• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Na koníka

24. března 2010 
Zdarec VAl.... pěkně si užijte koupáníčko. Tady teda takový hic není. Nicméně já budu zavřená doma a dávat věci do krabic... zatímco můj manžel někde již 3tí den jezdí na kole :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: super že???? :angry: :angry: :angry: rodinná atmosféra se asi moc nezlepší až se vrátí...páč já ten vztek v sobě nedokážu potlačit :unamused: je to teď nějak na levačku :cry:

Jinak včera ten minibobek a zase nic. takže dneska je to 6tý den. 6 dní příkrmů, masa, zeleniny, vajíčka, kaší...a jeden malej bobek... už jsem z toho hotová. Malá má pupíka jak balóon. Občas tlačí... a propne nohy a stáhne půlky, jakoby se tomu kakání bránila. :unamused: Včera byla kaše z odvaru z vloček.. a ani to jí neprohnalo. Dnešní svačina švestky.. do kterých jsem propašovala heřmánkový čaj :sweat_smile:

já už opravdu ztrácím fantazii... celý den jen vymýšlím, jak tý holce pomoct, co uvařit... cvičíme, nahříváme bříško... a do toho ještě žehlím a balím věci... bezva program :pensive: ... dneska jsem nějak down... tak tady na vás holky nebudu přenášet chmury.... :wink:
15. srp 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to se určitě zlepší :wink: :wink:

Tom je s Dorou někde kočíkem, já jsem tady lítala jak triskomyš a mám všechno co jsem chtěla stihnout.Až se vrátí, malá dostane obídek a jedeme na borůvkové hody do Malé morávky, takže dietě dneská říkám PAPA :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.malamoravka.cz/file.php?nid=6046&oid=1473540
15. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak já se zase hlásím od našich. Tak, jako kažou sobotu. Káju jsem nechala našim, vzala si táty auto a jely jsme se ségrou na nákupy. :grinning: Bylo to příjemné. :dizzy_face:
Za chvíli dám Káje napapat a půjdeme na zahradu.
Manža chce dneska jít s kamarádama na pivko, takže večer jsme opět samy..... :angry: Už ale rezignuju.

Pavlí jo jo, taky začínáme se stavbou, teda zatím jen papírově....
15. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás posunu!!! :wink:

Dnešní den je jak houpačka. Malá nafouknutá, pobrekává... stále to nejde!!!! Jí i sebe prolejvám heřmánkem :wink:
Večer opět odvar z vloček. Asi v pondělí koupím ty Lactobacilky!!!!

Tatínek s námi není... a jako naschvál... http://n-joy.cz/video/julinky-prvni-slovicko-a-neni-to-fer/x061c8rz6ew6xn48
15. srp 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opožděně gratuluju ke koblížkovi :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
endy, to je krásnýýýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: je to šikulka.

je mi jasný,že to zamrzí akort když to řekne a není u toho že ?

snad se ztíra malá už vykaká a přinejhorším fakt v pondělí ty lactobacily a nebo bílý jogurt do přesnídávky ,četla jsme,že se jim může dávat selský do holandie,tak teřba by jí prohnal.
15. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky, tak my celý den trajdáme :dizzy_face: . Byli jsme s tchánovci na obídku a odpolko na oslavě kamárada... byl tam i velkej bazén, tak jsme zaplavčili a večer se grilovalo čuňátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malá byla zlatíčko :dizzy_face:

Endy, chjo... Julinka má teda souženíčko :frowning2: ... tak snad se brzo vykadí, chuděra... :confounded:
16. srp 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a btw ... první ... :grinning: :grinning:
16. srp 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhá :slight_smile:
16. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeee Julinka je strašlivě šikovnááá už říká táta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás nějak zatím nehrozí u slova táta a máma se smějeme jak měsíc když to říkám má papulku od ucha k uchu a jsem mu asi děsně směšně vtipná :grinning:
16. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nějakou fotečku :wink:
16. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3091588&vReferer=

ta hvězdička je hloupá se mě teda zdá vždyť je to miminko :confused: :sunglasses:
16. srp 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makrét to jste si teda debužírovali borůvkové hody no pane jooooooo mňam mňam ........no já si jdu dát borůvkovo tvarohoví koláč jsem dělala a nějak mě ten jídelníček namlsal :sunglasses:
16. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsteeeeee kdoooooo :confused: :sunglasses:
16. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY kočkýýý :slight_smile: :slight_smile:

jitu, mě to hloupý nepřipadá, je spoustu úchyláků, který bohužel vzrušuje pohled i na miminka :pensive: :pensive: a tak proč zavdávat příčinu nějákým úchlákům :angry: :angry:

Jdu mrknout na tygra :wink:
16. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tygr je už velkem chlapák a je celej mamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juli je pěkná kecka :grinning: :grinning: :grinning: Dora pořád opakuje bababa, tak moje máti se vznáší až do nebes :sweat_smile:
16. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky

Jitu.. téda, Míšánek už je velkej :wink: Taky mi přijde, že je hodně do tebe... a ty kukadla!!!!! :slight_smile:

Jinak, dnes všechno dobrýýýý......ráno jsme odpískaly 3 mega bobanama..a čekám na zbytek :grinning: uff..je mi líp :grinning:

Julča tady furt jede...tata tata....až mě drní hlava... asi jí to zatrhnu a najedu na teror... MAMA MAMA MAMA!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: páč si to tatínek vůbec nezaslouží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, holky, tak už jsem si taky objednala vložku do kočárku.... móoooc se těším.

Jinak.. ještě že Julča to tata tata říká a nechápe význam... jestli uvidí Vojtu a řekne táta, tak mě mrskne :sweat_smile:
16. srp 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s těma úchylákama mě to ani nijak nedocvaklo já se na to dívala s pohledu normálního člověka :sunglasses:
16. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, měla bych se učit a nedá mi to..když mám na chvíli k dispozici net :grinning:
Koukám, že Dorotka už má skoro tak dlouhé vlas yjako maminka :grinning:
16. srp 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tanu.. ty jsi stejně super matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na mateřský a k tomu ještě dělat vejšku :wink: Já když jsem finišovala, tak jsem se ani nestíhala najíst...natož abych se starala o mimčo :slight_smile:
16. srp 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte, že můžu malé přidat do jídla jednu malou růžičkovou kapustu??? Chci jí udělat trošku změnu :wink:
16. srp 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jídlo mám jako jednu z priorit, taky podle toho vypadám :grinning:
No uvidíme, jak to půjde, když už je malá tak pohyblivá.. když se může prdlavý květák, tak proč ne prdlavou kapustu.. :wink:
16. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nějak nestíhám.

Endi malá krásně žvatlá.Je šikulka.

Jitu pěkné fotečky.

Já buď kojím nebo přikrmuji.Teď jsem vařila.Manža vysával.Přijel švagr s budoucí švagrovou.Zůstali na oběd.A švagrová tady zůstane až do úterka.Jsem ráda.Aspoň nebudu na holky v noci sama přes týden,když je manža pryč.

Navečer chceme k našim na návštěvu a pak na zmrzku. :grinning:

Bazének se ohřívá,tak třeba bude zítra hezky a bude tam moct jít malá se švagrovou. :grinning: :wink:
16. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Zajdli... bazének u domečku je velká výhoda :wink: My budeme muset s malou chodit k přehradě, ale máme to coby plínou dohodil :wink:

OK, dostane prdlavou kapustičku :wink: Malá nadýmáním netrpí... tak uvidíme :wink: Jinak od rána 4 plný plíny :sweat_smile: to moje dítě jde z extrému do extrému :confused: :confused: :grinning:
16. srp 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to Endy ona si to schovávala na neděli aby jsi měla co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: když máš nejvíc balení tak do toho ještě přebalování :dizzy_face: :sunglasses:
16. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak... 5tá hromada!! Kde to to dítě schovávalo??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ženy!!!!! že se nestydíte!!!!! Já 5 dní sama doma. Balím domácnost do krabic... přebaluju naší posrandínu... a eště abych vás posouvala, jo???? tsk tsk tsk :confused: :zipper_mouth: :wink:
16. srp 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá... opět šup dopředu :wink:

Julča dnes 6 mega náloží!!! Bříško má ouplně splasklé :sweat_smile: To jsem zvědavá na zítřejší kontrolu. Budu ráda, když bude mít 7kg :grinning:

Manžílek se vrátí dnes až v deset večer... to už budu asi tuhá v ložnici. Mám toho po dnešku nějak dost :slight_smile:
16. srp 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek