Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
20. črc 2009

jitoušek je na týden u rodičů 😉
jdu poklidt, malá spinká a tom jde na odpolední, tak mám na to pohodu, když mě může zastoupit

zuzanka26
20. črc 2009

No upřímně teď nedávám žádný čajík, jen ředím ty dětský šťávičky od Hippu vodou a to jí dávám. Ale čaj teď nevím, dětský čaj, kde jsou jen bylinky, ten jí teda nedávám, protože jí to nejede, pila mi jen od Hamé granulovaný, kde byl právě cukr.
😅

zirafik
20. črc 2009

hoj holky, já se taky podřídím většině... koník je fajn, ale kdyby bylo možné si téma uzamknout bylo by to lepší 🙄 . Přece jen ... člověk by se měl hlídat (což á se teda kolikrát neovládnu 😀 ), co napíše, neb vím, že sem čmuchalové chodí a někteří i z mého okolí .. a přece jen vám toho řeknu kolikrát víc než bábě vod vedle 😀 😀

lucianas
autor
20. črc 2009

Ahoj,

nevím, kdo se tu přímo zmiňoval o Mišičce, ale musím napsat novinku. Byla na odběrech klků, a je to super. První výsledky jsou dobré, vyšly negativní. Další zbývající budou do čtrnácti dnů. Ale i tak je to super, a moc jí i mimískovi držíme palečky nadále.

christla
20. črc 2009

Ahoj holky!

Tak my včera objeli dvě návštěvy a musím říct, že jsme to neměli dělat, Kája z toho byla večer úplně rozhozená, že dmítla i jíst, jak byla unavená. Si to teď vyčítám. 😒

Jinak stále bojujemes kakáním. dneska ráno se mi vykakala po dlouhých 4 dnech, tak jsem mylsela, že jí bude fajn, ale není, kroutí se a nemůže spinkat. ☹ Jsem už bezradná.

Holky, vy se chcete stěhovat na rodinu? 😕

helicek
20. črc 2009

čau holky, tak poslední tři dny v práci, pondělí, úterý a čtvrteka pak dovolená a nástup na MD. Na jednu stranu se moc těším, ale na druhou se mi bude stýskat po dobrých lidech, kteří tu zůstali ještě. Chjo, to je hrozný, ale ráda vypadnu kvůli šéfovi, sice nic neříká, asi se mě trošku bojí, protože ví, že bych ho mohla poslat do prdele, ale zase na druhou stranu pomlouvá a vymýšlí si nesmysli, no, takže asi tak, ale těším se na to, jak budu doma a chystat věci pro Honzíka a uklízet barák.........hihi

zirafik
20. črc 2009

Luci, včera jsem Misicce koukala do alba a měla tam, že dneska budou výsledky a mně se v noci zdálo že to bude ok 😵 , je to supéééééééééér 😵

zirafik
20. črc 2009

Chris, to my máme návštěvy každý den... malá je společenská, tak se jí to líbí ... pořád chce aby se jí povídalo 😀 ...

christla
20. črc 2009

Pavlí, nám to Kája nějak špatně snáší, má ráda svůj klid. Jinak na květnovkách mi byl porazen další preparát na to kakání, tak snad to pomůže, jinak už fakt nevim. ☹ Vyčerpává mě to za ní.

valentynka
20. črc 2009

ahoj holky,

Chris, chudinka malá, tak asi není vyprázdněná úplně a ještě jí to tam tlačí.
zkus s ní zacvičit s nožičkama a dát na bříško.

ty návštěvy jsou pro děti kolikrát hodně náročný, Filípek z toho byl taky po 2x rozhozenej,že s emi zase v noci budil hodněkrát,ale to byl taky tak malý ještě, ted už ne.

mišičku bohužel neznám,ale přeju at je vše v pořádku.

christla
20. črc 2009

Val asi t tak je. Přeci jen za 4 dny se jí tam toho nahromadí víc, než pak vykaká. Cvičily jsme, ale nic. 😔

valentynka
20. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24857237

tak už je objednaná 🙂
paní mi poslala ještě detailní fota a je úžasná, se už těším 🙂 a ještě jsem ušetřila 🙂

heličku, doma bude nejlíp a zvykneš si.
já bych se už do práce nevrátila, kort když pak pznáš jak jsou některý lidi falešný.

jsme se včera dozvěděla,že ty ženský z kanclu choděj i o víkendu do práce po té co se firma prodala jiné. Konečně poznali taky co je to makat a ne se jen flákat pořád s cigárkem a kafíčkem a vykecávání

pismenko
20. črc 2009

Holky, jsem asi jeliman.Já jsem uvařila nakonec heřmánkový čajík a před tím jsem vyvyřila flašu.A je to normální, že na tom dudlu k té flaše je jenom taková pidi dírka??nebo tam žádná není a já to musím propíchnout 😅 😅 😅 Jsem začátečník, tak mi poraďte jo?? 😀 😀 😀 😀

Chris, co nejvíce dávat na bříško a zkus jí dát lžičku dvě heřmánkového čaje.

Mišišce držíme palečky

server rodina se mi nelíbí 😝 😝 😝 😝 ale asi by to bylo na zvyku

valentynka
20. črc 2009

a tu rourku se bojíš vyzkoušet ?
hrozěn to pomáhá a nemusíš se to vůbec bát, nic to není a malé by se ulevilo

pismenko
20. črc 2009

val, mě už se taky ozvali ohledně té dřevěné, tak do toho asi půjdu 🙂

pismenko
20. črc 2009

Dora kadí cca 2x denně a to je odéééééér po těch kaších a zelenine. 😨 😨 🤐 🤐

valentynka
20. črc 2009

markét,tak zkus se napít at víš,jestli tam je, ona asi není vidět a je lepší tam mít malou,aby tahala jako když tahá z prsa

super, jestli to je dobrá cena,tak do ní běž 😉

valentynka
20. črc 2009

jooo mi povídej o odéru, má tam jeden bobek a smrdí jak herodes,

pismenko
20. črc 2009

já jsem fakt debilka, jsem to zašroubovala nahnula a střííká.

zuzanka26
20. črc 2009

my máme bobky x krát za den, dnes ráno vypadalo fakt jak hromada králičích bobků 😀

pismenko
20. črc 2009

Tak jsem to přivolala.No hnus fialový 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 , ještě, že je léto a větrá se 😀 😀 😀 😀 😀

pismenko
20. črc 2009

Hmm, tak Dora si neumí poradit ani s tou flašou a ten čaj jí připadá jako dost velkej hnus 😝 😝 😝 😅 😅 😅

endlessblue
20. črc 2009

Dobré ránko kočky.... ano ránko.. až popíšu dnešní noc, pochopíte... teď jdem na mrkev s bramborem... hned jak budu free, písnu...pápá 😉

pismenko
20. črc 2009

veru 😕 😕 😕 😕 😕

pismenko
20. črc 2009

My jsme už taky po obídku, dojídalo to vařené ze včera a zdlábla všechno, tak aspoň, že tak.Jinak jsem si dneska četla o tom lepku a jsem mírně zmatená.Píšou, že nejnižší riziko vzniku alergie je když ho začnem podávat mezi 4.a 6.měsícem.Dříve je to nevhodné a riziko je velké a po 7.měsíci je riziko vyšší než než v tom dřívějším období.Tak jsem z toho jelen a asi tu kaši s lepkem na noc vyzkouším, alespoň 2x týdně(a třeba bude dora spát celou noc) 😅

tevina
20. črc 2009

Zuzi já nemyslela jako zamknout úplně,ale prostě tam dát nějaký přístupový heslo a budou tam smět jen ty co ho znají,chápete mně ne 😅 ?
Ale jinak se mi z koníka taky nechce 😔

Val krásná ohrádka a ještě ušetříš,vid? 😉

pismenko
20. črc 2009

Tak jsem se vrátily z prochajdy,D ještě spinká.

Veru 😕 😕 😕 kde je ta story

zajdla
20. črc 2009

Hojky.

Tak pichanec malá opět ořvala,ale jen chvilku.Pak si vybrala obrázek,pokecala s doktorkou a šli jsme domů. 😀 Tak už máme všechno očkování hotové.Toto nás tlačilo,protože by nám propadlo.Tak jsem ráda,že jsem to stihla.

Heli doma je dobře.Uvidíš,že si na práci ani nevzpomeneš.

Chris,uvidíš,že se jí to upraví,až bude moct šťávičky atd.Pak určitě vyzkoušej tu švestkovou šťávu a uvidíš,jaký je to zázrak.Nebo zkus nějaké ty probiotika.Určitě mají i něco pro takové mrňata. 😉 To by jí mělo taky upravit stoličku.Nebo ti může doktorka napsat i Lactulosu,ta je viloženě na kakání.Ale nevím od kolika měsíců je.Lucinka trpěla taky na bobky,tak vím,co prožíváš.Ale nám pak zabrala ta švestková šťáva. 😉

Holky já nemyslela,že mě bude ta jizva hyzdit.To mi nevadí,nechci se nikde vystavovat,ale to,že se může špatně hojit atd.Kór teď v létě. ☹

Val krásná ohrádka a ta cena je úplně super. 😉

Veru čekám na story. 😕

endlessblue
20. črc 2009

Babička vozí, tak jen v rychlosti: Julča v půl osmé zabrala po kaši jak dudek
23:00 - večerní kojení.... dítě očka jak žárovky, povídá, chechtá se.... já jsem hotovson
23:00 - 02:00 - trapné pokusy o uspání, pokládání do postýlky, braní z postýlky, kojení, chlácholení..
02:00 - rezignuju a bereme si jí do postele, další kojení - povídáme, meleme ručkama...
02:30 - dítě usnulo.. po milimetrech jí přesouvám do postýlky, páč já nedokážu spát, když jí mám u sebe.
02:40 - dítě se budí řev... uspáváme, nastupuje manža.. drndá
03:30 - manžel to vzdává, nastupuju já.... kojím, přesouvám do postýlky, ...dítě spí...
05:30 - BUDÍČČČČEEEEEEEEK...papáme, chechtáme se... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

toť dnešní noc 🙂

alespoň že dneska mrkvičku s bramborou krásně papala...už i docela hezky otvírala pusenu, tak aspoń tak 😉

pismenko
20. črc 2009

asi je z té zeleniny naspeedovaná 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅