• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
šmarja, vyprdněme se na to :wink: :wink: :wink: :wink: myslím, že borka se musí docela bavit nad tím, jak ji tady omílame.takže milá radko bežte do prdele, nechte nás žít a šmitec.
19. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se teda taky bavím :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prvně zdravím paní Radku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si udělala kávičku a dala punčák :slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si schrupla po obídku.Teď se půjdu podívat na zaheadu,co tam náš táta dělá s plotem. :wink:

JInak jsme byli reklamovat dvd,protože nepřehrávalo to,co my jsme chtěli.Kupovali jsme ho včera. :frowning2: Tak jsem zrovna udělala nákup v tescu za 1000 korunek a jelo domů se domů.

Naši se už zítra vrátí,tak se už docela těším.Třeba si vezmou malou na celý den,ať si ji užijí. :grinning:
19. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val ty dělách chutě.Punčák bych si dala taky nebo větrník.Nemáme doma nic. :angry:
19. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní se stále dohaduje, no joo, blbý lidi se pořád ještě najdou
19. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý když jí budu psát vy, tak at to píšu s velkým V, si asi myslí, že je nějaká hvězda nebo coo ?? :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy se píše, pouze prokazujeme-li úctu a respekt.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bych si holky nafackovala. Juli usnula v 11h a v 14:30 už jsem si říkala, že to dítě spí nějak dlouho. Pak kouknu na chůvičku, a já TRUBKA!!!!!! jsem jí ani nezapla!!!! :angry: letěla jsem do ložnice jak šíp.... Juli byla pochopitelně vzhůru a pobrekávala!! Jak dlouho tam plakala nevím... obvykle spí tak 2 hodiny :pensive: no děs.... i kdyby tam vřískala jak o život, tak bych jí v kuchyni neslyšela...

No a ten můj miláček byl už tak vyhládlej, že půlku skleničky brokolice do ní zahučel jak nic a pak jsem jí ještě dokojila. No, večer dostane kašičku, tu jogurtovou... za odměnu.. ta jí hrozně chutná :grinning:
19. črc 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
endiku :sweat_smile:
nebud z toho smutná, to se někdy stane.

já byla v kuchni a nad námi dělali bordel a já ho taky neslyšela, musel začít víc křičet,abyhc ho uslyšela
19. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky někdy zapomenu zapnout chůvu, ale když je D v ložnici nahoře, tak kdyby začla jo ječet,tak bych ji slyšela určitě,
19. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dala filípkovi kouske nektarinky, držela jsem mu jí a on si z ní cucal štávičku a zoubkama si ji ohlodal :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Val... vy krásně experimentujete... asi tak před 2 týdny jsem jedla banán a měla jsem kousek na špičce prstu.. takovou tu kašičku.. tak jsem dala Julče líznout.. no málem mi uhryzla i prst :grinning:
19. črc 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak jí zkus dát třeba trochu rozšmelcovaného banánu.Tím nic nepokazíš.
19. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem právě četla už asi před týdnem na prosincovkách, že to holyk zkoušely, tak jsem taky okusila a filípkovi to chutnalo, vždycky to vtáhl do pusy jako prso a tahal :slight_smile:

příště zkusím banán naškrábat :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýý kde jstéé?

filípek šel spinkat, si 2x breknul a je klid :slight_smile:

něco pro královnu :

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20243092&tab=1
19. črc 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dikec val, napsala jsem,tak uvidíme :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: není zač.
nevěděla jsme ,jeslti je to dobrá cena :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je ta samá
19. črc 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je, ale jiný prodejce :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Julča leží v lehátku... potřebuju doklidit kuchyň... a malá normálně čučí na bednu :grinning: dneska výjimečně... až bude větší, tak jí to zatrhnu :wink:
19. črc 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo.. já s tím ovocem asi měsíc počkám. Teď jí chci opravdu naučit na tu zeleninku. Navíc po banánu se kazí zuby... i když zatím žádné nemá........ :sweat_smile: tak jí nechci zadělávat :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte, čím bych odstranila vrstvu vodního kamene z hrnece??my jsme měli na kamnech přes zimu hrnec s vodou(novodobý zvlhčovač) a je tam vrstva jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás se už spinká, zvalila svou porci večerní kaše,zungla prso a úplně mi u něho usnula, jak když byla miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....novorozené :sweat_smile: :sweat_smile: Snad si zase nestřine ten noční dvou hodinový hysterák :unamused: :unamused: :frowning2:
19. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych na to zkusila nalít fixinelu

no filípek si ted hraje, protože se probudil o půl sedmé,takže to devátá jistí do postele, dřív mi neusne
19. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooj!!! chris nechci strašit, ale před dvěma měsíci měl c. jen nevinnou vystouplou bouličku, doktorka si pochvalovala jak dobře to vypadá a doteď mu to hnisá a nebyl kvůli tomu očkovanej :rolling_eyes:
19. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
adámku všecko nejlepšííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53133

trošku vám navnadím chuťové pohárky :slight_smile:

vyzkouším :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek