Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
3. srp 2009

Zajdli, moc a moc gratulujeme a jsme rádi, že to má za sebou. Malá je docela malá, a ta váha mě i překvapila. Hlavně ale, že jsou v pořádku.

Žirafík, děkujeme za zprávičku. .... jinak přede mnou je Helíček, a ta má mít myslím kluka. A pak teprve já. 😉 a naše .......... 😅

lucianas
autor
3. srp 2009

Jsem psala i sestře, že se tu rodí, tak se přidává ke gratulaci. Je taky z Břeclavska, jako já a Zajdla. 😉 😅

tevina
3. srp 2009

Zajdi gratulujemééé k Lindičce,přejeme hlavně hodně zdravíčka 😵

Holky ona má přes 4 kg ale jen 47cm,to je puclíček 😵 No i když to měření dýlky je takový nepřesný,u nás v porodnici už to nedělají.

tevina
3. srp 2009

áááá Lukášek už jezdí ve sportáku 🙂

kacena00
3. srp 2009

tak už mě předběhla žirafka 😀

holky to je stejnak psina což? asi už se tam lindušce nelíbilo, protože jí bylo těsno, tyjo, tak si nedovedu představit rodit takový mimi 😀 i když ten náš kluk si zvětšil hlavu aspoň rukou 😝

já se mocinky těším až budou fotečky 😵 😵

a holky sme naočjkovaný 😵 😵 😵 😵 ten m¨ůj koblížek byl ale táááááááááááááááááááák statečnej 😵 😵 doma si na mě hubku teda otvírá víc 😅 tady dvakrát udělal brek brek ale jen tak decentně, to se ani za plnohodnotnej pláč nedá považovat a pak už si zase žmoulal ruce a něco povidal na sestřičku 😀 celej ten "pláč trval asi ..hm ať nežeru tak 5-10 vteřinek, tak teď dělá hajají

lucianas
autor
3. srp 2009

Kači, tak to byl malej opravdu hodnej a statečnej. To by si zasloužil něco za to, ne?

kacena00
3. srp 2009

market supr, že malá už buclatí, to se ti ulevilo viď

jináč ad naše očkování:nejprve byl furt nemocnej, pak sem se rozhodla pro tu nepatogenní e. coli - což byla vakcinace na měsíc, pak měl bejt 14 dnů odstup, jenže mu začalo hnisat očkování po TBC, naposledy před 14 dny měl být očkovanej, jenže v tu dobu mu to hnisalo nejvíc, po večerní koupeli tři večery po sobě mu z toho vyteklo dycky spoustu hnisu, takže sme framykoinem ještě léčili tohle... prostě sme měli trochu smolíka..

lucianas
autor
3. srp 2009

aspoň, že jste se dočkali toho očkování 😉

zuzanka26
3. srp 2009

Ahoj holky,

moooc gratulujeme Zajdle k narození miminka, to bude malinkej puclíček. 😉

My byli dnes na 8 mi měsíční prohlídce, máme 69cm a 8350 g!!!!

helicek
3. srp 2009

Baaaaaaaaf, jsem tu, nezanedbávám, jen mám dovču a pořád peču nějaké dobroty, manžel mi říká, že jsem asi našla novou úchylku, tak ale zase jsem mu na to oponovala, že až bude Honzík s náma, tak péct hned tak nebudu, páč nebude čas 😀 😀 😀
Ještě že mám souseda, který je na sladký, strkám mu přes plot vždycky pár kousků, kluci by to nestihli sníst, v pátek 150 bavorských vdolků, sobota 45 trubiček se sněhem, neděle 80 medových trubiček s čokokrémem..........ale jinak jsem normální, ještě jsem stihla udělat svíčkovou

helicek
3. srp 2009

ZAJDLI

helicek
3. srp 2009

ZAJDLI, velká gratulka 😀

helicek
3. srp 2009

jojo, nám se má narodit Honzík a pěkně mě poslední dobou dost bolestivě kope do žeber, fakt nepříjemný a má tak hodinovku kopů a desetiminutovku spánku, jak to tak měřím, někdy to ale opravdu i zabolí a přijde mi, že mě škrábe do břicha.........hm

valentynka
3. srp 2009

tak já taky dostala sms, malá Lindička je teda kus ženský 🙂
to vysvětluje to zajdino velký břicho 🙂

se taky mooc těším na fotečky🙂
je to neskutečný jak to rychle uteklo 😨

valentynka
3. srp 2009

Lindušce přejeme s Filípkem hooodně zdravíčka do života a posíláme pusinky 😲 😲 😲

helicek
3. srp 2009

teda jak tak koukám na fotky zajdli, tak proti ní mám minibříško

valentynka
3. srp 2009

Baruš, super, že jste konečně naočkovaný,aspon nebudeš furt ve strachu.
Cyrdík je statečnej 🙂 určitě po mamince 🙂

Zuzi, Sárinka hezky roste 🙂

odhaduju,ež Filíepk taky má tak 8,20kg, no oale ty cenťáky, těch bude mít víc, tipuju tak 76-78cm, ho budu muset změřit, bude to čahoun , huáááááá

zirafik
3. srp 2009

čaues Helí, no tak ´pekařka, joooooo????! Místo koníkování ....téééééda, tak to budeš muset hodit něco do placu .... já nestíhám ani vařit, dnes jsem stihla jen polévku, trochu pouklízet, vyprat.... 🙄

valentynka
3. srp 2009

helicku 😨 😨 😨 😨 😨

150vdolkůůůůů ????? nejsi normální 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jsme mohli přijet 🙂 a pomoci ti to sníst 🙂

rintintyna
3. srp 2009

jéééé ,jéééé, jéééé, tady si člověk jen zdřímne a zase je nás o jednoho (o jednu) více, no to je krása, tak hlavně, ať jsou holky zdraví a spokojený 😲 Heličku, tak teď Ty 😵 😵 😵 to škrábání zní legračně, ale kopání asi nic příjemného, noooo ještě trochu povyroste a už tolik kopat nebude, uvidíš 😉 Luci, jasně, že točohlav je ve srovnání se zdravím miminkem zanedbatelný, ale to víš, když už nemám ty nevolnosti, tak musím napsat aspoň něco, aby jste vůbec věděly, že jsem těhotná 😀

helicek
3. srp 2009

no trošku jsem neodhadla množství, ale vdolky zmizely do druhého dne, měla jsem strach, že se zkazí, jenže čím víc toho peču, tím míň to mizí. Asi už přestanu, páč fakt nemám odběratele 😀
žirafíku, jenže Ty už máš prcka, já mám tady dva puberťáky a ti jsou samostatní. Jo, teď mi marodí Péťa, má angínu jak hrom, včera jsem ho vezla na pohotovost, měl 39 horečku, tak mě to vyděsilo, ale dnes má 35,6, tak je to snad ok

helicek
3. srp 2009

rinti, ty bydlíš v Líšni? Jako v Brně? Mě tam bydlí bratranec se svou ženou a malou Diankou

helicek
3. srp 2009

už aby mi došla mouka............sakryš, mě se chce zase něco uklohnit.......to není normální, ještě jsme nesnědli ty medové trubičky, ty jsou tu od včerejška.......... 😀

helicek
3. srp 2009

jdu juknout na rajčata na zahradu, neb se musím vyhýbat troubě a špajzu, to by nemuselo dobře dopadnout 😅

rintintyna
3. srp 2009

Heličku, ještě necelý měsíc budu bydlet v Líšni a pak Horní Počernice (Praha) 😀

rintintyna
3. srp 2009

teda jestli nám tam u rybníku zbylo místečko 😕

helicek
3. srp 2009

Nekecej, do Prahy? Do Horních Počernic? No to je paráda, do baráčku? Nebo do bytovky? Já bydlela dřív u Černýho Mostu, teď bydlím za Starou Boleslaví ve Lhotě, super koupání, tak až budeš chtít s mimčem, můžete dorazit, jejda, já budu mít skoro sousedku 😀 😀 😀 😀 😀

helicek
3. srp 2009

rinti, jukni na to, tady u toho jezera (teda ne hned vedle, ale v té obci) bydlím www.lhotajezero.cz

rintintyna
3. srp 2009

nooo tak to je žůžo 😵 jenom dovysvětlím, že my jdeme do Prahy na rok, maximálně 2 a pak zpět do Brna, proto tady byt budeme pronajímat a v Praze jdeme též do pronájmu do 3.patrového cihláče v hezkém klidném okolí (my budeme v 1. patře 😵

jitousek
3. srp 2009

juuuuuuuu gratulačkaaaa k novému přírustku Zajdě do rodinky teda ta je velikááááá pořádnej kus babi to je 😵 😵 😵 😵 už se těšíme s Tygrem na fotečky a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka a prostě pohodové dny s mimískem 😉