Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zuzanka26
7. srp 2009

Ahoj holky

jdu vás pozdravit. 😉

Jen myslím že masíčko by se od toho 7 měsíce mělo začít dávat. Obsahuje opravdu důležité látky pro rozvoj organismu, no nejsem sice doktor, ale opravdu bych tohle dodržovala.

Mně Sárinka papá teda všechno, jen brokolice jí moc nejede. Ale spapá toho fakt hodně, večer dá 250 ml řidší kašičky 😅

pismenko
8. srp 2009

Ahoj holky 🙂 🙂 Strana 3....co je toto za pořádky 😕 😕 😕 😕
Něják mě zlobí net, včera mi to nešlo vůbec 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Tatku máme v práci 🙄 🙄 🙄, ale pozor pozor....u nás dneska 19:00-6:30 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pismenko
8. srp 2009

Tak jsem dočetla a že toho bylo 😀 😀

No ty příkrmy, já myslím, že maso by se mělo dávat fakt cca od toho 7m..jak píše Zuzka, je v tom hodně železa(zejména hověz) a další důležitý látky, který jsou převážně v mase. my máme za sebou kuřecí, krutí, jednou hovězí a telecí....převážně má kuřecí, je prej nejlépe stravitelné 🙂 🙂

chris, já bych ty přesnidávky taky ještě nehrotila, až po zelenine.možná bych zkusila nějákou rýžovou kaši, pokud jste na Um tak klidně nemléčnou a uděláš ji z toho UM.dělají se i s příchutí jablko a tuším banán nebo bez příchutě a tam si třeba můžeš rozmačkat ovoce svoje 🙂 🙂

jitousek
8. srp 2009

bré ráno tak dneska jsme si pohorčili kojení v po kaši v 1h a ve 2h a v půl4 a v 5 a pak jsme teda spali spolu v posteli až do půl osmé 😵

holky já se snad picnu představte si že mě ta paní s tou vložkou včera napsala že jí ještě ode mě nedošli peníze ☹ a kde jako jsou a že vložku už mě poslala a peníze nemá 😢 😢 😢 koukala jsem do odchozích pladeb a peníze mě odešli z účtu 3.8.2009 koukala jsem na číslo účtu a nevypadá že bych se uťukla pokud se neupsala ona jsem s toho teda pěkně špatná 349 kč v prdeli 😠 😢 😢 😢 😢

jitousek
8. srp 2009

a přitom jsem jí psla až Vám peníze dorazí dejte mě vědět tak proč to sakra odesílala když neměla peníze na účtě nevím co si o tom mám myslet má toho jistě hodně třeba se přehlídla psala jsem jí do zprávy pro příjemce že to jsou peníze za vložku do kočárku Vydeko a ještě VS moji IP číslo prostě to nechápu 😒

jitousek
8. srp 2009

tady zase nikdo není to je teda pokec chjo chjo 😒

pismenko
8. srp 2009

Jitu, třeba se sekla, uvidíš jestli ti ještě napíše 😉 😉 každopádně bych se optala i bance, oni by to měli dohledat, kam ty peníze odešly 😕 😕

jitousek
8. srp 2009

tak mě teď napsala že si mě možná zapoměla odškrtnout a teď se nemůže přihlásit na účet že to nejde že se pak koukne to jsou teda věci

jitousek
8. srp 2009

ale já vždy musím mít něco extra fakt to snad přitahuju nebo co 😠

jitousek
8. srp 2009

dneska jste všichni určitě u vody jetak krásně ........já dřepím doma vyžehlila jsem prádlo Míša zdlábl přesnídávku a teď neví co by je nějakej mrzutej 😒
taťku máme v práci tak že jsem sama ....nevím co podniknu asi půjdu na procházku po O kouknout se do kiki právě nám jí tu otevřeli tak to půjdu omrknout 😎

pismenko
8. srp 2009

Dora má asi spavou nemoc, ne jenom, že spala celou noc, ale už přes dvě hodiny spí v kočáře 😕 😕 😕

pismenko
8. srp 2009

Dneska jedeme odpoledne do sousední vsi 😀 😀 mají oslavy k založení obce a hrají No Name a Anna K a bude tam spousta stánků a lákadel 😅 😅 😅

jitousek
8. srp 2009

tak si to Markét pěkně užijte 😉

christla
8. srp 2009

Ahojky!
Tak my dnešek zase trávíme u našich, za chvíli se půjdu naložit do bazénu. 😀

Tak říkáte, že ndjřív začít přikrmovat zeleninkou a pak až přesnídávky, jo? A jakou zeleninou se začíná? Předpokládám, že mrkvička, brambory a .....????? 😕

rintintyna
8. srp 2009

...brokolice

jitousek
8. srp 2009

nejdříve začni mrkví pak se zkusí brambora, brokolice květák ale vše samostatně aby ochutnala nemíchat chutě až pak dýl se to dělá společně 😵

valentynka
8. srp 2009

ahoj holky,
tak jsme zpět doma.

Kremrolko, hodně jsem četla,že se právě maso má dávat, je tam hodně důležitých látke pro rozvoj,takže já bych rozhodně s tím masem nečekala až do roka !

já taky dávám nejčastěji kuřecí,právě pro jeho stravitlenost. pak má občas krůtí.
hovězí jsme ještě nedělala a měl králičí ze skleničky.

chris, já v tom mám ted bordel, si vás holky pletu tebe a žirafik 🙂
ty už nekojíš ?, asi ne vid,když chceš začís s příkrmama.

a rozhdoně nezačínat s přesnídávkama jako prvníma

http://www.babyonline.cz/pece-o-dite/vyziva-a-p...

pismenko
8. srp 2009

Ahoj holky, jsme doma 🙂 Bylo fajn, lidí jak na Václaváku, horko, ale vychytali jsme místo ve stínu, takže OK.Pařila jsem s Dorčou, vůbec nespala, až teď jsem ji koupala, nacpala kaší a kozenou a je tuhá.

Chris, já bych počkala aspoň do toho 5 měsíce, i když na většině těch prvních lžiček je 4+

pismenko
9. srp 2009

Dobré ránko 🙂 Táta nam ještě spí, Dora opět spala celou noc, jenom 2x zamrčela a spokojila se s dudlem 😵 teď tady na mě huláká z lehátka.

Přidala jsem nějáké fotky, tak kdo chcete jukněte 😉

jitousek
9. srp 2009

Už jsem Vás objevila krásné Markét moc Vám to sluší je Ti hooodně podobná 😵 😵 😵 😵 😵

tevina
9. srp 2009

ahoj holky 🙂

písmen dorinka je krááásná 😵 a podobná je teda fakt tobě,vid? 😉

jinak myslím že s tím masem by se mělo fakt začít kolem toho 7 měsíce,u nekojených i dřív.taky bych se bála že po roce už my ho nebude chtít jíst.

pismenko
9. srp 2009

Holky díky, ale jste jedny z mála, které říkají, že je na mě, takže to potěší 😲 😲 😲

zirafik
9. srp 2009

ahoja, první zdravím krásnou Dorinku 😵 😵 ... koukám, jak ty děti všechny milujou ten špendlík 😅 , asi se po něm budu muset poohlédnout 😝 .

Val, jj, občas si nás pleteš, ale já i Chris vždy pochopíme ke komu to směřuješ 😅

Holky, naši mají zahrádku a tak si říkám jestli si něco z toho nezamrazit, až budeme mít na podzim příkrmy, to už nic nebude... 🙄 . Oni si na to nevzpomněli a já jen když se tu o tom tak bavíte....

zirafik
9. srp 2009

Týnko 10tt 😕 😕

pismenko
9. srp 2009

Pavli, určitě zamraz 😉

jitousek
9. srp 2009

cožeeeeeeee dneska to je teda bída 😕 😕 😕 😕 poslední příspěvek 15.08 😨

a od rána jen 6 příspěvků teda holky že se nestydíme 😎

jitousek
9. srp 2009

😉 mraz mraz mraz žiraf v zimě bude venku mráz a nic neporoste a vyndat z mrazáku jak je to prosté 😵 😵 😵

jitousek
9. srp 2009

jdu se ošplouchnout
dneska jsem jeli k našim poprvé busem no cestování busem s kočárem zážitek handra ale o tom až asi zítra chci se jít kouknout na film na 1 dávají milece a vra¨hy neviděla jsem to třeba to bude kravina a ještě nakouknu 😎

christla
9. srp 2009

Ahojky!
Zdravím po hektickém víkendu.
Holky, ty příkrmy, to je alchymie.... se normálně bojím..... Já mám vždycky bobky když u malé začínám zkoušet něc nového. 😉

Já bych taky něco zamrazila, ale nevzpoměla jsem na to. Mamka měla cukety...... Tak holt až budeme přikrmovat, budu kupovat čerstvou zleninku.

Markét, myslíš jak s těmi příkrmy celkově počkat do toho 5.měsíce? Oni jsou stejně od ukončeného 4.měsíce, takže v tom 5.měsíci začneme. 😉

valentynka
9. srp 2009

ahoj holky,

Pavlí,rozhodně zamrazit !§ já ted tahám občas kedlubnu a nótrhala jsme hrášek a ten je taky v mrazáku .
ted jsem o víkendu u mamči zasela ještě mrkve,aby měl filípek ještě.

my byli dneska u ségry na zahradě, její přítel slavil narozky,ta se grilovalo.
filípek se koupal a přijeli jsme v 8.
ted už krásně chrní 🙂

chris, vůůbec se ničeho neboj, vpadneš dotoho ani nebudeš vědět jak, prostě ti to nromálka půjde ,uvidíš 🙂
a je to hezké takhel vařit pro miminko 🙂