Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
21. črc 2009

dneska mi tu furt huláká, to je hrůůza.

jsme si umyla hlavu a musíme vypadnout ven, jinak mi tu bude hulákat celý den, dneska si vyžaduje extra pozornost, se nemůžu hnout na krok 😠

endlessblue
21. črc 2009

Teda, tady je aprílový počasí... to je hrůůzááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vylezu ven jen ve spodním prádle.. na "opalovačku".. věším prádlo, jen co ho dověším... začne pršet.... věšák s prádlem rychle do kůlny, dítě s kočárem do baráku... jen co to udělám... začne svítit... vylezem ven.. opět svlíkačka.. jen co se usadím..zatáhne se... zatím neprší ale už pofukuje.. 😕

endlessblue
21. črc 2009

Jo a mohly bysme udělat nějaký ten srazíček, ne????? Jen mě tak napadlo... že prázdniny jsou na to ideální 😀

lucianas
autor
21. črc 2009

Markét, tak na tu reklamu narazil předevčírem i manžel, a musela jsem se u toho opravdu smát. opravdu skvěle udělaná . 🙂

Val, díky , tak tu aviváž vynechám.

lucianas
autor
21. črc 2009

Endy, tak to teda u nás je pořád krásně, sluníčko, modro. 🙂

endlessblue
21. črc 2009

Jojo, Brno je Brno 🙂

kacena00
21. črc 2009

holky prosím o pomoc, jakej gelik nebo nějakej jinej přípravek na rostoucí zuby? blbě nám spí, blbě jí, ted sem na t zuby koukala a sou vidět víc, levá jednička je cítit, strčila sem mu svůj prst do pusy a to místo levý jedničky je takový zhrublý

nemůžu číst a psát víc, malošák je na klíně

dík moc za radu, s čím máte zkušenost, dík

kacena00
21. črc 2009

endy jen čárečky byly v sobotu... 😀

kacena00
21. črc 2009

u nás teda a ted už toho leváka zubáka trochu cítím

endlessblue
21. črc 2009

Baruš Mundisan gel - taky nám to začíná 😒

zirafik
21. črc 2009

luci, já peru mimi věcičky taky bez aviváže, aby se malá neosypala... ale věci pro nás (těch je podstatně méně 😀 ) peru s aviváží a provoní to celý byt 😵

Holky, moc děkujeme za gratulace 😵 😵

zirafik
21. črc 2009

týjo na zoubky se netěšim 😒 ..,.. to bude trápeníčko 😒

Endy, já po srazíku volám furt 😅 😅

kacena00
21. črc 2009

ahoj holky, tak malej snad na chvilku spinká, tak bych mohla jít např. poklidit, stejně bude spinkat jen na pidichvilku, jestli sem předtim řiakla, že nedělám nic než celej den uspávám, tak teď to tím tuplem platí, dost blbě spí, co chvíli je vzhůru (zatím se to týká hlavně dne, v noci vstává jen dvakrát)

a po půl hodině co je vzhůru už se zase propíná a kvičí, že chce spát, ale spí dycky tak půl hodiny a pak chce znova, no bomba

nevim, jestli sem vám řikala, že sem dnes jela do budějic na UZ té mé kozeny, takže sem tam nakonec ztvrdla půl hodiny - protože mi dělalli biopsii, brala tři vzorky

sem celkem klidná, kdyby se jí to nezdálo, myslím by mě poslala na mamograf rovnou, výsledky tý biopsie budou ve čtvrtek 30.7.

no a teď jak to probíhalo- nejprve uz A u toho dlouuuuuuuze mlčela, což mě teda trochu nervilo, pak mi řekla, že to vypadá na nespecifický zánět nebo hormon. bulku, že jestli souhlasím by udělala biopsii, aby byla jistota

píchli mi do toho mezokain, což bylo trochu nepříjemný, protože v tom prsu tou injekcí rejdila různými směry a do různejch míst to pouštěla

pak mě do toho píchla jehlu a pak do toho místa v prsu kde brala vzorek udělala takovou ránu..nevim, co to bylo neměla sem náladu se tpát, jestli to byl nějakej elektrokauter na zastavení krvácení..nevim, každopádně příjemný to nebylo
no a to se zopakovalo třikrát

toť prozatim vše co vím, každopádně prej z toho do zejtra může bejt buď modřina nebo zánět..tak doufám, že jen ta modřina a že nebude moc bolet..

endlessblue
21. črc 2009

jééé..... biopsie... au au au.. tátovi dělali biopsii jater a docela skučel ..

no hlavní je, aby to bylo všechno v pořádku..... Baruš, nemůže to být zatvrdlý mlíko poté, co jsi přestala kojit???

rintintyna
21. črc 2009

ahoj tety, tak jsme včera s mámou byly na druhé kontrole a s výsledkem jsme spokojeni, i když to vypadá, že jsem ještě trochu mladší, než máma vypočetla. V domečku už mám spacák (gestační váček) a pod ním se někde schovávám. Obrázek není moc kvalitní, bo mě máma neupozornila, že se budeme fotit, tak jsem se na to nijak zvlášť nechystal a pan doktor to měl taky jakýsi rozostřený. Ale viděl náznak srdeční akce a uklidňoval mámu, že celkově nález odpovídá týdenímu nárustu od poslední kontroly. Pro jistotu, jdeme na další kontrolu opět za týden. Zatím pájek a pozdravujte ty Vaše mrňousky.

zirafik
21. črc 2009

jééééééééééééé Týnko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .... prďousku, tak ať nám hezky rosteš do krásy a zdraví 😵 😵 ... moc, moc se na Tebe v březnu těšíme 😵. teta Pavlína a kamarádka Kristýnka.

lucianas
autor
21. črc 2009

Týnko, super zprávička. Tak jen tak dál, ať mimísek krásně roste. Gratulujeme!!!!

endlessblue
21. črc 2009

Rinty... to je bezva zprávičkáááá!!!!!!!!!!!! No, držíme tady pochopitelně palečky!!!!!!!!!!! 😉

endlessblue
21. črc 2009

Jéé Rinty... zrovna nedávno jsem vzpomínala na ty tvoje suprový básničky 😀 Když budeš mít chuť, hoď nám sem někdy nějakou, ju???? 😉

pismenko
21. črc 2009

Rinty, moc moc s Dorotkou gartulujeme 😵 😵 😵 😲

kacena00
21. črc 2009

endy já mu to občas když spí nacpu do pusy a někdy se ještě trochu cucne, nezaplácne se ale cucne si a odsávám furt, takže tím to nebude

já už to mám od c. třetího týdne života víš, to byla malá kulička a pak byl c. nemocný, nemocný, nemocný, tak sem na to zapomněla a když mu bylo přes dva měsíce nebo 3 měsíce vlastně a přestla stonat, tak sem si na to vzpomněla a kulička narostla do brutál rozměru... proto sem ti už kdysi dávno psala o ten recept vajuchovej na kozenu..

bohužel bu´d se při retenci mlíka rozjede zánět - tos měla ty nebo poklesne produkce mlíčka a to je vlastně obrana proti tomu zánětu - v místě té zatvrdliny se prý tvoří látky bílkovinné povahy a ty brání nebo aspoň hodně snižují laktaci a to je nejspíš můj případ... z levýho kozouchu už pak bylo dycky míń mlíka

jenže jak se toho zbavit?.. prý jestli to je tohle tak až s ukončením kojení, ale já se nechci vzdát aspoň toho dát c. aspoň trochu ode mě - tudíž produkci mlíka nemůžu zvýšit, je to trochu začarovanej kruh - nejspíš to tak je, ale chci mít jistotu, víš jedna moje teta je po ablaci prsu pro rakovinu...

kacena00
21. črc 2009

týnuš, jupíííííííí 😵 😵 😵 😵 jen tak dál drobečku,jen se hezky zabydluj 😵

rintintyna
21. črc 2009

holky moc Vás všechny za vaše krásný přáníčka pusuju 😲 😲 😲 s básničkama to bude horší. Ptala jsem se doktora, co můžu u toho Utrogestanu očekávat za nežádoucí účinky. Říkal, budete taková víc uťáplá.....měl velkou pravdu 😵 ale zase krásně se po něm spinká 😔 😀

valentynka
21. črc 2009

ahoj holky,

Týnko, gratuluju k srdíčku 🙂 za týden už bude mrňousek zase o něco větší a už to uvidíš nádherně i ty 🙂

baruš, no jéje biopsie, chudinko, tak to byhc tam asi nevydržela nějaký rejdění jehly v kozeně, brrr.
tak hlavně, at do rána je tam jen ta modřina a zánět fuj fuj pryč a na 30.7. jen samé pozitivní zprávičky, juu?

valentynka
21. črc 2009

jen hezky spinkej a odpočívej, at prďolka hezky roste 🙂

už nešpiníš ?

rintintyna
21. črc 2009

v neděli a včera jsem nešpinila ani trošku, dneska ráno jen trošičku (světle hnědě), ale celkově se mi to zdá na ústupu, a hlavně už to vnímám daleko klidněji, když to nemá sílící tendence. Uvidíme, jak to bude mezi 8 a 9tt v době očekávané menstruace

valentynka
21. črc 2009

tak to je dobře 🙂

holky letím Filípka vykoupat, od 15,30 nespal ☹

mějte se papa

pismenko
21. črc 2009

Mě dora nespala od 13:00 do 19:00 😝 😝 ale už drní...snad..je klid 🙂

Barčo, určitě to bude dobré...jsi statečná 😲 😲

Rinty, já té vaší holčičce věřím 😵 😵 😵 je to bojovnice 😉

zirafik
21. črc 2009

jééé holky, to naše holka spí přes den minimálně 🙄 🙄 .... dnes jsme vstávali v 8h... spala odpo 30min. v kočáře a ted 1,5hod, 🙄 .... dřív mi spala 3-4 hodky na bříšku, ale to se už 5 dní nekonalo 🙄 🙄 ...jinak furt kojo 3,30 8 10 12 15 16 17 19 😝 😝 ,,, a to bude ještě tak 2x 😝

tevina
21. črc 2009

Rinti krásný zprávy,gratuluju 😉

Malý žirafce vše nej k 2 měsícům 😵

Baru držím palce at to dobře dopadne,hlavně že máš tu biopsii za sebou.

Tak a my byli dneska na tý roční prohlídce,Adámek má 9330g a 74cm,obvod hlavičky 48cm,fontanela 0,2x0,5 🙂
A dostal včeličku tak očekávám bezva noc 😖