku a to místo vpichu má takové trochu fialové.

zirafik
18. črc 2009

Očkování proti tbc se provádí v porodnici aplikací vakcíny do kůže v horní části levé paže. Bylo-li očkování úspěšné, objeví se většinou za 6-8 týdnů v místě očkování drobné hnisavé ložisko nebo vřídek, současně nebo později se může objevit zvětšení lymfatických uzlinek v levém podpaží, v okolí levé klíční kosti nebo vlevo na krku. Reakce v místě očkování se postupně změní na drobnou jizvu, zvětšení uzlin může přetrvávat i více týdnů a může se postupně vstřebat nebo se vyhojí zvápenatěním (kalcifikací).

zirafik
18. črc 2009

Úspěšnost" očkování lze ověřit také tuberkulínovou zkouškou, která se provede nejdříve po 3 měsících po očkování. Je-li tato zkouška negativní, pak se BCG očkování opakuje v den odečtu tuberkulínové zkoušky.“ (vakciny.net)

pismenko
18. črc 2009

ADÁMKU,VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ K 1*,HODNĚ ZDRAVÍČKA,ŠTĚSTÍČKA A RODIČOVÉ AŤ TĚ POSLOUCHAJÍ 😲 😲 😲

KUBÍČKA VÍTÁME DO DALŠÍHO PŮL ROČKU 😲 😲 😲

chris,nám taky nic nehnisalo,naočkovali nás normálně.Ale tu hexu klidně může dostat i později.V lednovkách ji některé děti nemají ani v půl roce,takže klid 😉

zajdla
18. črc 2009

Chris oni jí to zkouknou na plicním.Určitě si vás pozvou.Aspoň u nás to tak je. 😉

endlessblue
18. črc 2009

ááá ozývá se mi chůvička....dopolední šlofíček je za námi 🙂

Dneska dám Juli brokolici a uvidíme... ať si odpočine od "milované" mrkve 😅