Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
9. srp 2009

Dorinka je krááásná 🙂

pismenko
9. srp 2009

My teda ze zahrádky bohužel nemáme, kupuju normálně v obchodě...ale i tak jsem ráda, že ji převážně vařím a hlavně ji fakt všechno chutná 😵 😵

chris, jak píše val, není to žádná věda 😉 😉

kremrolka01
9. srp 2009

ahoj holky
tak už jsme zase doma
včera svatbu jsme zvládli i s Kubíkem, sice vedro na umření, ale byl strašně hodnej, pak usnul venku na terase v kočárku, vzbudil se v deset, tak jsme ho jen přendali do sedačky, jeli domů, zase přendali do postýlky a spal až do šesti do rána
no já jsem z těch příkrmů teda taky zmatená, mám knížku Aby dětem chutnalo a tam právě to včasný zavádění všemožných jídel dost kritizují, k tomu masu píšou: v období od 6. měsíce do konce 1. roku není v dětské výživě maso nezbytné, po ukončeném 1. roce je možné ho používat, ale není to bezpodmínečně nutné.... atd. atd. no jako jeden z hlavních důvodů je tam, že dítě nemá v tomto věku velkou potřebu bílkovin a hlavně maso, které se u nás prodává je nekvalitní
písmen Dorča je krásná, mně teda přijde na tebe už malička 🙂
jdu hodit taky nějaké foto ze svatby

zajdla
10. srp 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Hlásím,že jsme od neděle doma,ale nestíhám.Malá špatně papá.Kalamita.Mlíčka mooooooooooc,ale malá se nepřisaje ani přes kloboučky.Musím krmit stříkačkou.Ach jo.Pak z toho ale blije,takže zamotaný kruh.Dlouho to nevydržím a budu dávat moje mlíčko z flašky.

Co je tady nového????????Nějaká nová těhule?Nemám šanci to dočíst.

Linda se nabaštila a spinká,luCKA ještě taky spí,tak jen v rychlosti nakukuji.Vyvaří se odsávačka a jdu zase na to.Dělala jsem to i v porodce.

zajdla
10. srp 2009

Až se trošku vzpamatuji hodím foto a komentář. 😉 😀

endlessblue
10. srp 2009

Dobrý rániko.... jsme zpátky z dovči 😀
Předně zdravím Zajdlušku a Lindušku!!!!!!!!!!!!!!!! Tak vítejte doma holky, už se tu třepeme na fotečky!!!! 😉 Snad se to kojení zlepší Zajdli. Jak dlouho po porodu ti malou přiložili???? Nebyla tam moc dlouhá odluka, že se malá nechce chytnout????

endlessblue
10. srp 2009

Jdu obstarat tu naší kočenu a pak poreferuju, co se všechno dělo.... a že toho bylo 😀

Jen v rychlosti jsem zkoukla Markét fotečky...no a nááádhera. Holky, jste obě tak fotogenický... to může člověk jen závidět 😉 😉 😉 😉

pismenko
10. srp 2009

Fotogenickýýý 😀 😀 😀 😀 Já se picnu, ten můj kuní ksicht 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Všem pěkné ránko, já musím s Dorou jet na nákup, ale pak jsem tady ja na koni 🙂 🙂

Zajdíku, vítej vítej a Linduško jak by smet 😵 😵 😵 😵

pismenko
10. srp 2009

Jo a my už třetí noc spíme nonstop, tak to tak už asi bude nafurt ne 😕 😕 😀 😀 ???

zajdla
10. srp 2009

Endi přiložili malou až večer.Tak je to možná tím,ale já mám špatné bradavky.Malá se pořád pouští i těch kojících kloboučků.Hold kojení je věda,aspoň pro nás.

lucianas
autor
10. srp 2009

Ahoj,

Zajdli, vítej zpět, a i s malou Linduškou. Na fotečky jsme moc zvědavý. ... snad se brzy malá přisaje a bude papkat jak má. 🙂

kremrolka01
10. srp 2009

dobré ránko, my jsme taky chrněli celou noc 😵 😵 😵
vítám zajdi a těším se na foto Lindy 🙂 to je blbý s kojením, ale vydrž, přikládat, přikládat, přikládat, ona se to bobinka musí naučit
já jdu na krev na odběry jestli mám tu boreliózu 😠

jitousek
10. srp 2009

bré ráno,
vítej zajdi mezi náma a hlavně doma s Linduškou též se těším na fotečky snad se to přisátí podaří byla by to škoda vydržaj jestli máš mlíko mělo by to dopadnout ...........slyšela jsem jednu úžasnou radu od kamarádky teda povídala příběch jedné svojí kamarádky co bojovla s přisátím a co jim poradila laktační poradkyně zalést si na celej den do postele nahatá i s mimískem tělo na tělo aby mimísek cejtil tvoji kůžu tvoji vůni a aby jste se zblížili vždycky když bude mít hlad tak se snažit ho přisát a kojit v leže tělo na tělo aby tam byl ten stálej kontakt prej se to tej holčině podařilo a kojila až do 2 let 😉 😎tak jen tak zkouším poradit 😎

Kubajs je božííí a Cyrda taky v tom šátku je jak kukačka malá už jsem Vás zkoukla 😵 😵 😵 😵

jitousek
10. srp 2009

Luci koukám že už máte kočárek moc pěknej 😵 😵 😵

helicek
10. srp 2009

Dobré ránko, dnes jdeme s Péťou do kina, z angíny je venku, ale zlobí ho krční páteř, v pátek odjíždí k moři, tak snad se mu tam v těch vlnách uleví

valentynka
10. srp 2009

ahoj holky,

Taky vítám zpět zajdika a Lindušku a těším s etaky na fotečky.

Mě taky Filípka přiložili až večer 😠 😠 po 6 hodinách od porodu 😠 😠
taky se nechtěl chytnout,takže jsme měla kloboučky,ale chvilku mu to trvalo,protože to bylo na něj moc velký do pusinky, bojoval,ale párkrát s echytnul a apk si zvykl, tak zajdi ještě vydrž !!

filípek spinkal až do 5 do rána, jsme is ho vzala od postele a spali jsme ještě do 7

helicek
10. srp 2009

frčíme do kina na Pottera, snad to ty tři hodiny vydržím, ahoj

zajdla
10. srp 2009

Tady je zatím aspoˇm odkaz na deník. 😀 😉 http://breclavsky.denik.cz/miminka/novorozena-m...

babajagaa
10. srp 2009

😀 😀 😀 Priletela som ,aby som Vám oznámila,že dnes 10.8.09 o 17,25 hod.Bude v TV Markíza v Reflexe odvysielaná reportáž o známej bylinkárke Anne Kopáčovej z Vrbového.

endlessblue
10. srp 2009

Jééé je je je jééé 😀 😀 😀 😀 Linduška je teda fakt puclinkáááá!!!! 🙂 Moc gratuluju, je to koblížek 😉

jitousek
10. srp 2009

juuuuuuuu Linduška je krásnej puclíček malinkatej jů jůjů budeme zase hlasovat co říkáte 😵 😵 😵 😵

endlessblue
10. srp 2009

šup na první stranu 😀

ještě že mě máte 😅 😀

jitousek
10. srp 2009

to teda endy 😉

endlessblue
10. srp 2009

Holky, dneska začínám balit a dávat věci do krabic...příští čtvrtek se stěhujeme....asi mě jebne 😕

jitousek
10. srp 2009

endy to ti teda nezávidím nedovedu si to představit s prckem balit a stěhovat se 😒 😎

valentynka
10. srp 2009

Jééé konečně první fotečka Lindušky 🙂
je roztomilá 🙂 už se těším na další fotečky a popis 🙂

endyku 😕 to je mi líto, máte to tam moc hezký 🙂
a stěhujete zpět do jablonce tedy ?

endlessblue
10. srp 2009

Jojo, zpátky do našeho minibytu... ten fakt mi nevadí a docela se těším, až vystřelím z téhle prdelky.... ale to stěhování bude očistec
😔

valentynka
10. srp 2009

not o věřím,že to bude očistec, hlavně se stěhujete už podurhé v krátkém čase
jste se zabydleli a zase to všechno sbalit 😢 😢

jitousek
10. srp 2009

jinak slíbený popis naší cesty busem: 😎

bus měl 15 minut zpoždění pak přibrzdil a řidič se mě ptá Vy čekáte na MHD ...a já no ne na Vás ...tak si nastupte .....otevřel dveře a teď všichni čučeli a musela jsem požádat jednoho mladíka jestli by byl tak laskav a pomohl mě s naloděním ......otráveně vyndal sluchátka z uší a zvedl se a pomohl mě .........horší bylo že bus byl debilní jako dálkovej tak že tam byl takovej stupínek pod sedačkama a ulička úzká a hrůza že se tam kočár sotva vešel a lidi přes něj museli otráveně lézt no příště asi raději pojedu vlakem 😠 😎

pismenko
10. srp 2009

Jítu, prosím tě, odkud máš objednanou tu Fabulu?? Jdu do ní taky, Tomovi jsem nedala šanci prostestovat 😀 😀