Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
31. črc 2009

Jéé, to je hezký ... to je malý šikovný teda. 😉

zajdla
31. črc 2009

U nás svítí sluníčko a je 27°C. 😀

Luci mě dělá teď při každé kontrole ultrazvuk,aby si to ověřil,že je pořád hlavou nahoru.Vlastně po tom 31 tt,mi ho dělá pořád.A slečna je pořád paličatá a je hlavou nahoru.Mám to břicho hodně nahoře a ještě pěkně vystrčené,tak katdý hledí,jaké ho mám velké.Ale vlastně hlavička má být už dávno sestouplá v porodních cestách a ramínka by byly schované.Takto to mám vystrčené,tak si každý myslí,že čekám dvojčata.

Asi mamča udělá jen zapečené kuřecí masko s bramborem.Ale je hlavné,že nemusím vařit. 😀

evitkamalicka
31. črc 2009

u nas fúka a je zatial celkom prijemne

rintintyna
31. črc 2009

😀 😀 😀
Luci a jak dlouho ten kotel máte? Jo jinak mi včera psala kočena, že to řádkování prý se dělá, že nazačátek řádku napíšeš toto já teda kvůli těm znakům musím přehazovat klávesnici na ANJ, ale určo je na to i nějaká zkratka

rintintyna
31. črc 2009

jééé ono se to tam vůbec nenapsalo, když jsem změnila tu klávesnici, tak počkej znova < br >, ale nedělej tam ty mezery 😉

zajdla
31. črc 2009

Luci tak snad je to dá ještě opravit.My máme už taky pěkně starý kotel,ale pořád doufám,že ještě nějaký čas vydrží. ☹

Z porodného se koupí pračka.To už je domluveno a tímto končíme s velkými výdaji. 😀

Teda ještě si chci koupit do té trouby 3 plechy,abych mohla péct cukroví na vánoce.Byl tam jen 1 ,tak ještě aspoň 3 ,ať to můžu o vánocích pořádně rozjet. 😀 😵 😵

zajdla
31. črc 2009

Tak jdeme se obléknout a vyrážíme k našim.Budu nakukovat od našich,ale písnu až večer.Nevím totiž heslo pro přihlášení. 😀

zirafik
31. črc 2009

kuk strano 3 😠 , jsem vás nemohla najít 😒 ...dneska jedem mamče, pak snad na koupajdu 😎 a zítra snad do J.Čech do neděle 😎

jinak k tématu kadění - malá se ráno zesraůla tak, že podělala sebe až na záda, mně na bříše a část do MÉ postele 🙄 🙄 😝

rintintyna
31. črc 2009

žirafíku, tak aspoň dostáváš medaili za příspěvek dne k danému tématu 😅

zajdla
31. črc 2009

Tak Lucka dnes vyzkoušela bazén,ale jen na chvilku.Máme tam 21°C. 😀 Já si počkám,až bude mít aspoň 25. 😵

Jdu žehlit,protože už mi to prádlo přetěká z koše. ☹

lucianas
autor
31. črc 2009

Zajdli, tak ta teplota je u nás taky, a pořád sluníčko. I když nějaký ten mráček občas tu taky je. Nedivím se ti ale, že do bazénu vlezeš, až bude mít kolem té pětadvacítky, taky bych asi do tak studené nevlezla. .... aha, to já netušila, že ti pak dělali a dělají ten utz pořád a koukají, zda se náhodou Linduška neotočí. NO, teď už vážně myslím, že se neotočí. Tak aspoň víš, co už tě čeká. ... je pravda, bříško máš opravdu dost velké. A kdybych nevěděla od tebe, že je tam jedno, tak přemýšlím taky o dvojičkách. 😉 😅 ... taky doufám, že ten kotel vydrží. Nerada bych teď investovala takových peněz, který mimochodem ani nemáme.

Týnko, přesně nevím, jak je ten kotel dlouho. Když jsme kupovali domeček, tak tady byl a zůstal tady. Dle typu ale prý tak deset let. Ale i tak si myslím, že je to věc, která by měla chvíli vydržet, ne? ... za to řádkování děkuji, hned to jdu zkusit, zda to funguje a zda to zvládnu.

Žirafík, venku docela slušně, tak každý venku. Proto až na třetí straně. I když já jsem asi výjimka. Jsem doma. A pustila jsem se do úklidu - luxování, utírání prachu, nádobí, obídek, a tak. A taky telka - dávají supermana. Docela hezký seriál.

lucianas
autor
31. črc 2009

Hned to vypadá líp, s tím řádkováním. .. Týnko, díky moc. 🙂

rintintyna
31. črc 2009

Tak nevím, kde dávali supermana, ale my koukali na Pidilidi, vůbec teď hodně koukám na dětské filmy, aby se miminko zabavilo. Taky chci jít s mamkou na Mary a Max, sice to není dětský film, ale hrajou tam figurky a asi to bude doják 😵

kacena00
31. črc 2009

čauves holky!!!viděla sem petu a kubu a kubásek nezklamal je prostě ťuťu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

boužel v mém foťáku došly baterky jako vždy když někam jedu... takže fotky až s kremrolkou 😀

když sme se rozešly, přicházím ke svému autu ze strany řidiče a co to na mě kouká ze dveří????? v těch dveřích prostě visely klíče od auta i s brutálně zářícím oranžovým přívěskem, takže můžu bejt jen ráda, že si naši popelnici nepůjčili nějaký mladý vejlupci na nějakou víkendovou chlastajdu 😀

lucianas
autor
31. črc 2009

Týnko, dávali ho na Nově. Myslím, ty Pidilidi dávali potom. Taky jsem to měla puštěný, ale nějak mě to nezaujalo. Přišlo mi to divný. Ale pohádky a komedie mám ráda normálně, takže si myslím, že mimi má docela zásobu.

Kači, tak to je hezký, že jste se viděly. A že je takovej ťuťu, určitě mu to vydrží i nadále. Jen škoda těch baterek, fotečky mohly být pěkné. ... tý jo, tak to jsi měla opravdu štěstí s tím autem, že si toho nikdo nevšiml. I když je třeba starší (podle toho jak píšeš), tak by to určitě mrzelo.

jitousek
31. črc 2009

tady to je jak na samotě u lesa 😎 asi všichni koukáte coooo?? Já jdu taky jedinečnej tradiční českej film co nemá chybu a dá se vidět stále 😵 😵 😵 😵

jitousek
31. črc 2009

měla jsem tu naši a tetu a naše tak jsem měla o zábavu postaráno odpoledne jsem zavářela okurky no jen šest skleniček mám ryhlo receptík na posbírané okurčata ze skleníku tak že se dá zavářet třeba dvě sklenice 😵

zajdla
31. črc 2009

Tak jsem požehlila všechno,ještě mě čeká zítra to,co musí uschnout. 😀

Byli jsme se večer projít a je super.Trošku chladněji,ale mě to vyhovuje.Jinak technopárty u nás je,ale je na druhém konci dědiny,tak to nejde naštěstí slyšet.U našich to zakázali. ☹ Nechci vidět,tu louku kde jsou.

tanuki
31. črc 2009

ahoj, jedeme směr jih, písněte mi prosím sms, až bude mimi 🙂

zirafik
31. črc 2009

😀 prvníííííííí 😀 ... konečně 😀

Jde se spinkat 😎 ... zítra taky frčíme na jih, někam kolem Krumlova, kdyby tam někdo taky byl 😎 ... zůstaneme na jednu noc a jsem teda zvědavá, jak to malá zvládne 😕 😕

jitousek
1. srp 2009

druháááá 😕 😵 😵 😵 😵

jitousek
1. srp 2009

tedaaaa kde jsteeee kdoooooooo to se zase vychrapuje v sobotu cooooooooo 😵

pismenko
1. srp 2009

třetíííííííííííííííííííííííí

pismenko
1. srp 2009

Dobré rínko, jdu snídat a Dora kašovat a pak jí musím uvařit oběd i na zítra.

V poledne jedu do té porodky, tak hlídá tatínek 🙂

zajdla
1. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

U nás se vstávalo až teď.Konečně jsem se vyspala a kdyby se mi nechtělo čůrat,tak se spí možná ještě i dýl. ☹

rintintyna
1. srp 2009

čaukes při sobotě, tak dnes se vrhnu do řízků, Jsem poslední dobou nějaká akční, co se týká vaření. Noo hlavně jsem naznala, že strava, kterou poslední dobou připravuju postrádá masisko a to je teď určo potřeba, když se nám tvoří důležité orgány atd. Holky mimino bude asi hudebník, už teď má v bříšku spoustu nástrojů a co chvíla na něco hraje. Taky tam má ohromnou knihovnu, takže bude asi trochu vědec po dědovi. Nevím, jak si chudinka poradí, až se mu bejvák zatopí plodovkou 😵 Děcka, tak už máme srpen, to je fičák co 😀 Hele vsadíme se jooooo, že než porodím, tak tu bude někdo další mít // 😵 Jinak krásný víkend všem.

rintintyna
1. srp 2009

Jo a kdo chytáte TV Barandov, tak večír doporučuji film Roztržitý s Pierem Richardem, je pravda, že jako malá jsem se tomu nařechtala hodně, v dospělosti mi to zas tak vtipný nepřišlo, ale třeba se bude líbit 😉

christla
1. srp 2009

Ahojky!
Tak já jsem vyřízená. Dneska jsme teda u našich, tak si snad odpočinu. Holky, před dvěma dny jsem se osypala. Vypadám, jako když mám prašivinu. Horzně to svědí, pálí a bolí. V noci ze čtvrtka na pátek mě to úplně vzbudilo, jak to svědilo, tak jsem si šla vzít Dithiaden, aby to svědění aspoň trochu přešlo. No jo, jenže na mě to bylo nějaké silné. Ráno slyším Káju plakat na jídlo, ale já holky nebyla schopná otevřít oči a vstát. Trvalo mi to jakou dobu, než jsem se z té postele zvedla. ☹ Tento zhulený stav mi trval do včerejšího oběda!!!!!!!!! Dneska je svědění o něco lepší.
Jo, ještě bych vám mohla napsat, z čeho to asi tak mohlo být.... Moje obvoďačka mi napsala nějaký sajrat ve spereji na vlasy, protože mi šíleným tempem vypádavají. Bude to nejspíš z toho, protože včera jsem se tím už nenastříkala a jak říkám, svědění krapet přešlo.
Navíc mi teď poslední tři dny Kája strašně špatně spí přes den. 😒

zajdla
1. srp 2009

Chris tak raději se už nestříkej.Kup si panthenol tabletky a b komplex.Zeptej se teda,jestli se to smí při kojo.Ale myslím,že jo.Malá může být nevrlá z toho. ☹

JInak já jdu péct buchtu s jablíčkama,protože po štrůdlu se jen zaprášilo. 😀 😵 😵

zajdla
1. srp 2009

Tak kde jsteeeeeeeeeeeeeeeee????????????????????,

Je pařák,asi do toho bazénu už skočím taky.Jdu zkouknout teplotu. 😀