• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
no on ten brambor teda spíš neměl :slight_smile:
to byla tak jedna jeho dětská lžička mrkve s bramborem co mu do té tlamulky a dál sklouzla, jinak mi všechno vyplival :slight_smile: a šklíbil se na to, jako bych ho chtěla otrávit :grinning: tak dík za rady, jdu si udělat složku příkrmy a tam si to nandám a okopčim

prosim zbnova to datum, já sem fakt ichtyl béda a nic sem si nenapsala... kdyby bylo do IP je to lepčí, abych to nemusela hledat, nemám tu diář..

http://n-joy.cz/video/jak-cyrilek-malem-puknul-smichy/vkcita2sqhh8a7cx
12. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už měl za sebou se segrou tak hodinovej výtlem a tak byl unavenej, ale furt se mu chtělo smát, jen už to tak dobře nešlo jak na začátku
12. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo endy prodávám,jako sporták je hrozně mohutnej,tak když se mi to podaří tak budu ráda :slight_smile:

Kremrol ten je pěknej,myslim že jsem ho viděla naživo,ale je o dost menší než ten baby design a my už malej golfáček máme.
12. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sím sím nevim, jestli si to četla peťul vyšly ty photos??sem jak meluzina vim, ale já sem na ně fakt zvědavá
12. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači krásný,jak boří čumáček do gauče :grinning:
12. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tevi no já bych k tý Inglesině něco menšího do města chtěla :wink:

jo Baru zkus mrknout sem: http://www.maminkam.cz/prikrmy/
celkem dobrý rady, recepty k příkrmům :wink:
12. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá, já nekoukala, a ta prstíčková...nebyla tam ještě jednou?
12. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péti a nesvědí ho třeba šampon nebo mýdlo, ktrým myješ hlavičku ??
Baru, Péti ....Jo tak to jsme doma, včera i přdevčírem koupal manža a já neasistovala, bo jsem byla
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak je to jasné... v té řase pořádně neusušil a zapařilo se to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já tu řvu pro sraz pořáááááááááád, ale vyslyšená nejsem :unamused: . Mobilní jsme a do Phy to zvládnem. Ale víkend 20.-23.8. jsme na Moravě u Brna babi a v sobotu na svatbě v Přerově...tak leda tam kolem :sweat_smile:

Tevi, pěkná kára :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No cyrilek je teda vychechtálek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky plánuju na jaře pořídit menší sporťáček. V zimě bude Julča v té sportovní verzi s fusáčkem, ale na jaro a léto už chci něco skladnýho a lehkýho. Přeci jen už bude malá sama capat a mít velkej kočár a k tomu chodící mimčo by byl celkem záhul. :confused:
12. srp 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, vy jedete.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu kóknót na Cyrdu :dizzy_face: a pak přebalit.... máme nastříleno v plíně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je smíšek :dizzy_face: a jak hezky čte :grinning:
12. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí právě že ho myju jen čistou vodou, těch jeho pár chlupů na hlavě, tak nevím proč se furt drbe
každopádně od půl jedný dnes stále chrní :confused: :confused: :confused:
Baru děkuju moc za olejíček, neplánuješ do konce týdne cestu do Tábora nebo já bych k vám i zajela, co se ti víc hodí, já budu pak nejspíš asi 3 týdny pryč
fota jdu pohledat, potřebovala bych ty fotky nějak přerovnat, vůbec je nemůžu najít
12. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí ty jsou taky moc pěkný, hodně si je chválí a snad jsou i vítězové nějakého testu, ale škoda že nemají vepředu to madýlko :frowning2: ty děcka se rádi o to opírají
12. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, škoda přeškoda, že budeš fuč :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jJá zatím nic takového jako jsou golfky neřeším, je to pro mě španělská vesnice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dora se vzbudila v 1 na oběd, pak to ve 2 opět zalomila a chrní stále.Má to dneska rozhašené díky tomu doktorovi, ale za chvilku ji probudím, uvařila jsem ji na sváču švestky a má v tom nadrcené zase ty sušenky, tak snad si pošmákne.švestky jsme ještě neměly.

Jo a byli jsme na kafe, jak jsme šli od Doktora a seděla vedle nás míša ochotská se s vou máti, Tom na ní Ahoj ahooj(jako na máti), ona na něho Ahojky....oni se znají :grinning: :grinning: míša je pěkná, ale zdechlá jak koza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nekecej,jaktože se znají,ona tam od vás pochází?
12. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo je míša ochotská?????? :grinning:
12. srp 2009 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvádí zprávy na nově,nééé :grinning:
12. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Varu, ty jsi fakt vesnica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

JJ, pochází přímo od nás, občas ji potkám v kaufu :grinning:
12. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..já koukám na zprávy na ČT 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
než půjdeme na ty švestky...v rosmannu mají akci na vlhčené ubrousky johnson (pack4ks celkem 265wipes) za 106,- :wink: :wink: a jsou fakt bezva, jsou napuštěné něčím hodně moc příjemný, pěkně voní a já bych je nejraději ochutnala :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm...zajtra mířím na nákupy, tak se tam asi mrknu :wink:
12. srp 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, děkuji za IP. Jsem z toho ale fakt jelen, takže to opravdu asi začnu šetrně čistit. :frowning2:
Jen mě štve, že se tohle člověk musí dočíst až na netu, protože, jak je vidět, některé porodnice a někteří doktoři, tomu nevěnují zase až takovou pozornost. :angry:
12. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy řešíte srazík??? :confused:
Já o tom ani nevím.... :sweat_smile: Já bych se dostavila, ale já musím cestovat busem a to si jaksi nedokážu představit. Já jsem tak ráda, když busem dorazím do Letňan do Tesca. :confounded:
12. srp 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Markté, super váha a míra :slight_smile: bude to prostě modelka :slight_smile: joo a bude dělat tu reklamu na řasenky vid?
12. srp 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je teda něco s těma pipnkama u holčiček a Tanu chudák si to tkahle prožila, snad už to budou mít dobré.

kremrol, no já jsme zvědavá taky na to přetahování,se toho docela bojím.
Někdo říká začít přetahovat už brzo a někdo až od dvou let a pokud si za pindíka kluci tahají , filíepk už teda ted a někdy dooost brutálně, tak se mají nechat,že si tím vlastně tu předkožku uvolňují

pavlí, pod krčkem pořádně vytřít do sucha a můžeš máznout sudocremem
12. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek