Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
26. únor 2009

Pavlí, máš moc hezkou košili v albu. Já si chtěla objednat podobnou na MMB, ale už jí bohužel nemají a paní mi nabízela pyžamo, ale to mi do porodnice připadá dost nevhodné. Ta košile stála teda okolo 500,-. Je to teda palba, ale nakonec jsem si objednala od Vienetta Secret takové obrázkové a dvě Taky mě teda vyšly na 600,- Kč. 😒 Doufám, že aspon budu kojit, abych je užila. Jedna známá rodila v prosinci a té se neudělalo vůbec po porodu mlíčko, toho se docela bojím.....

zuzanka26
26. únor 2009

taky jsem zkoušela dneska, když měla tu povídavou náladu, že bych to nahrála, ale je to chytrá mrška, jakmile se zapne foťák nebo kamera, hned ztichne a pozoruje to!

pavis
26. únor 2009

Zuzanko, Sarinka je teda pekne sidlo, ale mooooc roztomile 😀 😀 😀
Dik za odkaz, pekne to tam pisou, ja jsem ty vecere zacala kvuli tomu, ze to vetsinou ji nejlip a ma nejvetsi hlad a taky je klid, kolem obeda jsme vetsinou nekde pryc a moc tomu jidlu neda....Proste jeste dnes a zitra zkusim mrkev, kdyztak ji smicham s ryzovou kasi, a kdyz ani to neklapne, jak zkusime jine....Ale ona se strasne oskliba, je to sranda 😝 ale ja ji chapu, ja dodnes lovim mrkev z polivky a davam na stranu

zuzanka26
26. únor 2009

jo Pavis, líbí se mi tam ta jejich excel. tabulka, je to hezky vypracovaný, ale neporadí tam jak na děťátko, co to třeba nechce! no nic, zkoušej co to jde, třeba si zvykne.
já se na to těším, až jednou něco ochutná, ale začíná se tak dvěma lžičkami že jo?

pavis
26. únor 2009

Zuzi, no ze zacatku, nez se nauci polykat a posouvat tu potravu jazykem, a pak koik toho sni. Kazdemu to jde jinak rychle. 🙂 Ja to moc nehrotim, vcera jsme byly na 6 mesicni kontrole, a ma 8,5 kg a 74 cm, tak myslim, ze nedostatkem netrpi! 😀

valentynka
26. únor 2009

zuzi, to já taky pak fotím třeba na 3x, dokud není fotka rozmazaná, taky se nám mele a pak jsou fotky rozmazaný , jinak je teda Sárinka krásňoučká 🙂

tanuki
26. únor 2009

Ahoj, Pavis..si říkám, jestli právě nekojím moc krátce, jestli se proto nebudí tak často. Taky mi přijde, že se občas budí na čůrání 😠
U nás 19:45-20:30, 22:30, 0:30, 2:30, 5, 6, 8..a teď jsme spaly asi hodinku. A celé ráno i teď mi tu zívá 😠 😠 😠

jitousek
26. únor 2009

ahojda tak Vás zase jednou zdravím 😉 na koníkovi

valentynka
26. únor 2009

chris, já jsme si koupila jednu kojo košili, ona to spíše nebyla kojo,ale měla knoflíčky na rpsou,takže je super, koupila jsme ji v lidovce asi kolem 70,-, protože jsem si říkala,co když nebude mlíko a nebudu kojit.

v nemocnici jsem použila ty jejich košile,aspon jsme si nešpinila tu svoji,protože po tom císaři se mi ta jizva moc nehojila

pavis
26. únor 2009

Ahoj Peto,
ja uz fakt nevim! 😕 Ale ona se po tech 5 minutach pusti sama, odkuli a usne. Proste ty nase princezny trenujou na Miss a ridi se zasadou jist malo, ale casto 😀 😀

valentynka
26. únor 2009

zuzko, tak to je u nás taky to samé, jakmile začnu natáčet a vidí,že něco držím ,tak to pozoruje a přestane povídat,je to taky liška podšitá 😀 😀

nejvíc filípek povídá,když je rozbalený a může mrskat noha a zvedat prdelku

zuzanka26
26. únor 2009

ahoj Peťo a nerostou už třeba zoubky?
😕

valentynka
26. únor 2009

Tanu ??? tééda tak to je mazec ☹

já Filípka kojím tak kolem 10 minut ,pak dám odříhnout, v noci si moc odříhnout nechce, takže chvilku počkám a apk ho dám spinkat, pohladím,zapnu monitor a on spinká

ahooj jitoušku,tak už je to lepší s tím vaším tygříkem ? a co kojení ?

valentynka
26. únor 2009

nebo jestli nemá verunka ten růstový spurt, jsme četla,že pak chtějí často papat, je to vždy na určitých měsících

jitousek
26. únor 2009

předem posíláááám velikanananskou gratulaci k malému Cyrilkovi 😎 Baru jsem už psala jen jsem občas nakoukla a nestíhám hold vysedávat u PC a psát jo kde jsou ty časy 😀 Míša zabere fůru času a oraz jsem měla jen dneska v noci byla tu babi a tak hlídala a já jen přišla nakojit to bylo bájo byl spokojenej a spinkal konečně zase krásně ......měli jsme zase kojící krizovku 😒 ........přes víkend a pondělí úterý masakr kojení pomalu každou hodinu .......ale je to prej normální růstovej sprut nebo spurt jak se tomu říkáteď zrovna nevím 😵 ........říkala nám to včera mudr v poradně hold roste jako z vody a má větší potřebu mlíka a když ho je míň proto se mě stekal u prsa že málo teče 🙂 musí bžundit takhle po hodině a často ........prej je to poptávka verzus nabídka trvá to třeba 3dny a pak se to zase upraví tím jak si vyžaduje vyšší nároky a často pije tím více se udělá mlíka to je co vymakaný 😎 😵 😵 😵 tak to jen tak na okraj určitě to všechny zasloužilé matky vědí to jen já jsem z toho vyplesklá jak poledne 😅

christla
26. únor 2009

Val, tak uvidím. Když bude mlíčko a vnemocnici dostanu erární, tak budu používat tu a tyhle nechám na doma a když mlíčko nebude, tak je holt prodám...... Holky, v kolikátém týdnu jste si připravovaly tašku do porodky?
Já si chci začít všechno připravovat. Manžel jde do vrtule, protože furt říká, že mám přeci ještě tooooolik času, tak co jančím, ale chci být radši připravená. 😅

tanuki
26. únor 2009

já jdu zas do boje a jdu experimentovat..teď mám v plánu recept našich maminek - med na dudlík 😔

jitousek
26. únor 2009

jinak poradna dopadla konečně dobře krásně přibejváme po tom propadu máme krásných 4700g a 55cm jsme štuclíci poclíci 😀 😵 😵 aa to bulení přičítáme těm prdům včera jsme dostali receptík na kapičky tak jsme hnedka s kojením dali na lžičku a panečku prděli jsme jedna báseň 😅 .......akoráte nevím jak často mu to mám dávat jesi s každým kojením nebo jak kdy podle potřeb jsem se nezeptala trdlo noooooo(no spíš Míša hlákal moc se mu u paní doktorky nelíbilo tak jsem to přeslechla ) jen že jich má bejt 10kapek na lžičku zředěnejch mlíkem ale jak často???Holky kdo má zkušenosti ??prosím prosím 😎

jitousek
26. únor 2009

jinak máme za sebou pomalu a jistě 6 neděl to nám to ulítlo .........kyčle máme na UT v pořádku jen se zase musíme harcovat ještě na ortopedii no hrůza nechápu proč když UT bylo v poho ...ale babi odbornice zdravotnice říkal že to UT tady dělaj rengenologové tudíš z hlediska toho je to OK ale ještě ho musí vidět ortoped .......jako by tam nemohl u toho bejt tak že zase další vejlet do nemocnice 😒

tanuki
26. únor 2009

jitu a který máš? My měla Sab simplex. teoreticky se může před každým kójo, prakticky se snaž co nejméně, vychytat kdy je to potřeba - já to dávala jen večer.

jitousek
26. únor 2009

tašku jsem si chystal chris průběžně asi kolem 33tt až do konce 😎 lepší dřív než pak na konec ....nejdřív jsem si udělala seznam ten byl důležitej 😉

jitousek
26. únor 2009

ju ju tanu přesně ty 😵 díky moc

valentynka
26. únor 2009

chris, já si jí začla připravoat někdy kolem 34týdne, pomalu jsme si dělala hromádku na posteli,ale do tašky jsem to dala asi týden před termínem.

tanu já slyšela,že med se nemá dávat miminkám do 1 roka.

jitousek
26. únor 2009

holky taky vám děti občas bečej ze spaní ☹ ??? Teď jsem se tak lekla Míša zařval beeeee a huu tak něco a spí jak dudek

valentynka
26. únor 2009

jitoušku, já ty simplex dával apřed každým kojením 15 kapek, pár dní,ale pak jsem to omezila jen v podvečer,aby netrpěl večer, pak jsem to už vysadila

jitoušku, občas se to stane,že filda zabrekne, asi se něčeho leknou nebo se jim už možná něco zdá 😉

valentynka
26. únor 2009

http://www.mimiaukce.cz/seznam_aukci.php?strana...

tady ta paní má moc hezké věcičky a je jcih tam dost pro hločičky,tak se mrkněte 🙂

tanuki
26. únor 2009

To víš, že bych byla radši, kdyby mi Veru normálně spinkala 😀 ale fakt je to neúnosné, jsem mrtvá, nic se mi nechce. Já jsem med dostávala a nic se nestalo 🙂 navíc teď jí enrostou zoubky, které by to kazilo. A med je opravdu unikátní záležitost - přirozeně antibakteriální.
Už mi tu zase zívá, vopice 😀

valentynka
26. únor 2009

myslím,že nemo dává trošku čaje na spinkání.
ale taky jsme četla,že by se od hippa neměl,že je moc sladký a pak si mimča zvyknou na sladký,
nevím, třeba to tak nemusí být.

tak třeba že by jsi zkusila trošku čajíčka jí dávat a nebo uvidíš po tom medu,jestli to bude lepší

zirafik
26. únor 2009

holky, se asi už zbláznim... během dopoledne jsem byla už 10x na záchodě 😒 ... já snad budu muset k dr. 😒 . Proplachuju... udělala jsem si jeden urolog, vzala ten uroval... už fakt nevím co dělat 😒