• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
jitu, od Sunarky takový růžový obal stojí to kolem 30,- a je jich tam docela dost.

Dorynku banán vůbec nestaví,ale Filípka joo.

zkus ty švestyk,ty budou lepší a nebl mrkvovou štávu??
13. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám v 11 spicha s holkama tady z koníka, jedem na obídek a děti si budou hrát venku, sluníčko už taky vykukuje,tka snad to vydrží.

filda si dal říct a usnul :slight_smile:
jdu vyluxnout zatím pa
13. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu makat.. zatím pápáááá... venku je hnusně :confounded:
13. srp 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doru nestaví nic :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt popelnice :grinning: :grinning:

Ty sušenky jsou od Sunarky, dělají se dva druhy..obyčejné a pak nějáké s medem a čím si.my máme ty obyč a jsou mňamózní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda já jsem nějaká nešikovná, včera jsem myla s Péťou fasádu, kterou nám posrali slimáci a drbla jsem se vší silou do kloubu na levé ruce, no už to nebolí, ale dnes jsem se rozhodla, že zpracuji trochu zelí a nakrouhám ho, abych ho mohla svařit a zamrazit, zima se blíží a pak jak když najdeš. Tak krouhám a Péťa mi říká: hlavně se nekrouhni..... já na to: nebooooooooooooj a drb ho za pár minut, ale tak blbě, že mi kus palce (teda polštářku) zůstalo úplně na kousíčku plandat, tak jsem to rychle připlácla a šup do koupelny, no krve jak z vola, Péťa byl skvělej, okamžitě vytáhl tlakový obvaz a zafačoval mi to, no fakt raději už nic nedělám, cuká mi tam v té ruce, jak blázen. Ach jo, pro dobrotu na žebrotu.
13. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak jsme s Lindou samotinké.Mamča vzala Lucku do Hodonína.Jeli koupit osušku do školky.

Já dala Lindě včera flašu a málem jsem ji utopila.Nemohla se chudinka nadechnout.Raději budu dál krmit stříkačkou. už i kvůli tomu kojení.Teď jsem jí odstříkala mlíčko,tak další krmení bude mít bez příkrmu.
13. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoja ženy :confused: ,

Heli, ty už nic nedělej!! Už ses tolikrát krouhla... hele zbyly ti vůbec nějaký prsty vcelku :grinning: :grinning:

Zajdi, tak snad se to brzy zlepší musí to být na palici :unamused:

Jitu, bundička pěkná :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás naštěstí noc ok :dizzy_face: 22-5,30-9,30 :dizzy_face:
13. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli,tak už odpočívej.I když já taky ještě týden před porodem zavařovala broskve. :wink: :grinning:
13. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás kojo ve 22,1,5, a v 8,30.Takže v poho.

Zítra jdeme se převážit a odpoledne půjdem všichni na procházku.Bože já se tak těším. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra dopoledne babička hlídá a valím vyřídit tu mateřskou. :angry:
13. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdi, tak nějakou fotečku z prvního kočárkování :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, ty příběhy s těma nedonošenečkama mně tak rozpoloží... to si pak člověk váží toho co má. Doufám, že tento příběh bude se šťastným koncem....
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné,zítra hodíme foto celá rodinka.Doufám,že bude hezky.
13. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, prsty mám všechny, jen pár prstům něco málo chybí :grinning:
13. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdli, co jdeš vyřizovat? Mateřskou?
13. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu, já toho svýho už 14 dní přemlouvám k tomu, aby mi stáhl níž digestoř a aby zajel koupit novou vaničku do sprcháče, páč tamta levná mrcha praskla.
Vždycky tak ohrne nos, ale za chvilku prohlásí, že nemá co dělat a že se nudí, no to bys ho praštila, tak znova mu řkenu, aby mi stáhl tu digestoř............a furt nic, asi si vemu vrtačku a udělám to sama, jsem zvědavá, co se mi u toho zase stane, páč je to v kuchyni a je nějak prokletá :grinning:
13. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, sice se k tomu Tvému problému vyjadřuji až dnes, ale jak píše Val, ať tom pořádá o snížení výživného, ale moc si to nemalujte, soud opravdu přihlíží k samoživitelkám jinak, než k úplným rodinám a ona, když sehraje divadlo, tak prostě soud nebude zajímat, že Ty jsi na mateřské a máte mimčo a že splácíte, to nikoho nezajímá, to je čistě problém těch dvou, ale problém, že matka pláče, že její dcera nemá dost vysoké výživné a že jí nemůže dobře zaopatřit, bohužel v tomhle jsou soudy na straně matky samoživitelky.
Samozřejmě že soudy přihížejí i k výši příjmů matky samoživitelky, leda, že by se vám podařilo prokázat, že žijí ve společné domácnosti s tím jejím přítelem, sehnat svědky, navrhnout svědka i toho přítele bejvalky, no nevim, tohle je těžká situace.
13. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale ona jako podnikatelka(stříhá na živnost), tak nemůže sfalšovat jako příjmy ne? To by se asi bralo podle daňového přiznání??
13. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zpět z prochajdy, trochu jsme zmokli, ale jinak dobrý
bohužel posledních 100 metrů byl řev řvoucí, takže než bych stihla uvařit tak dostal prso a teď spí
tak oběd bude mít k svačině, dneska jdu dělat taky cuketu s bramborem
holky tu cuketu loupete nebo i se šlupkou?
dopoledne jsem mu uvařila jabko a pomixovala s banánem a celkem mu to šmakovalo, bylo to dost sladký :slight_smile:
zajdi to ti Lindička pěkně spinká, tak aspoň že se vyspíte :slight_smile: na váhu jsem zvědavá, ale myslím, že ti bude přibývat hezky jestli papá ty 60 :wink:
heli to jsi šikulka :confounded: áááá úplně si toživě představím, radši hezky nohy nahoru a odpočívej, za chvíli budeš mít doma kolotoč :grinning:
Já hrozně koketuju s tím, že jí napíšu smsku, ale nevím, jestli bych jí tím ještě nepopíchla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no Markét já bych moc do vosího hnízda nepíchala :sweat_smile: , třeba to jen zkoušela a k soudu nepůjde
příjmy snad nezfalšuje, jedině že by falšovala celý daňový přiznání :grinning: ale nevím ty alimenty s tím zkušenosti nemám, jestli se tam dokazují i výdaje, tak se s tím asi manipulovat dá :unamused:
13. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Heli jdu teprve vyřizovat mateřkosu.Protože jsem musela čekat na srpen,5 .července jsem nastupovala na mateřskou a prý m to můžou vypsat až v srpnu.Tak mi to přišlo,když jsem byla v porodnici.Pak tam budu muset jet ještě jednou vyřídit porodné až přijde rodný list. :frowning2: :angry:
13. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky já bych jí raději taky nic nepsala.Jestli je to taková fůrie. :angry:
13. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, nepiš ji, ale prober to s Tomem, váš společný postup, jasně, sfalšovat daňové přiznání nemůže, ale kdo ví, no ale zase můžete argumentovat těma kozama třeba, že když má na takové výdaje, pak nepotřebuje zvyšovat výživné a ve značkovém taky chodit nemusí.
U nás je to jinak, manžel se s bejvalou dohodl na výživném a mají to formou dohody, i když podle mě jí platí až moc, 4 tisíce, mě to přijde přehnané, ale taky jsem mu řekla, že jakmile spadneme na rodičovskou, tak rozhodně já nebudu hledat brigádu, když on nechce snížit výživné, ať s tím vůbec nepočítá, že bych kvůli tomu, že budeme mít míň peněz někam chodila dělat povečerech. Byl trošku zaraženej, ale řekla jsem mu, že když on není ochoten ustoupit z téhle debilní dohody s bejvalou, tak já se nebudu někde honit od Honzíka, jen abych domů přinesla pár kaček k rodičáku. Čuměl jak puk, ale nic mu nezbude jiného.
Bejvalá má peněz dost, má přítele, se kterým žije ve společné domácnosti, tak proč bych já měla chodit někam dřít a ona si užívala čtyři litry na výživném, nasrat
13. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajdli, no to je úředničina teda, to Ti nezávidím. Já si zřídila datovou schránku, tak doufám, že i tohle bude možné vyřizovat přes datové schránky a na úřady nepůjdu, maximálně jim vynadat :grinning:
13. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, chci svařit té naší bublině meruňky se švestkama a namíchat jí to večer do nesladké kaše. Mám to ovoce i loupat???? Já už fakt nevím, jak jí to trávení urychlit :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že oloupat, tys švetsky stačí fakt jenom malou chvilku a o ony se sloupnou jakoby samy a jenom to pomajdáš vydličkou.meruňky nevím, ale určitě půjdou sloupnout taky, až projdou varem :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy určitě oloupat, já teda ty meruňky oloupala za syrova a dala povařit
a co jí z toho udělat jenom ovocné pyré, ta kaše jí může stavět
a klidně bych jí to malilinko přisladila, po cukru prý můžou mít kojenci průjem :sweat_smile:
no a pak samozřejmě hodně tekutin, ale ty kojíš ještě hodně ne?
Kuba je po obědě, no dnes jsme měli úspěch :slight_smile: nechal jen pár lžiček
http://www.maminkam.cz/recepty-pro-deti/a1-bramborova-kase-s-cuketou/
s tím MM to byla fakt lahoda a šmakovalo mu to :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,

Tevi, tak Adajar si pamatuji taky z jednoho tématu, kam chodívám i teď ještě. Věděla jsem, že nějaké problémy tam jsou. Ale že už je malý na světě, to jsem nevěděla. Relativně byli daleko, a malý už má docela slušnou váhu, tak snad to zvládnou. Moc na ně myslím a držím jim palečky!!!!

Jinak, co tady nového? Tři dny jsem teď nebyla u pc, a dočítat se mi moc nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem hrozná, že?
13. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Ti to Luci nechtěla o Jarušce psát, aby Tě to nerozrušilo, ale jsou to velcí bojovníci a já věřím, že vše dobře dopadne. Jen doplním, že to první těhu nedopadlo, bo Aduš potratila následkem odběru plodové vody, myslím teda aspoň, stejně jako Laduš, proto jsem rozhodnuta nikdy tyto odběry nepodstoupit :rolling_eyes:
13. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týnko, tak to doufám, že nebudeš ani muset tyto odběry podstupovat. I když já si říkala, že kdyby mě to čekalo, tak bych na to asi šla. ... to je v pohodě, že jsi mě to nechtěla psát. Já s ní byla přes IP v kontaktu, tak jsem věděla, že se to může stát. Tak jsem věřila, že to zvládnou co nejdéle. A myslím, že to i tak dotáhli daleko. Myslím, že malý bojovníček to zvládne. Přeci jen byla už za tím osudným 24tt týdnem, kdy se říká, že je to přelomové období. Věřím, že to zvládnou a držíme palečky!!!
13. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek