• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Nazdáreček...

Téda... Dorčátko je opravdu krááásnýý!!! A co má čepiček.. a krásnýho oblečení..... no fešanda, par excellence!!! :grinning:

Jinak, my jsme již stále 3tí den bez kakání :frowning2: Malá nijak netrpí, prďlánkuje, ale je to divný, když baští zeleninu a kaše. Jen jsem přemýšlela, že mrkev i rýže je na průjem a "staví" stoličku. Tak jestli jsem jí tou mrkví a rýžovou kaší neutemovala :confounded:

Jitu, Míšánek je teda macííík!! :wink: S tím kojením, je to asi fakt.. naše mladá i po 130ml kaše si vynutí ještě kojení... ani moc nesosá, ale zkrátka je to třeba :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru, rozsekne to jen ten TT, nic víc a já ti přeju, aby to dopadlo jak chceš ty :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Jitou, to se Míša s těma prsama snad nebude loučit dlouho :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dora taky prakticky veškerý příkrm dopije ceckem(krom oběda, to někdy nechce), ale třeba za hodinu si dá
25. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Baruš... no to je fakt halooo.. :wink: Hele, já budu v pondělí na dovče.... písněte mi někdo, jak tohle dopadne, ju??? :slight_smile:
25. črc 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak až bára testne, tak ti písnu :slight_smile: to je dobrý:v pondělí budu na dovče :grinning: :grinning: :grinning: a kde jsi prosím tebe teď???? :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no myslím že naše loučení s prsama bude dlouhý :grinning: to víte chlap :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
už 6 měsíců doma jak vězeň na Bezdězu :grinning:
25. črc 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitu... chlap se s nima nerozloučí nikdy :wink:
25. črc 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
endy dyk máš dovoélenou, co bys chtěla??každopádně jako my všechny :grinning: :grinning: :grinning: du taky na dorotku
25. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ty děti se nám ale táááááááák hezky vyloupli!!! nene, tam má být asi vylouply ne? já na té dovče z nicnedělání výrazně hloupnu..
25. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:

Endy, mě ještě nedorazila mrcha, tak v tom jsme spolu :slight_smile: a zatím j iteda nechci ani vidět, si to bez ní hezky užívám :slight_smile:

jinak slovo pařit, taky neznám :frowning2: :frowning2:
ale plánujem na 14.8. sraz třídy, tak si zase trsnu :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ted čtu o tom spaní venku.
v těhc vedrech jak ted byly, tak filípek spinkal v kočáře taky jen v plínce, jinak naháč a přikrytej plínou,aby měl lepší pocit a byl za barákem,kde nebyl žár a spinkal v pohodě.
ten bude teplomil po manžovi.

Endy, já normálně mix ,kde je bramobra mrazím a nepříjde mi,že by to bylo nepoživatelný, kápnu dotoho ještě torchu svařený vody, at to není tak hustý a jiank ok.
¨dnes měl bramboru s mrkví a bylo to dobrý

Kubíčkovi taky přejeme s Filípkem všechno nej k svátečku :slight_smile: :astonished:
25. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dorynka se opravdu krásně vyklubala :slight_smile:
mooc hezké :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, děkujeme...jste hodné :astonished:

Ale tady přece nejsou ,,škaredé"miminka.všechny máme nádherné děti :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ráno první :wink:
teda mě dsneska bolí hlava jen jsem otevřela oči :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko... tak stále nemám sbaleno :grinning: to je jak výprava na Severní pól :grinning:

HOlky, my pojedeme i do Rakouska. Musím mít malou někde napsanou, nebo sebou nějaké její dokumenty? Aby si nemysleli, že jsme jí s manžou ukradli :wink:
26. črc 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
měla by jsi ji mít v OP nebo v pase :wink:
26. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
podle mě teda :sunglasses: jiný dokumenty asi neberou :frowning2:
26. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

endyku, asi by jsi měla mít malou zapsanou.

mylsím,že Tanu někam jela a musela mít malou v pasu, nebo teprve chce někam jet.
ani neívm jak to dopadlo.

ale vy jí asi napsanou nemáte co ? aby jste se nevraceli zbytečně z hranic :frowning2:
26. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Dora si dneska cucla o půl1 a pak vstávala až 7:30 :confused: :confused: :confused: asi byla z toho včerejška dost rozpařená :grinning: :grinning:

taky myslím, že musí být dítě zapsané v pase
26. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
26. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
26. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tam píše jedna holčina že by mělo být dítko asi v pase v Op je to prý jen informace pro tebe .........to teda nechápu myslela jsem že OP a pas jsou téměř totožná doklady když se na OP dá vycestovat stejně jako s pasem :sunglasses:
26. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
každopádně asi si to brzo udělám taky do toho pasu abych náhodou pak před odjezdem nezjistila že můžeme jet akorád tak k čáře a na zpět :unamused:
26. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jdme se oblékat a razíme k babi, manža je v práci a přijede pak za námi.

je tu clekem hezky, snad se to zase nepokazí.
včera to bylúplný apríl, sprchlo, pak zase suníčko, pak zase déšt, noo hrůůza

ale jak máme v pátek jet do těch Mariánek, tak má být ten víkend hezky a teplíčko, tak se už moc těším :slight_smile:

zatím se mějte hezky papa
26. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
joo a Veru, přeju šťastnou cestu a hezkou dofču :slight_smile:
26. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, takže do Rakouska se nejede :grinning: Opravdu musí mít malá buď svůj pas (to bych chtěla vidět tu fotku :grinning: ) a nebo musí být zapsaná v mém pase. Občanka stačí jako cestovní doklad pro držitele ale né pro jeho dítě :sweat_smile: No neva... měli jsme jet jen na 2 dny... tak zůstaneme celou dobu na jižní moravě.

Ve čtvrtek se vracíme domů, přebalím a v pátek razíme dál :grinning:

Tak pápá, mějte se krásně... a dejte vědět jak zítra ta Barča, ju???? :wink:

:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. črc 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnou sluníčkovou dofčuuuuuu endy :wink: páááááá užijte si to tam a dáme vědět neboj já myslím že Cyrda nebude mít brášku či ségru pro zatím ale necháme se překvapit :dizzy_face:
26. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no teeeedaaaaaaaa holky kde lítáte všeci posouvám nás na první stranu :confused:
26. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek