Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
27. únor 2009

no fakt se přetáčí 😅 ale teda nevím jestli plánovaně nebo neplánovaně
jednu ruku povolí, mrskne sebou a je na zádech
on je hrozný šídlo
tady u našich koupeme v kyblíku a teda mám co dělat aby mi nevykočil ven, jak to proboha děláte??? 😕 😀

kremrolka01
27. únor 2009

veru malej vydrží jednou dvakrát denně do dalšího kojení vzhůru, tak toho využívám a povídáme si nebo právě pasem ty koně a tak

kremrolka01
27. únor 2009

Markét šikovná pasačka 😀

kremrolka01
27. únor 2009

a jak je krásně vlasatá, my budeme mít za chvíli plešounka, leze mu to dolů všecko

pismenko
27. únor 2009

chichi

pismenko
27. únor 2009

to chichi je na mou novou fotku, ne že máte plešounka 😉

kremrolka01
27. únor 2009

tak už mi tu chrochtá a dítě a navíc je slyšet přímo dělbuchy do plínek, to bude zase nadílka
malej nejív prdí a kadí když se vzbudí, to se ještě se zavřenýma očima různě kroutí a prďánkuje, to je legrace ho pozorovat

nemo1985
27. únor 2009

Kremrol............ tak to je teda vážně šikulka. Krásné fotečky.
Dorotka taky krásně pase.

Malej je v lehátku už, je po jídle a brebtá tam na zvířátka 😀

ver.kuc
27. únor 2009

Tý jo holky, vy máte zdatný pasáky a pasačky.. to je mazec.... asi budeme muset trénovat, páč naše mladá u toho fakt vždycky vříská a nelíbí se jí to. Když pase... tak hlavičku nemá rovně, ale stranou... ouškem nahoru.. je to jouda 😀

Markét bezva nová fotečka. až budu nějakou mít, tak taky změním pas.. 😉 jako tu fotku.. změnit svůj pas budu muset v posilovně 😅

valentynka
27. únor 2009

téééda kremrolko, já čumím 🙂
jakoubek je teda pěknej šikulka 🙂
to filípek je na to lenoch, chvilku hlavikču drží, ae jen chvililinku a pak si lehne a cucá si pěstičku, stejně jako u nemo 🙂

ver,tak to je super,že se to zlepšilo, věřila jsem ti 🙂

jiankjá dávám filípka taky na chivlku na bříško,ale spíš tak hodinku po kojení,aby se nepoblindil a taky ho občas dám spinkat na bok a to se mu líbí, i na bříšku spinká,ale to jsme u něho, je s námi v obýváku.

zkioušej veru malou pomlau zvykat na to bříško, je to pro ně dobré v tom,že si posílují zádový svaly.
a nebo zkoušej julinku nosit na předloktí na bříšku, to se jim taky hrozně líbí.

joo a taky jsme četla o tom pasení,že když se třeba ještě neudrží,tak se jim může dát ruka pod hrudníček a jde jim to lépe

valentynka
27. únor 2009

http://www.novinky.cz/krimi/162561-domaci-porod...

a je to tady ☹
neívm co se těm ženským líbí na tom rodit doma, to nechápu,ohrožují tím mimčo i sebe

pismenko
27. únor 2009

Hazardérky 😒 😒

pismenko
27. únor 2009

hoky, my máme títra to Vítání 😀 😀 😀

pismenko
27. únor 2009

zítra 😅

valentynka
27. únor 2009

markét, my jdem 14.3., měli jsme jít zítra,ale kameru má sebou ségra na dovče,tak jsme to posunuli a taky mamča chtěla jít s námi se mrknout 🙂

pismenko
27. únor 2009

val, tak ten nostalgický email je perfektní a vykouzlil mi 😀 na rtech

tevina
27. únor 2009

jen nakukuju tak nás aspon posunu 😎

Kremrolko Jakoubek je fakt strašně šikovnej,mysli že můžeš počítat s tím že bude i brzo chodit.Tomášek byl taky šikovnej a ve všem trochu napřed,otáčel se teda až kolem 4m,lezl v 6m a když mu bylo 10m a 2dni tak začal sám chodit.Adámek je proti němu pomalejší.Ale jsem ráda 🙂

tevina
27. únor 2009

Písmen hezký fotky,dorotka je kočička 🙂

tevina
27. únor 2009

a vyhlížím taky tu barču 😵

tanuki
27. únor 2009

ahoj holky, jrásné fotečky máte.
Koukala jsem se zatajeným dechem na ten článek, tak podle bydliště to ta moje kamarádka není 😔

tevina
27. únor 2009

Tanu třeba si to ted rozmyslí 😔

tevina
27. únor 2009

tohle je taky docela síla,já mám teda skoro pořád rýmu tak adámka vůbec nepusinkuju na pusu a opar jsem taky vživotě neměla

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/162598-...

jitousek
27. únor 2009

ahojda čtu tu jak Vaši Mladí prckové pasou koníky 😉 to je paráda a jsem s toho jako Veru úplně vyhozená z kolejí ten náš tygr se taky pěkně vzteká a moc nechce zvedat hlavu jen když ho držím čelem k sobě tak ji zvedá ale na bříšku se vzteká že mu to nejde jak je těžká 😒 tak taky nevím teda 😨 máme pěkného lenocha .......když teče míň mlíka tak se vzteká pást nechce .....když nejde usnout tak se čílí teda holky kde my toho prcka vyštrachonili 😅 já už jsem z něj přes den ulítaná teď už kolem něj od 18 h s manžou skáčem kojení koupání kojení a teď ne a ne usnout .........v noci zase řádil jako sova od 23h po kojení vymejšlel dudáka a koukal pobekával jestli ho zase bolelo bříšo a to jsem mu dala ty kapičky ....pak se mě po tom ublinkával chju chju

jitousek
27. únor 2009

aaaaaa mladý pán zabral ale nechci to zakřiknout on je jak živí stříbro vyspí se 5minut a pak začne řádit v koši ruce lítaj kukadla jak tenysáky 😀

jitousek
27. únor 2009

při koupání se nám v belíčku začal stavět na nohy manža měl co dělat aby ho udržel fakt je to čertík 😎

jitousek
27. únor 2009

a začal se pěkně smát alespoň nějakej pokrok 😉 když to pasení nám moc nejde 😎

jitousek
27. únor 2009

tak Baru už dneska pustili dom ju ??? tak to je super no než se aklimatuzujou a zabydlej ona se pak vokáže holka naše jedna 😵

jitousek
27. únor 2009

jdu se vykoupat a vymáchat plíny už spí otázka jak dlouho ........ale snad mu to vydrží prosíííííííííím prosíííííííím tak dneska babi vozila venku ona jak byla porád ta zima a tady hustě sněžilo byla jsem zalezlá doma a on se pak nudí a nespí takhle je snad přiotrávenej kyslíkem a bude spinkat i v noci 😵 😵 😵

tevina
27. únor 2009

holky adámkovi to pasení taky moc nešlo,tak mi dr. řekla at si ho dám bříškem na sebe,že to stačí.já vždycky když jsme seděli u televize tak jsem si ho na sebe položila a tak krásně zvedal hlavičku.dr říkala že na mě chce vidět tak se snaží 😵

tanuki
27. únor 2009

ahoj holky, nebojte, každé mimi se vyvíjí jinak, ale je dobré cvičit. Např. postavit mímo obkročmo přes vaše stehno a naklánět ho doleva,doprava,dozadu,dopředu. Dlouho budete mít pocit, že je to k ničemu, ale postupně jim to bude zpevňovat svalíky. Verča už se přetáčí na bříško, je to hrozná sranda. Dnes dokonce někde vyšťárala u hrací deky dudlík a spokojeně si ho strčila do pusy 😀
Tak se mějte, détko chrní a já se odedneška musím začít učit..tak tu snad nebudu vysedávat 😝 papa