Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
26. únor 2009

nejhorší je, že moje dr. je na prd... bude mi vnucovat atb naslepo, což teda nechci 😠 . Vezmu tam zítra moč a uvidíme co z toho vyleze 😒

valentynka
26. únor 2009

žirafí,tka to je mi líto,že takhle zkoušíš.

uvidíš zítra, já s tím nemám zkušenosti,takže neporadím ☹

nemo1985
26. únor 2009

Jitoušku .............. ahojky 🙂
Jsme si říkali, co asi je s tebou.

Tak to má malej taky krásnou váhu 😉

Jinak my také bereme kapičky Sab Simplex.
Trošičku i čajíčku vždy dostane.

Val.............. super věcičky za super cenu 🙂

Mě ještě chrupká v postýlce.
Dnes je hrozně zataženo a prší, no hnus.

nemo1985
26. únor 2009
nemo1985
26. únor 2009
christla
26. únor 2009

Pavlí tak počkej, až ten Uroval zabere. Ale když to tak píšeš, asi to bude na doktora. Předpokládám, že ti nejdřív udělají kultivaci z moče a pak ti bude dávat atb....

christla
26. únor 2009

Holky, já jsem taky na nervy. Já mám manžela na zabití. 🙄
Chtěla jsem po něm už asi týden, aby tady vystěhoval jeden stolek, který tady nebude, protože na jeho míto přijde postýlka. To samozřejmě neudělal, tak jsem se včera naštvala a vystěhovala ho sama. Nechal mě s ním tahat. Dneska, když po něm chci, aby ho z ložnice někam odnesl, tak mi furt říká, že není kam, takže mi trůní uprostřed ložnice a jak to tak vypadá, tak tady přes něj budeme asi skákat nebo co. Já chápu, že není kam dát, protože je dřevěný a ven se teď dát nikam nemůže a můsí být doma a tady toho místa fakt moc není, ale úplně mě to točí. Já bych ho někam odnesla, ale musela bych se s ním vláčet ze schodů a to je tak akorát abych letěla i se stolem..... 😠 😠 😠 😠

Fakt pěním!!!!

zirafik
26. únor 2009

teď jsem si udělala sedací koupel v heřmánku, tak mi to přineslo úlevu... trochu 😝

Chris, je to fakt hnus fialovej... tak jsem na Tebe myslela a říkala si jak to musí být šílený mít to několikrát do roka 😒 . Já to měla naposled před pár lety ...

Počkám do zítra ráno, abych měla koncentrovanou moč a půjdu k dr. Akorád nevím, zda jít na gyn nebo k té přiblblé praktické 😒

zirafik
26. únor 2009

Chris, to jsou chlapi no... těm práce neuteče.. a málo co jim v bytě vadí ... hlavně, že mají jídlo, teplou postel... víc moc neřeší 😒

christla
26. únor 2009

Pavlí, já právě vím, jaké to je a jak člověk musí zkusit. Já osobně bych si zašla na gyndu. Já kdykoliv měla něco s močákem, šla jsem tam, k obvodní jsem to ani nezkoušela. A nemůžeš si dneska na gyndu zavolat a rovnou se na ten zítřek domluvit?

christla
26. únor 2009

Pavlí, přesně tak, souhlasím s tebou. Já neříkám, že nic nedělá, to chraň bůh, maká taky jak šílenej, ale jak píšeš, co je v baráku mu nějak nevadí a hlavně to přeci neuteče. Jenže mě to úplně pije krev. Kor když člověka chytá hnízdící šílenství. 😀

christla
26. únor 2009

Pavlí, nemáš Skypa? Že bych si tě tam přidala.

zirafik
26. únor 2009

Chris, já mám ICQ, písnu Ti do IP.. ale zapínám ho jen občas....

zirafik
26. únor 2009

jdu asi zkusit zavolat na tu gyndu...

christla
26. únor 2009

Hm, já nemám ICQ, takže smůla......
Tak pak napiš, co ti Dr. řekla.

ver.kuc
26. únor 2009

Nazdárek holky... jen se hlásím. Ranní teplota 38,9 😢 😢 😢 😢 Jsem KO. Teď jsme se vrátili od doktora. Takže do zítřka si mám dělat zábaly z tvarohu a slivovice 😅 a pokud se to nezlepší, tak zítra mám začít brát antibiotika ☹ ☹ ☹ ☹ Prohlídla mi to prso.. prý je červenější, ale nemusí to být ještě rozjetý zánět.. třeba se to prý podaří zarazit v počátku.
Ptala jsem se jak s kojením a ona řekla, že tato antibiotika se dávají i mimískům a že kojit rozhodně nemám přestat.... to je nějaký divný, ne??? ☹ ☹ ☹ ☹ Prý přínos pro miminko z kojení je tisíckrát větší než riziko braní léků.. tak fakt nevím.
Nevím co mám dělat ☹

Teď si dám paralen, zábal a zalehnu... je mi blbě od žaludku, ještě jsekm nic nejedla.

valentynka
26. únor 2009

ahoj veru,
to je teda pech, ale nedej se.
zalehni a ,udělej zábal a bude to dobré, uvidíš !!

jedině mu udělat sunar na jeden den.
nemo to taky tak měla,když byla v nemocnici.

nemo1985
26. únor 2009

Verun............. je mi tě líto, no nevím komu věřit teda. 😠
Mě řekli když jsem šla na to vyčištění, že hned po narkoze
můžu kojit, pak mi bylo řečeno, že kojit nesmím až po 12h,
no síla, každý řekne něco jiného.

Malého mi tam nenechali a řekli, že by to bylo zbytečné, když
kojit ted nemůžu.
At mu manaž koupí NUTRILON na tu jednu noc.
Tak jednu noc byl na tom 😠

zirafik
26. únor 2009

Veru, to je děs... držím palce, ať zábaly pomohou
😒

Chris, ale ten SKYPE funguje s ICQ, ne?

Dr. jsem volala, ale mluvila jsem jen se sestrou 😒 mám přijít zítra s močí... tak uvidíme... původně mi řekla jestli nechci přijít už dnes, že tam už nikoho nemaj, ale já jí oponovala, že mám hrozně rozředěnou moč a že bych asi měla přijít až s tou ranní koncentrovanou.. a ona, že asi teda joó 😒

zirafik
26. únor 2009

Veru, pěkné stránky a téma pro Tebe:

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---ti...

zirafik
26. únor 2009

Zajímavá rada - Nevěřila jsem tomu, ale fakt to pomohlo, už 2x: List obyčejného zelí proklepat paličkou na maso a přiložit na zatuhlé místo, zakrýt třeba mikrotenovým sáčkem a ručníkem nebo jinou textilií, počkat až se to zapaří a hned sundat. Pro jistotu jsem to za chvíli ještě jednou zopakovala s novým listem a do rána bylo po bolesti! Už mi to pomohlo 2x, tvaroh mě zklamal..

zajdla
26. únor 2009

Ahojky holky.Co je nového?O malém Cyrilkovi vím. 😀 😵 😵 😵

valentynka
26. únor 2009

ahooj zajdi,
spíš co nového u tebe, dlouho jsi tu nebyla.

novinky žádné nejsou,akorát, že veru má asi zánět v prsu, má teplotu a tak si šla dělat zábaly,snad to bude mít dobré.

zajdla
26. únor 2009

Tak jsem vás nakonec dočetla.

U nás nového nic.Zítra jdu na krev na ty TT.

Fotky malé na lyžích hodím večer do albumku.

JInak cesta byla hrozná.Malá se nám poblila v autě asi po 20 min.co jsme vyjeli.Ona nikdy v autě nezvracela.Ale snědla na snídani okurek,tak to z ní vyběhlo.Blbá matka,jako kdybych nevěděla,že je okurek těžký do žaludku.Ještě to zapila mrkvovým džusem,tak máme sedajdu i všechno oblečení teď namočené a čekám,jestli to vyperu.Ach jo.Moje blbost.Skoro celou cestu nám střídavě sněžilo a pršelo.Malá během cesty asi 4x čurala,tak jsme museli pořád někde zastavovat.Jednou se jí chtělo na silnici,kde se nedalo zastavit,tak si trošku cvrkla do gatí.Jsem ráda,že jsme už doma.

zajdla
26. únor 2009

JInak holky,krásné fotečky dětiček.Všechno jsem zkoukla. 😉

tevina
26. únor 2009

Zajdi ahoj,těšíme se na fotečky 🙂

Pavis hele víš co mě napadlo,někde jsem to četla.Nezkoušela jsi aničce do tý mrkve přidat MM,nejdřív třeba i víc,tak půl na půl a pak postupně ubírat až zbyde jen ta mrkev.To samý třeba i s jinou zeleninkou,brokolicí atd...

valentynka
26. únor 2009

jéé zajdi, já úplně zapoměla,že jste byli na těch horách 🙂

valentynka
26. únor 2009
pavis
26. únor 2009

Tevi, super! Jeste ze jsem si zapnula konika kdyz jsem cekala, az se uvari mrkev a precetla si tvoji radu! 😵 Rychle jsem odstrikala a namichala jsem to pul na pul, a svete div se, Anicka se neosklibala a dokonce papala! 🙂 Tak snad uz se to nekam zacne ubirat. Kdy bych mela pridat dalsi zeleninu? A samotnou, nebo smichat uz s tou mrkvi?

pavis
26. únor 2009

Veru, to je mi lito, ze tak trpis! Melo by se z postizeneho prsa co nejvic kojit, a pokud bys musela anibiotika, tak se nektery s kojenim nevylucuji. Kazdopadne zanet prsu neni duvod prestavat kojit, naopak to mlicko musi ven, a stridat polohy. U me vzdycky zabralo caste kojeni, tepla sprcha a masaz pred kojo, po kojo tvaroh, zelny list, i slivovice 🙂 Vynechat kojici caje a vse co stimuluje tvorbu mleka. Tak drzim palce! 🙂