Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
24. črc 2009

koukám že si tu dnes kecám sama chjo chjo 😒

lucianas
autor
24. črc 2009

Jitu, nekecáš, neboj. ... takže se mám asi na co těšit, že? Jejda 😒

jitousek
24. črc 2009

luci netěš se nebo těš se na mimi ale porod ti rozhodně nebudu idealizovat ani kritizovat u každé z nás je to individuální je to přirzenej proces kterej se děje co svět světem stojí ........hold máme tu smůlu nebo štěstí že jsme k tomu určeny právě my ženy projít si zkouškou co všechno naše tělo vydrží a co všechno jsme schopny pro nový život obětovat 😉
zkrátka a dobře hlavně se nebát zjistila jsem že strach je největší přítel všech bolestí 😉 .....jestli můžu doporučit začni chodit cvičit jestli už nechodíš uvolňuje to spousty svalů a i endorfiny v těle člověk by se měl hodit do pohody před tím vším 🙂

lucianas
autor
24. črc 2009

tak cvičit ještě nechodím. a nevím právě, jestli mám. mám doma knížku, kde je pár cviků, tak přemýšlím, že se pustím jen do nich. ale uvidím, možná se teda rozhodnu jinak, když píšeš, že ti to pomohlo. mě právě kolegyně z práce říkala, že chodila cvičičt, ale že jí to k ničemu nebylo. že jen tím zkrátila čas.

lucianas
autor
24. črc 2009

.... můžete mi někdo poradit, jak v albu v textu udělat řádkování??? ....

lucianas
autor
24. črc 2009

případně i změnu barvy písma???

zajdla
24. črc 2009

Luci jela jsem podle seznamu,co je v těhu průkajdě. 😉 A pak to,co jsem potřebovala u malé.Přihodila jsem tam ještě modrou indulonu,bepanthen,jelení lůj na rty,baterky do nanny.Půjčují ji tam,ale musíš mít vlastní batzerky.

lucianas
autor
24. črc 2009

Zajdli, tak podle toho tedy pojedu taky. A u malé jsi potřebovala co navíc? Já jen, abych se pomaličku připravovala, případně nakoupila to, co nemám.

jitousek
24. črc 2009

tevi myslím že jsi to byla ty co jsis objednával vložku do kočárku ????Prosímtě nebo kdo to z Vás holky byl kde jste to objednávali a za kolik díky 😉

jitousek
24. črc 2009

Luci s řádkováním ani písmem já neporadím ☹

zuzanka26
24. črc 2009

Ahoj holky,

tak Kristýnkám všechno nejlepší k svátku!!!!! 😵

jitousek
24. črc 2009

no vidíš to Zuzi ty jsi kalendář já ani nevím kolikátého je 😎
tak tedy všechno nejlepšíííííííííííííííííí Kristýnky 😵 😵 😵 😵

zuzanka26
24. črc 2009

já to vím, protože Sárince je dnes 8 měsíců!!!! 😉

zajdla
24. črc 2009

Já tam brala navic tu modrou indulonu,Lucinka se hrozně loupala,doporučili mi to.Pak mast na bradavky.A t baterky do té nanny,3x ty jednorázové kalhotky.Pak gumičky do vlasů,ponožky a to je asi vše.Záleží,co ta tvoje porodka půjčuje atd.U nás se půjčují i odsávačky a kojící kloboučky,tak ty si neberu.

JItu já mám vložky do kočárku,pošlu ti odkazy. 😉

zuzanka26
24. črc 2009

Jitu tak dnes se snaž odpočívat jak to jde... já takový noci taky zažila 😖

zajdla
24. črc 2009

JItu já mám ten celý set na ten jané za 590.Ale mají jen ty vložky a ty nestojí tolik.

lucianas
autor
24. črc 2009

Zajdli, aha. já myslela, že jsi brala ještě něco víc. tak to si pozjišťuji, ale aspoň vím, od čeho se pak odpíchnout. díky moc.

zajdla
24. črc 2009

Záleží,co a jak která porodnice.Já brala podle seznamu.Akorát celý balík těch jednorázovek a pak už jen toto navíc.Jo a ještě kojo čaje.Na pořádné rozkojení. 😉

zajdla
24. črc 2009

Vše nej Kristýnkám. 😵 😵 😵

rintintyna
24. črc 2009

čau kočky, tak včerejšek brutal, nevím, zda to bylo tím, že mě různé telefonáty a SMS vytrhovali z odpoledního spaní, ale večer jsem byla jak po brutální alkoholové spářce, taky to bylo asi způsobené blížící se bouřkou a mým celkově nízkým tlakem, ale hlava se mi točila tak, že jsem málem spadla z WC a pak se doploužila do obyku a u policejní akademie totálně vytuhla, vzbudila jsem se, dávno už běželo něco jiného a nevěděla jsem, kde jsem, kdo jsem, co je za den, kde je manžel, odplazila jsem se do ložnice a tam upadla do dalšího komatu 😀 ale jinak se nestěžuju, hlavně že popršelo, bo u nás neustále sečou trávníky a aspoň to nebude tolik poletovat. P.S. to řádkování v textu alba bych taky potřebovala poladit 😀 všem nádherný páteční den 😵

valentynka
24. črc 2009

dobrí ráno holkýý 🙂

taky přeju Kristýnkám všechno nej a hoodně zdravíčka 🙂

Sárince taky samo sebou vše nej a hoodně zdravíčka k osmiměsíčninám 🙂

lucianas
autor
24. črc 2009

Přidávám se k přání všeho nejlepšího všem Kristýnkám!!!! 🙂

lucianas
autor
24. črc 2009

Týnko, tak jsi si aspoň odpočala. A hlavně, že jsi s sebou někde nespadla, to by nebylo to pravý ořechový.

valentynka
24. črc 2009

noo u nás taky byla pořádná buřina, přikryli jsme bazén, všechno zklidili a už to jelo.
to bylo jako konec světa!
plechy se začly zvedat a padat do bazénu, tak jsme vylítli ven a všechny zase sebrat a dát na sebe , mamča rychle vzala hadici a nalila na ně vodu,aby se zatížily. během 20minut klesla teplota o 9 sutpnu a za hodinu už bylo nádherně, svítilo sluníčko a byly dvě duhy.

manža byl v práci, místo o půlnoci přišel skoro ve 2 v noci, vlaky měly zase zpoždění,protože padaly stromy na tratě

valentynka
24. črc 2009

zajdi,t a paní co dělá ty renovace, tak je teda moc šikovná 🙂

lucianas
autor
24. črc 2009

Val, taky jsem zaslechla, co ten vichorec na tratích způsoboval. No, hlavně, že se nestalo nějaké neštěstí při tom.

endlessblue
24. črc 2009

Nazdárek.. tak jsme byli včera celý den u vody.. Julča to zvládala ukázkově... u vody zdlábla mrkvičku, pak jsem jí nakojila....vytuhla v kočáře a chrupala ve stínu a já jsem si zaplavčila. ÚÚÚÚža !!!!!! snýýýý!!!!!!!

Manža má od včerejška dovolenou až do 9.8. 🙂 Zítra asi pojedeme na 3 dny na Jižní Moravu... vezmeme to přes nějaký zámky a vinice.... pak se přesuneme ke kámošovi do Vídně.. pak k našim na Liberecko. Převezveme byt po nájemnících.. a pak se uvidí, jak bude dofča pokračovat. Nic konkrétního neplánujeme.. 😉

Liberecku byla brý šílená vichřice.. táta mi volal.. abysme se na to kdyžtak připravili.. ale sem nedošlo nic 🙂 U nich nešel celý večer proud, ani mobily nefungovaly...venku totální apokalypsa... 😖

rintintyna
24. črc 2009

Jééé Luci, teď mě napadlo, nechceš dát do alba nějaký svoje výtvory z korálků, aspoň na chvilku, abychom to zkoukly 😵