Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
27. črc 2009

no nic, jdu něco dělat, odpoledne přijede tatka s maceškou a děckama, ještě že je hezky a budeme venku.Včera jsem udělala ten tvarohový ovocný nepečený dort, tak se chladí v lednici.tak jdu ještě něco podělat a nasnídat dorču 🙂

kremrolka01
27. črc 2009

dobré ráno
Jituš teda to tě lituju ☹ už aby se ty zoubky prozeřaly ☹
Jakoubek už taky tak krásně nespinká jako dřív, usíná pořád kolem devátý, budí se jednou, dvakrát za noc a vstává po šestý 🙄 ale teda pořád ještě pohádka proti vám, jsem zvědavá až nám polezou zuby
Zuzi Sárinka měla klíště jo? 😕 no já z toho taky měla strach jak jsme na chalupě chodili s malým po lesích, bez síťky ani ťuk
já si to klíště paradoxně přivezla z Prahy, no a doktorka říkala, že právě ten flíček se objevuje 2-4 týdny po kousnutí, já celou dobu nic a přesně po 3 týdnech flekanec jako kráva

kacena00
27. črc 2009

ahoj holky! peťo mě dycky v první chvíli zmátne ta fotka a myslim si, že je tu tanu 😀 😀

jinak sem nejela nakonec nikam protože mi je konečně dobře 😵 😵

malej spí, takže až se probere, jedem na nákup a kouúim pro klid duše i test 😀

tak kubásek už bude takhle cvičit na všech čtyřech jooo??
tu dofču závidím, já kdybych jela k naščim, bude to stjenak na nic, protože naši maj malej byt, segra taky..jako žádný pohodlí, asi jako kdybyses vypravila k vašim do práglu

co ti řekli o tom mlíčku, že by to do toho nemělo přejít ne? já totiž trnu, abych taky něco neměla když ho trochu kojim...
no a kdyb měl malej tak bych byla ještě víc v nervech... snad to bude zuzi dobrý..na vedlejší diskuzi jedna těhule sbalila svý klíště do krabičky a za pár stovek ho dala na rozbor, mě by to nenapadlo, kdyby mi to ěnkdo prodail, ale teď už to vim,a kdyby ho třeba malej nebo já sme chytli, tak pojede na rozbor

klíšťata sou fakt svinstvo!!!

kacena00
27. črc 2009

já sem ten flekanec kdysi taky měla, dost bolel, ale nevim po jaký době... protože sem na tom místě nic neměla, prej mají takopvou vývojovou fázi, kdy nejsou ty svině vidět.. prostě klíšťata sou hnus hnus hnus zákeřnej

jitu jdna holčina mi radila nějaký homeo na ty zuby jestli to chceš přeposlat..

zajdla
27. črc 2009

Tak jsem vás dočetla. 😀 😉

Jitu tak budeš odpočívat přes den,když je manža doma.Vystrčíš kluky ven na procházku a ty si půjdeš lehnout.Pak se ti zhoršuje i ten ekzén,protože je to i o tom,že se zhoršuje při stresu.

Zuzi,tak snad se pejsek brzo uzdraví.Možná bych zavolala veterinářce a poptala se.Třeba ti vymění antibiotika,aby tolik nezvracel.Protože když je vyzvrací,tak mu moc nepomůžou.

JInak já pořád 2v1.Dneska jedem do porodky,tak uvidíme,jaký nám dají termín. 🙂 Malá pořád hlavou nahoru.
JO a odpoledne mi manža přiveze novou troubu.Jupííííííííííííííííííííííííííííí.Už se těším.Včera mi mamča musela péct masovou roládu na oběd.Měla jsem tady tchánovce od soboty.Byli jsme na kolotočích,večer grilovali.A v neděli odpoledne jeli domů.Malá už protočila plno peněz na kolotočích. 😀

zajdla
27. črc 2009

Kači ten rozbor stojí pěkné prachy.Vyjde to myslím kolem 1500-2000. 😉 ☹

zajdla
27. črc 2009

JInak jak mám velké to břicho,tak se každý ptá,,tak kdy teda?????????????,, 😠

kacena00
27. črc 2009

ZUZI to je hrozný..s malošátkem a uklízet furt blitky po psovi...když sem hklídala kamošce psa, vadilo mi to i bez dítěte...to je teda takovej bonus..

JITU, jak píše zajdla, chtělo by to odpočinek, nemůže ti někdo hlídat aspoň obden odpoledne maloše, aby ses vyspala případně si i uklidila a byla v klidu? já vím, jak sem měla děsný noci a dny a doma bordel, já nevyspalá, jak už mě pak totálně sralo všechno, i ten bordel, takže se pak točíš v takovým kruhu a není z něj cesty ven.. ty máš mamku někde poblíž ne? a když by zrovna nebyl manžel v práci a odpo už byl vyspalej z noční, mohl by vyopadnout s malým on.. je to na bednu

kacena00
27. črc 2009

zajdi ona psala něco o 300 Kč 😕

kacena00
27. črc 2009

no nic, musim se trochu zkulturnit, když se zase konečně dostanu mezi lidi 😀

zajdla
27. črc 2009

Homeo na zuby chamomilla 😀 😀 😀

zajdla
27. črc 2009

to je jen na 1 věc.Každé vyšetření na určitou nemoc se platí. ☹

kacena00
27. črc 2009

aha tak si možná dala poradit, co by mohlo před prodem být nejnebezpečnější a dala se otestit jen na to..nebo třeba podle regionu ve kt. to klíště chytla, tak třeba i podle četnosti výskytu určitý nemoci přenášený klíštětem, každopádně dík za info, to se může hodit

tak a už kšá, jdu
pa

christla
27. črc 2009

Ahoj holky!
Hlásím se po víkendu. V sobotu jsme byli jen my tři po nákupech. Nakoupila jsemKáje hromadu věcí a sobě džíny v Nextu, mají tam slušné slevy. Káje jsem tam koupila nádherný svetřík, který předtím stál 1050 Kč a byl zlevněný na 400 Kč.
Včera jsem dopoledne zkončila na chíře, protože jsem krájela sýr na obalení a nějak mi sjel nůž a rozfikla jsem si prst. Kus prstu mi jen tak plandal. Krve jak z vola, tak mě manžel radši odvezl. Nešili mi to, protože se mi to zase k prstu přilíplo. TaKŽE MÁM ZAVÁZANOU RUKU AŽ DO PŘÍŠTÍ NEDĚLE.... Sakra Caps Lock.... 😅 Je to prima s tím prstem koupat malou a celkově fungovat, protože si to nesmím namočit.

Co je tady nového?

Koukám, Zajdla tady ještě je..... 😀

kremrolka01
27. črc 2009

jj ten rozbor je drahej, já na to koukala když jsem ho vynadala
no já doufám, že ty antibiotika co mám zaberou, mána mi tvrdí že je to málo, doktorka mi napsala Duomox na týden, je to penicilinová řada, do mlíka to určitě trochu půjde, oni se berou při podezření na boreliózu právě jiný silnější (Doxybene myslm říkala), ale ty se při kojení nesmí, jj klíšťata jsou svinstvo!!!
máma takhle musela přestat kojit bráchu, dostala angínu, brala penicilin a brácovi to mlíko vůbec nechutnalo a plial to, blindil, tak jsem měla strach jak to bude snášet Kuba, ale dobře, mají to dneska asi vymakanější

zajdi tak držím na dnešek palečky a vyberte nějaký hezký datum 😉

kremrolka01
27. črc 2009

chris 😨 no taky chuťovka 😖
tak zapřáhni manžu, ať se ti to brzo zahojí

christla
27. črc 2009

Kremrol, manžel mě včera pěkně na*ral. Místo aby mi šel pomoct s koupáním, zasekl se se svým bráchou v hospodě. 😠

jitousek
27. črc 2009

Chris koukám že se Ti taky daří ☹ prstík auva auva

Kači jo přesně jak píšeš sere mě všechno ☹ i ten bordel 😠 jenže já mám mamku 15km no není to moc ale na to že teď pajdá s nohou jí nechci otravovat má nějakou nemocnou kyčel tak že vození kočárku na pytel no a tchně je taky mimo hru jelikoš dělají už měsíc kuchyň a plácaj se v bordelu včera jsem jí psala jestli nechce večer přijít pohrála by si s Míšou a já bych něco postihla udělat no sms si přečetla až večer jelikoš má rozbitěj mobil a na novej není zvyklá tak že houby kšefty s ní moc se mě omlouvala že by ráda přišla ale že si to přečetla až dlouho a bla bla bla ........do kočáru si ho nevezme protože nemaj čas 😒 s tou kuchyní a pak s kočárkováním jsme nějak přestali u ní jelikoš Míšu tahala z kočáru a on to pak chtěl po mě a řval mě no tak že houby babičky na hlídání 😖 .........jedině manža po noční opoledne dostane ho do kočáru a pojede ven nebo ho strčím spát na zahradu a manža bude mít službu když bude řvát aby šel za ním 😉

pismenko
27. črc 2009

11.000 příspěvek

jitousek
27. črc 2009

Chris to se nedivím asi bych ho zastřelila mít zavázanou ruku a on by si šel na koupání do hospody 😠

christla
27. črc 2009

No ale jeliko jsem holka šikovná, musela jsem si poradit. Ruku jsem si zabalila do pytlíku. Kája z toho bya celá hin, protože jse jí okolo hlavy tím pytlíkem šustila. 😀

jitousek
27. črc 2009

🙂 no hlavně že Ti neřvala jak znám toho našeho breburdu asi ba řval ........když šustí papír tak mu to neva jo a když někdy šustím pytlíkem v kuchyni tak začne natahovat nechápu ☹

christla
27. črc 2009

Každý dítko reaguje na něco jiného. Nebrečela, nějak jí to nevadilo. 😉

zuzanka26
27. črc 2009

Kači tak to na těhu nevypadá? byla jsem docela napnutá.

Chris, manželé jsou občas na zabití. Hlavně ať se ti to brzy dá do kupy.

No my jsme už vysytřídali dvoje antibiotika pro toho našeho hafíka a pokaždé se poblil, naštěstí se to dá na něm poznat, tak je člověk už připravenej s igelitkou, ale být těhu, tak bliju s ním. Dneska mu máme dát klid a zítra nový prášky, manžel už byl na veterině třikrát 😕

Markét, já bych dřevěnou židličku taky nechtěla, nedá se s tím nic dělat a je to takový tvrdý pro to dítě. Tohle mi přijde v pohodě, stálo to nějak přes dva tisíce.

jitousek
27. črc 2009

holky nemáte nějakej tip na rychlej a dobrej obídek nevím co mám uklohnit 😒

christla
27. črc 2009

Holky, řešítee jídelní židličky? Mě se ten Fabula taky moc líbí, ale přesně, manžel je pro dřevěnou židličku. Pořád argumentuje tím, že ta plasová není tak stabilní, ale mě to nepřipadá.

zuzanka26
27. črc 2009

Jitu já dělala předevčírem kuskus ( nebo couscous????) s opečenou slaninou, paprikama, cuketou.... bylo to mňam.

Ta fábula stabilní je, má na sobě i několik pojistek, z toho bych strach neměla, navíc si jí tam jmůžeš přikšírovat. 😉

jitousek
27. črc 2009

my chtěli rostoucí původně dřevěnou však jsem to tu několikráte psala jenže tady v okolí v nábytku nemaj nebo maj ale nemaj k ní ty kalhotky polstrované a říkaj že se to nedělá no blbost neznaj to ..........no jenže mojí drahou polovičku vytáhnout dál než jsou humna abychom se někam zajeli podívat je nadlidskej výkon museli bychom si půjčit auto no a to už je zase obštrukce že raději řekl ať si koupím fábulu přes net

jitousek
27. črc 2009

no co bude nám sloužit do tří let a pak bude Míša sedět na normální židli u stolu jako jsme seděli všichni když sme byli špunti .......u našich budeme mít tu dřevěnou klasiku když tam jezdíme na obídek a tak taťka jí teď očistil a oškrábal a bude jí lakovat prej bude jak nová 😵