Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
13. srp 2009

Jo Rinti máš pravdu,už si vzpomínám,bylo to po odběru plodovky.Taky jim moc držím palce,ale skoro 900g měl,tak to už je docela hezká váha,určitě to zvládne.

endlessblue
13. srp 2009

Nazdar bazar..
tak už malá zbaštila kaši se dvěma švestkama. No uvidime co to s ní udělá.

Kremrol, já bych jí ráááda dávala samotné ovocné pyré, jenže malá mi to nechce jíst. Přesnídávku do ní dostanu, ale když ovoce uvařím sama, tak je to asi málo sladké a tolik jí to nechutná. Zítra to zkusím znova... jablka, švestky a přisladím to banánem.. uvidíme.

Už jsem z toho vymýšlení projímajících jídel hotová. Máme doma různé rýžové kaše a žádnou jí nedávám. Střídám jogurtovou, ovesnou a krupicovou.. .dělám jí to řídké... už fakt nevím co zkusit dál.

Kojím stále cca 5x denně.. tak myslím, že tekutin má malá dostatek.

kremrolka01
13. srp 2009

Veru no ono je to jabko a meruňky dost kyselý, ten banán to osladí, no ale zase staví 😒
Kuba se na to jabko s meruňkou tvářil příšerně kysele ale pozřel to 😀

kremrolka01
13. srp 2009

to je ale zajímavý, že jí ovoce nejede a zelenina jo, většinou to bývá naopak
u nás jsme na tom s ovocem trochu líp než se zeleninou, ale taky žádná sláva

kremrolka01
13. srp 2009

tak já jdu balit, zítra zase vyrážíme na cesty, jsme jak ty cikáni 😅

jitousek
13. srp 2009

tak u nás už se hajá v postýlce opět bez křiku 😵 😵 😵 pohráli jsme si pomordovali měsíc a polštář až nás to unavilo a spíme 😎

banán stavíí bacha na něj aby se Ti vykadila když máte problémy s káďováním 😎
já jsem včera dal Míšovi přesnídávku s meruňkama a banánem a dneska bobkoval včera měl normální bláto no bláto polobláto ale dneska bobany jak žudry teď před spaním dvakrát kadil to první jsem neviděla jelikoš tu byli naši a mamka ho přebalila já jsem zrovna byla v kuchyni a ten druhej to byl teda kusan taky 😝 opět bájo táma na dobrou noc o H 😅 😀 😎 pardón 🤐 už mlčím 😵

jitousek
13. srp 2009

Lucíííííííí ty už máš v pase 30tt není možný mám pocit že to bylo včera že jsi přišla s testíkama 😎 strašně to letííííííííííííííííí

nám bude zítra rovnejch sedm měsíců tak já taky koukám a to nás dneska potkala s mamkou ve městě jedna známá a obě jí říkáme po otázce kolik mu je že mu táhne na sedmej měsíc cha cha cha o ono mu už skoro je 😅 😕

kremrolka01
13. srp 2009

hehe Jituš já jsem teď na tý svtabě každýmu na otázku kolik mu je odpovídala 6 měsíců, jo a ono prdlačky, jsem si vůbec neuvědomila jak to letí, že za týden mu je vlastně 7 měsíců, no teď už za 5 dní 🙂
hodila jsem ještě pár photos a už jdu balit FAKT 😀
u nás uspávání v poho, jenom jednou se přetočil a začal brečet, ale dala jsem dudana a chrní dál, to tu bez toho taťky nějak dobře zvládáme 🤐 pssst

jitousek
13. srp 2009

Kubík je užasnej já jen valím bulvy jak už Vám skoro leze a to je mladší než náš Breburda 😎

jitousek
13. srp 2009

my jsme rádi že jsme objevili překulování a to bez pomoci což už málem vypadalo že budeme muset cvičit a jen nám to paní mudr ukázala přišel na to sám bez pomoci 😎

valentynka
13. srp 2009

ahoj holyk,

markté to video co jsi mi poslala o tom plavání, no úplně mi to brlao dech !! opravdu šok,že ten kojenec zůstal ležet na zádech a neutopil se.

a co se týče té bejvalky, tak to by se bralo podle dańového přiznání,ale tam ty příjmy za celý rok klí´do píďo zfalšuje,asi dělá jen sama na sebe nee? určitě uvedla nejnižší příjem,aby neplatila daně, i když loni to bylo rpo všechny i kdyby byla ztráta tak platili skoro 10litrů, letos to už bylo jinak.

jinak já byhc jí taky nepsala, pak by to použila akorát proti vám !

tevina
13. srp 2009

Kremrol ten je kráásnej na tý poslední fotce a fakt šikovnej 😵

jitousek
13. srp 2009

a hlavně náš Míša je strašně pohodlnej co mu to dalo objevit svět z bříška a hlavně hračky podává si stylem přitahování deky a ručkování po ní a když je na koberci a ne na dece tak heká vzteká se a hudruje že na to nedostane natahuje se letadlo dělá no prostě ještě nezjistil že má kolena a nohy ale až to zjistí a začne lézt budem ještě vzpomínat na placaté období kde ho člověk položil a našel na stejnám místě .........už teď dneska jsme dělali opatření kvůli lampě stojací vždy se k ní zakutálel a vypadalo to nebezpečně mohl by si jí strhnout na sebe bez dozoru ho už nenechávám ale stačí vteřina a průšvich je tu tak že lampa se odstěhovala na jinej konec místnosti aby ho nesváděla za ní lomozit a tahat za šňůro apod tak že má po žížalkách a já zase chvíli klid než zase objeví nějakej kousek našeho bejváku 😀 😵 😵 😵

kremrolka01
13. srp 2009

holkí dík
no už se doplazí všude, dneska zmerčil červený auto a doplazil se pro něj přes půlku obejváku
vždycky se rozhoupe poposkočí, pak se zas přitáhne rukama...
tuhle mi zas z nákupní tašky, která ležela poblíž vytáhnul sušenky mordoval ten pytlík
no už mám strach se i jít vyčůrat a nechat ho chvilku samotnýho bez dozoru 😀

jitousek
13. srp 2009

a jde se spát dámy mějte se krásně mě padaj kukadla na klávesnici a za chvíly by to mohlo vypadat takto

adjadljaljdůafjfjjf ljůůůůůůůůůůůůůůůů djjjjhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 😀

tak že brouuuuuuu noc hodné mimísky a krásné sníky papa pa 😉 😵

jitousek
13. srp 2009

n obude to chtít nějakou ohrádku asi na ty naše malé zvířouny abychom se od nich odtrhli alespoň na okamžik 😉

teď už fakt jdu pá 😎

kremrolka01
13. srp 2009

dobrou
jdu na to balení UŽ ALE

pismenko
13. srp 2009

prot jsem pořídila ohrádku 😀 😀 😀

val hustý, že??

valentynka
13. srp 2009

no holky, ted nám začlo asi blbý období se spaním, bo jakmile fildu dám do psotýlyk, tak ne a ne ležet,ale hned sedat, se to naučil a prostě ležet nebude.
půl hodiny v postýlce pořád hačal, pak už se dal překecat a usnul,ale snaha ho položit byla marná a to teprve bud eněco až bude stát 😅 🙄 🙄

valentynka
13. srp 2009

kremrol, už ti Kubíček začíná být podobný .-)

valentynka
13. srp 2009

já už ohrádku taky mám a nemůžu si ji vynachválit i když zatím neleze 🙂 ale bude to moje jistota,že si nic neudlěá zatímco já si budu dělat oběd nebo půjde na wecko

joo a dámy, dneska mi přišla mrcha mrchovatá po roce a půl a zrovna když jsem byla na to srazu, mě málem piclo 😠 😠 😠 😠

endlessblue
13. srp 2009

šmankote... ten Kubajzo je ale šikovnej!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 My se teda taky zatím jen kutálíme a občas popolezem o pár centáků k nějaký hračce... ale zvláštním způsobem... náklon na bok... skoro že se převalí na záda... zpátky na břicho natáhnout ruku.. náklon na druhej bok... houpy zpátky na břicho..a vždycky jí to posuně o nějakej ten centimetřík dopředu. Nohy poměrně nekoordinovaně se plácaj vzadu. No,.. zítra vám to snad nahraju.. popsat se to nedá 😀

endlessblue
13. srp 2009

Jinak.. po 2 minibobinech.. dnes útrum. Dítě má břuch jak balóoon. Zatím ničím netrpí, ale mě je z toho úzko, když si představím, co nás čeká za róoodeo... pravděpodobně zítra.. 😠

valentynka
13. srp 2009

endy, kup t sušenky do přesnídávky, to jí bude chutnat, bude to sladké a nebo kupo t osladké jablečné pití s hroznovým vínem to jíí bude šmakovat a trošku jí to prožene, filíepk ted pije jablečnýou s fenyklem a chutná mu to,ale musím mu to dávat po lžičkách, bo z flašky prostě tahat nebude, se mu nelíbí ten dudan ☹ jinou lahev taky ne ☹ ale aspon,že ty lžičky na něj zabírají a kaká ted hezky, dneska 2x

pismenko
13. srp 2009

veru uvidíš, co ty švestky, u nás teda žádnej účinek neměly, ale určitě jí tím neuškodíš..je hlavně divný, že jste s tím prblémy neměly a najednou jo. každopádně bych ji do příkrmu ještě přimíchnula lžičku oliváče, to by jí mohlo prohnat taky.

pismenko
13. srp 2009

Val, tak ty jsi opět žena 😝 😝 😝 😝 vopruz, co??

zirafik
13. srp 2009

tak dítě konečně spí 😝 ... dneska chrněla tak 2x po půl hodině a ještě byla nevrlá jak prase 😖

endlessblue
13. srp 2009

Holky díky... zítra bude ovoce ze zahrádky a šušenčičky 🙂 Kéž by jí to prohnalo. Do dnešního jídla jsem jí dala asi půlku kávové lžičky olivového oleje a zatím teda nic. To dítě má snad v zadečku špunt. Dokud jsem jen kojila.. tak kakala tak 1x za 2 dny. Ale to prý je normální.. ale s takovým množstvím jídla co vyluxuje teď je to hrůza. Ale má to chudák asi po mě! 😒

Val gratulka!!!!! 😅 😅 😅 To jsem tady asi jediná, co z ještě nemá mrchu, ne??? Ale to bude asi tím Cerazettem co beru, ne?????

Mno nic... vypínám žehličku a jdu chrupat... dítě vstane v 6.. tak ať něco naspím 🙂

brou brou ... a né že tady budu zítra první 😕 😕 🤐 😠

jitousek
14. srp 2009

prvnííííííííí 😵

endlessblue
14. srp 2009

hmm..a já druháá 🙄