Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
24. črc 2009

Jitu já to mám od téhle paní...http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168

mám jen vložku do kočárku,oboustranou,z každé strany jiný vzor.Stála mě 250(bez bočnic) 300 stojí s bočnicema.

tevina
24. črc 2009

Kristýnkám vše nej 😵

tevina
24. črc 2009

Jitu to je hrozný,u nás teda jen menší bouřka a slejvák,pak taky ještě vysvitlo sluníčko.

pismenko
24. črc 2009

Sárince vše nej nej k 8měsícům 😲 😲 😲 a Kristýnkám vše nej nej k svátečku 😲 😲 😲 😲

pismenko
24. črc 2009

Jinak teda AHOJ 😀 😀

rintintyna
24. črc 2009

juuuu, tak jako zástupkyně Kristýnek, mooooc děkujeme za milá přání 😲 😲 😲

zuzanka26
24. črc 2009

ty jo, mě dnes bolí hlava a připadá mi dusno. Včera jsem byla úplně v pohodě a to bylo bio 3 😀

valentynka
24. črc 2009

endyku, tak to budete mít teda pěknou štreku, sem a tam 🙂 z jednoho konce republiky na druhý.

vy jste měli teda v bytě nějaké nájemníky ? a prodej stále nic ?

na byt po tátovi taky ted žádný zájemci, přišli se asi tři podívta,ale nic ☹

zuzanka26
24. črc 2009

teď je to asi docela těžký něco takhle udat 😖
My taky nemůžeme prodat garáž v Hradci Králové, co měla babička.

zuzanka26
24. črc 2009

holky děkujeme za přáníčka, hrozně to teď letí

lucianas
autor
24. črc 2009

Týnko, výtvor mám zatím jeden jediný. Druhý jsem dala sestře k narozkám, ale dodatečně vyfotím. Teď chci objednat korálky, ale čekám na penízky - nemocenskou. Nějak nemám korunky. ale určo se do toho vrhnu na plno.

pismenko
24. črc 2009

Krize je krize, sand bude brzo lépe 🙂

jinak mě přijel tatka s celou rodinou.ještě neviděl dorotku, svou první vnučku 😵 a dneska odpoledne máme sraz.Jsou u rodiny macešky kousek od Br.Tak se těším.

lucianas
autor
24. črc 2009

Endy, tak si pořádně dovču užijte. Plány máte hezké, a příjemné. Zvlášť Jižní Morava, ta se bude určo líbit. 😅

lucianas
autor
24. črc 2009

Markét, to se nedivím, tak si to řádně užijte!!!! A snad malá Dorotka se ukáže jako hodná dceruška a vnučka. 😉

zirafik
24. črc 2009

kuk holky, tak Kristýnka moc děkuje a zároveň přeje Sárince k osmiměsíčnimám 😵

U nás včera taky blázinec, ale trvalo to jen pár minut, nicméně vypadl tu všude proud a nešel asi 2,5 hod., nicméně na menších vesnicích nejde ještě teď 🙄 . Na trati Praha-Plzen popadaly stromy, manža jel domu 4 hodiny (normálně hodinu), jel celkem 3 vlaky a 1 autobusem, honili je od spoje ke spoji, zmatek na druhou, lidi nadávali...

To řádkování by mne taky zajímalo 😅 ...

valentynka
24. črc 2009

Markét, ještě neviděl joo?
noo tak to bude koukat jak je Dorynka krásná holčička a jak je už velká 🙂

valentynka
24. črc 2009

jsem se dala opět do úklidu,ale začíná být vedro.
Filípek už půl hodinky chrupe.
už čím dál víc se chce stavět na nožičky, chci ho posadit a on ty nohy napíná a chce stát a hrozně se mu to líbí, je jak baletka 🙂

zirafik
24. črc 2009

Jo a v grafu nám vyšla výška - velká 😅 ... čím to 😅 😅 ?

zuzanka26
24. črc 2009

Zirafiku, to bude modelka, to je jasný 😉
Ovšem!!! mě už spí dítě hodinu a půl!!!!! to neznám vůbec!

zirafik
24. črc 2009

Zuzi, je pročištěný vzduch... 😉

Modelka? No uvidíme... možná spíš basketbalistka.... odhaduju výšku cca 188-190cm 😅 .. chudák ... 😒

zuzanka26
24. črc 2009

tak u nás opačně, odhaduju výšku max. do 1, 60 m 😀

zirafik
24. črc 2009

Tevi a ty vložky do kočárku jsou do všech typů?? A proč se tam ta vložka dává? Nějak tápu 🙄

zirafik
24. črc 2009

Zuzi, my tu asi zastupujeme nejmenší a nejvyšší z tetek koníkovek, viď 😅 ?

valentynka
24. črc 2009

Pavlí, když se podíváš do kočárku a představiš si,že tam bude malá hajat nebo sedět jen na takové slabé vložce,tak budeš taky kupovat ještě jednu a za druhé je to vhodný proto,že se kočárek neumaže, ta vložka se dá otočit a taky vyprat.
tkaže já jdu dotoho z tohoto důvodu, protože ta deska kočáru je jen potažená a je to lepší než tam dávat nějakou deku na které se dítko zpotí.

a do autosedajdy se taky dávají z toho důvodu a hlavně se děti v autosedačce hodně potí, tak je ta vložka tam taky lepší, dělají z bavlny nebo z froté

valentynka
24. črc 2009

holkýý kde vám to napíše jak je mimčo vleký a tak ??
jsme z toho teda jelen, je tam jen ten graf a píše mi že : V pásmu nad 75. percentilem jsou jedinci s výškou velkou.

valentynka
24. črc 2009
zirafik
24. črc 2009

Val, tak to si našla správně 😉 ... tu výšku odhadujeme podle výšky rodičů... 😅

Val, ale jsou asi různý velikosti? To bych si musela najít vložku do svýho tipu kočárku a autosedačky ne?

tevina
24. črc 2009

Žiraf jo jo,jak píše Val,já jsem jí nechala ušít adámkovi protože jsem mu dávala pod zadek do sportáku ještě takovej slaboučkej polštářek a vypadalo to nehezky,vložkou vlastně prostrčíš ty kšíry,dá se otočit a vyprat a nadělá i parádu.Ta paní šije vložky skoro do všech typů kočárků,je jí řekneš značku kočárku a ona ti napíše jestli u má míry.

zirafik
24. črc 2009

aha, tak to je supr a 300,- to by šlo 😉

tevina
24. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

tady jsou fotky od spokojených maminek 🙂