Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
27. črc 2009

tak já jdu vymejšlet něco k jídlu 🙂 jdu zkouknout co tu máme ......a něco uklihnit Zuzi díky za Tip nevím jestli tam máme dostatek kuskusu ale možná jo mohla bych k němu něco vymyslet 😎

kremrolka01
27. črc 2009

tak my máme dřevěnou židličku
tuto: http://www.zboziprodeti.cz/zidlicka-drevena-bar...
koupila nám jí tchýně od známé za babku z druhý ruky, takže o starost míň, ty plastový budou asi praktičtější
ale špatná mi nepřijde, je fajn, že se dá rozložit na stoleček a židličku, že si tam může papat sám nebo i třeba malovat a hrát až bude větší

jitousek
27. črc 2009

no přesně tuhle máme u našich je ještě po nás .....měl ji strejda a chtěl jí roštípat na zátop jsem mu říkala že si ji vezmu k našim když tam jezdíme aby měl Mišutka kde sedět 😎

jitousek
27. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25027850&tab=1

😎tak nevím jestli odolám nebo to nechám koňovi

valentynka
27. črc 2009

ahoj holky,

Kremrolko,tak to je teda pech!
držím pěsti,at to není borelioza !

Markté, pejsek od lamaze moc hezký, já ho taky chtěla koupit, jsem nad ním dost uvažovala 🙂 pak jsme vzala opičáka 🙂

Jitu, to je mi tě moc líto. Já tohle neznám a asi bych to nedala ☹ zapřáhla byhc asi babičku a tetičku.
Co rodiče, ty nemůžou nějak více pomoci přes den ?aby jsi si dala aspon hodinku šlofíčka a dobila baterky?

my dneska kojo ve 3,15 a pak v 6,30.
vstávando v 8, manža skočil pro pečivo,nasnídali jsme se, udělala jsem mu svačinu a frčel do rpáce.
filípek od 9 spinká, tak jsem vyžehlila.
možná pojedem k mamče se zase koupat.

včera jsme tam teda nevlezla se vykoupat, natírali jsme s mamčou plot, manža hlídal 🙂

pismenko
27. črc 2009

http://www.spuntik.cz/storchenmuhle-vlozka-do-z...
my jestli se rozhodneme pro dřevěnou, tak jedině tuto 🙂

valentynka
27. črc 2009

jéjda Chris ☹ ☹

tak snad tobude brzy zahojený, at zase můžeš normálka fungovat s malou.

valentynka
27. črc 2009

kremrolko, my tuhle židličku taky máme, al eje ještě u babi na půdě, je po neteři a máme ji natřenou na bílo, už jí budeme muset dovézt

jinak chci udělat květák jako mozeček a brambory, je to rychlé

valentynka
27. črc 2009

jitu super cena máta paní za lamaze

nemo1985
27. črc 2009

Ahojkyyyyyyyy 😲

Tak včera jsme se vrátili domů od mých rodičů 🙂

Ten týden nám tam strašně utekl, ale byl prima.

Manža je ještě týden s námi doma, až příští pondělí jde do práce.

Jinak Lukášek už nám povídá první slůvko, to jsme všichni koukali u našich,

říká Táta 🙂 🙂 🙂

valentynka
27. črc 2009

ahoj nemíku 🙂
vítej zpět na konovi 🙂

já se taky musím pocjhlubit, kromě báby už filíepk říká máma.

probudil se a chytal se špryclí u postýlky a nevěděl co s tím dál dělat a tak zavolal máma, jsme na něj koukala jak tam v postýlce bojoval, tak jsme ho teda vysvobodila 🙂

nemíkuk, to se tatínek zase dme pýchou coo? 🙂

kacena00
27. črc 2009

hoooj, tak jdu napsat, jak je to u nás, cyrilek snad po obědu usnul, mě se to tam škvíří - mám chuť, nemám pach. přecitlivělost, no bégo bájo den a hlavně testik byl jen s jednou čárkou, uf, musim se přiznat, že se mi dost ulevilo, ono by to asi bylo fakt sci-fi, ale člověk nikdy neví

zajdla
27. črc 2009

Holky tak jsem zpět.

Jsem z toho nějaká rozhozená.Prý stačí až to na mě přijde,tak přijet a že mi udělají císaře.Přístup jak blázen.Nebo prý stačí,když mi můj gyndr.napíše,že chce abych toho a toho udělali císaře a že to udělají.Ach jo.Ale jinak jsem se s ním teda domluvila na 11.8.Jestli to teda nebude dřív. 😠

zajdla
27. črc 2009

Kači tak jen jedna tlustice?????????????,Fakt????????????????Tak jo,ještě je brzy. 😉

zajdla
27. črc 2009

Za chvilku jdeme k našim.Malá se bude oblíkat do kroje a ve 4 vyrážíme v průvodu. 😀 Pak hodím foto aktuální z dnešních hodů. 😉

kacena00
27. črc 2009

my se cyrilkově "mluvě" dost tlemíme, nejdřív jakoby ráčkoval, to bylo furt errrrrrr a erm, pak bylo němý období a teď mimojiné když je cyrilek naštvanej tak děsně mručí(než začne řvát) a vydává zvuky jako MU..MO..MA-MU a někdy se mu podaří MA-MA

jako význam tomu zatim nepřikládám, ale včera ráno sme se fakt pobavily protože tim svým dětsky hlubokym hlasem zase naštvaně vyrazil a uplně zřetelně MAMA, tak až bude chápat, co to znamená, tak mám velkou radost, že to bude používat dycky když bude vytočenej- JEN DO MĚ 😀 😀 😀

kacena00
27. črc 2009

zajdi nene, není brzy 😀

žjo, vaše amlá zase bude za frajerku joooo???

valentynka
27. črc 2009

Baru,š tak to je dobř,eže byla jen / 🙂 byl by to asi záhul .

my jsme to taky měli taks tou mluvou, nejdřív něoc povídal a pak přišlo hoodně dlouho němý období než začal zase něco povídat. mezitím s eprávě naučil zase něco jiného a tak na mluvu zapoměl a takhl epořád odkola, objeví zase něco nového,tak to dělá a tamto už třeba ne 🙂
taky jsme měli obodobí, meme,mamu , bbbbb 🙂

zajdi, tak to je nemilý,když jsi byla zklamaná přístupem, to se ti dotoho porodu 2x nebude chtít.
ale myslela jsme,že císař když je teda od doktora potvrzený, protože s emimi neotočilo, tkaže ho naplánují na určitý den a prostě se jde do něj a néé že jako až to na tebe příjde, je to divné ☹

kacena00
27. črc 2009

chichi, přesně tak jak píšeš jitu, něco žbrblá, pak na to zapomene a dělá něco jinýho a my se pak můžem počůrat smíchy 😀

zajdi to je fakt divný..u císařů pro polohu KP se myslím si vždycky dává nějaký termín ne? to je fakt divný...

kacena00
27. črc 2009

no to mi ale kluk séal dlopuho 🙄 už řve, se z něj pos........

valentynka
27. črc 2009

no právě,když je KP tak přeci není předpoklad,že budeš rodit normál.

no mě filípek spinká, vydržel dvě hodinyk vzhůru, myslela jsme,že po kojení vyrazíme do města a on mi usnul u prsa, nějak ho ten obídek a hraní zmohlo 🙂

k mamče nakonec nejdem, tak půjdem aspon na prochajdu,když je hezky, prootže jinak by to pro mě bylo dlouhý být s ním sama jen doma 😅

pismenko
27. črc 2009

Barčo, tak super, že je TT negativní uffff 😅 😅 😅 😅 už jsem to psala veře, jak jsem slíbyla.

pismenko
27. črc 2009

Ty vado Chris, já kdybych si ufikla kousek prstu, tak sebou říznu a ještě si rozbiju hlavu.nesnáším pohled na krev, ke všemu na svoji 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

rintintyna
27. črc 2009

ahoj tedy koníkovky, tak srdíčko mi už tluče jako zvon a na tývce jsem pěkně vidět. Podle měření jsme sice 6+1 (nějaká magická hranice, nebo co) ale pan doktor to spíš asi nedobře změřil, bo se u mě nechtěl dlouho zdržovat, chudák byl z toho nervózní stejně jako máma 😨 Jinak je vše O.K. a oficiálně máme přijít na kontrolu za měsíc, neoficiálně můžeme přijít dřív, tak asi skákneme za 14 dní bo nám stejně dojde Utrogestan. Všechny moc zravím, Vaše miminko 😲

rintintyna
27. črc 2009

jinak Baruš, nevím, ze které z nás dvou jsem byla dnes v noci víc napnutá 😀

pismenko
27. črc 2009

Rinty, tak super, moc moc gartulujeme 😵 😵 😵

rintintyna
27. črc 2009

děcka, pořád negratulujte, já si pak připadám, jak nějaká hvězda jasná 😀

valentynka
27. črc 2009

hvězdo jasná , gratuluju 🙂

je to moc fajn 🙂

rintintyna
27. črc 2009

😀 😀 😀 nic dojedla jsem květák na mozek (fakt nevím, proč si vždy navařím něco na co vůbec nemám chuť 😅 ) a jdu si spinknout 😔

kremrolka01
27. črc 2009

rinty i tak moc gratuluju 😀 😀 😀