Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
2. srp 2009

zajdi, já teda byla taky ráda, že jsem stihla týden před porodem kadařnici 😅 ...

zirafik
2. srp 2009

ahoja jandi 🙂

janda79
2. srp 2009

ahoj Žirafko!!
Zajdi, to bys mohla stihnout už s mimčem 😅 . jdu dodělat úklid. Míšenka měla včera čtvrté narozeniny, tak jsme celý týden měli návštěvy. už jsem docela ráda, že je klid. jsem doma jenom s Verunkou. Míša jela na noc ke švagrové. zítra, pozítří a v pátek tu budu mít neteř, takže je švagrová přiveze obě ráno

lucianas
autor
2. srp 2009

Zajdli, tak aspoň, že tě má případně kdo odvézt. ... jsem teda zvědavá, jak to rozeznám. Uvidíme. Ale doufám,ž e na to mám minimálně ještě deset týdnů čas. ... to je pravda, aspoň, že máš Lucinku na prázdninách u babičky. Jinak bys ji snad musela vzít s sebou do porodky, nebo dát pohlídat případně k sousedům. .... kadeřnici bys když tak zvládla i v pátek. Sice to by bylo až po porodu, ale to by nevadilo, ne? nebo se jen přehlásíš o nějaký den. .... takže očekáváme zprávičky, jak se to dál bude vyvíjet.

endlessblue
2. srp 2009

Jejdáá... tak tady se bude pomalu rodííít!!!!!!!!!! Jééé, tak to už se těšííím 😀

zajdla
2. srp 2009

Holky já budu rodit císařem,tak bych tu kadeřnici asi nestihla.Po císaři se bývá dýl v porodce. ☹ Nejlepší by bylo rodit v pátek odpoledne.7.8. je super datum. 😀

lucianas
autor
2. srp 2009

Zajdli, to je fakt, krásné datum : 7.8.2009 .... pěkné 😉

lucianas
autor
3. srp 2009

První .... 😵

Hezké ráno,

hned nakukuji, jak to vypadá se Zajdlou. A tady zatím nikdo. .... budu číhat dál.

jitousek
3. srp 2009

ahojda koukám že se tu bude co nevidět rodit páááni to je vzrůšo 😎 člověk jde dřív spát a hned tohle 😵
jinak u nás nad ránem opět bengálský řev 🙄 od půl 4 do půl5 jsme dělali s manžou vše možné jen aby Míša spal a nedařilo se proběhlo 3x prso a pak teprva byl klid 😠 ☹ 😔

pismenko
3. srp 2009

Dobré ráno 😲

kacena00
3. srp 2009

ahoj holky - dnes snad bude první očkování, volala sem doktrorce a tak prej, kde sme byly včera (ona ve vedrech neočkuje),
já: doma, c. to venku nesnáší v techhle hiocech
ona: bylo by to lepčí zejtra dnes byste ho chladila hezky doma
já: no ale to nevim, ejstli budu mít k dispozici auto, jestli manžel někde nebude jezdit
ona: ¨tzak ho dneska chlaˇdte a přijeďte teda před polednem

tyvodo, jestli na něm zase něco najde, tak už mě holky fakt jebne..tak nám prosim držte palečky, ať máme za sebou to první pigáro a já nemusim mezi lidi chodit v těch největších výčitkách, že si cyrilek odnese černej kašel (takhlese to jedněm mlaďasum před nedávnem stalo když byla jejich holčička malá a než stihli zahájit očkov. kalendář, zřejmě k tomu přišla někde při nákupu..)

kacena00
3. srp 2009

zajdli tak jak?????

a market jak vy a vážení? zabrali příkmy?

já se děsím dešní váhy, ejstli bude vážit, vzhledem k tomu, že naposledy se kvalitně vYKADIL v patek..to zase bude těžká váha 😝

rintintyna
3. srp 2009

čau kočky, jé tak super, rodíme pomalu.....ale jistě 😵 Lucii jj ven chodím 2x denně aspoň na chvilinku, nooo ty točohlavy mám vysledovaný, že jsou po tom Utrogestanu hlavně. Když ho užiju, tak do dvou hodin nastoupí, ale pak zase rychle odeznívají 😵 Díky za všechny rady 😉 Jinak to těsto rozválím do nějakého pravidelného tvaru a rádýlkem vytvořím čtverečky (teda aspoň tomu tak říkám) v misce mám rozmíchaný tvaroh s cukrem a rozmočenýma rozinkama (horká voda a rum) a taky trochou mlíka jsem to poředila. Do čtverečku dám trochu směsi a snažím se vytvořit psaníčko, tak aby směs nevytékala (trochu piplačka a stejně se mi většina otevře) dám na plech s pečícím papírem, potřu vajíčkem a dám na opravdu nízký stupně (100-150), když jsem to dávala na víc, tak nejen, že se mi otevřely, ale ještě všelijak vyboulily a vůbec vznikly hrozné patvary 😒 Výborný je to i s nutelou 😵

nemo1985
3. srp 2009

Dobré ránko Všem 😲 😲 😲

Máme novinku ----- Včera manža našel první klubající se zoubek, a už cinká 😀

To bude bolet, až mě kousne 😀

Hrozné dusno i když celou noc u nás pršelo

kacena00
3. srp 2009

jojo, týnuš po utroši se mi dycky motala hlava jak blázen, bylo to dost šílený, jaký slabosti na mě lezly, pardon mám tam hladovce pa

pismenko
3. srp 2009

Barčo, vy ještě nemáte žádnou Hexu?? 😕 😕 To mi něják uniklo.

Jinak u nás dobrý, zuby nemáme, Dora pěkně tloustne, všechno jí chutná a padá to do ní jako do popelnice a to doslova.Ať je to kaše nebo cuketa 😝 😝 naučila se i flašku s čajem. takže mi včera vyžahla 200 a to jí dávám bylinkové, žádné sladké ovocné a stejně jí šmakuje a prso naštěstí taky. Taky jsme začli jezdit ve sporťáku, alespoň ji trochu podporuju v tom, aby si hačla a je spokojená jak želva.Všechno vidí a když usíná, jednoduše to sklopím do lehu a je to. A taky se naučila dělat neuvěřitelný ksichty a dávat pusinky.Pořád mi žužlá tvář 😵 😵
Táta se vrátil z noční 12ctky,tak nevím, co budeme dělat, bo ho musíme nechat vyspat 🙄

jdeme kašovat, pak dojdu 🙂

rintintyna
3. srp 2009

jéé nemo, tak to se má dát tatínkovy za zoubek nějaký dáreček 😵

pismenko
3. srp 2009

baru, jdeme na váhu až 12.8.

valentynka
3. srp 2009

krásné ráno děfčááátka 🙂 😉 😲 😲 😲

valentynka
3. srp 2009

tak jsme zpět z krásného víkendu 🙂

koukám,že se tu bdue už pomalu rodit 🙂 to je hezké 🙂 už se těším an fotečky 🙂

Markté, filípek když začal seět v kočáře, tka byl taky přeštastný,bo všechno viděl, už mu nesmí nic uniknout, pořád se nahýbá z kočru a kouká na zem a na kolečka.
na každého kam příjdem dělá pápá, jo oa tyk nás slušně olíbává,že máme poslintanej celej obličej,ale je to moc hezký,kdžy si mě chytne ručičkama na tváři a přitskne se a dá hubánka 🙂

no Němic v Mariánkáhc z něj byli u vytržení 🙂

jinak u nás leje, hrůůza hnus 😠

pismenko
3. srp 2009

AHOJ Val, tak jakábaly romantika??Povídej, přeháněj, chceme slyšet všechny detaily 😀 😀 😀 😀 nezadělali jste fildovi na sourozence????

Nemo, gratuluju k zubíku 🙂

Zajdi, podej hlášení 😉

pismenko
3. srp 2009

kde jako ste 😕 😕 😕 😕 😕

Já jsem chtěla ven kočárkem a než jsem nachystala věci, tak Dora hodila boček v postýlce a usnula tam 😅 tak půjdeme až po O

kremrolka01
3. srp 2009

ahoj holky, zdravím v rychlosti od našich, za chvíli dorazí tchýně
a už asi máme další koníkovské miminko 😵 😵 😵 koukala jsem že mi došla sms od zajdy
v půl šesté mi praskla voda, v půl deváté jdu na sál 🙂 tak už jen čekám na míry 😵 😵 😵

pismenko
3. srp 2009

😕 😕 😕 😕

lucianas
autor
3. srp 2009

Týnko, díky za popis. Určitě vyzkouším. zní to opravdu chutně. .... je pravda, že ten utrogestan má nějaké takové vedlejší účinky. ale hlavní je, že dokáže udržet miminko. tu bolest hlavy člověk vydrží, už kvůli mimískovi, ne?

Nemo, gratulace k zoubku!!!

Val, taky jsem zvědavá. Jaký byl víkend??

Kremrolko, děkujeme za info. Tak to už je malá možná na světě, že? .... to je teda rychlost. Se na další mimi těším.

valentynka
3. srp 2009

Markét 😀 😀 😀 😀

nezadělali 🙂
to si necháme za nějaký rok na jinou romantiku 🙂

mě filípek taky spinká už skoro hodinku, jsem vybalila a už peru.

nooo začíná vylejzat puchejř, že by bylo dneska hezky ???

kremrolko cožéééééééééééééé?
noo to je teda něcoooooooo

holkýýýý pojdte sem

pismenko
3. srp 2009

sem tu 🙂

valentynka
3. srp 2009

no určo je malá už na světě 🙂

tak to jsme teda nečekala takovou rychlost, jsme myslela,že bude nastupovat v pátek,ale malé se chce už ven 🙂

lucianas
autor
3. srp 2009

taky si myslím, že už bude na světě, jen teď nějaký ten odpočinek po zákroku

Val, teda, ty to máš opravdu vychytaný. přijet z krásnýho víkendu a hned prožívat další koníkovské miminko. to se nám tabulka miminek krásně rozrůstá.

pismenko
3. srp 2009

Zajda musí být namíchnutá, že nestihla toho kadeřníka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀