• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jandi, tak to je dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja holky, kuk... :confused:

Psala jsem Zajdě - všechny vás moc pozdravuje :dizzy_face: . Snaží se rozkojit, zatím to moc nejde :unamused: , ale spoléhá na homeo, tak snad to brzy půjde...malá zhubla, a tak musí příkrmovat mlíčkem... :unamused:

Musím se pochlubit, dělala jsem prvně tzv. pečící guláš a moc jsme si pošmákli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Gulášek byl moc dorbrý, hlavně se nemusel míchat (což by mi malá uličnice stejně nedovolila :confused:)... jen jsem naházela ingredienc dala do trouby a za hodku a půl bylo hotovo :dizzy_face:

Objednala jsem nosítko Manduca :dizzy_face: (dle rady Tanu-díky :slight_smile: ), neb by mi za chvíli upadly ruce... Malá je chovací a má už 6,4kg :rolling_eyes: :rolling_eyes: ... zítra nebo pozítří dorazí, tak se moc těším.
5. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak Zajdla bojuje s kojením jako já..... :unamused: To mě mrzí.

Holky, chtěla jsem se zeptat vás, co jste někam rzili na víkend. Doporučte mi nějaký víkendový pobyt pro dva s mimčem.... chtěla bych nám zaptati nějaký takový pbyt, protože letos nebude dovča, tak jsem chtěla jen takhle na víkend. Jenže nemám přehled kam a hlavně aby to bylo za dobrý a přijatelný peníz.... Díky moc!!!

Pavlí, tak Týnka má 6,4 kg, to je taky kousek..... :dizzy_face:

a co je tady nového?

Mě poslední asi tři dny Kája totálně bojkotuje spaní přes den. Jenže pak je mrzutá. V noci vstávám asi tam 5x jen abych jí podala dudana. :angry:
Nevím, jestli je to jen další spurtík, nebo co.

Vrátím se tématu naše uši..... Framikinem mažu, ale zatím žádná změna, mám obavy, že nás kvli tomu ani nenaočkují! :unamused:
5. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Tevi, tééda Adámek je už pěknej čahoun, to je už kluk jako buk :slight_smile: letí to jak blázen :fearful:
5. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se to tady slézá :grinning:
5. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris, tak s víkendem neporadím...možná Žirafka, oni kdesi byli s manžou :slight_smile: ??
5. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, vy jste taky někde byli, že?
5. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ne :confused: :confused:
5. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris, asi malá špatně snáší to teplo přes den.
zkus jí dát třeba jen v bodýčku a přikrýt plenou a co nejvíc vzduchu.

a nebo je to možná spurtík.

´tak dovču ti neporadím,ale určo nějakýten penzionek v přírodě, odkud jsi ?
5. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chystáme se na prodloužený víkend do jižních čech, ale to není do penzionu, ale k mému tátovi
5. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris, byli jsme v těch Mariánských lázních ,ale stálo to na víkend 6litrů
5. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, on nechce spát ani v kočáru!!!! Jestli mi dneska přes den spala dohromady dvě hoďky, je t fakt moc.

Val, tak ty Mariánky byly docea drahý, já myslela třeba jen nějaký penzionek.... ale i tk, mohla bys mi sem hodit odkaz na jejich stránky, jesti nějaké máš?
5. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris, pokud nikdo nedá přímé doporučení, tak bych zkusila na google různé stránky, kterých je dnes fakt hromada a nabízejí různé ubytování všude možně a různého stylu, nejlepší pro Vás by byl asi penzion rodinného charakteru, těch je jako hub po dešti a navíc na těch stránkách jsou samo ceníky, popis a většinou fotogalerie, takže věřím, že určo vyberete. Malá zatím nepotřebuje žádný spešl program, jakože až bude větší, tak už jsou pro rodiny s dětmi taková ta ubytování, kde mají domácí zvířátka a děti se s nima můžou seznamovat, ale na to je brzy, takže pro Vás hlavně asi čistota, klid a zároveň zázemí je asi teď prioritou.
5. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rinti, přesně tak, já právě myslela, jestli některá nemáte doporučení.....
5. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chris nebo zkus kouknout do těhulek, jestli tam třeba není téma cestování s dětmi, kde by třeba bylo víc zkušeností. Jo a taky Zuzka myslím s malou někde byla, tak jí písni kdyžtak IP, bo sem moc často nechodí
5. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris, tady jsou jejich stránky

http://www.hotelkrivan.cz/
5. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://haslovice.cz/pokoje.html

chris, my byli tady :wink:, vesnický, rodinný penzion, noc 400,- se snídaní :wink:, kousek od Č. Krumlova :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se jdu ubytovat do postele :slight_smile: Pa zítra :astonished:
5. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa a dobrou všem :astonished: :pensive:
5. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu ubytovat k telce

pavlí, moc hezké ubytování :slight_smile: opravdu !

papa dobrou :astonished:
5. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :wink:
tady se ještě spí ??? to je bordel :dizzy_face:
6. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes noc docela ušla kojení jen 2x :dizzy_face: :sunglasses:
6. srp 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď mě holky přišel balík vložka do kočárku no je užasnáááááá ta panííííííneskutečně šikovná vřele doporučuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku, dneska to vypadá na pažák a já nemám auto, tak se ani nikde nesvlažim :confounded:

Jitu, tak at to tygrovi vydrží :dizzy_face:, noční spánek ita vložka :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nějak pofrkáváme.... :rolling_eyes:

jj Val,bylo to tam moc fajn :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten penzionek žiraf vypadá taky moc luxusně stylově vybavenej :sunglasses:
6. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jitu, vyfot a vlož do alba, at omrknu.
já ještě neobjednala.
furt přemýšlím,že nechám ušít univerzální,abych jí měla pak i do dalšího kočáru, bo se bojím,že filípek se mi na zimu už dotohohle nevejde :frowning2:
no ještěže stál jen 6tisíc,kdybych koupila nějakej za 20,tak by mě asi mrsklo

jinak u nás dnes v noci žádné kojo, jen ve 2 hodiny nahození dudlíka a na boček a spinkalo se až do 6 :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím žínky!!!jen načuhuju abych pozdravila a zase jdu, byla sem se podívat, jestli už je vedle proozíno a mezitim se maloš potentononc takže jdu vybalit nadílku :grinning:
6. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potentononc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jdeme na chvilku ven
6. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek