Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
19. črc 2009

No fotečky z narozenin kráásný.... a taky bych si dala dortíček... 😝 😝 😝

Jééé, to mě osla nikdy nenapadlo.. zvážit se sama a pak s nahatou Julčou v náručí a zjistit si tak váhu.. hihi, máme elektronickou, tak by to mohlo být dost přesnééé!!! ... Žiraf,... jsi gééénius 😀 😀 😀 😀

valentynka
19. črc 2009

markét, hmmm, už se mi sbíhají sliny 🙂

valentynka
19. črc 2009

endy 😀 😀 😀 😀
už to tu tak proběhlo tohle vážení s mímískama 🙂

endlessblue
19. črc 2009

Taky jsem sama...ale včera jsem moc nejedla.. tak mám naložeý kuřecí nudličky a udělám si čínu...
Večer přijedou kámoši.. tak se ale s tím nebudu patlat a udělám obložený mísy a pečivo a prdím na to. Vojta tu asi ještě nebude a já mám mezi 6 -8 s malou kolotoč..... koupání, krmení, kojení, uspávání.. tak po mě nemůžou chtít, abych u toho ještě kuchtila 😉

endlessblue
19. črc 2009

No..hihi.. večer letíme s Julčou na Váhu.. ať vidím, jak přibejvá po 4 dnech příkrmů...hihi...aspoň kilo nahoře, no néé??? Za tu dřínu 😅

pismenko
19. črc 2009

Myslíte, že bych už mohla třeba segoš??

valentynka
19. črc 2009

endy, no to je jasný, nejdřív si obstarej malou a návštěvě stačí obložneej talíř.

markét, ten já měla už asi před půl rokem, je fakt,že to filípek obrečel prdíkama, další den jsem to už nejedla.
ale přitom zelnačka mu nevadila.

tak udělej segoš,ale nedávej si moc zelí.
už máš chutě coo? 😀

zirafik
19. črc 2009

Ten se krásně vyloupl 😵 😵 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Markét, já ať sežeru snad cokoliv, tak mě to nadýmá 😒 , u každýho indivindy... říká se, co nadýmá Tebe, nadýmá i mimi ... u nás to vcelku platí 😒

valentynka
19. črc 2009

krásně se vyloupl, ani není poznat,že se narodil o tolik dříve 🙂 krásnej klučina 🙂

můje zlatíčko se už probudínkovalo,ale ještě odpočívá.

napapá se a razíme ven, už tam svítí sluníčko

pismenko
19. črc 2009

Já mám hrozný chutě nazelí a luštěniny,ale bojím se to risknout 😅 😅 😅

pismenko
19. črc 2009

pěknej klučíkk 😵 😵

valentynka
19. črc 2009

tak to prubni, přinejhorším dáš rourku a bude zase dobře.

já teda už fazolačku měla 2x, 1x zelnačku a 1x segoše.

čočku ještě ne,ale dala bych si jí ,pěkně nakyselo s klobáskou 🙂

zuzanka26
19. črc 2009

Ahooooj holky,

tak jak válčíte? já iž tři noci nekojila, jen dávám napít, je ale pravda, že jsem stejně několikrát za noc vzhůru no ale jsem ráda, že jí stačí napít štávičky ( dávám tak 1/10 Štávy a zbytek vody) a dobrý. Dneska njíždím na pítko, zatím to docela ujde.

Jinak vařím lasagne, je to makačka tak na dvě hodiny, ale příjde kamarádka.
Manžel na golfu 😅 😒 🙄

zuzanka26
19. črc 2009

holky já už kojím jen ráno kolem 7 a jinak třeba kolem 5 odpoledne, ale to moc nechce,ale taky se bojím prubnout čočku apod. Zatím jsem měla jen brokolici a dobrý. 🙂

valentynka
19. črc 2009

ahoj Zuzi,
tak já už naštěstí kojím jednou za noc a to kolem 4-5 hodiny.

i když dneska měl asi hlad nebo co, kojila jsme v 1 a pak zase v 5,15 😠

taky štávičky ředím, tak 40ml a 120vody a chutná mu to.
občas dám pár lžiček neředěné

valentynka
19. črc 2009

tak jdem abštit a pak ven.

zatím papa

endlessblue
19. črc 2009

HOlky a jaký šťávičky dáváte??? My zatím jen čajíkujem. Malý se líbí, blbnout s tím hrnečkem... ale dost toho vybryndá mimo. Vypije tak max. 50ml za den. Když bylo horko... tak kromě kojení postupně vysosala 150ml. Bojím se, aby neměla málo tekutin

tevina
19. črc 2009

Tak oslava se povedla,přišla babička,tomášova ségra nepřišla.Adámek byl z tříkolky nadšenej 🙂
Děkujeme za pochvaly fotek 😉

Jo dortík vypadl sám,neni teda vzhledově nic moc ale na chut je vynikající.

Jinak u nás vaří dneska tomáš,bude guláš s knedlíkem,už jsem chutnala a má ho fakt super mnam mnam 😝 😀
Adámkovi dělám polívku.

pismenko
19. črc 2009

Dorča už drní v kočáře venku.Dneska jsem jí dávala poprvé to vařené a musím říct, že jako jo.Zdlábla tak 3/4, trochu se šklebila, asi to je velká změna oproti chuti té skleničky, ale zvykne si 🙂 Bude muset 😀 😀

valentynka
19. črc 2009

holkýýý ted jsme dost v šoku, napsala mi ta paní co má ten internetový obchod,kde jsme si objednávala tu ohrádku, zkopčím vám co mi napsala jo?


Dobrý den,
stav Vaší objednávky v e-shopu RADI.CZ byl změněn na : STORNOVÁNA
Dobrý den,
aby Vás to \"nesejřilo\" jak jste psala, tak objednávku ruším,

bohužel jsem jí u výrobce již 3x objednávala, jelikož mají celozávodní dovolenou, ohrádku mi nedodají dříve než za měsíc.
I když si zřejmě budete myslet něco jiného, já pro to udělala maximum. Čekala jsem již 3x na dodávku od výrobce, pokud ji ani on nemá, nic s tím neudělám, i když jste mě Vy označila za toho, co se nestará.

Ale na druhou stranu moc díky za reklamu, kterou jste mi takto udělala, stouply nám objednávky od zákaznic, které se diskuse účastní.

Hezký den Vám přeje Radka.

valentynka
19. črc 2009

já o ždáné diskusi nevím a o nějkaém sejření jsme taky nic nepsala. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

co to je za bláíznivou ženskou ????

jsme jí napsala,že jsme ted v šoku a jestli si mě s někým nespletla, že o žádné diskusi nic nevím, že bych o ní někam psala 🤐

že by pročítala koníka ????????

valentynka
19. črc 2009

holky vy ten obchdo znáte, kde jsem si to objednávala??

objednali jste si tam taky něco po té co jsme vám sem hodila odkaz ??

no já jsme úplně v šoku, pomoooooc.

ta ženská mi nic do mailu nepslaa o tom,že už jí u výrobce 3x objednávala, napslaa mi to až ted do tohohle mailu. vždyt jsem vám to pslaa ,co jsem jí psala.
Byla jsme rozhdonutá to dneska stornovat pokud by napsala,že prostě ohrádku nemá, protože na ní nebudu čekat tak dlouho a ono tohlééé ??

ta musí čumákovat tady nebo fakt nevím a jsme jako teda nasraná.

chápete tohle podnikání,že si někde něco přečtete a hnedka to zákazníkovi opálíte takovýmhle stylem maliu ??

objednávka u ní byla za 2 litry 😕

valentynka
19. črc 2009

TAK JSME TO TU NA KONÍKOVI NAŠLA CO JSME O NÍ PSALA, NO HOLKY ONA TO TU ČTE !!!!!!!!!!!

ZDE JE TO ZKOPČENÉ Z PÁTKU :

Která pravidla porušuje: | Zruš se na to vy*eru

už mám 18dní objednávku na tu ohrádku http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=992728

tak už jsme psala paní mail,že jakože píše dostupnost 7 dní a já už čekám 18dní.

prý mi pslaa info,že jí má jen v růžové( žádné jsme nedostala ! ) a prý jí má dneska přijít zase zásilka, tak mi napíše jestli tam je ta moje barva.

noo tak jsme jí napsala,že jako jsme myslela,že když si objednám barvu,tak ona si ji od výrobce taktéž objedná a neéé že budu čekat co jakože se jí v zásilce objeví ???? chápete to???

vždyt ví,že chci zelenou,tak proč jí neobjedná ???

písla jsme jí,že teda počkám ten víkend ,jak slíbila,že se ozve.

Jinak pak holyk tu objednávku zruším,ale to jsme jí ještě nepísla,ale abych tady čekala takovou dobu,když není schopná to objednat,to mě sejří !!

tevina
19. črc 2009

Val tak to je něco,prosimtě jak tě vyčmuchala,to je divný,vid?

tevina
19. črc 2009

jako nevim co je jí do toho co si tu s náma povídáš,vždyt to je naše soukromá diskuse 😠

valentynka
19. črc 2009

tevi, já jsem z toho úplně paf, napslaa jsme jí znova mail,protože ted mě fakt jako nasrala a to totálně.
jako takhle se obchoduje ????

asi si hodila odkaz do vyhledávače té phrádky a obejví se jí,že je to i na koníkovi

tevina
19. črc 2009

no je škoda že tu nějak nejde zamezit přístup jiným lidem

zirafik
19. črc 2009

Val to je možný, že chodí na koníka,,, nebo te našla podle nicku... nemas ho v mailový adrese?

tevina
19. črc 2009

ne ale to je fakt něco teda

valentynka
19. črc 2009

no právě proto, akorát to na sebe prozradila,že to tu četla.

já jsme jí do mailu nic o sejření nepsala, jak jsem to sem zkopčila to moje z pátku,tak tam je přesně to, na co ona mi psala ten mail, jde to krásně vidět.

já jsme mail,který jsme jí psala v pátek už smázla 😕