Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
4. srp 2009

chris chdák kája chjo chjo ouška ☹ co na to dáváš????

jitousek
4. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

to je slušná cena za parádní koš coo 😉 ??? 😵 😵 😵

valentynka
4. srp 2009

ahooj holky,

Markté, krásné videjko s těmi dvojčátky 🙂

valentynka
4. srp 2009

chris ☹

máte na to něco ?

kacena00
4. srp 2009

chris to by možnáchtělo framykoin...chjo chuderka...

a bré ránečko přeju!!!

kacena00
4. srp 2009

holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cyrilek mi usnul sám v postýlce!!!!jéééééééééééééééééééé já mám radost!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

večer to většinou zvládá, ale přes den by se uvztekal a ubrečoval

je fakt, že sem ho předtím asi třikrát uhopupala a dala do kočáru ale jednou ho probralo, že sem mu dala síť na kočár, podruhý kohout a pak už nemohl zabrat, protože ta síť ho nějak znervozňuje nebo co, dycky když ji dám na kočár, tak je vykulenej

kohout už o víkendu pude, to je jasný, bude na paprice šmejd 😠 😝 😝 😝(mňamovejsmajlik)

tak sem vzala maloše do náručí, dala ho do postýlky spícího, on se probral, já už se naštvala, zavřela dveře a opdešla sem a teď sem se na něj byla juknout a on spí!!!! no mám mateřskou extázi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jo a tu sem měla když sem si četla včera příručku od hami, jak na příkrmy a furt sem si u toho pofňukávala, jako že sme se dostali s cyrilkem zase o level dál 😵 😵 že už budu svý děťátko učit papat jiný věci než mlíčko, a bulískovala sem si u toho 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😅 😀

(no a bulet podruhý asi budu až budu po něm dycky sklízet ten čurbes 😀 😀 😀

valentynka
4. srp 2009

ahoj baruš,
noo cyrilek kouká co to má nového na kočáru 🙂

jsme takhle jednoudávala filípka na balkona a svítilo sluníčko,tak jsem tam hodila deku přes šnůry, noo jenže spaní se nekonalo, bo koukal na tu deku 😀 😀
takže pak už chodil jen do postýlky

kacena00
4. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tyjo val filda ti je děsně podobnej!!!

valentynka
4. srp 2009

baruš, fakt joo? 🙂 🙂

helicek
4. srp 2009

Ahoj holky
Luci, jasně, je zajímavé, že vedro u kamen snáším líp než vedro venku 🙂

lucianas
autor
4. srp 2009

Heli, tak to je opravdu zvláštní. Mě stačí i jen dělat nádobí (horká voda), a leje ze mě jak z p....te. 😅

pismenko
4. srp 2009

JJ, ouška mazat optalmoframikoinem(nevím, jak se to píše) a pořád protáčet.My teda s tím problém neměly žádnej, ale některý holčičky můžou mít alergii ne ten kov 😒 😒

pismenko
4. srp 2009

Ty voe já se z toho pobleju http://www.novinky.cz/domaci/175411-prevoz-roms...

to snad není možný 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jako sory jestli někoho pobuřuju, ale asi jsem rasista. Tolik je tady u nás nemocných dětí a musí se pořádat na ně sbírky, aby se mohly léčit...no škoda písmenek....mám po náladě 🙄 🙄 🙄

pismenko
4. srp 2009

Jitu, co bylo v tom inzerátu??už je to smázlé 😕 😕 😕

valentynka
4. srp 2009

markét, nerozčiluj se.
jsou to cikáni a tak s ejim vyhoví jen aby to nebyl rasismus od státu, je to v prdeli noo..

jitousek
4. srp 2009

Markét byl tam koš na mimíska proutěnej na kolečkách s nebesama s povlečením a peřinkama a mantenelíkem to vše za 1000kč 😉 už asi někdo ulovil 😵 😵 😵 byl luxusní za bájo cenu se nedivím 😎

jitousek
4. srp 2009

jo jo cikočokoládo mají porád v naší zemi privilegia to víte 🙄 ....kdo maže ten jede ......Dežo nemaže a nemá toho maže stát a jede porád 😀

jitousek
4. srp 2009

nekaž si náladu Markét 😉 nejstojí to za to 😎

pismenko
4. srp 2009

Tak u nás už taky prší, byly jsme ma zahradě, dorča chrupkala v kočárku a já jsem zahradničila.Bolí mě záda, tak mi désť přišel vhod 😎 😎

lucianas
autor
4. srp 2009

Ten koš byl opravdu hezký. A docela rychle prodaný.

U nás taky prší, ale je nádherný vzduch. A prší jen tak jemně, tak se to dá.

valentynka
4. srp 2009

jojo, mohu potvrdit, byl hezký a jen za litr, tak se nedivím,že hned zmizel, ho pak může zase za litr střelit.

já jsme si přerovnala špajzku a udělala jsme si foch pro Filípkovi kašičky a přesnídávky, ted jsme domyla okna v kuchyni, dám prát černé prádlo,pak záclony, ještě vytřu kuchyn a bude to,když už jsme doma, tak si aspon něco udělám.

manža má zase šichtu,že spí v mladé boleslavy a příjde až zítra odpoledne.

jsme v neděli koupila ve sparu z apolovinu kaše banánový dvě, měli na ně slevu 50% protože měli lehce piničenou krabici v rohu, tak jsme to vzala, stejně je to ještě v tom obalu.
a ve čtvrtek jsme nakoupila poslední tři kaše s hruškama, měli v akci jednu za 35,-, škoda že měli poslední tři.

joo a taky jsem tam koupila ty plavací kalhotky,ale měli jen větší od 13kg,ale vzala jsem je a filípke je měl v těch lázních a krásně mu byli.

rintintyna
4. srp 2009

Val ahoj, koukala jsem do albíka, Filípek už je kus chlapa 😵 ale avavava, jaktože jsem pořád v tabulce snažilek 😕 😅

valentynka
4. srp 2009

Rinty, jojo je to už pořádnej kus chlapa 🙂

hodím nějaké nové fotečky.

noo a tabulka ?, noo už jsme se nějak na ty tabulky vykvajzla, bo je stejně nesledujem

ale kldině zaktualizuju 😉

jitousek
4. srp 2009

tady je nějak mrtvo 😒

rintintyna
4. srp 2009

né, kvůli mě nemusíš, dělala jsem prču, je mi jasný, že máš spoustu jiné práce 😀 takhle bys mohla aktualizovat do nekonečně, bo jak už jsem říkala, sázím se, že než porodím, bude další těhula (jako další kolo) 😵

pismenko
4. srp 2009

Takže potencionální kandidátky jsou Ibag,Paviska nebo že by Tevinka..co Tevi?? 😀 😀 😀 😀

tevina
4. srp 2009

hele nedělej si ze mě prču,jooo? 😀
mě teda vynechejte 😀

pismenko
4. srp 2009

ale no tak....do třetice holčičku 😵 😵 😵 😲 😲

valentynka
4. srp 2009

Tevi, ty to určo rozsekneš 😀 😀 😀

pismenko
4. srp 2009

Vidíš Tevi, i Val si to myslí 😀 😀