Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
6. srp 2009

tak val mám to v albíku 😎 no fotila jsem to na chodbě a bylo tam šero tak že kvalita fota nic moc ale ve zkutečnosti ten maskáč je modrej a krásně ladí s kočárem i ti pejsánci 😵 😵 😵

endlessblue
6. srp 2009

Nazdáreček.. tak jsem zase doma... blázinec hadra. Včera Safari ve Dvoře Králový....bylo to moc dobrý. Zítra vyrážíme opět... a v sobotu kamarádovi na svatbu 🙂 Jsem už ale celkem ucestovaná 😔
Dneska opět peru a předělám tašky a zítra fíííííhááá.... pryč

Juli OK, trochu pořád bojujeme s hovňousama... ale jinak to jde 🙂

Holky, kolik vám toho miláškové denně vypijou... myslím tím čaje a tak. Musím malé dávat víc tekutin.. aby se mi pořád tak nezacpávala... ale ona ten čajík jen tak žmudlá.. a moc toho nevypije 😖

Holky hoďte sem prosím odkázek na tu paní, co dělá ty podložky do kočárů. Zkusím pozjišťovat, jestli dělá i na Firkon. Mladá bude na zimu už v té sportovní verzi, tak jí chci tu černo bílou trošku rozzářit 🙂

jitousek
6. srp 2009

endy udělá ti na jakej kočár chceš musíš si ho přeměřit a napsat jí míry a ušije cokoliv 😉

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168

tady je 😎

jitousek
6. srp 2009

ona Ti napíše co přesně potřebuje změřit a není probléma šije i nánožníky no prostě co hrdlo ráčí .......šikovná mamina 😵 😵 😵 a to prosím pěkně malovali a ona porád šije ve dne v noci asi každej třetí druhej den odesílá balíky 😵 😵 😵

tevina
6. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Endy já mám vložku do firkonu taky od ní 😉

Jdu skouknout Jitu album 🙂

valentynka
6. srp 2009

Jiut, supeeeer 🙂
se malýmu v tom bud emooc líbit, kort když tam má zvířátka 🙂

vítej ztracená dcééééro 🙂

mě filípek moc nepije, jednou má oblíbneoujednu lahev, pak druhý den už jí nechce, chce jinou s tomem a jerrym.
poikud jí koupíš už ty hotový čaje, tak to ti vyžunká hned, bo jsou sladký.
já jsem to ted koupial filípkovi do těch mariánek,aby mi tam aspon něco pil,protože jsme věděla,že budou vedra, no taky že to do něj padalo.
ale jinak to nekupuju

tevina
6. srp 2009

Jinak mně adámek začal víc pít až když si začal sám držet flašku,jinak nic moc nevypil.

tevina
6. srp 2009

Jitu super,ten maskáč máme taky a z druhý strany takový hodně barevný proužek.

tevina
6. srp 2009
kacena00
6. srp 2009

aoj, ju tevi tobě sem chtěla napsat, jak sme se bavily o tom lepku v těcxh kaších jo, tak mě doktorka dostala - teď začínám se zeleninkou a masikem, na příští KO začneme ovocíčko a bavily sme se o lepku, ona poukazovala přesně na ty výzkumy - dřív jak ve 4. měsíci a dýl jak v 7,měsíci když se zavede lepek dítěti do stravy, tak že je vyšší riziko rozvoje celiakie

já se jí ptala na to, co sem na webu našla já a ona, že tohle sou nejnovější výzkumy

mám doktorku v práglu v imumedu, tak zkontaktuju ji a zeptám se jí na radu, co jako ona na to a co nám teda doporučí, ale stejnak se asi už při další KO domluvíme na lepku do stravy,..sem koukala jak puk, a nemusim dodávat, že bojim bojim,¨kéž by se to drobci vyhnulo, chjo..

ojeje, on zase pláče, no sem si pokecala sama se sebou, prozměnu 😠 😠 😠 😠 a můžu valit

tak pus

kacena00
6. srp 2009

tak přestal, dobrý, ale stejnak jdu vařit, přijede tatka na oběd

holky prosim vás ta paní, co šije ty potahy, to jako přijde vypolstrovaná vložka do kočárku nebo jak? já to nechápu..jen mě sejří, že ten kočár, když z toho sundám novoroz. vložku, tak potom teda už je to takový mi celkem přijde tvrdý...takže mám strach, že se tam malošovi nebude líbit ani když už bude sedět, páč ho to bude tlačit, takže kdyby to šila nějaký měkkýne jen látk. potah, asi bych do toho taky šla

tevina
6. srp 2009

Baru ahoj,no tak doufejme že ten nejnovější výzkum je fakt pravdivý,že zase třeba za rok neotočí a snad se to Cyrilkovi vyhne,držím vám palce 😉

Jo ta vložka je potah-bavlna a výpln je myslím duté vlakno,dá se prát v pračce a je silná asi 1cm,my máme taky tvrdej kočárek tak myslím že to trochu změkčí,já jsem s ní spokojená 🙂

tevina
6. srp 2009

Jo baru a počkej až bude malej sedět a pozorovat z kočárku,myslím že mu bude jedno,jestli sedí na tvrdym,ty dětičky to strašně baví 🙂

tevina
6. srp 2009

jo holky narazila jsem náhodou na tu myšičku a mají zase problém,našli jim něco na srdíčku 😔
misicka455 • 17tt • 4. srpen 2009 ve 21:53
Která pravidla porušuje: | Zruš
Holky tak jsme zpátky a mám z toho rozpolcený pociti. Bohužel paní doktorka potvrdila to co včera doktor malá má jednu stranu menší a to pro nás znamená zpoustu věcí a bohužel né moc pěkných. Někde kde prostě proudí krev tak se to v nějakým místě prostě časem uzavře a je více variant a podle toho to bude vážný. No prostě když to zhrnu tak nás po porodu nemine operace srdíčka , teď nám , ale doktorka nemohla pořádně nic říct jelikož srdíčko je malí takže jdeme na utz za měsíc a tam nám k tomu řekne už více informací. Máme možnost , že se to bude lepšit tak by to byla jen banálná operace po porodu, další možnost je , že se to někde ucpe což říkala, že by byly asi tři operace po narození po sobě , že je to sice složitější, ale pořád je tam šance. Pak je možnost, že se to hodně zlepší tak malá bude jen hlidaná a na prašcích a když se to vůbec nepohne či ještě zhorší tak nám prý nabídnou přerušení těhu Takže celkově jsem z toho jelen, bohužel jediné co víme, že tam něco špatně je a teď vše zaleží na malé jak moc bude bojovat a taky to chce čas. Takže za měsíc 1.9.2009 se rozhodne a a jak dál.

endlessblue
6. srp 2009

Holky díky.. dám si taky ušít ten potah... vypadá to PERFEKTNĚ!!!!!!!!!!! 😉

No, mladá vycumlá a asi i vyplive max 100ml čaje denně. Kojím stále 6x denně a máme 2x příkrm... zelenina a kaše. Maso začnu dávat od příštího týdne. Ovoce měla mladá jen 2x a to švestkovou přesnídávku... kvůli bobanům.

Baruš.. já mladý dávám taky už ovesný kaše a to z toho důvodu, že spíš mrňouse proženou.... když dám Julče rýžovou, tak se to zasekne, nekandí a druhej den pláče u každýho bobečku 😖

Jen mě štvou s těma kupovanejma skleničkama. Jak teď cestujeme, tak malá má k obědu zeleninu ze skleničky.... píšou tam cuketa s bramborou... a člověk si až v těch pidípísmenkách přečte, že tam je 30% rýžové mouky 😠 😠 😠

jitousek
6. srp 2009

jo endy ty ypříkrmy ze skleniček to tak maj my jsme dneska taky měli jeden k obědu a měli jsme už masíčkoví králíka a krůtu jsme už ochutnali a dneska jsem mu prvně dala hovězí s bramborem a mrkví a malejma písmenkama to obsahuje rajskej protlak a fazole no to by se s toho jeden pos..... Hami jako od mámy to teda není 😠

jitousek
6. srp 2009

a už jsme zkusili o ovocíčko Breburda jí všechno co je od jídla nemám problém papuli otvítá krásně a baští o sto šest dopoledne přesnídávka ovocná hruška nebo jablíčko a v poledne zeleninka odpoledne kojeníčko večer kaše a v noci kojeníčko to bych teda už chtěla pomalu a jistě odbourat noce noce noce 😠 mě už vážně neba 😵 😵

jitousek
6. srp 2009

jo Baru je to měkoučké prostě vložka do kočárku ne jenom kus handry my jsme teď dávali froťák jelikoš jak tam máme ty popruhy na pozdější pásání až budem plně sedět tak aby ho netlačili kdyby na nich přío ležel a ta vložka to krásně teď na spaní schová a až bude potřeba protáhnu je dírkama a bude ušetřenej vnitřek kočárkového polstrování před bordelem a špínou a tak vůbec 😵 😵 😵 😵 😎

zirafik
6. srp 2009

jééé, tak tady jsou 3 firkony, jo 😅 ? Já, Tevi i Endy... jestli mne zrak nešálí 😀 , já chci taky vložku, se asi budu vopičit 😀 I když ne tolik, já se totiž pani chystám psát už asi 2 týdny a vždy na to zapomenu nebo mi v tom malá zabrání 😀 . Chtěla bych si dát ty žirafky, jak mi našly před časem holky 😵

Týjovka holky a v kterech tyhle přimíchance nejsou? To je asi ve všech příkrmech co?

Tevi, tak to jsem netušila, že má ta mišička zas problémy 😔 ... já myslela, že už to budou mít ok, po tom čím si prošli 😔

zirafik
6. srp 2009

Copak asi Zajda s Linduškou ?? Už se těším na fotečky 😵

tevina
6. srp 2009

Žiraf no jo ted na to koukám 🙂 Vy máte F7 vid?Tam bude asi jinej sporták nž u F3 nebo Ivon.Tobě se vlastně sporták udělá z toho hlubokýho rovnou,já mám sportovní nástavbu,hlubokej musím sundat a nandat sporták.

tevina
6. srp 2009

Už se taky těším na Lindušku 😵

zirafik
6. srp 2009

jj, Tevi máme F7 sundám kus zadku, přehodim madlo, vyndám mimi tašku a máme sporťáček 😵 . Vzhledem k tomu jak to naše dítě roste, tak to bude za chvíli 😅 . V zimě budu muset nasadit nějakej ten nánožníček, to by mi asi taky pani ušila, viď? Takže by to mohlo pěkně ladit-vložka, nánožník, ev. obal na madlo 😵 😵

tevina
6. srp 2009

Jo ta paní je strašně šikovná,ušije asi všechno 🙂 A fakt to pak vypadá super.

pismenko
6. srp 2009

Mě se tak motá škeble 😒 😒 😒

Mě Dora klidně vyžahne čaje 250 za den, ale všimla jsem si, že mi po tom dost blindí, tak jí ho teď moc nedávám a jenom kojím. Ona už ale to prso má jenom jako tak sporadicky, protože u nás to vypadá takto:

6:00 kojo
9:00 kaše
12:00 masozeleninový příkrm
15:30 ovoce (dneska jsem rozvařila hrušku, tak jsem zvědavá) jinak dávám přesnidávku
18:30 kaše a hajííí

v noci prso, pokud ji neošálím dudlem

tevina
6. srp 2009

taky to má asi dobrej přivýdělek při mateřský

zirafik
6. srp 2009

To jo, ale když je šikovná 😵 😵

Markét, hlavně, že Ti hezky papá 😵 . Já teda to kojo taky vidím max do 6měs... už se těším na příkrmy 😅

endlessblue
6. srp 2009

Tý jo Markét..ty teda kojíš 2x denně, jo???

u nás masakr takto:
6:00 kojo
8:00 kojo
12:00 zeleninový příkrm + kojo
14:00 kojo
17:00 kojo
18:30 kaše + kojo a hají 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

pismenko
6. srp 2009

No já ji třeba to prso nabídnu po obědě a po té doplední kaši, ale to bych nenazvala kojení, ona fakt 3x cucne a začne se tlemit a tím jsme zkončily 😀

pismenko
6. srp 2009

a po té vščerní kaši si teda to prso dá s chutí, to jsem opoměla 🙂 🙂