Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
10. srp 2009

Tý jo holky, vy už řešíte židličky, jo???? Naše mladá ještě ani náznak sezení. Kdybych jí o něco opřela tak sedí, ale sama zatím ani ránu.

Kutálí sudy, točí se na břiše dokola a včera popolezla za hračkou asi 20 cm.. hrozně ale u toho dřela, byla celá červená, haksničky zapřený.. a milimetr po milimetru se posouvala 😀

Jinak jak jste tady psaly o těch příkrmech.. tak Juli teprve včera ochutnala poprvé maso. Dostala králíka s cuketou a bramborem. No zmizelo to v ní natošup. Myslíte, že už můžu začít i s tím vajíčkem??? A to mám ten žloutek uvařit jako v tom základu na to pyré, nebo mám uvařit vejce natvrdo a žloutek přimixovat???

Teď zároveň chci najet na ovoce. Asi začít jablkem.. uvařeným, ne?? Nebo můžu i něco čerstvého???

pismenko
10. srp 2009

Veru čerstvé ne, nejlépe povařit a umixnout nebo pomačkat:můžeš jablka, hrušky, švestky,meruňky,banán..potom šťávu z jablka nebo hrušek..

Dora taky nesedí, ale ta fabula je polohovatelná, ostatně jako skoro všechny židličky a bude to dost podobné jako v tom lehátku 🙂

pismenko
10. srp 2009

vajíčko jsem zatím nezkoušela, takže nevím

endlessblue
10. srp 2009

Markét a co Dorče a lezení????

christla
10. srp 2009

Kuk! 😀

Zajdli, vítám tě tu i s Linduškou a musím říct, že je teda fakt moc roztomilá!!!!! 😵

Endi, asi mi to nějak uniko, ale proč se stěhujete zpět do starého bytu? 😕

Dneska je vedro jak v p..... Ráno jsme byli v Tescu nakupovat, tak jsme Káje koupili nová bodýčka. Před chvílí jsem přebrala její šatník a dost jsem toho vyřadila. Bodáčka už kupuju na 6 měsíční mimčo a nám jsou akorát. 😀 Jak jsou menší, tak jí jsou krátká na tělo.
Jinak jsem už na MMA vydražila dvě zimní bundičky a jeden kabátek. Mám už koupené i svetříčky. Jo jo, až se zima zeptá...... 😀 😀 😉 😉

pismenko
10. srp 2009

No má tendenci ty kolínka šoupat pod sebe, ale řádná sláva to není 😀 😀 je v poslední době taková zhnilejší 😅

valentynka
10. srp 2009

endyku, ono je to jedno,jestli to uděláš tak nebo onak.
já to dám nakonec do jídla povařit, takže ten žloudek mám teda tak na tři jídla a vždy to s tím žloudkem vytáhnu tak zhruba za ten týden

kremrolka01
10. srp 2009

tak už jsme zpátky z města, ještě jsme pocourali
holky vám tak krásně papají, mně se v tom jídle fakt vždycky tak pošťourá a moc mu to nejede ☹ a to jsme fakt zatím jen na zeleninových obědech plus sem tam přesnídávka
no zato v lezení bysme mohli sbírat medaile, deka je mu fakt malá a už se od něj nemůžu hnout, jdu si jen zalejt kafe a on je zatim 2 metry od místa kde jsem ho položila hlavu naraženou na šuplíku 😖
nestřídá levou a pravou, ale je na čtyřech, dělá pohyby jak při souloži 😀 odrazí se, přeručkuje, překutálí... 😀

kremrolka01
10. srp 2009

teď koukám na Lindu, no to je puclíček 😵 😵 😵

endlessblue
10. srp 2009

Chris jojo.... stěhujeme se zpátky. Barák jsme prodali abychom mohli vrátit dluhy. Koupíme si ze zisku autíčko a bude se nám bez dluhů líp spát .... aspoň nějaká pozitiva 😀

Já jsem už malý taky pomalu začla pořizovat zimní šatník... ale na Aukru 😀

http://www.aukro.cz/item695923580_c_super_zatep...
http://www.aukro.cz/item691585673_krasny_kabate...

a nechám malé uplést tuhle ušanku 😀 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24518242&tab=0

Jojo.. Juli se taky pokouší.. ale za chvilku se začne rozčilovat.. že se k hračce nemůže dostat 😉

valentynka
10. srp 2009

no Filípek je na lezení línější, ještě neleze,jen se kutálí a přeručkuje dokola a začíná lézt dozadu,že se odstrkuje, jinak už týdne krásně stojí a drží se sám,takže furt by chtěl na těch nožičkách stát.
hrůůza ho položit, to už nesmím,takže leží jen při přebalování ,ale to je taky mazec,protože se to přetáčí a furt něco někde chce a nemůžu ho ani přebalit,někdy nadlidský výkon a moje nervy trpěj

valentynka
10. srp 2009

noo tak já si teda zimní šatník pro Filípka teda nerisknu,bo roste jako z vody a budu kupovat až aktuálně.

dnes jsem se s ním vážila a má s plenkou 8,5 kg

endy, ušanka je bombová 🙂

endlessblue
10. srp 2009

No.. Julča ¨teď nosí 74.. a počítám že na začátek zimy to bude 80. Pak se uvidí.. když jsem si malou před týdnem vážila.. před jídlem... měla nahatá 7100g... K doktorce jdeme za týden, tak jsem zvědavá. Večer dávám kaši jen obden, kvůli té její zácpě.

valentynka
10. srp 2009

filípek měl taky ted zácpu, chudinka takový bobky ☹
ale dneska se krásně už 2x vykakal

jsme včera koupili čaj s fenyklem, tak snad zabere, docela mu začal chutnat
ale možná ho zastavil banán co jsme mu mixla do přesnídávky

endlessblue
10. srp 2009

Dneska malá furt mrčí a mrčí... asi zuby, páč jinak fakt nevím 😖

pismenko
10. srp 2009

Dora sere banán nebanán 😀 😀 😀 Min tak 3x denně

pismenko
10. srp 2009

My jdeme na to převážení zítra ráno, tak pak poreferuju.výchozí váha 5920g, tak jsem zvědavá 😕 😕

zajdla
10. srp 2009

Tak zítra přifrčí laktační poradkyně.Tak jsem zvědavá,co zjistí. ☹

rintintyna
10. srp 2009

Ahoj tety 😉 tak jsme s mámou v 9. týdnu (8+4), máma se radostí zapomněla zeptat kolik měřím, ale bude to zhruba 1,5cm-2cm. Doktor udělal hodně zvětšenou fotku a ukázal mámě, kde mám nos, oči (mimochodem, mám je velké po tátovi), ruce, nohy. Díky mámině aktivně donesené moči nám rovnou sestřička udělala poradnu a vypsala průkazku. Teď už zbývá pořešit, jestli NT uděláme ještě v Brně, nebo až v Praze 😨 Zdraví Vaše miminko 😲

pismenko
10. srp 2009

Ahoj miminko, vyřiď mamince, že moc gratulujeme a držíme palečky do další KO.Pěkně rosti a nezlob 😵 😵 😵

pismenko
10. srp 2009

Zajdi, určitě se to zlepší, musíš být trpělivá, hlavně to nevzdávej, byla by to škoda.Lindička je šikulka 🙂 🙂 🙂

rintintyna
10. srp 2009

Zajdi moc Tě zdravím, Ty naše mamko mamkovitá 😵, věřím, že si dá Linduška říct a brzy se to poddá 😉 😲

zajdla
10. srp 2009

Rinti mám hroznou radost,že mimi krásně roste.Moc vám to přeji.

JInak ještě 2 kila a budu na své váze.Ale to břicho mám ještě hrozné a cvičit moc ještě nechci.Dneska jsem musela zakašlat a myslela jsem ,že vyletím z kůže.

katalines
10. srp 2009

vy ste tu ale všechny potvory, tak Linduška už je na světe, co na světě, z porodnice doma a já vůbec nic nevím 😝

zajdi: dodatečné velká gratulace k holčičce, hodně zdravíčka a jen samou radost 😉 😵 je krásnáááá 😵 😵 😵

katalines
10. srp 2009

jinak Vás všechny zdravím 😅 😀

zajdla
10. srp 2009

Holky,kolik by si měla malá tak vypít?nevíte?mě připadá,že pije málo. ☹

pismenko
10. srp 2009

Tak jsem doma, byly jsme na okružní jízdě s kočárkem, za chvilku budeme koupat a snad drnět 😕 Doře se udělaly ve vlasech zase ty šupinky, ale takové žluté 😝 😝 , tak jsem jí teď namastila lebku olejem a snad to zmizne.

No ahoj katy 😵 😵 že se ukážeš 😠 😉 Co je u vás nového???

zajdi netuším, ale ,yslím, že moc asi ne, vždyť je úplně malinká.Ona si řekne kdy má dost, ne?Hlavně žádný stres, vždyť ty už jsi zasloužilá matka 😉 😉 😉

zajdla
10. srp 2009

Já vím,ale nechci aby baštila málo.Mám strach,abych ji netrápila hlady.Ale budí se po těch 2 hodinách,ale vypije jen 30 a párkrát si cucne prsa. ☹

kremrolka01
10. srp 2009

čauky, tak my taky dorazily dnes už z druhé prochajdy
zajdi ahojky, nepanikař, vím, že je to těžký a máma se o miminko strachuje, ale já měla s Kubou to samý, nechtěl pít, pořád spal, takže jedl co tři hodiny a víc než 30 mi prvních 14 dní nikdy nevypil, spíš 20, takže se neboj, určitě jí tím neublížíš, je pěkňoučká, takže i kdyby trošku hubla nevadí, je to normální, zkus jí prostě co nejčastějc přikládat, uvidíš že ti ta laktační poradkyně ukáže jak na to, ale oni holt některý miminka nejsou savečkové od přírody a musí se to naučit, byla by hrozná škoda učit jí na flašu, přece jen to kojení je hrozná výhoda do budoucna a za těch pár prvních stresových dnů, no u nás spíš týdnů to rozhodně stojí, mluvím z vlastní zkušenosti

rinty gratulka!!!!!!!! mimoušek krásně roste 😵 😵 😵

valentynka
10. srp 2009

jéééé Rinty, ty už máš fotečku miminkááá 🙂 hezky si plave 🙂
grautluju ke kontrole 🙂

Markté, před koupelí jí to ještě vyčeš, pak opláchni hlavu a znova vyčeš a bude to pryč.

jsme koukala,že filípkovi se to zase na kousku udělalo, tka taky budu muste brzy namastit a vyčesat

Zajdi, tak jestli malá nebrečí,tak jí to zatím stačí, si myslím.
tak zkus ještě přikládat mezi flaškou,ale to asi děláš.
zítra ti ta laktační určo poradí a bude to ok 🙂