Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
31. črc 2009

druhýýýýýýýý 😀

jitousek
31. črc 2009

tak žirafka to hezky zakřikla noc docela ušla standart po půl noci kojeníčko kojení 😵 a od šesti koukáníčko koukání 😎

jitousek
31. črc 2009

endy co strašíte ?? 😵

pismenko
31. črc 2009

🙂 3 🙂

jitousek
31. črc 2009

jinak zapoměla jsem napsat že náš Breburda měl včera poprvé tuhoše boboše 😀 žádná míchanina 😝 ale slušnej bobek rozsedlej v plíně 🤐 pardón že po ránu začínám o hovně ale veškeré debaty končí právě v h. nebo jsou o H. 😅 😕 😵 😵 😵 😵 😵

jitousek
31. črc 2009

jeee kde jsteeeee 😕 ??????

endlessblue
31. črc 2009

Zdarec...
my noc standardní: Kaše a kojo kolem 19:30, v noci dát dudlana zpátky do papuly... a vstávando v 6 ráno. Malá se na jídlo v noci nebudí vůbec.

Balím jak šílenec a v 10 vyrážíme do našeho budoucího "staro-nového" domova 😀

endlessblue
31. črc 2009

Na tuhý bobky mám nemilou vzpomínku z této neděle a pondělí ☹ to nebylo hovínko, ale šutr, kterej mi to moje miminko málem roztrhnul....malá tak plakala, slzy jak hrachy a nešlo to nešlo 😢

jitousek
31. črc 2009

u nás teda tuhoš jde kadili jsme včera dvakrát a vždy bobana a dneska už tam byli taky dva 😎

pismenko
31. črc 2009

My bobkujeme jak králíci 😀 😀 😀

zajdla
31. črc 2009

Ahojky,pěkné ráno.

I když nevím,jestli je pěkné.Tak jsem se dočetla,že technaři se přesunuli k nám na konec dědiny,kde bydlí naši. ☹ Ale jsme v chráněné oblasti,tak se techno snad konat nebude.Prý je všude plno policajtů.A to jsem chtěla jít k našim,ale asi půjdem.Pak se kuknu z horní terasy,jak to vypadá.

zajdla
31. črc 2009

Odpoledne vyženu ségru s malou do bazénu,sand se trošku ohřeje na sluníčku. 😀 Možná přinutím i sebe,ale podle toho kolik bude mít stupňů.
Manža jel udělat švagrovi sádroše,protže jsem mu řekla,že jak porodím,tak bude doma.Nemíním být s holkama sama přes týden a přes víkend taky.To teda ne.Švagr všechno ví,všechno zná,ale sádroš si sám neudělá. 😠

jitousek
31. črc 2009

zajdi to je radost s těma technařema .........já jim to teda neberu ale nechápu proč si nepronajmou někde louku a neudělaj si to legálně ........dělá se tak spousta akcí a festivalů 😵

jitousek
31. črc 2009

tak už máme objednano tu vložku do kočárku tak jsem zvědavá příští týden by měla bejt hotová 😵 pak vyfotíme 😎

jitousek
31. črc 2009

nechala jsem ji udělat oboustraně z jedné strany bude miminkovská pejsánková a z druhé strany drsňácká maskáčová 😎

zajdla
31. črc 2009

JJ otravujou lidem život.Já jich moc v lásce nemám.Mě připadá,že se dojedou jen zfetovat ,ožrat,udělat bordel a zasexovat. ☹ 😠

JInak z vložky budeš určitě nadšená a hlavně ti to opravdu ochrání kočárek.Já ho jen pořád prala jak šílená.Modlila se,aby brzo uschnul.A pak to tak dopadlo,že byl celý vyšisovaný,tak jsem si ho musela nechat přešít.Protože nový se mi kupovat nechtěl. 😉 Jsem s ním totiž nadmíru spokojená. 😀

zajdla
31. črc 2009

Dneska jsem se nechala pozvat k mamči na obídek. 😀 Nechce se mi vařit,když jsme s Lucinkou samotné.

rintintyna
31. črc 2009

čau kóči, Val, tak to jsi mě potěšila, já se bála, že taková kuchařská kapacita jako Ty, se mi bude chechtat, až se bude za břicho popadat 😀 nicméně.... manželovi výsledek prý velice chutnal, prý kdybych mu nevyprávěla kolem toho ten sáhodlouhý příběh, tak by ho ani nenapadlo, že s tím byl nějaký problém, takže vše dobře dopadlo 😵 No dnes budu asi vytvářet tabulku do práce, abych měla nachystanou na mzdy a na nějaký vaření se vyprdnu. Udělám asi hustou luštěninouvou polévku, tu kupuju už předchystanou ve zdravé výživě 😅

zajdla
31. črc 2009

Rinty tak vidíš.To je dobře,že to manžovi chutnalo.To je nejdůležitější. 😉 😀

rintintyna
31. črc 2009

Zajdi, nevím jaké dnes počasí v Břeclavi, ale tady to na bazénkování nevypadá. Je pod mrakem a studeno 😔

lucianas
autor
31. črc 2009

Ahoj,

Týnko, tak co, jak jídlo chutnalo manželovi? .... jinak jsme na tom stejně, s tím válením. Smysluplného přes den dělám opravdu jen málo.

Zajdli, to je pravda, hlavně že jsou v pořádku a zdraví. ... jak si ty miminka nedají říct a neotočí se, že? .. jsem zvědavá, jak to budu mít já při další kontrole, nebo utz. Ta poloha se zjišťuje jen pohmatem, nebo pomocí utz?

Žirafík, taky jsem to o Mišičce četla a jsem moc ráda, že nakonec vše vyloučili. Snad už bude následovat jen příjemné těhulkování!!!

Jitu, opravdu krásná písnička!!!

Markét, v pohodě, to se dá pochopit - miminko, a návštěva. ... děkujeme za receptík, taky doma děláme. I když recept přímo nevím. Dělá to manžel a můj taťka.

Val, pořádně si to užijte a odpočiňte si!!!!

lucianas
autor
31. črc 2009

Jitu, tak ty mimča nemají chybu. Moc pěkné.

Endy, tak to je hezký, že se ti v noci nebudí vůbec. Aspoň si vážně odpočineš.

Zajdli , a co budete mít dobrého? Je fajn, že nemusíš vařit. To já zatím řeším dilema, co budu dělat k obídku. A nevím, mě napadají tak palačinky, nebo nějaké taštičky s marmeládou.

Týnko, fajn, že to manželovi nakonec chutnalo. Asi jak se to proleželo, tak to bylo pak v pohodě.

Jinak tady je taky pod mrakem, i když trošku sluníčko prosvítá, ale nebude tak jak včera asi. Naštěstí, trošku ochlazení uvítám.

rintintyna
31. črc 2009

Ahoj Luci, chutnalo, viz příspěvek výše 😉 co ten Váš kotel?

evitkamalicka
31. črc 2009

rinti tak som tu 🙂

rintintyna
31. črc 2009

evitka nám totiž zahýbá na jiných diskuzích a tu ani kuk 😠 😅 😀

evitkamalicka
31. črc 2009

rinti ked ja niekedy uz ani nemam o com pisat

rintintyna
31. črc 2009

to neříkej, tady se dnes psalo ráno o hovínkách, tak přidej něco k danému tématu 😀

lucianas
autor
31. črc 2009

No, s tím kotlem .... pán tu byl před třetí a odjížděl po sedmé hodině. A stejnak nepřišel na to, čím to je. Přijede ještě jednou, s jakousi posilou a zkusí na to mrknout. Ale stejnak říkal, že nejlepší řešení by bylo nový kotel. I když mi s manželem stále doufáme, že se to spraví, a ještě nějaký ten rok to bude sloužit. Opravdu na to teď nemáme.

Evit, ahoj. Jsem ráda, že tě po dlouhé době vidím. Tak co malý Adámek? Jak se vám vede???

evitkamalicka
31. črc 2009

no dobre no, tak nam sa uz dari z polovice kakat aj do serblíka 😀